Prancūzijos aukščiausioji futbolo lyga 1921–1922 m.
Vyko tik regioninės pirmenybės.
Alsace
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | SC Selestat | 14 | 10 | 2 | 2 | — | 22 | ||
2. | Red Star Strasbourg | 14 | 10 | 1 | 3 | — | 21 | ||
3. | AS Strasbourg | 14 | 9 | 1 | 4 | — | 19 | ||
4. | FC Mulhouse | 14 | 8 | 1 | 5 | — | 17 | ||
5. | FC Bischwiller | 14 | 7 | 1 | 6 | — | 15 | ||
6. | RC Strasbourg | 14 | 5 | 2 | 7 | — | 12 | ||
7. | FC Strasbourg | 14 | 2 | 0 | 12 | — | 4 | ||
8. | FC Lingolsheim | 14 | 1 | 0 | 13 | — | 2 |
Centre
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | USM Montargis | — |
Centre-Ouest
Maritime
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Centre-Ouest / Maritime) |
V |
1. | SVA Ruelle | — | |||||||
2. | ASC Angouleme | — | |||||||
3. | UF Barbezieux | — | |||||||
4. | JA Angouleme | — |
Terrien
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Centre-Ouest / Terrien) |
V |
1. | UA Cognac | — | |||||||
2. | ES La Rochelle | — | |||||||
3. | SC Saint-Jean-Angely | — | |||||||
4. | US Jarnac | — |
Finalas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
SVA Ruelle | UA Cognac | (pergalė) |
Suminė rikiuotė | |||||||||
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Centre-Ouest) |
V |
1. | SVA Ruelle | — | |||||||
2. | UA Cognac | — |
Corse
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | SC Bastia | — |
Franche-Comté-Bourgogne
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Bousbotte Besancon | — |
Lorraine
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | CA Metz | 10 | 8 | 0 | 2 | — | 16 | ||
2. | AS Remiremont | 9 | 6 | 1 | 2 | — | 13 | ||
3. | SUL Nancy | 9 | 5 | 1 | 3 | — | 11 | ||
4. | US Forbach | 10 | 4 | 2 | 4 | — | 10 | ||
5. | US Thaon | 10 | 2 | 1 | 7 | — | 5 | ||
6. | Sportive Thionville | 10 | 1 | 1 | 8 | — | 3 |
Lyonnais
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | AS Lyon | — | |||||||
3. | OU Lyon | — |
Nord
Groupe A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Nord A) |
V |
1. | Olympique Lille | — | |||||||
2. | AS Tourcoing | — | |||||||
3. | US Tourcoing | — | |||||||
4. | Stade Roubaix | — | |||||||
5. | Fivois Lille | — |
Groupe B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Nord B) |
V |
1. | RC Roubaix | — | |||||||
2. | RC Arras | — | |||||||
3. | Stade Cambrai | — | |||||||
4. | ACA Roubaix | — | |||||||
5. | SC Tourcoing | — |
Groupe C
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Nord C) |
V |
1. | US Boulogne | — | |||||||
2. | RC Calais | — | |||||||
3. | Olympique Boulogne | — | |||||||
4. | UR Dunkerque-Malo | — | |||||||
5. | US Calais | — | |||||||
6. | SC Abbeville | — |
Finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Nord) |
V |
1. | Olympique Lille | — | |||||||
2. | RC Roubaix | — | |||||||
3. | US Boulogne | — |
Normandie
Basse-Normandie
Groupe A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Stella Cherbourg | — |
Groupe B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | SM Caen | — |
Finalas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
SM Caen | Stella Cherbourg | (pergalė) |
Suminė rikiuotė | |||||||||
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Normandie / Basse) |
V |
1. | SM Caen | — | |||||||
2. | Stella Cherbourg | — |
Haute-Normandie
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Normandie / Haute) |
V |
1. | FC Rouen | — | |||||||
2. | US Quevilly | — | |||||||
3. | AC Le Havre | — | |||||||
4. | FC Dieppe | — |
Finalas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
FC Rouen | SM Caen | 3-2 |
Suminė rikiuotė | |||||||||
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Normandie) |
V |
1. | FC Rouen | — | |||||||
2. | SM Caen | — |
Ouest
Groupe A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Ouest A) |
V |
1. | US Saint-Servan | — | |||||||
2. | Stade Rennes | — | |||||||
3. | Jean-Bouin Angers | — | |||||||
4. | ASC Rennes | — | |||||||
5. | Stade Laval | — | |||||||
6. | US Le Mans | — |
Groupe B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Ouest B) |
V |
1. | Stade Saint-Brieuc | — | |||||||
2. | Stade Quimper | — | |||||||
3. | CS Rennes | — | |||||||
4. | Armoricaine Brest | — | |||||||
5. | Stade Nantes | — |
Finalas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
US Saint-Servan | Stade Saint-Brieuc | (pergalė) |
Suminė rikiuotė | |||||||||
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Ouest) |
V |
1. | US Saint-Servan | — | |||||||
2. | Stade Saint-Brieuc | — |
Paris-Île-de-France
Groupe A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Île-de-France A) |
V |
1. | Red Star Saint-Ouen | — | |||||||
2. | RCF Paris | — | |||||||
?. | USA Clichy | — | |||||||
?. | JA Saint-Ouen | — | |||||||
?. | SF Paris | — | |||||||
?. | FEC Levallois | — |
Groupe B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Île-de-France B) |
V |
1. | Olympique Paris | — |
Finalas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
Red Star Saint-Ouen | Olympique Paris | (pergalė) |
Suminė rikiuotė | |||||||||
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Île-de-France) |
V |
1. | Red Star Saint-Ouen | — | |||||||
2. | Olympique Paris | — |
Picardie
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | SC Abbeville | — | |||||||
2. | Amiens AC | — |
Sud-Est
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | FC Cette | — | |||||||
2. | Olympique Marseille | — | |||||||
3. | AS Cannes | — | |||||||
4. | SO Montpellier | — | |||||||
5. | Olympique Antibes | — | |||||||
6. | Phoceen Marseille | — |
Sud-Ouest
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Medoc Bordeaux | — |