Austrijos III futbolo lyga 1953–1954 m.
1. Klasse Burgenland
Mitte
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Burgenland / Mitte) |
V |
1. | SV Deutschkreutz | — |
Nord A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Burgenland / Nord A) |
V |
1. | UFC Frauenkirchen | — |
Nord B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Burgenland / Nord B) |
V |
1. | ASV Stinkenbrunn | — |
Süd
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Burgenland / Süd) |
V |
1. | SV Jennersdorf | — |
1. Klasse Kärnten
Gruppe A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Kärnten A) |
V |
1. | SV Feldkirchen | — |
Gruppe B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Kärnten B) |
V |
1. | SCA Sankt Veit | — |
2. Liga Niederösterreich
Nord
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich / Nord) |
V |
1. | ASC Korneuburg | 24 | 16 | 4 | 4 | 74 — 25 | 36 | ||
2. | SC Durnkrut | 24 | 14 | 2 | 8 | 67 — 47 | 30 | ||
3. | Union Korneuburg | 24 | 10 | 9 | 5 | 53 — 37 | 29 | ||
4. | AC Deutsch-Wagram | 24 | 12 | 4 | 8 | 55 — 42 | 28 | ||
5. | FC Mistelbach | 24 | 12 | 4 | 8 | 51 — 43 | 28 | ||
6. | SV Heid Stockerau | 24 | 11 | 2 | 11 | 40 — 37 | 24 | ||
7. | SC Marchegg | 24 | 10 | 4 | 10 | 47 — 50 | 24 | ||
8. | SV Ganserndorf | 24 | 10 | 4 | 10 | 44 — 64 | 24 | ||
9. | FC Angern | 24 | 9 | 4 | 11 | 48 — 52 | 22 | ||
10. | ESV Rabensburg | 24 | 8 | 5 | 11 | 38 — 43 | 21 | ||
11. | ASKO Strasshof | 24 | 8 | 4 | 12 | 35 — 36 | 20 | ||
12. | ATSV Laa | 24 | 7 | 6 | 11 | 44 — 49 | 20 | ||
13. | Ollersdorf Angern | 24 | 2 | 2 | 20 | 17 — 88 | 6 |
Nordwest
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich / Nordwest) |
V |
1. | Stolzle Nagelberg | 20 | 14 | 4 | 2 | 69 — 34 | 32 | ||
2. | ASV Schrems | 20 | 10 | 4 | 6 | 45 — 33 | 24 | ||
3. | SC Absdorf | 20 | 10 | 3 | 7 | 51 — 33 | 23 | ||
4. | SV Gmund | 20 | 11 | 1 | 8 | 56 — 38 | 23 | ||
5. | SV Ziersdorf | 20 | 8 | 4 | 8 | 43 — 41 | 20 | ||
6. | EPSV Gmund | 20 | 7 | 6 | 7 | 33 — 44 | 20 | ||
7. | SV Gross-Siegharts | 20 | 7 | 4 | 9 | 58 — 63 | 18 | ||
8. | Union Hollabrunn | 20 | 8 | 2 | 10 | 48 — 55 | 18 | ||
9. | FC Heidenreichstein | 20 | 7 | 2 | 11 | 34 — 45 | 16 | ||
10. | SV Hoheneich | 20 | 5 | 3 | 12 | 29 — 51 | 13 | ||
11. | SK Ernstbrunn | 20 | 6 | 1 | 13 | 38 — 67 | 13 |
Süd
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich / Süd) |
V |
1. | Tabakfabrik Hainburg | 26 | 18 | 2 | 6 | 83 — 42 | 38 | ||
2. | ATSV Bad Voslau | 26 | 16 | 3 | 7 | 62 — 37 | 35 | ||
3. | ASK Mannersdorf | 26 | 15 | 4 | 7 | 60 — 47 | 34 | ||
4. | SC Felixdorf | 26 | 14 | 4 | 8 | 68 — 44 | 32 | ||
5. | Hertha Leopoldsdorf | 26 | 14 | 2 | 10 | 46 — 55 | 30 | ||
6. | ASK Bruck | 26 | 12 | 4 | 10 | 89 — 60 | 28 | ||
7. | SC Gunselsdorf | 26 | 12 | 4 | 10 | 58 — 72 | 28 | ||
8. | SC Berndorf | 26 | 13 | 1 | 12 | 63 — 46 | 27 | ||
9. | Wacker Wiener Neustadt | 26 | 10 | 5 | 11 | 57 — 51 | 25 | ||
10. | SC Eggendorf | 26 | 10 | 2 | 14 | 61 — 73 | 22 | ||
11. | Marienthal Gramatneusiedl | 26 | 9 | 4 | 13 | 55 — 73 | 22 | ||
12. | ATSV Fischamend | 26 | 7 | 2 | 17 | 44 — 76 | 16 | ||
13. | SC Ebergassing | 26 | 6 | 2 | 18 | 46 — 90 | 14 | ||
14. | ASC Leobersdorf | 26 | 5 | 3 | 18 | 41 — 67 | 13 |
West
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich / West) |
V |
1. | ATSV Wilhelmsburg | 28 | 20 | 2 | 6 | 71 — 33 | 42 | ||
2. | SC Sankt Polten | 28 | 19 | 3 | 6 | 104 — 47 | 41 | ||
3. | SC Herzogenburg | 28 | 18 | 4 | 6 | 91 — 49 | 40 | ||
4. | Hitiag Neuda | 28 | 15 | 4 | 9 | 82 — 60 | 34 | ||
5. | Sturm Sankt Polten | 28 | 14 | 4 | 10 | 60 — 52 | 32 | ||
6. | Vorwarts Krems | 28 | 12 | 7 | 9 | 66 — 52 | 31 | ||
7. | BSG Moosbierbaum | 28 | 12 | 6 | 10 | 65 — 59 | 30 | ||
8. | ASK Ybbs | 28 | 12 | 5 | 11 | 70 — 85 | 29 | ||
9. | AFK Traisen | 28 | 11 | 6 | 11 | 60 — 63 | 28 | ||
10. | ESV Sankt Polten | 28 | 10 | 4 | 14 | 60 — 69 | 24 | ||
11. | Glanzstoff Sankt Polten | 28 | 11 | 2 | 15 | 53 — 65 | 24 | ||
12. | SV Neulengbach | 28 | 9 | 6 | 13 | 41 — 71 | 24 | ||
13. | Bohlerwerk Sonntagberg | 28 | 9 | 2 | 17 | 66 — 81 | 20 | ||
14. | SV Tulln | 28 | 6 | 0 | 22 | 35 — 77 | 12 | ||
15. | BSG Sankt Valentin | 28 | 3 | 3 | 22 | 52 — 113 | 9 |
1. Klasse Oberösterreich
Ost
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Oberösterreich / Ost) |
V |
1. | ATSV Steyr | 20 | 15 | 3 | 2 | 70 — 33 | 33 | ||
2. | SV Sierning | 20 | 11 | 5 | 4 | 51 — 26 | 27 | ||
3. | VOEST Linz | 20 | 11 | 4 | 5 | 66 — 27 | 26 | ||
4. | SC Marchtrenk | 20 | 9 | 7 | 4 | 68 — 58 | 25 | ||
5. | Blaue Elf Linz | 20 | 11 | 2 | 7 | 51 — 42 | 24 | ||
6. | ATSV Pasching | 20 | 6 | 7 | 7 | 55 — 43 | 19 | ||
7. | SV Steyregg | 20 | 7 | 4 | 9 | 42 — 52 | 18 | ||
8. | Union Neuhofen-Krems | 20 | 6 | 1 | 13 | 37 — 50 | 13 | ||
9. | ATSV Mauthausen | 20 | 5 | 3 | 12 | 42 — 77 | 13 | ||
10. | ATSV Leonding | 20 | 4 | 4 | 12 | 38 — 72 | 12 | ||
11. | SV Bad Hall | 20 | 3 | 4 | 13 | 27 — 67 | 10 |
West
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Oberösterreich / West) |
V |
1. | SV Gmunden | 22 | 17 | 2 | 3 | 87 — 37 | 36 | ||
2. | SK Scharding | 22 | 13 | 3 | 6 | 81 — 47 | 29 | ||
3. | SK Lambach | 22 | 12 | 2 | 8 | 83 — 62 | 26 | ||
4. | ATSV Attnang | 22 | 10 | 6 | 6 | 62 — 49 | 26 | ||
5. | SV Ried | 22 | 11 | 2 | 9 | 69 — 56 | 24 | ||
6. | SV Bad Ischl | 22 | 10 | 3 | 9 | 73 — 64 | 23 | ||
7. | SV Braunau | 22 | 9 | 3 | 10 | 45 — 61 | 21 | ||
8. | SV Grieskirchen | 22 | 8 | 4 | 10 | 56 — 55 | 20 | ||
9. | Blaue Elf Wels | 22 | 7 | 5 | 10 | 38 — 50 | 19 | ||
10. | SK Altheim | 22 | 6 | 5 | 11 | 37 — 66 | 17 | ||
11. | SV Timelkam | 22 | 5 | 5 | 12 | 51 — 64 | 15 | ||
12. | Union Sankt Martin Innkreis | 22 | 3 | 2 | 17 | 32 — 103 | 8 |
Finalas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | I rungt. | II rungt. |
SV Gmunden | ATSV Steyr | 5-3 | 3-3 |