Austrijos V futbolo lyga 2015–2016 m.
Burgenland 1. Klasse
Mitte
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Burgenland / Mitte) |
V |
1. | SV Oberloisdorf | — | |||||||
2. | ASK Kaisersdorf | — | |||||||
3. | SC Kroatisch Minihof | — |
Nord
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Burgenland / Nord) |
V |
1. | FC Andau | — | |||||||
2. | ASV Deutsch Jahrndorf | — | |||||||
3. | SK Pama | — |
Süd
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Burgenland / Süd) |
V |
1. | ASV Sankt Martin-Raab | — | |||||||
2. | SV Olbendorf | — | |||||||
3. | SK Unterschutzen | — |
Kärnten 1. Klasse
Kärnten A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | SV Greifenburg | — | |||||||
2. | SV Rothenthurn | — | |||||||
3. | Thal Assling | — |
Kärnten B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | SV Rosegg | — | |||||||
2. | ASKO Furnitz | — | |||||||
3. | DSG Ledenitzen | — |
Kärnten C
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | ASK Klagenfurt | — | |||||||
2. | SGA Sirnitz | — | |||||||
3. | Donau Klagenfurt | — |
Kärnten D
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | FC Eisenkappel | — | |||||||
2. | TSV Grafenstein | — | |||||||
3. | SC Sankt Stefan | — |
Niederösterreich Gebietsliga
Nord-Nordwest
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich / Nord-Nordwest) |
V |
1. | SC Lassee | — | |||||||
2. | SC Enzersfeld | — | |||||||
3. | FC Tulln | — |
Nordwest-Waldviertel
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich / Nordwest-Waldviertel) |
V |
1. | SV Sieghartskirchen | — | |||||||
2. | SV Rehberg | — | |||||||
3. | USC Schweiggers | — |
Süd-Südost
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich / Süd-Südost) |
V |
1. | ASK Mannersdorf | — | |||||||
2. | SC Schwarzenbach | — | |||||||
3. | ASK Marienthal | — |
West
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich / West) |
V |
1. | ASK Ybbs | — | |||||||
2. | Oed Zeillern | — | |||||||
3. | SV Oberndorf | — |
Oberösterreich Bezirksliga
Nord
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Oberösterreich / Nord) |
V |
1. | Union Julbach | — | |||||||
2. | Union Lembach | — | |||||||
3. | TSU Hofkirchen | — |
Ost
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Oberösterreich / Ost) |
V |
1. | Doppl-Hart Leonding | — | |||||||
2. | Union Dietach | — | |||||||
3. | Union Neuhofen-Krems | — |
Süd
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Oberösterreich / Süd) |
V |
1. | Viktoria Marchtrenk | — | |||||||
2. | ASKO Vorchdorf | — | |||||||
3. | Union Mondsee | — |
West
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Oberösterreich / West) |
V |
1. | Ritterbrau Neumarkt-Potting | — | |||||||
2. | SV Schalchen | — | |||||||
3. | WSV Ranshofen | — |
Salzburg 2. Landesliga
Nord
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Salzburg / Nord) |
V |
1. | SK Strobl | — | |||||||
2. | HSV Wals | — | |||||||
3. | Austria-2 Salzburg (2005) | — |
Süd
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Salzburg / Süd) |
V |
1. | USC Piesendorf | — | |||||||
2. | SC Mittersill | — | |||||||
3. | SC Pfarrwerfen | — |
Steiermark Unterliga
Mitte
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Steiermark / Mitte) |
V |
1. | GAK Graz | — | |||||||
2. | SV Feldkirchen 1974 | — | |||||||
3. | USV Eggersdorf | — |
Nord A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Steiermark / Nord A) |
V |
1. | SV Thorl | — | |||||||
2. | FC Ausseerland | — | |||||||
3. | ATUS Wartberg | — |
Nord B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Steiermark / Nord B) |
V |
1. | SVU Murau | — | |||||||
2. | SV Unzmarkt | — | |||||||
3. | Central Dancing Hinterberg | — |
Ost
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Steiermark / Ost) |
V |
1. | SV Fladnitz | — | |||||||
2. | SV Gutenberg | — | |||||||
3. | Teubl Sankt Johann | — |
Süd
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Steiermark / Süd) |
V |
1. | FC Bad Radkersburg | — | |||||||
2. | DUSV Loipersdorf | — | |||||||
3. | SV Straden | — |
West
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Steiermark / West) |
V |
1. | SU Rebenland | — | |||||||
2. | TuS Gross Sankt Florian | — | |||||||
3. | Draxler Mooskirchen | — |
Tirol Gebietsliga
Ost
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Tirol / Ost) |
V |
1. | FC Soll | — | |||||||
2. | SK Sankt Johann | — | |||||||
3. | SV Westendorf | — |
West
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Tirol / West) |
V |
1. | FC Natters | — | |||||||
2. | FC Oberhofen | — | |||||||
3. | FC Vils | — |
Vorarlberg 1. Landesklasse
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Vorarlberg) |
V |
1. | Brederis Rankweil | — | |||||||
2. | FC Sulzberg | — | |||||||
3. | SC Gofis | — |
Wien Oberliga
Wien A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Slovan HAC Wien | — | |||||||
2. | SV Schwechat-2 | — | |||||||
3. | Riverside Wien | — |
Wien B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | SC Sussenbrunn | — | |||||||
2. | FAC Wien-2 | — | |||||||
3. | Columbia Floridsdorf | — |
|