Anglijos VII futbolo lyga 1963–1964 m.
Wikipedia
Aetolian league Division 2
Žaidė 13 komandų, iš kurių 12 buvo dublerinės.
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Aetolian) |
V |
8. | Orpington Athletic | — |
Athenian league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Athenian) |
V |
1. | FC Leatherhead | 26 | 18 | 3 | 5 | 86 — 45 | 39 | ||
2. | FC Worthing | 26 | 18 | 2 | 6 | 76 — 40 | 38 | ||
3. | Edgware Town | 26 | 17 | 4 | 5 | 72 — 40 | 38 | ||
4. | Erith Belvedere | 26 | 12 | 8 | 6 | 46 — 30 | 32 | ||
5. | Slough Town | 26 | 15 | 2 | 9 | 54 — 37 | 32 | ||
6. | Letchworth Town | 26 | 12 | 6 | 8 | 80 — 52 | 30 | ||
7. | Chesham United | 26 | 14 | 2 | 10 | 75 — 57 | 30 | ||
8. | Uxbridge London | 26 | 11 | 5 | 10 | 45 — 42 | 27 | ||
9. | Wokingham Town | 26 | 11 | 3 | 12 | 42 — 54 | 25 | ||
10. | Wembley London | 26 | 8 | 4 | 14 | 48 — 67 | 20 | ||
11. | FC Eastbourne | 26 | 7 | 3 | 16 | 44 — 75 | 17 | ||
12. | FC Dorking | 26 | 7 | 2 | 17 | 44 — 74 | 16 | ||
13. | FC Horsham | 26 | 4 | 3 | 19 | 27 — 67 | 11 | ||
14. | Epsom Ewell | 26 | 4 | 1 | 21 | 45 — 104 | 9 |
Hampshire league Division 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Hampshire) |
V |
1. | Havillands Hampshire | 30 | 20 | 4 | 6 | 92 — 58 | 44 | ||
2. | Thornycroft Athletic Basingstoke | 30 | 20 | 2 | 8 | 78 — 45 | 42 | ||
3. | AFC Totton | 30 | 16 | 8 | 6 | 79 — 44 | 40 | ||
4. | Winchester City | 30 | 14 | 8 | 8 | 77 — 58 | 36 | ||
5. | Sholing Sports | 30 | 14 | 6 | 10 | 90 — 74 | 34 | ||
6. | Bournemouth Boscombe Athletic A | 30 | 12 | 7 | 11 | 52 — 51 | 31 | ||
7. | FC Christchurch | 30 | 13 | 4 | 13 | 54 — 69 | 30 | ||
8. | Fareham Town Reserves | 30 | 9 | 10 | 11 | 56 — 62 | 28 | ||
9. | Waterlooville Reserves | 30 | 11 | 6 | 13 | 62 — 70 | 28 | ||
10. | Bitterne Nomads | 30 | 10 | 5 | 15 | 45 — 56 | 25 | ||
11. | Pokesdown Old Boys | 30 | 9 | 7 | 14 | 43 — 59 | 25 | ||
12. | Basingstoke Town Reserves | 30 | 8 | 8 | 14 | 54 — 68 | 24 | ||
13. | Alton Town Reserves | 30 | 9 | 6 | 15 | 54 — 71 | 24 | ||
14. | FC Sandown | 30 | 8 | 7 | 15 | 53 — 63 | 23 | ||
15. | Ryde Sports | 30 | 8 | 7 | 15 | 50 — 68 | 23 | ||
16. | FC Bournemouth | 30 | 8 | 7 | 15 | 56 — 79 | 23 |
Hellenic football league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Hellenic) |
V |
1. | Henley Town | — | |||||||
2. | FC Kidlington | — | |||||||
3. | Thatcham Town | — |
Lancashire combination Division 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Lancashire combination) |
V |
1. | Accrington Stanley | 34 | 23 | 6 | 5 | 90 — 40 | 52 | ||
2. | FC Chorley-2 | 34 | 21 | 7 | 6 | 102 — 45 | 49 | ||
3. | FC Great Harwood | 34 | 21 | 4 | 9 | 117 — 48 | 46 | ||
4. | Saint Helens Town | 34 | 21 | 3 | 10 | 95 — 52 | 45 | ||
5. | Netherfield-2 Kendal | 34 | 20 | 4 | 10 | 73 — 48 | 44 | ||
6. | Wigan Rovers | 34 | 18 | 6 | 10 | 81 — 61 | 42 | ||
7. | RMI Horwich-2 | 34 | 17 | 6 | 11 | 93 — 47 | 40 | ||
8. | FC Glossop | 34 | 17 | 5 | 12 | 73 — 61 | 39 | ||
9. | FC Darwen | 34 | 14 | 10 | 10 | 77 — 59 | 38 | ||
10. | Northern Nomads Manchester | 34 | 15 | 4 | 15 | 73 — 64 | 34 | ||
11. | FC Morecambe-2 | 34 | 13 | 7 | 14 | 63 — 47 | 33 | ||
12. | Radcliffe Borough | 34 | 13 | 7 | 14 | 84 — 74 | 33 | ||
13. | Lancaster City-2 | 34 | 11 | 4 | 19 | 57 — 80 | 26 | ||
14. | Blackpool Mechanics | 34 | 10 | 6 | 18 | 54 — 94 | 26 | ||
15. | FC Lytham | 34 | 8 | 7 | 19 | 48 — 108 | 23 | ||
16. | Kirkby Town | 34 | 9 | 2 | 23 | 59 — 110 | 20 | ||
17. | Vulcan Institute FC | 34 | 4 | 5 | 25 | 49 — 134 | 13 | ||
18. | FC Padiham | 34 | 4 | 1 | 29 | 38 — 154 | 9 |
London league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona London) |
V |
1. | CAV Athletic | 26 | 22 | 1 | 3 | 107 — 22 | 45 | ||
2. | FC Highfield | 26 | 20 | 3 | 3 | 102 — 18 | 43 | ||
3. | FC Harold Hill | 26 | 17 | 4 | 5 | 89 — 39 | 38 | ||
4. | Metropolitan Police Reserves | 26 | 16 | 2 | 8 | 80 — 47 | 34 | ||
5. | Epping Town Reserves | 26 | 15 | 4 | 7 | 75 — 53 | 34 | ||
6. | FC Canvey Island | 26 | 14 | 3 | 9 | 65 — 35 | 31 | ||
7. | Rolenmill London | 26 | 14 | 2 | 10 | 76 — 51 | 30 | ||
8. | Chingford Reserves | 26 | 8 | 4 | 14 | 52 — 67 | 20 | ||
9. | Ulysses Reserves | 26 | 8 | 2 | 16 | 39 — 72 | 18 | ||
10. | Barkingside Reserves | 26 | 7 | 3 | 16 | 51 — 98 | 17 | ||
11. | Hatfield Town Reserves | 26 | 7 | 2 | 17 | 44 — 81 | 16 | ||
12. | Hermes Reserves | 26 | 6 | 2 | 18 | 34 — 76 | 14 | ||
13. | Slade Green Athletic Reserves | 26 | 6 | 1 | 19 | 39 — 113 | 13 | ||
14. | Northern Polytechnic Reserves | 26 | 4 | 3 | 19 | 25 — 106 | 11 |
Metropolitan league Division 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Metropolitan) |
V |
1. | Gillingham Reserves | 28 | 26 | 1 | 1 | 132 — 28 | 53 | ||
2. | Hastings United Reserves | 28 | 16 | 5 | 7 | 71 — 44 | 37 | ||
3. | Stevenage Town Reserves | 28 | 18 | 0 | 10 | 72 — 46 | 36 | ||
4. | Dover Reserves | 28 | 12 | 7 | 9 | 61 — 50 | 31 | ||
5. | Chertsey Town | 28 | 13 | 5 | 10 | 85 — 82 | 31 | ||
6. | Deal Town Reserves | 28 | 12 | 6 | 10 | 60 — 57 | 30 | ||
7. | Margate Reserves | 28 | 13 | 3 | 12 | 68 — 48 | 29 | ||
8. | Folkestone Town Reserves | 28 | 11 | 6 | 11 | 57 — 62 | 28 | ||
9. | Dunstable Town | 28 | 11 | 6 | 11 | 41 — 53 | 28 | ||
10. | Canterbury City Reserves | 28 | 12 | 3 | 13 | 59 — 60 | 27 | ||
11. | Sittingbourne Reserves | 28 | 13 | 1 | 14 | 56 — 62 | 27 | ||
12. | Gravesend Northfleet Reserves | 28 | 7 | 4 | 17 | 54 — 89 | 18 | ||
13. | Ashford Town Reserves | 28 | 5 | 6 | 17 | 31 — 68 | 16 | ||
14. | Chingford London | 28 | 5 | 5 | 18 | 31 — 81 | 15 | ||
15. | Ramsgate Athletic Reserves | 28 | 6 | 2 | 20 | 44 — 92 | 14 |
- http://www.nonleaguematters.co.uk/nlmnet/Regmet/MDL49.html
- https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Metropolitan_League_seasons
South Midlands league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona South Midlands) |
V |
1. | FC Houghton Regis | 32 | 21 | 9 | 2 | 94 — 45 | 51 | ||
2. | Hunting Athletic FC | 32 | 20 | 5 | 7 | 73 — 37 | 45 | ||
3. | Arlesey Town | 32 | 21 | 2 | 9 | 93 — 38 | 44 | ||
4. | Luton Kents Athletic | 32 | 18 | 7 | 7 | 80 — 44 | 43 | ||
5. | Eaton Bray United | 32 | 19 | 2 | 11 | 105 — 71 | 40 | ||
6. | Tickford Sports FC | 32 | 15 | 4 | 13 | 79 — 86 | 34 | ||
7. | Old Lutonians Luton | 32 | 12 | 9 | 11 | 83 — 82 | 33 | ||
8. | Esavian Sports FC | 32 | 14 | 3 | 15 | 99 — 68 | 31 | ||
9. | Kodak FC | 32 | 14 | 3 | 15 | 96 — 110 | 31 | ||
10. | Marshmoor FC | 32 | 12 | 6 | 14 | 68 — 62 | 30 | ||
11. | Marston Shelton Rovers | 32 | 12 | 6 | 14 | 69 — 72 | 30 | ||
12. | FC Langford | 32 | 12 | 5 | 15 | 85 — 98 | 29 | ||
13. | Royston Town | 32 | 12 | 4 | 16 | 89 — 97 | 28 | ||
14. | Kryn Lahy Letchworth | 32 | 11 | 4 | 17 | 76 — 94 | 26 | ||
15. | Barton Rovers | 32 | 12 | 2 | 18 | 74 — 92 | 26 | ||
16. | Vauxhall Motors Reserves Luton | 32 | 6 | 6 | 20 | 48 — 107 | 18 | ||
17. | Waterlows Dunstable | 32 | 1 | 3 | 28 | 49 — 157 | 5 |
Sussex county football league Division 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Sussex) |
V |
1. | FC Selsey | 28 | 26 | 0 | 2 | 145 — 33 | 52 | ||
2. | Seaford Town | 28 | 24 | 3 | 1 | 140 — 38 | 51 | ||
3. | FC Ringmer | 28 | 21 | 3 | 4 | 106 — 36 | 45 | ||
4. | FC Southwick | 28 | 17 | 5 | 6 | 91 — 41 | 39 | ||
5. | YMCA Horsham | 28 | 16 | 5 | 7 | 84 — 63 | 37 | ||
6. | Brighton North End | 28 | 13 | 2 | 13 | 74 — 69 | 28 | ||
7. | Hastings Saint Leonards | 28 | 12 | 3 | 13 | 51 — 76 | 27 | ||
8. | Old Varndeanians Brighton | 28 | 9 | 5 | 14 | 45 — 55 | 23 | ||
9. | FC Uckfield | 28 | 11 | 0 | 17 | 49 — 101 | 22 | ||
10. | Battle Rangers | 28 | 9 | 3 | 16 | 65 — 92 | 21 | ||
11. | Three Bridges United | 28 | 8 | 3 | 17 | 58 — 86 | 19 | ||
12. | FC Burgess Hill | 28 | 5 | 7 | 16 | 52 — 82 | 17 | ||
13. | Portfield Chichester | 28 | 6 | 3 | 19 | 47 — 96 | 15 | ||
14. | Moulsecoomb Rovers | 28 | 6 | 1 | 21 | 60 — 118 | 13 | ||
15. | Brighton Old Grammarians | 28 | 4 | 3 | 21 | 38 — 119 | 11 |
United counties league Division 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona United counties) |
V |
1. | Wellingborough Town-2 | — |
Worcestershire combination Division 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Worcestershire) |
V |
1. | Castle Rovers FC | 33 | 27 | 3 | 3 | 115 — 27 | 57 | ||
2. | Coleshill Hall | 34 | 26 | 2 | 6 | 143 — 61 | 54 | ||
3. | Lower Gornal Athletic Reserves | 33 | 25 | 2 | 6 | 99 — 34 | 52 | ||
4. | Lye Town Reserves | 34 | 20 | 6 | 8 | 102 — 55 | 46 | ||
5. | Paget Rangers Reserves | 33 | 21 | 2 | 10 | 87 — 39 | 44 | ||
6. | Boldmere Saint Michaels Reserves | 33 | 17 | 6 | 10 | 76 — 61 | 40 | ||
7. | Walsall Wood Reserves | 33 | 16 | 5 | 12 | 66 — 63 | 37 | ||
8. | Allens Cross Reserves | 34 | 16 | 3 | 15 | 80 — 85 | 35 | ||
9. | Blakenall Reserves | 34 | 13 | 4 | 17 | 75 — 95 | 30 | ||
10. | Yardley Wood Social | 34 | 10 | 8 | 16 | 66 — 68 | 28 | ||
11. | Shirley Town | 27 | 11 | 3 | 13 | 57 — 57 | 25 | ||
12. | FC Olton | 34 | 10 | 4 | 20 | 53 — 86 | 24 | ||
13. | Jack Moulds Athletic Reserves | 34 | 9 | 6 | 19 | 46 — 90 | 24 | ||
14. | Alvechurch Reserves | 34 | 10 | 3 | 21 | 67 — 117 | 23 | ||
15. | Smethwick Highfield Reserves | 33 | 7 | 8 | 18 | 34 — 69 | 22 | ||
16. | Malvern Town Reserves | 34 | 10 | 1 | 23 | 61 — 97 | 21 | ||
17. | British Legion Austin | 34 | 9 | 3 | 22 | 73 — 134 | 21 | ||
18. | Bournville Athletic Reserves | 33 | 5 | 5 | 23 | 47 — 109 | 15 |
Yorkshire football league Division 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Yorkshire) |
V |
1. | Rawmarsh Welfare | — |
|