Nyderlandų II futbolo lyga 2005–2006 m.
Wikipedia
Zaterdag
Klasse A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Zaterdag A) |
V |
1. | Boys Rijnsburg | 26 | 14 | 8 | 4 | 44 — 23 | 50 | ||
2. | FC Lisse | 26 | 15 | 4 | 7 | 54 — 36 | 49 | ||
3. | DOTO Pernis | 26 | 15 | 4 | 7 | 48 — 35 | 49 | ||
4. | VV Katwijk | 26 | 11 | 8 | 7 | 47 — 35 | 41 | ||
5. | Ter Leede Sassenheim | 26 | 11 | 7 | 8 | 33 — 33 | 40 | ||
6. | VV Noordwijk | 26 | 10 | 8 | 8 | 46 — 43 | 38 | ||
7. | Quick Boys Katwijk | 26 | 10 | 7 | 9 | 40 — 35 | 37 | ||
8. | Excelsior Maassluis | 26 | 10 | 5 | 11 | 43 — 45 | 35 | ||
9. | VV Capelle | 26 | 9 | 6 | 11 | 36 — 39 | 33 | ||
10. | VV Kloetinge | 26 | 8 | 6 | 12 | 30 — 47 | 30 | ||
11. | Ajax Amateurs Amsterdam | 26 | 7 | 9 | 10 | 26 — 34 | 29 | ||
12. | HSV Hoek | 26 | 7 | 7 | 12 | 44 — 52 | 28 | ||
13. | ARC Alphen | 26 | 4 | 9 | 13 | 35 — 47 | 21 | ||
14. | SVV Scheveningen | 26 | 3 | 8 | 15 | 22 — 44 | 17 |
Klasse B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Zaterdag B) |
V |
1. | IJsselmeervogels Spakenburg | 26 | 18 | 3 | 5 | 58 — 25 | 57 | ||
2. | ASWH Hendrik-Ido-Ambacht | 26 | 12 | 9 | 5 | 45 — 23 | 45 | ||
3. | Sparta Nijkerk | 26 | 13 | 5 | 8 | 48 — 37 | 44 | ||
4. | GVVV Veenendaal | 26 | 12 | 7 | 7 | 41 — 35 | 43 | ||
5. | SV Spakenburg | 26 | 13 | 3 | 10 | 51 — 42 | 42 | ||
6. | VV Bennekom | 26 | 12 | 5 | 9 | 48 — 41 | 41 | ||
7. | VVOG Harderwijk | 26 | 11 | 4 | 11 | 42 — 38 | 37 | ||
8. | Geinoord Nieuwegein | 26 | 10 | 5 | 11 | 41 — 43 | 35 | ||
9. | SHO Oud-Beijerland | 26 | 10 | 4 | 12 | 43 — 54 | 34 | ||
10. | Kozakken Boys Werkendam | 26 | 10 | 2 | 14 | 37 — 38 | 32 | ||
11. | VV Heerjansdam | 26 | 9 | 5 | 12 | 32 — 52 | 32 | ||
12. | DOVO Veenendaal | 26 | 7 | 7 | 12 | 39 — 46 | 28 | ||
13. | Deltasport Vlaardingen | 26 | 7 | 6 | 13 | 34 — 57 | 27 | ||
14. | SDC Putten | 26 | 3 | 5 | 18 | 27 — 55 | 14 |
Klasse C
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Zaterdag C) |
V |
1. | ONS Sneek | 26 | 17 | 3 | 6 | 54 — 37 | 54 | ||
2. | SC Genemuiden | 26 | 14 | 4 | 8 | 50 — 40 | 46 | ||
3. | Excelsior Rijssen | 26 | 13 | 5 | 8 | 47 — 38 | 44 | ||
4. | Boys Harkema | 26 | 12 | 5 | 9 | 45 — 34 | 41 | ||
5. | HHC Hardenberg | 26 | 11 | 6 | 9 | 52 — 39 | 39 | ||
6. | Be Quick Zwolle | 26 | 11 | 3 | 12 | 39 — 43 | 36 | ||
7. | WHC Wezep | 26 | 9 | 8 | 9 | 46 — 43 | 35 | ||
8. | Flevo Boys Emmeloord | 26 | 10 | 5 | 11 | 43 — 53 | 35 | ||
9. | ACV Assen | 26 | 9 | 7 | 10 | 47 — 50 | 34 | ||
10. | Go Ahead Kampen | 26 | 9 | 7 | 10 | 33 — 44 | 34 | ||
11. | SV Urk | 26 | 9 | 6 | 11 | 42 — 31 | 33 | ||
12. | DOS Kampen | 26 | 10 | 2 | 14 | 40 — 45 | 32 | ||
13. | SVZW Wierden | 26 | 7 | 3 | 16 | 37 — 54 | 24 | ||
14. | Boys Drachten | 26 | 6 | 6 | 14 | 33 — 57 | 24 |
Finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | IJsselmeervogels Spakenburg | 4 | 1 | 3 | 0 | 6 — 4 | 6 | 1 | |
3. | Boys Rijnsburg | 4 | 1 | 3 | 0 | 6 — 4 | 6 | 2 | |
5. | ONS Sneek | 4 | 0 | 2 | 0 | 6 — 10 | 2 | 3 |
Zondag
Klasse A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Zondag A) |
V |
1. | Turkiyemspor Amsterdam | 26 | 16 | 6 | 4 | 50 — 29 | 54 | ||
2. | Argon Mijdrecht | 26 | 16 | 5 | 5 | 48 — 31 | 53 | ||
3. | Haaglandia-7 Rijswijk | 26 | 12 | 4 | 10 | 52 — 43 | 40 | ||
4. | ADO Heemskerk | 26 | 11 | 6 | 9 | 41 — 35 | 39 | ||
5. | Almere City-2 | 26 | 11 | 4 | 11 | 48 — 38 | 37 | ||
6. | DWV Amsterdam | 26 | 10 | 7 | 9 | 45 — 39 | 37 | ||
7. | AFC Amsterdam | 26 | 9 | 10 | 7 | 30 — 26 | 37 | ||
8. | VVSB Noordwijkerhout | 26 | 10 | 6 | 10 | 39 — 42 | 36 | ||
9. | FC Hilversum | 26 | 11 | 2 | 13 | 42 — 43 | 35 | ||
10. | Elinkwijk Utrecht | 26 | 8 | 10 | 8 | 45 — 53 | 34 | ||
11. | TONEGIDO Voorburg | 26 | 9 | 5 | 12 | 37 — 39 | 32 | ||
12. | Blauw Wit Amsterdam | 26 | 8 | 7 | 11 | 39 — 44 | 31 | ||
13. | Westlandia Naaldwijk | 26 | 8 | 5 | 13 | 27 — 37 | 29 | ||
14. | VV Nieuwenhoorn | 26 | 3 | 3 | 20 | 26 — 70 | 12 |
Klasse B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Zondag B) |
V |
1. | RKSV Schijndel | 26 | 18 | 5 | 3 | 59 — 28 | 59 | ||
2. | VV Gemert | 26 | 16 | 4 | 6 | 44 — 23 | 52 | ||
3. | JVC Cuijk | 25 | 13 | 8 | 4 | 49 — 30 | 47 | ||
4. | SV Meerssen | 26 | 12 | 7 | 7 | 35 — 31 | 43 | ||
5. | VV Geldrop | 26 | 11 | 7 | 8 | 45 — 38 | 40 | ||
6. | EVV Echt | 26 | 10 | 6 | 10 | 50 — 35 | 36 | ||
7. | UNA Veldhoven | 26 | 9 | 9 | 8 | 33 — 29 | 36 | ||
8. | RKSV Uden | 26 | 9 | 7 | 10 | 39 — 41 | 34 | ||
9. | Baronie Breda | 26 | 8 | 9 | 9 | 38 — 40 | 33 | ||
10. | VV Papendrecht | 26 | 8 | 8 | 10 | 34 — 36 | 32 | ||
11. | Triborgh Tilburg | 26 | 8 | 5 | 13 | 39 — 51 | 29 | ||
12. | SV Deurne | 25 | 7 | 6 | 12 | 31 — 43 | 27 | ||
13. | TOP Oss Amateurs | 26 | 5 | 2 | 19 | 22 — 61 | 17 | ||
14. | SV Panningen | 26 | 5 | 1 | 20 | 28 — 60 | 16 |
Klasse C
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Zondag C) |
V |
1. | Achilles Groesbeek | 26 | 18 | 5 | 3 | 58 — 27 | 59 | ||
2. | Treffers Groesbeek | 26 | 17 | 3 | 6 | 58 — 27 | 54 | ||
3. | WSV Apeldoorn | 26 | 14 | 4 | 8 | 50 — 49 | 46 | ||
4. | Be Quick Haren | 26 | 13 | 5 | 8 | 41 — 32 | 44 | ||
5. | SWZ Sneek | 26 | 12 | 5 | 9 | 53 — 45 | 41 | ||
6. | Quick Oldenzaal | 26 | 11 | 5 | 10 | 42 — 43 | 38 | ||
7. | WKE Emmen | 26 | 11 | 4 | 11 | 38 — 43 | 37 | ||
8. | HSC Haaksbergen | 26 | 11 | 3 | 12 | 44 — 42 | 36 | ||
9. | ROHDA Raalte | 26 | 10 | 4 | 12 | 39 — 41 | 34 | ||
10. | RKSV Babberich | 26 | 7 | 10 | 9 | 37 — 39 | 31 | ||
11. | SC Joure | 26 | 8 | 7 | 11 | 42 — 48 | 31 | ||
12. | Stevo Geesteren | 26 | 8 | 3 | 15 | 37 — 43 | 27 | ||
13. | VV Appingedam | 26 | 6 | 8 | 12 | 28 — 48 | 26 | ||
14. | Germania Groesbeek | 26 | 1 | 4 | 21 | 29 — 69 | 7 |
Finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
2. | Turkiyemspor Amsterdam | 4 | 2 | 1 | 1 | 11 — 8 | 7 | 1 | |
3. | Achilles Groesbeek | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 — 5 | 7 | 2 | |
5. | RKSV Schijndel | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 — 11 | 3 | 3 |
Finalas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | I rungt. | II rungt. |
IJsselmeervogels Spakenburg | Turkiyemspor Amsterdam | 1-2 | 3-0 |
|