Austrijos IV futbolo lyga 1999–2000 m.
2. Liga Burgenland
Mitte
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Burgenland / Mitte) |
V |
1. | SC Ritzing | — |
Nord
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Burgenland / Nord) |
V |
1. | FC Andau | — |
Süd
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Burgenland / Süd) |
V |
1. | SC Pinkafeld | — |
2. Landesliga Niederösterreich
Ost
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich / Ost) |
V |
1. | Ortmann Neusiedl | 26 | 19 | 7 | 0 | 74 — 24 | 64 | ||
2. | Admira-Wacker-2 Modling | 26 | 19 | 4 | 3 | 70 — 24 | 61 | ||
3. | SV Zistersdorf | 26 | 14 | 3 | 9 | 49 — 34 | 45 | ||
4. | SC Brunn | 26 | 13 | 4 | 9 | 59 — 40 | 43 | ||
5. | Casino Baden | 26 | 13 | 3 | 10 | 54 — 60 | 42 | ||
6. | ASK Bad Voslau | 26 | 10 | 8 | 8 | 38 — 39 | 38 | ||
7. | Wienerwald Sittendorf | 26 | 9 | 7 | 10 | 40 — 53 | 34 | ||
8. | ASK Oberwaltersdorf | 26 | 9 | 6 | 11 | 44 — 48 | 33 | ||
9. | ASC Leobersdorf | 26 | 8 | 7 | 11 | 52 — 53 | 31 | ||
10. | ASV Vosendorf | 26 | 7 | 5 | 14 | 35 — 48 | 26 | ||
11. | SC Leopoldsdorf | 26 | 7 | 5 | 14 | 44 — 70 | 26 | ||
12. | SC Aspang | 26 | 6 | 6 | 14 | 30 — 48 | 24 | ||
13. | USC Kirchschlag | 26 | 5 | 7 | 14 | 41 — 64 | 22 | ||
14. | SG Ulrichskirchen | 26 | 3 | 8 | 15 | 27 — 52 | 17 |
West
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich / West) |
V |
1. | Union Ardagger | 26 | 18 | 4 | 4 | 62 — 25 | 58 | ||
2. | Oed Zeillern | 26 | 14 | 6 | 6 | 52 — 29 | 48 | ||
3. | SC Herzogenburg | 26 | 13 | 7 | 6 | 48 — 30 | 46 | ||
4. | SV Oberndorf | 26 | 11 | 8 | 7 | 48 — 41 | 41 | ||
5. | SV Haitzendorf | 26 | 12 | 3 | 11 | 46 — 42 | 39 | ||
6. | SV Furth | 26 | 11 | 4 | 11 | 55 — 60 | 37 | ||
7. | SV Waidhofen-Thaya | 26 | 9 | 9 | 8 | 42 — 47 | 36 | ||
8. | FC Leonhofen | 26 | 11 | 2 | 13 | 45 — 52 | 35 | ||
9. | SV Gmund | 26 | 10 | 4 | 12 | 39 — 38 | 34 | ||
10. | Ospag Wilhelmsburg | 26 | 8 | 9 | 9 | 44 — 45 | 33 | ||
11. | SC Amaliendorf | 26 | 7 | 8 | 11 | 42 — 56 | 29 | ||
12. | SV Neulengbach | 26 | 7 | 4 | 15 | 36 — 52 | 25 | ||
13. | SV Ziersdorf | 26 | 6 | 5 | 15 | 34 — 55 | 23 | ||
14. | SV Gottsdorf | 26 | 6 | 5 | 15 | 28 — 49 | 23 |
2. Landesliga Oberösterreich
Ost
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Oberösterreich / Ost) |
V |
1. | Union Weisskirchen | 30 | 20 | 8 | 2 | 62 — 23 | 68 | ||
2. | SV Sierning | 30 | 15 | 9 | 6 | 63 — 40 | 54 | ||
3. | Amateure Steyr | 30 | 14 | 8 | 8 | 51 — 33 | 50 | ||
4. | SV Gallneukirchen | 30 | 14 | 7 | 9 | 53 — 40 | 49 | ||
5. | SV Freistadt | 30 | 14 | 6 | 10 | 51 — 37 | 48 | ||
6. | SC Marchtrenk | 30 | 13 | 9 | 8 | 60 — 49 | 48 | ||
7. | Union Konigswiesen | 30 | 12 | 10 | 8 | 51 — 38 | 46 | ||
8. | Union Pettenbach | 30 | 12 | 8 | 10 | 67 — 58 | 44 | ||
9. | SV Garsten | 30 | 11 | 7 | 12 | 34 — 46 | 40 | ||
10. | Union Naarn | 30 | 10 | 9 | 11 | 47 — 51 | 39 | ||
11. | SK Enns | 30 | 10 | 7 | 13 | 42 — 42 | 37 | ||
12. | Westbahn Linz | 30 | 8 | 7 | 15 | 43 — 62 | 31 | ||
13. | SC Horsching | 30 | 7 | 9 | 14 | 32 — 54 | 30 | ||
14. | Nettingsdorf Ansfelden | 30 | 8 | 4 | 18 | 54 — 74 | 28 | ||
15. | Union Pichling | 30 | 7 | 7 | 16 | 41 — 65 | 28 | ||
16. | SV Weyer | 30 | 3 | 9 | 18 | 30 — 69 | 18 |
West
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Oberösterreich / West) |
V |
1. | SC Schwanenstadt | 30 | 21 | 6 | 3 | 65 — 20 | 69 | ||
2. | SK Altheim | 30 | 16 | 6 | 8 | 55 — 34 | 54 | ||
3. | SV Riedau | 30 | 15 | 8 | 7 | 51 — 23 | 53 | ||
4. | Union Esternberg | 30 | 14 | 6 | 10 | 62 — 48 | 48 | ||
5. | SV Friedburg | 30 | 15 | 3 | 12 | 53 — 49 | 48 | ||
6. | SV Wallern | 30 | 13 | 7 | 10 | 59 — 47 | 46 | ||
7. | SV Braunau-2 | 30 | 12 | 5 | 13 | 50 — 53 | 41 | ||
8. | SV Pichl | 30 | 12 | 5 | 13 | 48 — 55 | 41 | ||
9. | ATSV Stadl-Paura | 30 | 11 | 7 | 12 | 49 — 44 | 40 | ||
10. | Union Geretsberg | 30 | 12 | 4 | 14 | 45 — 58 | 40 | ||
11. | Union Ostermiething | 30 | 10 | 8 | 12 | 41 — 52 | 38 | ||
12. | Union Gurten | 30 | 8 | 11 | 11 | 45 — 49 | 35 | ||
13. | FC Andorf | 30 | 10 | 4 | 16 | 35 — 50 | 34 | ||
14. | SV Ebensee | 30 | 9 | 5 | 16 | 37 — 54 | 32 | ||
15. | ATSV Mattighofen | 30 | 8 | 4 | 18 | 39 — 70 | 28 | ||
16. | SK Scharding | 30 | 7 | 5 | 18 | 35 — 63 | 26 |
Oberliga Steiermark
Mitte-West
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Steiermark / Mitte-West) |
V |
1. | TuS Arnfels | 26 | 24 | 2 | 0 | 88 — 11 | 74 | ||
2. | SV Eibiswald | 26 | 13 | 7 | 6 | 56 — 35 | 46 | ||
3. | USV Allerheiligen | 26 | 13 | 6 | 7 | 56 — 38 | 45 | ||
4. | SV Wildon | 26 | 12 | 2 | 12 | 42 — 47 | 38 | ||
5. | Piberstein Lankowitz | 26 | 11 | 4 | 11 | 44 — 45 | 37 | ||
6. | SC Seiersberg | 26 | 10 | 6 | 10 | 31 — 35 | 36 | ||
7. | SV Gossendorf | 26 | 10 | 6 | 10 | 38 — 51 | 36 | ||
8. | SC Kalsdorf | 26 | 10 | 4 | 12 | 41 — 35 | 34 | ||
9. | SC Deutschlandsberg | 26 | 10 | 4 | 12 | 36 — 47 | 34 | ||
10. | SV Strass | 26 | 9 | 4 | 13 | 30 — 39 | 31 | ||
11. | SC Graz | 26 | 8 | 6 | 12 | 46 — 51 | 30 | ||
12. | ATuS Barnbach | 26 | 8 | 5 | 13 | 24 — 40 | 29 | ||
13. | SV Frohnleiten | 26 | 7 | 4 | 15 | 33 — 59 | 25 | ||
14. | SV Grambach | 26 | 5 | 4 | 17 | 36 — 68 | 19 |
Nord
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Steiermark / Nord) |
V |
1. | SV Bad Aussee | 26 | 20 | 2 | 4 | 77 — 35 | 62 | ||
2. | SC Liezen | 26 | 17 | 6 | 3 | 69 — 23 | 57 | ||
3. | WSV Sankt Lambrecht | 26 | 17 | 3 | 6 | 60 — 28 | 54 | ||
4. | ESV Murzzuschlag | 26 | 14 | 5 | 7 | 47 — 25 | 47 | ||
5. | ATV Irdning | 26 | 14 | 3 | 9 | 71 — 47 | 45 | ||
6. | SV Thorl | 26 | 11 | 9 | 6 | 44 — 32 | 42 | ||
7. | TuS Kraubath | 26 | 11 | 8 | 7 | 45 — 34 | 41 | ||
8. | TUS Sankt Peter-Kammersberg | 26 | 10 | 5 | 11 | 49 — 44 | 35 | ||
9. | FC Veitsch | 26 | 9 | 4 | 13 | 33 — 48 | 31 | ||
10. | TUS Spielberg | 26 | 9 | 3 | 14 | 41 — 58 | 30 | ||
11. | SV Stainach | 26 | 6 | 3 | 17 | 28 — 61 | 21 | ||
12. | FC Schladming | 26 | 5 | 4 | 17 | 33 — 93 | 19 | ||
13. | RW Knittelfeld | 26 | 5 | 3 | 18 | 31 — 67 | 18 | ||
14. | ATS Fohnsdorf | 26 | 3 | 4 | 19 | 25 — 58 | 13 |
Süd-Ost
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Steiermark / Süd-Ost) |
V |
1. | SC Weiz | 26 | 16 | 7 | 3 | 68 — 19 | 55 | ||
2. | SK Furstenfeld | 26 | 16 | 4 | 6 | 40 — 22 | 52 | ||
3. | SV Feldbach | 26 | 14 | 6 | 6 | 62 — 32 | 48 | ||
4. | HSV Markt Hartmannsdorf | 26 | 14 | 5 | 7 | 54 — 32 | 47 | ||
5. | SC Gleisdorf | 26 | 13 | 6 | 7 | 51 — 33 | 45 | ||
6. | SV Pischelsdorf | 26 | 12 | 4 | 10 | 44 — 39 | 40 | ||
7. | SV Ilz | 26 | 11 | 4 | 11 | 41 — 41 | 37 | ||
8. | UFC Fehring | 26 | 10 | 6 | 10 | 49 — 33 | 36 | ||
9. | SV Muhldorf | 26 | 11 | 3 | 12 | 56 — 46 | 36 | ||
10. | USV Unterlamm | 26 | 9 | 2 | 15 | 38 — 51 | 29 | ||
11. | Union Passail | 26 | 8 | 4 | 14 | 43 — 70 | 28 | ||
12. | FC Bad Radkersburg | 26 | 6 | 7 | 13 | 37 — 74 | 25 | ||
13. | USV Siebing | 26 | 6 | 4 | 16 | 22 — 58 | 22 | ||
14. | USV Kaindorf-Hartberg | 26 | 3 | 4 | 19 | 20 — 75 | 13 |
|