Danijos IV futbolo lyga 2012–2013 m.
Bornholm
Aukščiausioji lyga vyko kaip V lygos Kopenhagos zona.
Fyn
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | B1909 Odense | 28 | 23 | 2 | 3 | 103 — 29 | 71 | ||
2. | Krarup Espe | 28 | 15 | 4 | 9 | 67 — 58 | 49 | ||
3. | IF Korup | 28 | 14 | 6 | 8 | 57 — 47 | 48 | ||
4. | Marienlyst-2 Odense | 28 | 15 | 3 | 10 | 57 — 64 | 48 | ||
5. | Tarup Parup | 28 | 13 | 8 | 7 | 60 — 38 | 47 | ||
6. | B1913 Odense | 28 | 11 | 10 | 7 | 51 — 40 | 43 | ||
7. | Dalum Odense | 28 | 13 | 2 | 13 | 59 — 60 | 41 | ||
8. | Fjordager Odense | 28 | 11 | 7 | 10 | 64 — 53 | 40 | ||
9. | BK Tommerup | 28 | 11 | 6 | 11 | 53 — 48 | 39 | ||
10. | GBK Middelfart-2 | 28 | 9 | 7 | 12 | 55 — 66 | 34 | ||
11. | IF Langeskov | 28 | 9 | 4 | 15 | 45 — 54 | 31 | ||
12. | FB Svendborg | 28 | 7 | 7 | 14 | 41 — 63 | 28 | ||
13. | Sohus Stige | 28 | 8 | 3 | 17 | 41 — 74 | 27 | ||
14. | BK Sanderum | 28 | 7 | 5 | 16 | 45 — 66 | 26 | ||
15. | OB Odense-2 | 28 | 5 | 4 | 19 | 32 — 70 | 19 |
Jylland
Pulje 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Jylland 1) |
V |
1. | Vejgard Alborg | 14 | 9 | 4 | 1 | 25 — 8 | 31 | ||
2. | IF Hjorring | 14 | 7 | 6 | 1 | 29 — 20 | 27 | ||
3. | Lindholm-2 Norresundby | 14 | 7 | 6 | 1 | 33 — 18 | 27 | ||
4. | SF Hornbaek | 14 | 5 | 5 | 4 | 30 — 22 | 20 | ||
5. | Skjold Saeby | 14 | 4 | 3 | 7 | 24 — 31 | 15 | ||
6. | IK Ars | 14 | 2 | 7 | 5 | 18 — 22 | 13 | ||
7. | BK Hirtshals | 14 | 3 | 3 | 8 | 24 — 35 | 12 | ||
8. | FI Frederikshavn | 14 | 0 | 4 | 10 | 14 — 41 | 4 |
Pulje 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Jylland 2) |
V |
1. | IF Tjorring | 14 | 11 | 1 | 2 | 39 — 13 | 34 | ||
2. | IK Skive-2 | 14 | 9 | 2 | 3 | 47 — 28 | 29 | ||
3. | Fremad Herning | 14 | 7 | 2 | 5 | 40 — 25 | 23 | ||
4. | FF Viborg-2 | 14 | 7 | 2 | 5 | 28 — 19 | 23 | ||
5. | AIF Frederiks | 14 | 5 | 3 | 6 | 23 — 32 | 18 | ||
6. | FS Ikast | 14 | 5 | 1 | 8 | 23 — 35 | 16 | ||
7. | IK Viborg | 14 | 4 | 2 | 8 | 25 — 42 | 14 | ||
8. | GF Funder | 14 | 0 | 3 | 11 | 21 — 52 | 3 |
Pulje 3
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Jylland 3) |
V |
1. | IF Brabrand-2 | 14 | 9 | 2 | 3 | 28 — 16 | 29 | ||
2. | Vejlby Risskov | 14 | 9 | 0 | 5 | 25 — 18 | 27 | ||
3. | Fremad-2 Arhus | 14 | 7 | 3 | 4 | 31 — 20 | 24 | ||
4. | IF Abyhoj | 14 | 6 | 2 | 6 | 28 — 18 | 20 | ||
5. | Vorup Frederiksberg | 14 | 5 | 3 | 6 | 28 — 25 | 18 | ||
6. | HF Skovbakken | 14 | 4 | 6 | 4 | 26 — 27 | 18 | ||
7. | IF Lystrup | 14 | 4 | 2 | 8 | 25 — 38 | 14 | ||
8. | Vatanspor Brabrand | 14 | 2 | 2 | 10 | 14 — 43 | 8 |
Pulje 4
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Jylland 4) |
V |
1. | Hatting Torsted | 14 | 12 | 1 | 1 | 44 — 18 | 37 | ||
2. | Saedding Guldager | 14 | 7 | 5 | 2 | 34 — 18 | 26 | ||
3. | FC Sonderborg | 14 | 8 | 2 | 4 | 41 — 21 | 26 | ||
4. | IF Esbjerg | 14 | 6 | 3 | 5 | 34 — 32 | 21 | ||
5. | FB Esbjerg-2 | 14 | 5 | 3 | 6 | 29 — 29 | 18 | ||
6. | IF Christiansfeld | 14 | 4 | 1 | 9 | 32 — 45 | 13 | ||
7. | IF Varde-2 | 14 | 3 | 2 | 9 | 19 — 37 | 11 | ||
8. | FK Haderslev | 14 | 1 | 3 | 10 | 14 — 47 | 6 |
Patekimo turnyras
Pulje 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | IF Hjorring | 14 | 10 | 3 | 1 | 40 — 20 | 33 | ||
2. | Vejgard Alborg | 14 | 8 | 2 | 4 | 25 — 17 | 26 | ||
3. | IK Skive-2 | 14 | 6 | 6 | 2 | 27 — 21 | 24 | ||
4. | SF Hornbaek | 14 | 6 | 1 | 7 | 31 — 39 | 19 | ||
5. | FF Viborg-2 | 14 | 4 | 3 | 7 | 14 — 25 | 15 | ||
6. | Fremad Herning | 14 | 4 | 3 | 7 | 17 — 23 | 15 | ||
7. | Lindholm-2 Norresundby | 14 | 4 | 2 | 8 | 20 — 26 | 14 | ||
8. | IF Tjorring | 14 | 2 | 4 | 8 | 21 — 24 | 10 |
Pulje 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | IF Abyhoj | 14 | 10 | 2 | 2 | 29 — 14 | 32 | ||
2. | Vejlby Risskov | 14 | 8 | 3 | 3 | 30 — 20 | 27 | ||
3. | Fremad-2 Arhus | 14 | 8 | 2 | 4 | 25 — 14 | 26 | ||
4. | IF Brabrand-2 | 14 | 7 | 3 | 4 | 29 — 26 | 24 | ||
5. | FC Sonderborg | 14 | 5 | 2 | 7 | 30 — 36 | 17 | ||
6. | Saedding Guldager | 14 | 3 | 4 | 7 | 15 — 18 | 13 | ||
7. | IF Esbjerg | 14 | 3 | 1 | 10 | 18 — 29 | 10 | ||
8. | Hatting Torsted | 14 | 3 | 1 | 10 | 14 — 33 | 10 |
Finalas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
IF Hjorring | IF Abyhoj | 1-4 |
Pereinamasis turnyras
Pulje 3
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Vorup Frederiksberg | 14 | 9 | 0 | 5 | 33 — 25 | 27 | ||
2. | IF Grena | 14 | 7 | 4 | 3 | 35 — 25 | 25 | ||
3. | Skjold Saeby | 14 | 7 | 4 | 3 | 27 — 19 | 25 | ||
4. | Jetsmark Pandrup | 14 | 7 | 2 | 5 | 27 — 34 | 23 | ||
5. | FC Thisted-2 | 14 | 6 | 2 | 6 | 33 — 17 | 20 | ||
6. | IK Ars | 14 | 5 | 4 | 5 | 13 — 14 | 19 | ||
7. | AIF Frederiks | 14 | 3 | 6 | 5 | 18 — 21 | 15 | ||
8. | IK Viborg | 14 | 1 | 0 | 13 | 12 — 43 | 3 |
Pulje 4
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | DGL Arhus | 14 | 9 | 1 | 4 | 34 — 11 | 28 | ||
2. | IF Lystrup | 14 | 9 | 1 | 4 | 44 — 30 | 28 | ||
3. | KSC Harte | 14 | 7 | 2 | 5 | 30 — 21 | 23 | ||
4. | FB Esbjerg-2 | 14 | 6 | 4 | 4 | 20 — 19 | 22 | ||
5. | IF Christiansfeld | 14 | 6 | 2 | 6 | 31 — 43 | 20 | ||
6. | SF Vejen | 14 | 5 | 5 | 4 | 21 — 20 | 20 | ||
7. | FS Ikast | 14 | 3 | 2 | 9 | 15 — 32 | 11 | ||
8. | HF Skovbakken | 14 | 1 | 3 | 10 | 16 — 35 | 6 |
København
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Jaegersborg Gentofte | 26 | 15 | 8 | 3 | 51 — 29 | 53 | ||
2. | AB Tarnby | 26 | 15 | 6 | 5 | 65 — 42 | 51 | ||
3. | FB Frederiksberg | 26 | 14 | 7 | 5 | 51 — 36 | 49 | ||
4. | KB Kobenhavn | 26 | 14 | 6 | 6 | 63 — 39 | 48 | ||
5. | FB Ronne | 26 | 13 | 8 | 5 | 73 — 44 | 47 | ||
6. | Union Kobenhavn | 26 | 11 | 5 | 10 | 59 — 51 | 38 | ||
7. | Fremad Valby | 26 | 11 | 4 | 11 | 59 — 45 | 37 | ||
8. | KFUM Kobenhavn | 26 | 7 | 10 | 9 | 50 — 53 | 31 | ||
9. | BK Dragor | 26 | 7 | 10 | 9 | 33 — 37 | 31 | ||
10. | FF Amager | 26 | 8 | 7 | 11 | 42 — 57 | 31 | ||
11. | Foroyar Kobenhavn | 26 | 7 | 6 | 13 | 41 — 52 | 27 | ||
12. | B1893 Kobenhavn | 26 | 7 | 6 | 13 | 28 — 52 | 27 | ||
13. | FA Frederiksberg-2 | 26 | 4 | 4 | 18 | 34 — 69 | 16 | ||
14. | Gentofte Vangede-2 | 26 | 3 | 5 | 18 | 37 — 80 | 14 |
- https://www.dbukoebenhavn.dk/resultater/pulje/134957
- https://www.dbukoebenhavn.dk/om-os/historie/slutstillinger/2011-nu/2013/11m-herrer-foraar/
Lolland-Falster
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | B1921 Nykobing | 11 | 10 | 0 | 1 | 62 — 11 | 30 | ||
2. | Sydalliancen Rodby | 11 | 9 | 1 | 1 | 43 — 8 | 28 | ||
3. | LUIF Listrup | 11 | 9 | 0 | 2 | 46 — 19 | 27 | ||
4. | Toreby Graenge | 11 | 5 | 3 | 3 | 30 — 29 | 18 | ||
5. | BK Systofte | 11 | 5 | 2 | 4 | 29 — 24 | 17 | ||
6. | B1901 Nykobing | 11 | 4 | 3 | 4 | 18 — 19 | 15 | ||
7. | NFB Norre Vedby | 11 | 5 | 0 | 6 | 20 — 33 | 15 | ||
8. | MB Maribo | 11 | 4 | 1 | 6 | 15 — 29 | 13 | ||
9. | Frem-2 Sakskobing | 11 | 3 | 1 | 7 | 19 — 26 | 10 | ||
10. | BK Horslunde | 11 | 2 | 1 | 8 | 20 — 49 | 7 | ||
11. | OUB Oster Ulslev | 11 | 2 | 0 | 9 | 15 — 45 | 6 | ||
12. | Dollefjelde Musse-2 | 11 | 1 | 2 | 8 | 12 — 37 | 5 |
I finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Lolland-Falster) |
V |
1. | Sydalliancen Rodby | 10 | 8 | 0 | 2 | 38 — 15 | 38 | ||
2. | LUIF Listrup | 10 | 8 | 0 | 2 | 33 — 15 | 38 | ||
3. | B1921 Nykobing | 10 | 7 | 1 | 2 | 29 — 8 | 37 | ||
4. | BK Systofte | 10 | 3 | 0 | 7 | 19 — 44 | 18 | ||
5. | Toreby Graenge | 10 | 2 | 0 | 8 | 17 — 36 | 15 | ||
6. | B1901 Nykobing | 10 | 1 | 1 | 8 | 7 — 25 | 12 |
II finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Lolland-Falster) |
V |
7. | MB Maribo | 10 | 5 | 3 | 2 | 32 — 15 | 25 | ||
8. | BK Horslunde | 10 | 6 | 2 | 2 | 28 — 24 | 24 | ||
9. | NFB Norre Vedby | 10 | 4 | 1 | 5 | 15 — 16 | 21 | ||
10. | Frem-2 Sakskobing | 10 | 4 | 3 | 3 | 18 — 19 | 20 | ||
11. | OUB Oster Ulslev | 10 | 3 | 1 | 6 | 18 — 24 | 13 | ||
12. | Dollefjelde Musse-2 | 10 | 2 | 2 | 6 | 13 — 26 | 11 |
Sjælland
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | KFUM Roskilde | 26 | 17 | 3 | 6 | 78 — 37 | 54 | ||
2. | BI Fredensborg | 26 | 15 | 6 | 5 | 45 — 34 | 51 | ||
3. | FC Tastrup | 26 | 12 | 6 | 8 | 54 — 44 | 42 | ||
4. | FK Allerod | 26 | 12 | 6 | 8 | 55 — 36 | 42 | ||
5. | Herlufsholm Naestved | 26 | 11 | 7 | 8 | 52 — 44 | 40 | ||
6. | FC Lejre | 26 | 12 | 4 | 10 | 53 — 36 | 40 | ||
7. | FC Haslev | 26 | 10 | 5 | 11 | 51 — 47 | 35 | ||
8. | IF Hornbaek | 26 | 9 | 7 | 10 | 30 — 44 | 34 | ||
9. | B1973 Herlev | 26 | 9 | 7 | 10 | 47 — 59 | 34 | ||
10. | VB Bagsvaerd | 26 | 10 | 4 | 12 | 46 — 47 | 34 | ||
11. | IF Espergaerde | 26 | 9 | 5 | 12 | 41 — 54 | 32 | ||
12. | Fodbold Helsinge | 26 | 6 | 9 | 11 | 41 — 55 | 27 | ||
13. | BK Lundtofte | 26 | 7 | 3 | 16 | 37 — 62 | 24 | ||
14. | FC Solrod | 26 | 5 | 4 | 17 | 33 — 64 | 19 |
|