Austrijos II futbolo lyga 1925–1926 m.
Burgenland
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1920_29/192526.html#B4a
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1920_29/meisterschaft_burgenland_192526.htm
Neufeld
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Burgenland / Neufeld) |
V |
1. | ASV Neufeld | 43 — 2 | |||||||
?. | SC Neudorfl | — | |||||||
?. | SC Eisenstadt | — | |||||||
?. | SC Pottsching | — | |||||||
?. | SC Bad Sauerbrunn | — | |||||||
?. | SC Krensdorf | — | |||||||
?. | SC Wiesen | — | |||||||
?. | SV Mattersburg | — |
Neusiedl
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Burgenland / Neusiedl) |
V |
?. | SC Frauenkirchen | — | |||||||
?. | Sturm Parndorf | — | |||||||
?. | SC Neusiedl | — | |||||||
?. | SV Halbthurn | — | |||||||
?. | Garnison Neusiedl | — | |||||||
?. | SC Frauenkirchen | — |
Oberwart
Nėra aišku, ar šioje zonoje vyko pirmenybės.
Finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Burgenland) |
V |
1. | ASV Neufeld | — |
1. Klasse Kärnten
Pirmenybės vyko 1926 m. pavasarį.
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Kärnten) |
V |
1. | SV Villach | — |
1. Klasse Niederösterreich
Pirmenybės vyko 1925 m. pavasarį–rudenį.
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich) |
V |
1. | SC Wiener Neustadt | 24 | 18 | 2 | 4 | 86 — 32 | 38 | ||
2. | ASC Liesing | 24 | 16 | 5 | 3 | 72 — 36 | 37 | ||
3. | AC Baden | 23 | 13 | 3 | 7 | 64 — 50 | 29 | ||
4. | SC Sankt Polten | 24 | 11 | 4 | 9 | 61 — 48 | 26 | ||
5. | Marienthal Gramatneusiedl | 23 | 12 | 1 | 10 | 74 — 60 | 25 | ||
6. | SC Himberg | 24 | 11 | 3 | 10 | 55 — 52 | 25 | ||
7. | SC Berndorf | 24 | 10 | 5 | 9 | 72 — 71 | 25 | ||
8. | SV Atzgersdorf | 24 | 10 | 4 | 10 | 48 — 51 | 24 | ||
9. | SV Korneuburg | 23 | 8 | 4 | 11 | 39 — 43 | 20 | ||
11. | SV Klosterneuburg | 24 | 8 | 2 | 14 | 47 — 64 | 18 | ||
10. | VfB Modling | 24 | 8 | 1 | 15 | 36 — 77 | 17 | ||
12. | AC Deutsch-Wagram | 23 | 5 | 4 | 14 | 36 — 69 | 14 | ||
13. | SV Stockerau | 24 | 4 | 2 | 18 | 35 — 73 | 10 |
- http://www.noefv.at/Tabellen-1924-25.pdf
- http://rsssf.com/tableso/oostniederhist.html#26
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1920_29/192526.html#B5
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1920_29/meisterschaft_no_1926.htm
Balandį–rugpjūtį papildomai vyko nesisteminės zoninės varžybos.
Nord
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | SV Stockerau | 10 | 8 | 0 | 2 | 31 — 16 | 16 | ||
2. | SV Langenzersdorf | 10 | 8 | 0 | 2 | 31 — 24 | 16 | ||
3. | AC Deutsch-Wagram | 9 | 5 | 3 | 1 | 21 — 14 | 13 | ||
4. | GOC Brunn | 10 | 5 | 1 | 4 | 25 — 19 | 11 | ||
5. | Sturm Sankt Polten | 10 | 4 | 2 | 4 | 27 — 21 | 10 | ||
6. | Vorwarts Krems | 10 | 4 | 2 | 4 | 20 — 21 | 10 | ||
7. | SC Sankt Polten | 9 | 3 | 4 | 2 | 24 — 18 | 10 | ||
8. | SV Klosterneuburg | 10 | 3 | 2 | 5 | 16 — 21 | 8 | ||
9. | SV Korneuburg | 10 | 2 | 4 | 4 | 16 — 22 | 8 | ||
10. | Sparta Wagram | 10 | 0 | 4 | 6 | 11 — 22 | 4 | ||
11. | Rapid Oberlaa | 10 | 0 | 2 | 8 | 15 — 39 | 2 |
Süd
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | SC Wiener Neustadt | 14 | 11 | 2 | 1 | 47 — 18 | 24 | ||
2. | Marienthal Gramatneusiedl | 12 | 9 | 1 | 2 | 51 — 26 | 19 | ||
3. | SC Berndorf | 15 | 6 | 4 | 5 | 45 — 36 | 16 | ||
4. | SV Atzgersdorf | 15 | 6 | 4 | 5 | 42 — 41 | 16 | ||
5. | ASK Liesing | 13 | 7 | 1 | 5 | 32 — 20 | 15 | ||
6. | AC Baden | 11 | 6 | 1 | 4 | 21 — 21 | 13 | pasitraukė | |
7. | Wacker Wiener Neustadt | 13 | 5 | 3 | 5 | 37 — 37 | 13 | ||
8. | Vorwarts Atzgersdorf | 13 | 5 | 2 | 6 | 22 — 23 | 12 | ||
9. | Amateure Wiener Neustadt | 14 | 4 | 1 | 9 | 28 — 39 | 9 | ||
10. | SC Himberg | 14 | 3 | 2 | 9 | 25 — 47 | 8 | ||
11. | Union Modling | 11 | 2 | 2 | 7 | 27 — 37 | 6 | pasitraukė | |
12. | SC Bruck-Leitha | 11 | 2 | 1 | 8 | 18 — 50 | 5 |
Oberösterreicher 1. Klasse
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Oberösterreich) |
V |
1. | ASK Linz | 16 | 13 | 2 | 1 | 84 — 31 | 28 | ||
2. | Hertha Wels | 16 | 12 | 4 | 0 | 62 — 16 | 28 | ||
3. | Rapid Linz | 16 | 11 | 1 | 4 | 43 — 34 | 23 | ||
4. | Urfahr Linz | 16 | 8 | 2 | 6 | 43 — 33 | 18 | ||
5. | Germania Linz | 16 | 7 | 4 | 5 | 36 — 28 | 18 | ||
6. | Vorwarts Steyr | 16 | 6 | 3 | 7 | 35 — 45 | 15 | ||
7. | Sparta Linz | 16 | 2 | 2 | 12 | 19 — 68 | 6 | ||
8. | Sportfreunde Wels | 16 | 2 | 0 | 14 | 29 — 60 | 4 | ||
9. | Olympia Steyr | 16 | 2 | 0 | 14 | 18 — 54 | 4 |
- http://rsssf.com/tableso/oostoberhist.html#26
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1920_29/192526.html#B6
Išlikimo rungtynės
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
Sparta Linz | SF Wels | 3-6 |
Salzburger 1. Klasse
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Salzburg) |
V |
1. | AK Salzburg | 8 | 7 | 1 | 0 | 48 — 10 | 15 | ||
2. | SK Salzburg | 8 | 5 | 2 | 1 | 27 — 14 | 12 | ||
3. | Arbeiter Salzburg | 8 | 3 | 1 | 4 | 30 — 28 | 7 | ||
4. | SK Hallein | 8 | 3 | 0 | 5 | 16 — 38 | 6 | ||
5. | Garnison Salzburg | 8 | 0 | 0 | 8 | 0 — 31 | 0 | I rate buvo diskvalifikuotas |
- http://rsssf.com/tableso/oostsalzhist.html#26
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1920_29/192526.html#B8
1. Klasse Steiermark
Pirmenybės vyko 1926 m. pavasarį–rudenį.
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Steiermark) |
V |
1. | AK Graz | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 — 8 | 11 | ||
2. | Sturm Graz | 6 | 4 | 1 | 1 | 23 — 7 | 9 | ||
3. | Strassenbahn Graz | 6 | 1 | 0 | 5 | 9 — 19 | 2 | ||
4. | Hakoah Graz | 6 | 1 | 0 | 5 | 6 — 20 | 2 | ||
x. | AAC Graz | — | pasitraukė dėl politinių priežasčių | ||||||
x. | Sudbahn Graz | — | pasitraukė dėl politinių priežasčių | ||||||
x. | Admira Graz | — | pasitraukė dėl politinių priežasčių |
- http://rsssf.com/tableso/ooststeierchamp.html#26
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1920_29/192526.html#B7
Tirol A-Liga
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Tirol) |
V |
1. | SV Innsbruck | 8 | 7 | 1 | 0 | 25 — 7 | 15 | ||
2. | Veldidena Innsbruck | 8 | 5 | 1 | 2 | 26 — 12 | 11 | ||
3. | AC Innsbruck | 8 | 4 | 2 | 2 | 27 — 12 | 10 | ||
4. | CDTV Innsbruck | 8 | 1 | 0 | 7 | 11 — 31 | 2 | pasitraukė po I rato | |
5. | SC Tirol Innsbruck | 8 | 0 | 0 | 8 | 3 — 30 | 0 | pasitraukė po I rato |
- http://rsssf.com/tableso/oosttirolchamp.html#26
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1920_29/192526.html#B9
Vorarlberg A-Klasse
Pirmenybės vyko 1926 m.
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Vorarlberg) |
V |
1. | FC Lustenau | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 — 2 | 3 | ||
2. | Turnerbund Lustenau | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 — 4 | 1 |
- http://rsssf.com/tableso/oostvorarlhist.html#26
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1920_29/192526.html#B10
3. Klasse Wien
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Wien) |
V |
?. | Viktoria XXI Wien | — |
|