Austrijos II futbolo lyga 1935–1936 m.
Wikipedia
Burgenland
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1930_39/193536.html#B4a
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1930_39/meisterschaft_burgenland_1935_36.htm
Ruduo
Nord
Pirmenybės vyko 3 zonose.
Finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Burgenland / Nord) |
V |
1. | SC Eisenstadt | — |
Süd
Pavasaris
Eisenstadt
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | SC Eisenstadt | — |
Neusiedl
Oberwart
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Hutter Schrantz Pinkafeld | — |
Finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Burgenland) |
V |
1. | Hutter Schrantz Pinkafeld | 4 | 0 | 25 — 3 | |||||
?. | SC Eisenstadt | — |
1. Klasse Kärnten
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Kärnten) |
V |
1. | Austria Klagenfurt | 8 | 7 | 0 | 1 | 51 — 14 | 14 | ||
2. | AC Klagenfurt | 8 | 5 | 1 | 2 | 24 — 14 | 11 | ||
3. | SV Villach | 8 | 3 | 1 | 4 | 18 — 18 | 7 | ||
4. | Weiss-Grun Klagenfurt | 8 | 3 | 0 | 5 | 15 — 41 | 6 | ||
5. | Rapid Klagenfurt | 8 | 1 | 0 | 7 | 9 — 30 | 2 |
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1930_39/193536.html#B4
- http://rsssf.com/tableso/oostkaernchamp.html#36
Liga Niederösterreich
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich) |
V |
1. | SC Wiener Neustadt | 26 | 19 | 2 | 5 | 89 — 37 | 40 | ||
2. | Marienthal Gramatneusiedl | 26 | 16 | 4 | 6 | 87 — 40 | 36 | ||
3. | AC Baden | 26 | 14 | 3 | 9 | 72 — 43 | 31 | ||
4. | Rapid Hohenau | 26 | 13 | 4 | 9 | 65 — 53 | 30 | ||
5. | Sturm Sankt Polten | 26 | 13 | 3 | 10 | 84 — 59 | 29 | ||
6. | VfB Modling | 26 | 12 | 3 | 11 | 53 — 50 | 27 | ||
7. | BU Neunkirchen | 26 | 12 | 3 | 11 | 68 — 78 | 27 | ||
8. | SC Sankt Polten | 26 | 10 | 5 | 11 | 53 — 50 | 25 | ||
9. | SC Krems | 26 | 10 | 3 | 13 | 48 — 58 | 23 | ||
10. | SV Stockerau | 26 | 10 | 3 | 13 | 47 — 60 | 23 | ||
11. | SV Langenzersdorf | 26 | 9 | 3 | 14 | 56 — 78 | 21 | ||
12. | AC Deutsch-Wagram | 26 | 9 | 2 | 15 | 50 — 74 | 20 | ||
13. | SV Tulln | 26 | 8 | 4 | 14 | 47 — 75 | 20 | ||
14. | SC Bruck-Leitha | 26 | 4 | 2 | 20 | 44 — 108 | 10 |
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1930_39/193536.html#B5
- http://www.noefv.at/Tabellen-1935-36.pdf
Liga Oberösterreich-Salzburg
Vyko jungtinė dviejų regionų lyga, tačiau dėl finansinių sunkumų buvo nutraukta po 5 turų. Toliau pirmenybės vyko kiekviename regione atskirai.
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | ASK Linz | 5 | 5 | 0 | 0 | 17 — 4 | 10 | ||
2. | AK Salzburg | 5 | 3 | 1 | 1 | 16 — 12 | 7 | ||
3. | Urfahr Linz | 5 | 3 | 0 | 2 | 14 — 6 | 6 | ||
4. | Germania Linz | 5 | 1 | 3 | 1 | 9 — 9 | 5 | ||
5. | SC Wels | 6 | 2 | 1 | 3 | 14 — 18 | 5 | ||
6. | Admira Linz | 6 | 1 | 1 | 4 | 11 — 21 | 3 | ||
7. | Austria Salzburg | 6 | 1 | 0 | 5 | 10 — 21 | 2 |
Oberösterreicher 1. Klasse
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Oberösterreich) |
V |
1. | ASK Linz | 14 | 10 | 3 | 1 | 52 — 24 | 23 | ||
2. | Urfahr Linz | 14 | 10 | 2 | 2 | 66 — 18 | 22 | ||
3. | Admira Linz | 14 | 8 | 2 | 4 | 51 — 45 | 18 | ||
4. | SC Wels | 14 | 4 | 4 | 6 | 30 — 39 | 12 | ||
5. | Amateure Steyr | 14 | 5 | 1 | 8 | 36 — 38 | 11 | ||
6. | Vorwarts Steyr | 14 | 4 | 1 | 9 | 31 — 53 | 9 | ||
7. | Hertha Wels | 14 | 2 | 4 | 8 | 24 — 43 | 8 | ||
8. | Germania Linz | 14 | 1 | 5 | 8 | 15 — 42 | 7 |
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1930_39/193536.html#B6
- http://rsssf.com/tableso/oostoberhist.html#36
- http://www.ofv.at/fussball/page/128547147339757610_446060208962608019_642197406188971396,de.html
Pereinamosios rungtynės
Pirmoji komanda | Antroji komanda | I rungt. | II rungt. |
HSV Linz | Germania Linz | 2-6 | 4-7 |
Salzburger 1. Klasse
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Salzburg) |
V |
1. | AK Salzburg | 6 | 6 | 0 | 0 | 35 — 7 | 12 | ||
2. | SK Salzburg | 6 | 3 | 0 | 3 | 15 — 28 | 6 | ||
3. | Austria Salzburg | 6 | 2 | 0 | 4 | 16 — 17 | 4 | ||
4. | AC Hallein | 6 | 1 | 0 | 5 | 16 — 30 | 2 |
- http://rsssf.com/tableso/oostsalzhist.html#36
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1930_39/193536.html#B8
1. Klasse Steiermark
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Steiermark) |
V |
1. | Sturm Graz | 16 | 11 | 2 | 3 | 58 — 24 | 24 | ||
2. | AK Graz | 16 | 10 | 4 | 2 | 45 — 22 | 24 | ||
3. | SC Kapfenberg | 16 | 8 | 4 | 4 | 46 — 26 | 20 | ||
4. | Donawitz Leoben | 16 | 9 | 1 | 6 | 43 — 32 | 19 | ||
5. | SC Graz | 16 | 9 | 0 | 7 | 50 — 38 | 18 | ||
6. | SC Austria Graz | 16 | 5 | 2 | 9 | 28 — 47 | 12 | ||
7. | Sudbahn Graz | 16 | 3 | 5 | 8 | 18 — 38 | 11 | ||
8. | FC Graz | 16 | 3 | 4 | 9 | 25 — 46 | 10 | ||
9. | Wacker Graz | 16 | 2 | 2 | 12 | 24 — 64 | 6 |
- http://rsssf.com/tableso/ooststeierchamp.html#36
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1930_39/193536.html#B7
Tirol A-Liga
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Tirol) |
V |
1. | AC Innsbruck | 12 | 8 | 4 | 0 | 47 — 11 | 20 | ||
2. | HSV Innsbruck | 12 | 8 | 1 | 3 | 55 — 15 | 17 | ||
3. | SK Innsbruck | 12 | 7 | 2 | 3 | 28 — 18 | 16 | ||
4. | Veldidena Innsbruck | 12 | 5 | 2 | 5 | 18 — 40 | 12 | ||
5. | SV Innsbruck | 12 | 2 | 3 | 7 | 14 — 32 | 7 | ||
6. | FC Hall | 12 | 2 | 3 | 7 | 15 — 40 | 7 | ||
7. | Wacker Innsbruck | 12 | 1 | 3 | 8 | 18 — 39 | 5 |
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1930_39/193536.html#B9
- http://rsssf.com/tableso/oosttirolchamp.html#36
Vorarlberger Liga
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Vorarlberg) |
V |
1. | FC Lustenau | 12 | 9 | 2 | 1 | 41 — 13 | 20 | ||
2. | FC Bregenz | 12 | 8 | 0 | 4 | 32 — 22 | 16 | ||
3. | FC Dornbirn | 12 | 5 | 3 | 4 | 28 — 25 | 13 | ||
4. | FC Bludenz | 12 | 6 | 1 | 5 | 24 — 37 | 13 | ||
5. | Austria Lustenau | 12 | 5 | 1 | 6 | 32 — 25 | 11 | ||
6. | Garnison Bregenz | 12 | 4 | 2 | 6 | 27 — 28 | 10 | ||
7. | SpVgg Hard | 12 | 0 | 1 | 11 | 19 — 53 | 1 |
- http://rsssf.com/tableso/oostvorarlhist.html#36
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1930_39/193536.html#B10
2. Klasse Wien
Nord
Gruppe A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Wien / Nord A) |
V |
1. | Delka Wien | — | |||||||
2. | Hietzing Wien | — |
Gruppe B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Wien / Nord B) |
V |
1. | Vacuum Wien | — |
Gruppe C
Gruppe D
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Wien / Nord D) |
V |
2. | Amateur Brigittenau | — |
Süd
Gruppe A
Gruppe B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Wien / Süd B) |
V |
2. | Feuerwehr Wien | — |
Gruppe C
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Wien / Süd C) |
V |
1. | Nussdorf Wien | — | |||||||
2. | Kores Wien | — |
Gruppe D
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Wien / Süd D) |
V |
1. | Leopoldstadt Wien | — |
Finalas
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1930_39/193637.html#B11
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1930_39/amateur_staats_ms_1936.htm
Aštuntfinalis | Ketvirtfinalis | Pusfinalis | ||||||||||||
Ostbahn XI Wien | 2-3 | |||||||||||||
Hutter Schrantz Pinkafeld | 4-3 | |||||||||||||
Hutter Schrantz Pinkafeld | 2-6 | |||||||||||||
SC Wiener Neustadt | 2-0 | |||||||||||||
Austria Klagenfurt | 3-4 | |||||||||||||
Sturm Graz | 6-3 | |||||||||||||
Sturm Graz | 6-1 | |||||||||||||
SC Wiener Neustadt | 6-0 | |||||||||||||
AK Salzburg | 0-1 | |||||||||||||
AC Innsbruck | 6-1 | |||||||||||||
AC Innsbruck | 5-0 | |||||||||||||
ASK Linz | 3-1 | |||||||||||||
FC Lustenau | 2-1 | |||||||||||||
ASK Linz | 4-1 | prat. | ||||||||||||
Finalas | ||||||||||||||
Insbrukas | ||||||||||||||
SC Wiener Neustadt | AC Innsbruck | |||||||||||||
3 | 2 | |||||||||||||
Vyner Noištatas | ||||||||||||||
6 | 0 | |||||||||||||
Suminė rikiuotė | |||||||||
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | SC Wiener Neustadt | — | |||||||
2. | AC Innsbruck | — | |||||||
3. | ASK Linz | — | |||||||
3. | Hutter Schrantz Pinkafeld | — | |||||||
5. | Sturm Graz | — | |||||||
5. | FC Lustenau | — | |||||||
5. | AK Salzburg | — | |||||||
5. | Ostbahn XI Wien | — | |||||||
9. | Austria Klagenfurt | — |
|