Danijos II futbolo lyga 1937–1938 m.
Pirmenybės vyko kaip du atskiri turnyrai – vienas nacionalinis dviejose zonose, kitas – regioninis (provincijose).
Lyga
Øst
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Osterbro Kobenhavn | 6 | 6 | 0 | 0 | 24 — 7 | 12 | 1 | |
3. | IF Skovshoved | 6 | 2 | 2 | 2 | 14 — 13 | 6 | 2 | |
5. | Viking Ronne | 6 | 1 | 2 | 3 | 15 — 23 | 4 | 3 | |
7. | BI Holbaek | 6 | 1 | 0 | 5 | 12 — 22 | 2 | 4 |
Vest
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
2. | BK Vejle | 6 | 5 | 1 | 0 | 32 — 15 | 11 | 1 | |
3. | BK Holstebro | 6 | 2 | 1 | 3 | 16 — 18 | 5 | 2 | |
5. | OB Odense | 6 | 1 | 3 | 2 | 10 — 18 | 5 | 3 | |
7. | BK Nakskov | 6 | 1 | 1 | 4 | 15 — 22 | 3 | 4 |
Finalas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | I rungt. | II rungt. |
Osterbro Kobenhavn | BK Vejle | 6-3 | 3-1 |
Provinsen
Bornholm
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Viking Ronne | 12 | 11 | 0 | 1 | 52 — 18 | 22 | ||
2. | IK Svaneke | 12 | 8 | 1 | 3 | 42 — 19 | 17 | ||
3. | B1910 Ronne | 12 | 7 | 0 | 5 | 38 — 17 | 14 | ||
4. | BK Ronne | 12 | 6 | 1 | 5 | 31 — 19 | 13 | ||
5. | GF Allinge-Sandvig | 12 | 4 | 0 | 8 | 23 — 44 | 8 | ||
6. | BK Nexo | 12 | 3 | 0 | 9 | 17 — 40 | 6 | ||
7. | IF Hasle | 12 | 2 | 0 | 10 | 9 — 55 | 4 |
Fyn
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Marienlyst Odense | 8 | 6 | 1 | 1 | 32 — 10 | 13 | ||
2. | BK Svendborg | 8 | 5 | 1 | 2 | 24 — 18 | 11 | ||
3. | OB Odense | 8 | 4 | 0 | 4 | 19 — 22 | 8 | ||
4. | KFUM Odense | 8 | 3 | 0 | 5 | 24 — 20 | 6 | ||
5. | GIF Nyborg | 8 | 1 | 0 | 7 | 9 — 38 | 2 |
Jylland
Nord
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Jylland / Nord) |
V |
1. | BK Holstebro | 14 | 7 | 6 | 1 | — | 20 | ||
2. | Chang Alborg | 14 | 8 | 4 | 2 | — | 20 | ||
3. | Freja Randers | 14 | 6 | 5 | 3 | — | 17 | ||
4. | FF Viborg | 14 | 7 | 2 | 5 | — | 16 | ||
5. | Freja Alborg | 14 | 6 | 2 | 6 | — | 14 | ||
6. | IF Bronderslev | 14 | 4 | 3 | 7 | — | 11 | ||
7. | IK Skive | 14 | 3 | 3 | 8 | — | 9 | ||
8. | IF Hjorring | 14 | 2 | 1 | 11 | — | 5 |
Syd
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Jylland / Syd) |
V |
1. | BK Vejle | 14 | 11 | 1 | 2 | — | 23 | ||
2. | FS Horsens | 14 | 10 | 3 | 1 | — | 23 | ||
3. | AGF Arhus-2 | 14 | 6 | 4 | 4 | — | 16 | ||
4. | FK Haderslev | 14 | 6 | 3 | 5 | — | 15 | ||
5. | IF Kolding | 14 | 6 | 2 | 6 | — | 14 | ||
6. | 1900 Arhus | 14 | 4 | 3 | 7 | — | 11 | ||
7. | BK Fredericia | 14 | 2 | 2 | 10 | — | 6 | ||
8. | BK Kolding | 14 | 1 | 2 | 11 | — | 4 |
Finalas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
BK Vejle | BK Holstebro | 2-1 |
Suminė rikiuotė | |||||||||
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Jylland) |
V |
1. | BK Vejle | — | |||||||
2. | BK Holstebro | — |
København
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Osterbro Kobenhavn | 15 | 13 | 1 | 1 | 68 — 22 | 27 | ||
2. | IF Skovshoved | 15 | 10 | 1 | 4 | 65 — 32 | 21 | ||
3. | Ryvang Kobenhavn | 15 | 8 | 4 | 3 | 40 — 34 | 20 | ||
4. | Standard Kobenhavn | 15 | 9 | 1 | 5 | 45 — 26 | 19 | ||
5. | Vanlose Kobenhavn | 15 | 7 | 4 | 4 | 37 — 26 | 18 | ||
6. | FB Frederiksberg | 15 | 8 | 1 | 6 | 45 — 41 | 17 | ||
7. | Mariendal Frederiksberg | 15 | 8 | 1 | 6 | 50 — 46 | 17 | ||
8. | BK Valby | 15 | 8 | 1 | 6 | 32 — 40 | 15 | ||
9. | Ydun Frederiksberg | 15 | 5 | 5 | 5 | 32 — 33 | 15 | ||
10. | Hellas Kobenhavn | 15 | 5 | 4 | 6 | 39 — 34 | 14 | ||
11. | HB Kobenhavn | 15 | 6 | 1 | 8 | 39 — 51 | 13 | ||
12. | Viktoria Kobenhavn | 15 | 4 | 3 | 8 | 22 — 39 | 11 | ||
13. | Union Kobenhavn | 15 | 5 | 0 | 10 | 39 — 51 | 10 | ||
14. | Bronshoj Kobenhavn | 15 | 3 | 3 | 9 | 29 — 43 | 9 | ||
15. | BK Borup | 15 | 3 | 1 | 11 | 26 — 66 | 7 | ||
16. | CIK Kobenhavn | 15 | 3 | 1 | 11 | 23 — 43 | 7 |
Lolland-Falster
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | BK Nakskov | 14 | 11 | 2 | 1 | 61 — 21 | 24 | ||
2. | B1921 Nykobing | 14 | 8 | 3 | 3 | 43 — 28 | 19 | ||
3. | BK Maribo | 14 | 9 | 1 | 4 | 33 — 27 | 19 | ||
4. | IF Sollested | 14 | 7 | 1 | 6 | 34 — 25 | 15 | ||
5. | B1901 Nykobing-2 | 14 | 3 | 5 | 6 | 36 — 37 | 11 | ||
6. | Toreby Graenge | 14 | 5 | 0 | 9 | 29 — 42 | 10 | ||
7. | Velo Nakskov | 14 | 3 | 2 | 9 | 28 — 47 | 8 | ||
8. | Frem Sakskobing | 14 | 3 | 0 | 11 | 26 — 63 | 6 |
Sjælland
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | BI Slagelse | 14 | 8 | 4 | 2 | 52 — 25 | 18 | 1–2 | |
2. | BK Korsor | 14 | 9 | 2 | 3 | 33 — 19 | 18 | 1–2 | |
3. | Freja Soro | 14 | 6 | 2 | 6 | 38 — 30 | 17 | ||
4. | FIF Hillerod | 14 | 8 | 1 | 5 | 42 — 40 | 14 | ||
5. | IK Naestved | 14 | 4 | 4 | 6 | 31 — 28 | 12 | ||
6. | IF Ballerup | 14 | 5 | 2 | 7 | 31 — 47 | 12 | ||
7. | Gentofte Vangede | 14 | 4 | 1 | 9 | 25 — 42 | 9 | ||
8. | BI Holbaek | 14 | 2 | 4 | 8 | 27 — 48 | 8 |
Dėl 1-osios vietos | BI Slagelse | BK Korsor | 1-0 | 3-2 |
Pereinamosios rungtynės
Pirmoji komanda | Antroji komanda | I rungt. | II rungt. |
BK Nysted | Frem Sakskobing | 5-2 | 1-0 |
B1909 Odense | Marienlyst Odense | 4-1 | 5-2 |
|