Nyderlandų II futbolo lyga 2009–2010 m.
Wikipedia
Zaterdag
Klasse A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Zaterdag A) |
V |
1. | BVV Barendrecht | 26 | 18 | 7 | 1 | 66 — 21 | 61 | ||
2. | VV Capelle | 26 | 17 | 3 | 6 | 57 — 34 | 54 | ||
3. | Boys Rijnsburg | 26 | 14 | 7 | 5 | 48 — 25 | 49 | ||
4. | FC Lisse | 26 | 11 | 8 | 7 | 49 — 36 | 41 | ||
5. | VV Katwijk | 26 | 11 | 6 | 9 | 45 — 43 | 39 | ||
6. | ARC Alphen | 26 | 11 | 6 | 9 | 41 — 43 | 39 | ||
7. | VV Noordwijk | 26 | 10 | 8 | 8 | 45 — 37 | 38 | ||
8. | ASWH Hendrik-Ido-Ambacht | 26 | 10 | 8 | 8 | 47 — 43 | 36 | ||
9. | Ter Leede Sassenheim | 26 | 9 | 7 | 10 | 50 — 46 | 34 | ||
10. | SVV Scheveningen | 26 | 8 | 7 | 11 | 44 — 52 | 31 | ||
11. | RVVH Ridderkerk | 26 | 9 | 3 | 14 | 31 — 45 | 30 | ||
12. | Quick Boys Katwijk | 26 | 9 | 3 | 14 | 39 — 48 | 29 | ||
13. | DOTO Pernis | 26 | 4 | 3 | 19 | 21 — 66 | 15 | ||
14. | TOGR Rotterdam | 26 | 2 | 2 | 22 | 24 — 68 | 8 |
Klasse B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Zaterdag B) |
V |
1. | IJsselmeervogels Spakenburg | 26 | 19 | 3 | 4 | 64 — 18 | 60 | ||
2. | Sparta Nijkerk | 26 | 18 | 4 | 4 | 69 — 35 | 58 | ||
3. | SV Spakenburg | 26 | 14 | 8 | 4 | 62 — 36 | 50 | ||
4. | HSV Hoek | 26 | 12 | 9 | 5 | 38 — 29 | 45 | ||
5. | Zwaluwen Hoorn | 26 | 12 | 2 | 12 | 50 — 49 | 38 | ||
6. | GVVV Veenendaal | 26 | 10 | 7 | 9 | 46 — 43 | 37 | ||
7. | SDC Putten | 26 | 9 | 8 | 9 | 43 — 45 | 35 | ||
8. | Kozakken Boys Werkendam | 26 | 8 | 9 | 9 | 46 — 47 | 33 | ||
9. | ODIN Heemskerk | 26 | 8 | 7 | 11 | 46 — 51 | 31 | ||
10. | Jodan Boys Gouda | 26 | 8 | 7 | 11 | 40 — 54 | 31 | ||
11. | LRC Leerdam | 26 | 8 | 6 | 12 | 43 — 51 | 30 | ||
12. | RKAV Volendam | 26 | 7 | 5 | 14 | 45 — 60 | 26 | ||
13. | DOVO Veenendaal | 26 | 6 | 2 | 18 | 33 — 66 | 20 | ||
14. | VV Bennekom | 26 | 4 | 1 | 21 | 32 — 73 | 13 |
Klasse C
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Zaterdag C) |
V |
1. | Excelsior Rijssen | 26 | 17 | 3 | 6 | 46 — 25 | 54 | ||
2. | Boys Harkema | 26 | 15 | 6 | 5 | 66 — 31 | 51 | ||
3. | CSV Apeldoorn | 26 | 13 | 7 | 6 | 46 — 35 | 46 | ||
4. | Flevo Boys Emmeloord | 26 | 13 | 3 | 10 | 42 — 36 | 42 | ||
5. | SC Genemuiden | 26 | 10 | 8 | 8 | 45 — 37 | 38 | ||
6. | HHC Hardenberg | 26 | 9 | 8 | 9 | 31 — 29 | 35 | ||
7. | WHC Wezep | 26 | 9 | 8 | 9 | 45 — 48 | 35 | ||
8. | ACV Assen | 26 | 9 | 8 | 9 | 34 — 39 | 35 | ||
9. | PKC Groningen | 26 | 11 | 0 | 15 | 50 — 52 | 33 | ||
10. | Berkum Zwolle | 26 | 9 | 4 | 13 | 44 — 46 | 31 | ||
11. | VV Staphorst | 26 | 7 | 10 | 9 | 30 — 34 | 31 | ||
12. | VV Nunspeet | 26 | 8 | 6 | 12 | 36 — 53 | 30 | ||
13. | Be Quick Zwolle | 26 | 7 | 8 | 11 | 39 — 47 | 29 | ||
14. | Go Ahead Kampen | 26 | 4 | 3 | 19 | 30 — 72 | 15 |
Finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | IJsselmeervogels Spakenburg | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 — 1 | 10 | 1 | |
3. | BVV Barendrecht | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 — 6 | 5 | 2 | |
5. | Excelsior Rijssen | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 — 7 | 1 | 3 |
Zondag
Klasse A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Zondag A) |
V |
1. | AFC Amsterdam | 26 | 18 | 3 | 5 | 64 — 29 | 57 | ||
2. | Argon Mijdrecht | 26 | 14 | 6 | 6 | 42 — 28 | 48 | ||
3. | FC Hilversum | 26 | 14 | 4 | 8 | 42 — 34 | 46 | ||
4. | Haaglandia-7 Rijswijk | 26 | 13 | 5 | 8 | 43 — 37 | 44 | ||
5. | VVSB Noordwijkerhout | 26 | 11 | 5 | 10 | 37 — 32 | 38 | ||
6. | Hollandia Hoorn | 26 | 9 | 9 | 8 | 39 — 41 | 36 | ||
7. | HBS Den Haag | 26 | 10 | 6 | 10 | 36 — 39 | 36 | ||
8. | ADO Heemskerk | 26 | 9 | 8 | 9 | 33 — 30 | 35 | ||
9. | Elinkwijk Utrecht | 26 | 8 | 7 | 11 | 40 — 39 | 31 | ||
10. | Chabab Amsterdam | 26 | 7 | 9 | 10 | 32 — 32 | 30 | ||
11. | SC Feyenoord Amateurs | 26 | 8 | 5 | 13 | 33 — 45 | 29 | ||
12. | Westlandia Naaldwijk | 26 | 7 | 7 | 12 | 34 — 43 | 28 | ||
13. | TONEGIDO Voorburg | 26 | 7 | 6 | 13 | 38 — 59 | 27 | ||
14. | Almere City-2 | 26 | 6 | 2 | 18 | 24 — 49 | 20 |
Klasse B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Zondag B) |
V |
1. | VV Gemert | 26 | 17 | 3 | 6 | 48 — 27 | 54 | ||
2. | Baronie Breda | 26 | 15 | 7 | 4 | 42 — 19 | 52 | ||
3. | EVV Echt | 26 | 13 | 7 | 6 | 43 — 33 | 46 | ||
4. | JVC Cuijk | 26 | 12 | 9 | 5 | 53 — 36 | 45 | ||
5. | Dijkse Boys Helmond | 26 | 12 | 7 | 7 | 53 — 40 | 43 | ||
6. | SV Venray | 26 | 12 | 5 | 9 | 59 — 40 | 41 | ||
7. | UNA Veldhoven | 26 | 10 | 7 | 9 | 45 — 38 | 37 | ||
8. | SV Meerssen | 26 | 9 | 4 | 13 | 38 — 51 | 31 | ||
9. | RKSV Uden | 26 | 9 | 3 | 14 | 37 — 44 | 30 | ||
10. | OJC Rosmalen | 26 | 9 | 3 | 14 | 34 — 44 | 30 | ||
11. | VV Papendrecht | 26 | 8 | 6 | 12 | 40 — 59 | 30 | ||
12. | RKSV Schijndel | 26 | 7 | 7 | 12 | 35 — 40 | 28 | ||
13. | DESK Kaatsheuvel | 26 | 6 | 8 | 12 | 33 — 61 | 26 | ||
14. | OSS Oss | 26 | 3 | 4 | 19 | 27 — 55 | 13 |
Klasse C
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Zondag C) |
V |
1. | Treffers Groesbeek | 26 | 15 | 10 | 1 | 55 — 15 | 55 | ||
2. | FC Lienden | 26 | 15 | 7 | 4 | 48 — 24 | 52 | ||
3. | Quick Oldenzaal | 26 | 14 | 6 | 6 | 55 — 26 | 48 | ||
4. | Achilles Groesbeek | 26 | 15 | 3 | 8 | 53 — 34 | 48 | ||
5. | WKE Emmen | 26 | 12 | 6 | 8 | 43 — 33 | 42 | ||
6. | Be Quick Haren | 26 | 12 | 5 | 9 | 52 — 34 | 41 | ||
7. | Juliana Malden | 26 | 12 | 3 | 11 | 50 — 40 | 39 | ||
8. | ROHDA Raalte | 26 | 9 | 9 | 8 | 35 — 40 | 36 | ||
9. | HSC Haaksbergen | 26 | 9 | 8 | 9 | 40 — 30 | 35 | ||
10. | Alcides Meppel | 26 | 9 | 5 | 12 | 33 — 45 | 32 | ||
11. | SWZ Sneek | 26 | 6 | 10 | 10 | 32 — 48 | 28 | ||
12. | RKSV Babberich | 26 | 4 | 8 | 14 | 33 — 53 | 20 | ||
13. | VV Nieuw-Buinen | 26 | 3 | 9 | 14 | 33 — 66 | 18 | ||
14. | SC Joure | 26 | 1 | 3 | 22 | 14 — 88 | 6 |
Finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
2. | VV Gemert | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 — 3 | 8 | 1 | |
3. | Treffers Groesbeek | 4 | 1 | 2 | 1 | 8 — 7 | 5 | 2 | |
5. | AFC Amsterdam | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 — 6 | 2 | 3 |
Finalas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | I rungt. | II rungt. |
VV Gemert | IJsselmeervogels Spakenburg | 0-1 | 0-4 |
Išlikimo turnyras
I etapas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | I rungt. | II rungt. |
HHC Hardenberg | Zwaluwen Hoorn | 5-1 | 1-1 |
VV Katwijk | GVVV Veenendaal | 1-0 | 1-0 |
ARC Alphen | SC Genemuiden | 1-0 | 0-3 |
Be Quick Groningen | Dijkse Boys Helmond | 0-0 | 1-2 |
Hollandia Hoorn | WKE Emmen | 1-1 | 1-0 |
VVSB Noordwijkerhout | SV Venray | 2-0 | 0-1 |
II etapas
Zaterdag
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | ARC Alphen | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 — 2 | 6 | ||
2. | GVVV Veenendaal | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 — 4 | 3 | ||
3. | Zwaluwen Hoorn | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 — 9 | 0 |
Zondag
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Be Quick Groningen | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 — 2 | 4 | ||
2. | SV Venray | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 — 1 | 4 | ||
3. | WKE Emmen | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 — 8 | 0 |
III etapas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
ARC Alphen | Be Quick Groningen | 1-1 (baud. 4-2) |
Pereinamasis turnyras
Zaterdag
Groep A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Excelsior Maassluis | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 — 0 | 9 | ||
2. | DOTO Pernis | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 — 6 | 4 | ||
3. | VVZ Soest | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 — 3 | 1 | ||
4. | Nivo Sparta Zaltbommel | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 — 6 | 0 |
Groep B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | DTS Ede | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 — 3 | 7 | ||
2. | DOVO Veenendaal | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 — 4 | 6 | ||
3. | Be Quick Zwolle | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 — 4 | 1 | ||
4. | Olde Veste Steenwijk | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 — 6 | 0 |
Zondag
I etapas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | I rungt. | II rungt. |
VV Nieuw-Buinen | VV Rheden | 1-0 | 0-1 (baud. 2-4) |
DESK Kaatsheuvel | VV Geldrop | 3-4 | 1-0 (baud. 4-2) |
RCS Oost Souburg | Vinkenslag Maastricht | 2-1 | 2-1 |
TONEGIDO Voorburg | Quick Den Haag | 3-2 | 0-2 |
SJC Noordwijk | Leonidas Rotterdam | 1-3 | 1-2 |
Gronitas Groningen | Bataven Gendt | 1-1 | 0-1 |
II etapas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
DESK Kaatsheuvel | RCS Oost Souburg | 2-2 (baud. 3-1) |
VV Rheden | Bataven Gendt | 2-1 |
Quick Den Haag | Leonidas Rotterdam | 0-0 (baud. 1-3) |
|