Austrijos IV futbolo lyga 1997–1998 m.
2. Liga Burgenland
Mitte
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Burgenland / Mitte) |
V |
1. | SC Neudorfl | — |
Nord
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Burgenland / Nord) |
V |
1. | SV Leithaprodersdorf | — |
Süd
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Burgenland / Süd) |
V |
1. | SV Gussing | — |
2. Landesliga Niederösterreich
Ost
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich / Ost) |
V |
1. | SV Hundsheim | 28 | 16 | 7 | 5 | 62 — 32 | 55 | ||
2. | SV Leobendorf | 28 | 14 | 7 | 7 | 61 — 36 | 49 | ||
3. | TSU Oberganserndorf | 28 | 14 | 7 | 7 | 49 — 39 | 49 | ||
4. | SC Leopoldsdorf | 28 | 14 | 6 | 8 | 54 — 33 | 48 | ||
5. | ASC Leobersdorf | 28 | 13 | 7 | 8 | 53 — 41 | 46 | ||
6. | ASV Vosendorf | 28 | 13 | 6 | 9 | 51 — 48 | 45 | ||
7. | Marienthal Gramatneusiedl | 28 | 12 | 8 | 8 | 51 — 40 | 44 | ||
8. | ASK Bad Voslau | 28 | 11 | 8 | 9 | 57 — 35 | 41 | ||
9. | SC Brunn | 28 | 10 | 8 | 10 | 50 — 43 | 38 | ||
10. | Casino Baden | 28 | 10 | 7 | 11 | 40 — 45 | 37 | ||
11. | Admira-Wacker-2 Modling | 28 | 9 | 8 | 11 | 41 — 51 | 35 | ||
12. | SC Aspang | 28 | 7 | 10 | 11 | 46 — 55 | 31 | ||
13. | Ortmann Neusiedl | 28 | 6 | 9 | 13 | 27 — 45 | 27 | ||
14. | SV Gloggnitz | 28 | 3 | 7 | 18 | 27 — 70 | 16 | ||
15. | ATSV Fischamend | 28 | 5 | 1 | 22 | 35 — 91 | 16 |
West
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich / West) |
V |
1. | SV Gablitz | 26 | 17 | 5 | 4 | 50 — 22 | 56 | ||
2. | Union Ardagger | 26 | 12 | 5 | 9 | 41 — 31 | 41 | ||
3. | SV Karlstetten | 26 | 12 | 5 | 9 | 54 — 48 | 41 | ||
4. | Oed Zeillern | 26 | 11 | 8 | 7 | 44 — 39 | 41 | ||
5. | SV Haitzendorf | 26 | 12 | 4 | 10 | 42 — 40 | 40 | ||
6. | SV Ziersdorf | 26 | 11 | 6 | 9 | 46 — 47 | 39 | ||
7. | SKU Amstetten | 26 | 11 | 5 | 10 | 41 — 33 | 38 | ||
8. | Ospag Wilhelmsburg | 26 | 9 | 8 | 9 | 44 — 40 | 35 | ||
9. | SC Herzogenburg | 26 | 7 | 14 | 5 | 36 — 34 | 35 | ||
10. | SV Neulengbach | 26 | 8 | 10 | 8 | 31 — 32 | 34 | ||
11. | SC Litschau | 26 | 8 | 7 | 11 | 39 — 43 | 31 | ||
12. | SV Waidhofen-Thaya | 26 | 7 | 9 | 10 | 25 — 31 | 30 | ||
13. | SV Gottsdorf | 26 | 6 | 6 | 14 | 27 — 42 | 24 | ||
14. | ASK Ybbs | 26 | 3 | 4 | 19 | 22 — 60 | 13 |
2. Landesliga Oberösterreich
Ost
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Oberösterreich / Ost) |
V |
1. | Union Perg | 30 | 20 | 6 | 4 | 91 — 37 | 66 | ||
2. | SV Gallneukirchen | 30 | 17 | 5 | 8 | 61 — 26 | 56 | ||
3. | SV Weyer | 30 | 16 | 8 | 6 | 44 — 37 | 56 | ||
4. | SK Enns | 30 | 14 | 7 | 9 | 55 — 34 | 49 | ||
5. | Amateure Steyr | 30 | 13 | 10 | 7 | 39 — 28 | 49 | ||
6. | Union Naarn | 30 | 14 | 7 | 9 | 42 — 32 | 49 | ||
7. | Westbahn Linz | 30 | 12 | 9 | 9 | 54 — 34 | 45 | ||
8. | Union Pichling | 30 | 11 | 11 | 8 | 53 — 40 | 44 | ||
9. | SV Freistadt | 30 | 12 | 7 | 11 | 54 — 44 | 43 | ||
10. | ASKO Schwertberg | 30 | 13 | 3 | 14 | 44 — 39 | 42 | ||
11. | Union Konigswiesen | 30 | 10 | 10 | 10 | 42 — 42 | 40 | ||
12. | SV Garsten | 30 | 10 | 6 | 14 | 53 — 63 | 36 | ||
13. | SC Horsching | 30 | 7 | 11 | 12 | 37 — 58 | 32 | ||
14. | ASK Sankt Valentin | 30 | 6 | 8 | 16 | 44 — 67 | 26 | ||
15. | FC Leonding | 30 | 5 | 2 | 23 | 27 — 90 | 17 | ||
16. | Vorwarts-2 Steyr | 30 | 2 | 6 | 22 | 32 — 101 | 12 |
West
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Oberösterreich / West) |
V |
1. | SV Ried-2 | 30 | 17 | 10 | 3 | 68 — 23 | 61 | ||
2. | ATSV Ranshofen | 30 | 18 | 7 | 5 | 61 — 27 | 61 | ||
3. | SV Riedau | 30 | 18 | 3 | 9 | 65 — 41 | 57 | ||
4. | Union Ostermiething | 30 | 15 | 7 | 8 | 75 — 49 | 52 | ||
5. | ATSV Stadl-Paura | 30 | 14 | 10 | 6 | 49 — 36 | 52 | ||
6. | SV Friedburg | 30 | 14 | 7 | 9 | 57 — 59 | 49 | ||
7. | SC Schwanenstadt | 30 | 12 | 7 | 11 | 40 — 32 | 43 | ||
8. | Neumarkt Kallham | 30 | 12 | 7 | 11 | 50 — 50 | 43 | ||
9. | Union Weisskirchen | 30 | 11 | 9 | 10 | 48 — 47 | 42 | ||
10. | SV Ebensee | 30 | 12 | 4 | 14 | 54 — 52 | 40 | ||
11. | SV Traun | 30 | 11 | 5 | 14 | 43 — 56 | 38 | ||
12. | ATSV Mattighofen | 30 | 10 | 7 | 13 | 50 — 51 | 37 | ||
13. | FC Andorf | 30 | 9 | 5 | 16 | 26 — 45 | 32 | ||
14. | ASKO Vorchdorf | 30 | 6 | 7 | 17 | 33 — 62 | 25 | ||
15. | TSV Timelkam | 30 | 6 | 4 | 20 | 37 — 77 | 22 | ||
16. | ATSV Scharding | 30 | 3 | 5 | 22 | 31 — 80 | 14 |
|