Prancūzijos aukščiausioji futbolo lyga 1927–1928 m.
Vyko tik regioninės pirmenybės.
Alsace
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | FC Mulhouse | 14 | 10 | 1 | 3 | 35 — 14 | 21 | ||
2. | FC Bischwiller | 14 | 6 | 4 | 4 | 36 — 25 | 16 | ||
3. | AS Strasbourg | 14 | 8 | 0 | 6 | 36 — 29 | 16 | ||
4. | Red Star Strasbourg | 14 | 5 | 5 | 4 | 35 — 24 | 15 | ||
5. | RC Strasbourg | 14 | 6 | 2 | 6 | 35 — 26 | 14 | ||
6. | Mulhouse Dornach | 14 | 5 | 1 | 8 | 32 — 38 | 11 | ||
7. | FC Haguenau | 14 | 4 | 3 | 7 | 21 — 43 | 11 | ||
8. | Mars Bischheim | 14 | 3 | 2 | 9 | 18 — 49 | 8 |
Auvergne
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | ASM Clermont-Ferrand | — |
Centre
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | ASC Tours | — |
Centre-Ouest
Maritime
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Centre-Ouest / Maritime) |
V |
1. | UA Cognac | — | |||||||
2. | TV Sables-Olonne | — | |||||||
3. | ES La Rochelle | — | |||||||
4. | Stade Saint-Jean-Angely | — | |||||||
5. | UF Barbezieux | — |
Terrien
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Centre-Ouest / Terrien) |
V |
1. | Red Star Limoges | — | |||||||
2. | ASC Angouleme | — | |||||||
3. | US Jarnac | — | |||||||
4. | SAU Limoges | — | |||||||
5. | SVA Ruelle | — |
Finalas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
Red Star Limoges | UA Cognac | (pergalė) |
Suminė rikiuotė | |||||||||
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Centre-Ouest) |
V |
1. | RSCA Limoges | — | |||||||
2. | UA Cognac | — |
Corse
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | SC Bastia | — |
Franche-Comté-Bourgogne
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | US Belfort | — |
Lorraine
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Sportive Thionville | 14 | 10 | 2 | 2 | — | 36 | ||
2. | CA Metz | 14 | 7 | 3 | 4 | — | 31 | ||
3. | US Forbach | 14 | 7 | 3 | 4 | — | 31 | ||
4. | Renaissance Petite-Rosselle | 14 | 7 | 2 | 5 | — | 30 | ||
5. | SCO Amneville | 14 | 6 | 2 | 6 | — | 28 | ||
6. | SUL Nancy | 14 | 5 | 2 | 7 | — | 26 | ||
7. | CS Stiring-Wendel | 14 | 3 | 2 | 9 | — | 22 | ||
8. | Lorraine Moyeuvre | 14 | 1 | 4 | 9 | — | 20 |
Lyonnais
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | CO Saint-Chamond | — | |||||||
?. | OU Lyon | — |
Nord
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | US Tourcoing | 18 | — | 50 | |||||
2. | Olympique Lille | 18 | — | 43 | |||||
3. | Amiens AC | 18 | — | 42 | |||||
4. | US Boulogne | 18 | — | 41 | |||||
5. | RC Arras | 18 | — | 37 | |||||
6. | RC Roubaix | 18 | — | 31 | |||||
7. | RC Calais | 18 | — | 31 | |||||
8. | Excelsior Tourcoing | 18 | — | 31 | |||||
9. | Stade Roubaix | 18 | — | 30 | |||||
10. | Fivois Lille | 18 | — | 24 |
Nord-Est
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | FC Braux | 10 | 8 | 0 | 2 | 27 — 15 | 26 | ||
2. | SC Reims | 10 | 6 | 3 | 1 | 34 — 20 | 25 | ||
3. | FC Mohon | 10 | 5 | 4 | 1 | 13 — 11 | 24 | ||
4. | US Romilly | 10 | 3 | 2 | 5 | 21 — 30 | 18 | ||
5. | US Deux Vireux | 10 | 3 | 1 | 6 | 12 — 26 | 17 | ||
6. | Olympique Saint-Quentin | 10 | 0 | 0 | 10 | 17 — 22 | 10 |
Normandie
Basse-Normandie
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Normandie / Basse) |
V |
1. | SM Caen | — |
Haute-Normandie
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Normandie / Haute) |
V |
1. | Stade Havre | — | |||||||
3. | FC Rouen | — | |||||||
4. | AC Havre | — | |||||||
5. | FC Dieppe | — | |||||||
6. | AL Deville | — |
Finalas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
Stade Havre | SM Caen | (pergalė) |
Suminė rikiuotė | |||||||||
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Normandie) |
V |
1. | Stade Havre | — | |||||||
2. | SM Caen | — |
Ouest
Groupe A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Ouest A) |
V |
1. | Jean-Bouin Angers | — | |||||||
2. | Stade Rennes | — | |||||||
3. | Stade Laval | — | |||||||
4. | Mellinet Nantes | — | |||||||
5. | CB Rennes | — | |||||||
6. | Stade Nantes | — |
Groupe B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Ouest B) |
V |
1. | Stade Quimper | — | |||||||
2. | AS Brest | — | |||||||
?. | Armoricaine Brest | — | |||||||
?. | Ouvriere Brest | — | |||||||
?. | US Douarnenez | — | |||||||
?. | Sports Lorient | — |
Groupe C
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Ouest C) |
V |
1. | US Saint-Servan | — | |||||||
2. | Drapeau Fougeres | — | |||||||
3. | ASC Dinard | — | |||||||
4. | Cheminots Rennes | — | |||||||
5. | OCC Saint-Servan | — | |||||||
6. | Stade Saint-Brieuc | — |
Finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Ouest) |
V |
1. | Stade Quimper | — | |||||||
2. | Stade Rennes | — | |||||||
3. | ASC Dinard | — | |||||||
4. | Drapeau Fougeres | — |
Paris-Île-de-France
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | SF Paris | — | |||||||
2. | Red Star Paris | — | |||||||
3. | CF Paris | — | |||||||
4. | CA Paris | — | |||||||
5. | Suisse Paris | — | |||||||
6. | FEC Levallois | — | |||||||
7. | SO Charenton | — | |||||||
8. | ES Juvisy | — |
Sud-Est
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | SO Montpellier | — | |||||||
2. | FC Sete | — | |||||||
3. | Olympique Marseille | — | |||||||
4. | AS Cannes | — | |||||||
5. | Stade Saint-Raphael | — | |||||||
6. | Olympique Ales | — |
Sud-Ouest
Groupe A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Sud-Ouest A) |
V |
1. | SA Bordeaux | — | |||||||
2. | FC Mont-de-Marsan | — | |||||||
3. | Sports Cenon | — | |||||||
4. | Girondins Bordeaux | — | |||||||
5. | EC-Medoc Bordeaux | — | |||||||
6. | Stade Pessac | — |
Groupe B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Sud-Ouest B) |
V |
1. | Bastidienne Bordeaux | — | |||||||
2. | Stade Bordeaux | — | |||||||
3. | AC Bordeaux | — | |||||||
4. | ASC Luzien | — | |||||||
5. | GS Bouscat | — | |||||||
6. | CASG Bordeaux | — |
Finalas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
Bastidienne Bordeaux | SA Bordeaux | (pergalė) |
Suminė rikiuotė | |||||||||
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Sud-Ouest) |
V |
1. | Bastidienne Bordeaux | — | |||||||
2. | SA Bordeaux | — |
Division d'Excellence
Ketvirtfinalis | Pusfinalis | ||||||||
SF Paris | + | ||||||||
SF Paris | 6 | ||||||||
SO Montpellier | 2 | ||||||||
SO Montpellier | 3 | ||||||||
Stade Havre | 2 | ||||||||
Finalas | |||||||||
SF Paris | |||||||||
Suminė rikiuotė | |||||||||
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | SF Paris | — | |||||||
3. | SO Montpellier | — | |||||||
5. | Stade Havre | — | |||||||
?. | US Belfort | — | |||||||
?. | Bastidienne Bordeaux | — |