Danijos II futbolo lyga 2009–2010 m.
Wikipedia
Øst
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Bronshoj Kobenhavn | 30 | 18 | 7 | 5 | 47 — 27 | 61 | ||
2. | B1893 Kobenhavn | 30 | 19 | 3 | 8 | 60 — 33 | 60 | ||
3. | Sollerod Vedbaek | 30 | 17 | 8 | 5 | 70 — 36 | 59 | ||
4. | Avarta Rodovre | 30 | 16 | 5 | 9 | 49 — 33 | 53 | ||
5. | IF Brondby-2 | 30 | 16 | 3 | 11 | 62 — 39 | 51 | ||
6. | Nordvest Holbaek | 30 | 13 | 7 | 10 | 49 — 49 | 46 | ||
7. | HIK Kobenhavn | 30 | 12 | 7 | 11 | 50 — 48 | 43 | ||
8. | Vanlose Kobenhavn | 30 | 11 | 10 | 9 | 32 — 31 | 43 | ||
9. | KB Kobenhavn | 30 | 11 | 10 | 9 | 42 — 45 | 43 | ||
10. | Fodbold Greve | 30 | 11 | 6 | 13 | 41 — 55 | 39 | ||
11. | LFA Nykobing | 30 | 9 | 8 | 13 | 24 — 33 | 35 | ||
12. | BK Stenlose | 30 | 9 | 6 | 15 | 50 — 54 | 33 | ||
13. | Glostrup Albertslund | 30 | 9 | 6 | 15 | 37 — 49 | 33 | ||
14. | B1908 Amager | 30 | 8 | 5 | 17 | 35 — 54 | 29 | ||
15. | FK Allerod | 30 | 5 | 5 | 20 | 23 — 53 | 20 | ||
16. | Skjold Kobenhavn | 30 | 4 | 8 | 18 | 22 — 54 | 20 |
Vest
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | FC Hjorring | 30 | 23 | 4 | 3 | 60 — 23 | 73 | ||
2. | IK Hobro | 30 | 18 | 6 | 6 | 74 — 42 | 60 | ||
3. | Fremad Arhus | 30 | 17 | 8 | 5 | 58 — 37 | 59 | ||
4. | Freja Randers | 30 | 16 | 7 | 7 | 53 — 34 | 55 | ||
5. | Blokhus Pandrup | 30 | 15 | 7 | 8 | 49 — 23 | 52 | ||
6. | OB Odense-2 | 30 | 14 | 4 | 12 | 56 — 44 | 46 | ||
7. | FC Svendborg | 30 | 13 | 7 | 10 | 46 — 42 | 46 | ||
8. | FB Esbjerg-2 | 30 | 12 | 8 | 10 | 57 — 44 | 44 | ||
9. | FS Ikast | 30 | 13 | 4 | 13 | 62 — 60 | 43 | ||
10. | BK Holstebro | 30 | 13 | 2 | 15 | 48 — 62 | 41 | ||
11. | IF Varde | 30 | 9 | 4 | 17 | 46 — 56 | 31 | ||
12. | AGF Arhus-2 | 30 | 8 | 6 | 16 | 36 — 68 | 30 | ||
13. | IF Tjorring | 30 | 6 | 7 | 17 | 35 — 66 | 25 | ||
14. | BK Alborg-2 | 30 | 6 | 7 | 17 | 32 — 64 | 25 | ||
15. | Naesby Odense | 30 | 6 | 6 | 18 | 44 — 59 | 24 | ||
16. | BIK Otterup | 30 | 4 | 7 | 19 | 38 — 70 | 19 |
Patekimo rungtynės
Pirmoji komanda | Antroji komanda | I rungt. | II rungt. |
B1893 Kobenhavn | IK Hobro | 0-2 | 1-3 |
Išlikimo rungtynės
Pirmoji komanda | Antroji komanda | I rungt. | II rungt. |
BIK Otterup | Skjold Kobenhavn | 1-1 | 3-4 |
|