Turkijos II futbolo lyga 2019–2020 m.
Wikipedia
Varžybos nutrauktos dėl COVID-19 pandemijos po 2020-03-15, o 2020-07-08 nuspręsta jų nebeatnaujinti, sužaidžiant tik patekimo turnyrą.
Beyaz
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | SK Samsun | 28 | 23 | 4 | 1 | 64 — 11 | 73 | ||
2. | FK Manisa | 28 | 19 | 6 | 3 | 79 — 31 | 63 | ||
3. | Hekimoglu Trabzon | 28 | 17 | 4 | 7 | 51 — 34 | 55 | ||
4. | Sancaktepe Istanbul | 28 | 16 | 4 | 8 | 51 — 23 | 52 | ||
5. | SK Inegol | 28 | 13 | 6 | 9 | 41 — 30 | 45 | ||
6. | Afjet Afyon | 28 | 13 | 4 | 11 | 47 — 30 | 43 | ||
7. | Idman Yurdu Tarsus | 28 | 14 | 1 | 13 | 45 — 39 | 43 | ||
8. | Pendik Istanbul | 28 | 11 | 7 | 10 | 40 — 39 | 40 | ||
9. | Sariyer Istanbul | 28 | 11 | 7 | 10 | 34 — 33 | 40 | ||
10. | Komur Zonguldak | 28 | 9 | 9 | 10 | 35 — 37 | 36 | ||
11. | FK Corum | 28 | 11 | 3 | 14 | 36 — 42 | 36 | ||
12. | Hacettepe Ankara | 28 | 11 | 2 | 15 | 37 — 48 | 35 | ||
13. | 1922 Konya | 28 | 9 | 6 | 13 | 38 — 45 | 33 | ||
14. | SK Kirklareli | 28 | 8 | 9 | 11 | 25 — 41 | 33 | ||
15. | Mamak Ankara | 28 | 9 | 4 | 15 | 37 — 41 | 31 | ||
16. | Amed Diyarbakir | 28 | 7 | 7 | 14 | 28 — 46 | 28 | ||
17. | SK Gumushane | 28 | 7 | 4 | 17 | 31 — 57 | 25 | ||
18. | SK Sanliurfa | 28 | 0 | 1 | 27 | 10 — 102 | -14 |
Kırmızı
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | SK Bandirma | 28 | 17 | 9 | 2 | 58 — 26 | 60 | ||
2. | Demir Ankara | 28 | 17 | 6 | 5 | 46 — 21 | 57 | ||
3. | SK Kastamonu | 28 | 16 | 5 | 7 | 49 — 28 | 53 | ||
4. | Tuzla Istanbul | 28 | 16 | 5 | 7 | 45 — 25 | 53 | ||
5. | Sakarya Adapazari | 28 | 15 | 9 | 4 | 36 — 21 | 51 | ||
6. | BSK Kirsehir | 28 | 13 | 8 | 7 | 33 — 24 | 47 | ||
7. | FK Van | 28 | 13 | 5 | 10 | 46 — 32 | 44 | ||
8. | SK Usak | 28 | 14 | 5 | 9 | 43 — 34 | 44 | ||
9. | SK Kahramanmaras | 28 | 12 | 5 | 11 | 30 — 32 | 41 | ||
10. | Ergene Velimese | 28 | 10 | 7 | 11 | 43 — 34 | 37 | ||
11. | SK Bodrum | 28 | 10 | 6 | 12 | 40 — 41 | 36 | ||
12. | BSK Sivas | 28 | 9 | 9 | 10 | 36 — 38 | 36 | ||
13. | OIS Bayburt | 28 | 10 | 5 | 13 | 30 — 40 | 35 | ||
14. | Eyup Istanbul | 28 | 8 | 5 | 15 | 25 — 39 | 29 | ||
15. | Etimesgut Ankara | 28 | 6 | 10 | 12 | 28 — 34 | 28 | ||
16. | Anadolu Nigde | 28 | 5 | 2 | 21 | 28 — 52 | 17 | ||
17. | SK Elazig | 28 | 5 | 4 | 19 | 18 — 59 | 16 | ||
18. | Kardemir Karabuk | 28 | 2 | 3 | 23 | 11 — 65 | 6 |
Patekimo turnyras
Ketvirtfinalis | Pusfinalis | ||||||||
Demir Ankara | 2 | ||||||||
Sakarya Adapazari | 1 | ||||||||
Demir Ankara | 0 | ||||||||
Tuzla Istanbul | 2 | ||||||||
SK Kastamonu | 0 | ||||||||
Tuzla Istanbul | 1 | ||||||||
FK Manisa | 3 | ||||||||
SK Inegol | 0 | ||||||||
FK Manisa | 1 | ||||||||
Sancaktepe Istanbul | 0 | ||||||||
Hekimoglu Trabzon | 1 | ||||||||
Sancaktepe Istanbul | 3 | ||||||||
Finalas | |||||||||
Antalija | |||||||||
Tuzla Istanbul | FK Manisa | ||||||||
0 | 0 | ||||||||
11 m baudinių serija | |||||||||
|