Austrijos II futbolo lyga 1926–1927 m.
Burgenland 1. Klasse
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Burgenland) |
V |
1. | ASV Neufeld | — |
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/vas/meisterschaft_vafo_burgenland_1927.htm
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1920_29/192627.html#B4x
1. Klasse Kärnten
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Kärnten) |
V |
1. | SV Villach | 8 | 5 | 0 | 3 | 39 — 16 | 10 | ||
2. | KASK Klagenfurt | 8 | 4 | 1 | 3 | 28 — 18 | 9 | ||
3. | SV Klagenfurt | 8 | 4 | 1 | 3 | 19 — 26 | 9 | ||
4. | AC Klagenfurt | 8 | 3 | 1 | 4 | 18 — 23 | 7 | ||
5. | Rapid Klagenfurt | 8 | 2 | 1 | 5 | 23 — 44 | 5 |
- http://rsssf.com/tableso/oostkaernchamp.html#27
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1920_29/192627.html#B4
Niederösterreich
Nord
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | AC Deutsch-Wagram | — |
Süd
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | AC Baden | — |
West
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich / West) |
V |
1. | SC Sankt Polten | 8 | 8 | 0 | 0 | 24 — 7 | 16 | ||
2. | SC Krems | 8 | 6 | 0 | 2 | 29 — 10 | 12 | ||
3. | FM Herzogenburg | 8 | 19 — 28 | 6 | |||||
4. | ASK Amstetten | 8 | 14 — 29 | 6 | |||||
5. | FC Purkersdorf | 8 | 0 | 0 | 8 | 4 — 31 | 0 |
Finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich) |
V |
1. | SC Sankt Polten | 4 | 2 | 1 | 1 | 11 — 7 | 5 | ||
2. | AC Deutsch-Wagram | 4 | 2 | 0 | 2 | 10 — 11 | 4 | ||
3. | AC Baden | 4 | 1 | 1 | 2 | 9 — 12 | 3 |
Pavasarį vyko taip pat ir lygos pirmenybės, tačiau jos liko nebaigtos dėl pernelyg didelių išlaidų kelionėms.
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich) |
V |
1. | SV Langenzersdorf | 11 | 8 | 0 | 3 | 47 — 29 | 16 | ||
2. | SV Korneuburg | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 — 18 | 13 | ||
3. | SC Krems | 11 | 5 | 3 | 3 | 27 — 22 | 13 | ||
4. | SV Stockerau | 9 | 5 | 2 | 2 | 27 — 18 | 12 | ||
5. | SC Achau | 10 | 5 | 2 | 3 | 28 — 20 | 12 | ||
6. | AC Deutsch-Wagram | 9 | 4 | 1 | 4 | 19 — 17 | 9 | ||
7. | SV Tulln | 10 | 3 | 3 | 4 | 18 — 31 | 9 | ||
8. | SC Bruck-Leitha | 9 | 4 | 0 | 5 | 21 — 22 | 8 | ||
9. | SC Sankt Polten | 6 | 3 | 2 | 1 | 17 — 9 | 8 | ||
10. | SV Hainburg | 9 | 2 | 1 | 6 | 18 — 23 | 5 | ||
11. | Union Modling | 5 | 0 | 2 | 3 | 7 — 14 | 2 | ||
12. | SV Ganserndorf | 8 | 0 | 1 | 7 | 10 — 35 | 1 | ||
13. | AC Baden | — | pasitraukė nežaidęs |
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1920_29/192627.html#B5a
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1920_29/meisterschaft_niederosterreich_1927.htm
Oberösterreicher 1. Klasse
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Oberösterreich) |
V |
1. | ASK Linz | 12 | 12 | 0 | 0 | 80 — 16 | 24 | ||
2. | Hertha Wels | 12 | 8 | 1 | 3 | 39 — 25 | 17 | ||
3. | Urfahr Linz | 12 | 8 | 0 | 4 | 56 — 28 | 16 | ||
4. | SC Wels | 12 | 4 | 2 | 6 | 33 — 47 | 10 | ||
5. | Germania Linz | 12 | 1 | 5 | 6 | 20 — 42 | 7 | ||
6. | SV Ried | 12 | 2 | 1 | 9 | 12 — 52 | 5 | ||
7. | Sportfreunde Wels | 12 | 1 | 3 | 8 | 27 — 57 | 5 |
- http://rsssf.com/tableso/oostoberhist.html#27
- http://www.ofv.at/fussball/page/128547147339757610_446060208962608019_642197278145256417,de.html
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1920_29/192627.html#B6
Salzburger 1. Klasse
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Salzburg) |
V |
1. | AK Salzburg | 4 | 3 | 1 | 0 | 12 — 2 | 7 | ||
2. | SK Salzburg | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 — 7 | 5 | ||
3. | Hertha Salzburg | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 — 10 | 0 |
- http://rsssf.com/tableso/oostsalzhist.html#27
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1920_29/192627.html#B8
1. Klasse Steiermark
Pirmenybės vyko 1927 m. pavasarį–rudenį.
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Steiermark) |
V |
1. | AK Graz | 10 | 10 | 0 | 0 | 41 — 3 | 20 | ||
2. | Sturm Graz | 10 | 7 | 1 | 2 | 35 — 14 | 15 | ||
3. | Strassenbahn Graz | 10 | 5 | 1 | 4 | 33 — 24 | 11 | ||
4. | Hakoah Graz | 10 | 3 | 1 | 6 | 16 — 26 | 7 | ||
5. | SC Kapfenberg | 10 | 2 | 1 | 7 | 17 — 35 | 5 | ||
6. | Castell Graz | 10 | 1 | 0 | 9 | 7 — 47 | 2 | ||
x. | Rapid Graz | — | pašalintas po 6 turų |
- http://rsssf.com/tableso/ooststeierchamp.html#27
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1920_29/192627.html#B7
Tirol A-Liga
Pirmenybės prasidėjo 1926 m. rudenį, tačiau po I rato buvo nutrauktos, o 1927 m. vyko pavasario–rudens sistema.
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Tirol) |
V |
1. | AC Innsbruck | 6 | 5 | 1 | 0 | 30 — 5 | 11 | ||
2. | Wacker Innsbruck | 6 | 2 | 1 | 3 | 15 — 15 | 5 | ||
3. | Veldidena Innsbruck | 6 | 2 | 1 | 3 | 12 — 24 | 5 | ||
4. | SV Innsbruck | 6 | 1 | 1 | 4 | 12 — 25 | 3 |
- http://rsssf.com/tableso/oosttirolchamp.html#27
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1920_29/192627.html#B9a
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1920_29/192627.html#B9
Vorarlberg A-Klasse
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Vorarlberg) |
V |
1. | FC Lustenau | 4 | 2 | 2 | 0 | 10 — 7 | 6 | ||
2. | FC Bregenz | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 — 7 | 3 | 2–3 | |
3. | Turnerbund Lustenau | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 — 10 | 3 | 2–3 |
Dėl 2-osios vietos | Turnerbund Lustenau | FC Bregenz | 1-3 |
- http://rsssf.com/tableso/oostvorarlhist.html#27
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1920_29/192627.html#B10
Išlikimo rungtynės
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
Turnerbund Lustenau | FC Lustenau-2 | 3-0 |
Wien Amateure 1. Klasse
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Wien / Amateure) |
V |
1. | HAC-Nordstern Wien | 20 | 14 | 2 | 4 | 62 — 33 | 30 | ||
2. | Sparta XVI Wien | 20 | 13 | 3 | 4 | 50 — 22 | 29 | ||
3. | Metallum Wien | 19 | 11 | 4 | 4 | 58 — 32 | 26 | ||
4. | Westmark Wien | 19 | 9 | 6 | 4 | 65 — 41 | 24 | ||
5. | Veria Wien | 19 | 8 | 2 | 9 | 35 — 52 | 18 | ||
6. | Viktoria V Wien | 20 | 7 | 4 | 9 | 43 — 43 | 18 | ||
7. | Schwarz-Weiss Wien | 20 | 6 | 6 | 8 | 46 — 51 | 18 | ||
8. | Slavia Wien | 20 | 5 | 8 | 7 | 41 — 37 | 18 | ||
9. | Rapid Oberlaa | 19 | 4 | 6 | 9 | 30 — 56 | 14 | ||
10. | Hasmonea Wien | 20 | 3 | 6 | 11 | 23 — 47 | 12 | ||
11. | AC Donaustadt | 20 | 4 | 1 | 15 | 34 — 73 | 9 | ||
x. | Apollo Wien | — | pašalintas po 13 turų |
|