Austrijos V futbolo lyga 2010–2011 m.
Burgenland 1. Klasse
Mitte
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Burgenland / Mitte) |
V |
1. | SC Ritzing-2 | — | |||||||
2. | SV Loipersbach | — | |||||||
3. | Lockenhaus Rattersdorf | — |
- https://www.bfv.at/Portal/Spielbetrieb/Ergeb-Tabellen/BFV-1Klassen-1KlasseMitte/Tabelle/aktuell/2011
Nord
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Burgenland / Nord) |
V |
1. | ASV Nickelsdorf | — | |||||||
2. | FC Oslip | — | |||||||
3. | SV Wulkaprodersdorf | — |
Süd A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Burgenland / Süd A) |
V |
1. | SC Buchschachen | — | |||||||
2. | SV Welgersdorf | — | |||||||
3. | ASK Riedlingsdorf | — |
- https://www.bfv.at/Portal/Spielbetrieb/Ergeb-Tabellen/BFV-1Klassen-1KlasseSuedA/Tabelle/aktuell/2011
Süd B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Burgenland / Süd B) |
V |
1. | SV Heiligenbrunn | — | |||||||
2. | ASK Oberdorf | — | |||||||
3. | SV Heiligenkreuz | — |
- https://www.bfv.at/Portal/Spielbetrieb/Ergeb-Tabellen/BFV-1Klassen-1KlasseSuedB/Tabelle/aktuell/2011
Kärnten 1. Klasse
Kärnten A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Oberes Drautal Greifenburg | — | |||||||
2. | Molltal Obervellach | — | |||||||
3. | Union Stall | — |
Kärnten B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | WSG Radenthein | — | |||||||
2. | ASKO Bodensdorf | — | |||||||
3. | SK Weissenstein | — |
Kärnten C
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | AC Friesach | — | |||||||
2. | ASKO Wolfnitz | — | |||||||
3. | SV Eberstein | — |
Kärnten D
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | ASKO Sankt Peter | — | |||||||
2. | ASKO Mittlern | — | |||||||
3. | ASV Sankt Margarethen | — |
Niederösterreich Gebietsliga
Nord-Nordwest
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich / Nord-Nordwest) |
V |
1. | SC Enzersfeld | — | |||||||
2. | FK Hollabrunn | — | |||||||
3. | Donau Langenlebarn | — |
Nordwest-Waldviertel
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich / Nordwest-Waldviertel) |
V |
1. | FC Rohrendorf | — | |||||||
2. | USC Altenworth | — | |||||||
3. | USV Grossriedenthal | — |
Süd-Südost
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich / Süd-Südost) |
V |
1. | ASK Ebreichsdorf | — | |||||||
2. | FK Hainburg | — | |||||||
3. | Ortmann Neusiedl | — |
West
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich / West) |
V |
1. | SV Oberndorf | — | |||||||
2. | ASK Wilhelmsburg | — | |||||||
3. | SC Hainfeld | — |
Oberösterreich Bezirksliga
Nord
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Oberösterreich / Nord) |
V |
1. | Union Konigswiesen | — | |||||||
2. | ASKO Pregarten | — | |||||||
3. | Union Putzleinsdorf | — |
Ost
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Oberösterreich / Ost) |
V |
1. | SK Sankt Magdalena | — | |||||||
2. | Union-2 Sankt Florian | — | |||||||
3. | SV Garsten | — |
Süd
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Oberösterreich / Süd) |
V |
1. | ATSV Stadl-Paura | — | |||||||
2. | Union Thalheim | — | |||||||
3. | Sparkasse Lambach | — |
West
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Oberösterreich / West) |
V |
1. | SV Mauerkirchen | — | |||||||
2. | FC Andorf | — | |||||||
3. | Union Diersbach | — |
Salzburg 2. Landesliga
Nord
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Salzburg / Nord) |
V |
1. | FC Bergheim | — | |||||||
2. | USK Anif-2 | — | |||||||
3. | HSV Wals | — |
Süd
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Salzburg / Süd) |
V |
1. | TSV Sankt Johann-2 | — | |||||||
2. | UFC Sankt Martin | — | |||||||
3. | SC Pfarrwerfen | — |
Steiermark Unterliga
Mitte
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Steiermark / Mitte) |
V |
1. | SV Gossendorf | — | |||||||
2. | Iveco Magirus Kainbach-Honigtal | — | |||||||
3. | SC Unterpremstatten | — |
Nord A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Steiermark / Nord A) |
V |
1. | Union Haus | — | |||||||
2. | ESV Murzzuschlag | — | |||||||
3. | ATUS Langenwang | — |
Nord B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Steiermark / Nord B) |
V |
1. | FC Obdach | — | |||||||
2. | TuS Kraubath | — | |||||||
3. | FC Judenburg | — |
Ost
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Steiermark / Ost) |
V |
1. | TUS Bad Waltersdorf | — | |||||||
2. | Pinggau Friedberg | — | |||||||
3. | USC Sonnhofen | — |
Süd
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Steiermark / Süd) |
V |
1. | Stein Reinisch Frannach | — | |||||||
2. | Raiffeisen Paldau | — | |||||||
3. | USC Eichkogl | — |
West
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Steiermark / West) |
V |
1. | Bernhart Sankt Peter | — | |||||||
2. | Union Gamlitz | — | |||||||
3. | FC Leibnitz | — |
Tirol Gebietsliga
Ost
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Tirol / Ost) |
V |
1. | FC Kufstein-2 | — | |||||||
2. | FC Schwoich | — | |||||||
3. | SV Langkampfen | — |
West
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Tirol / West) |
V |
1. | SU Inzing | — | |||||||
2. | SC Mils | — | |||||||
3. | FC Tarrenz | — |
Vorarlberg 1. Landesklasse
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Vorarlberg) |
V |
1. | FC Thuringen | — | |||||||
2. | SC Fussach | — | |||||||
3. | FC Horbranz | — |
Wien 1. Klasse
Wien A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | SV Wienerfeld | — | |||||||
2. | Polska Wien | — | |||||||
3. | Cro Wien | — |
Wien B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Koma Wien | — | |||||||
2. | FC Kapellerfeld | — | |||||||
3. | Inter ASC Wien | — |
|