Anglijos VII futbolo lyga 1962–1963 m.
Wikipedia
Aetolian league Division 2
Žaidė 12 komandų, iš kurių 11 dublerinės.
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Aetolian) |
V |
8. | Orpington Athletic | — |
Hampshire league Division 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Hampshire) |
V |
1. | PGC Eastleigh | 30 | 20 | 4 | 6 | 86 — 35 | 44 | ||
2. | Swaythling Athletic | 30 | 19 | 5 | 6 | 68 — 43 | 43 | ||
3. | Havillands Hampshire | 30 | 18 | 5 | 7 | 86 — 53 | 41 | ||
4. | AFC Totton | 30 | 15 | 4 | 11 | 72 — 62 | 34 | ||
5. | Pokesdown Old Boys | 30 | 11 | 11 | 8 | 60 — 44 | 33 | ||
6. | Fareham Town Reserves | 30 | 15 | 2 | 13 | 77 — 64 | 32 | ||
7. | Winchester City | 30 | 10 | 9 | 11 | 41 — 47 | 29 | ||
8. | FC Bournemouth | 30 | 12 | 4 | 14 | 59 — 61 | 28 | ||
9. | Waterlooville Reserves | 30 | 10 | 7 | 13 | 57 — 73 | 27 | ||
10. | Ryde Sports | 30 | 9 | 9 | 12 | 50 — 78 | 27 | ||
11. | Bitterne Nomads | 30 | 10 | 6 | 14 | 49 — 79 | 26 | ||
12. | Alton Town Reserves | 30 | 10 | 5 | 15 | 78 — 69 | 25 | ||
13. | FC Sandown | 30 | 10 | 5 | 15 | 66 — 78 | 25 | ||
14. | Thornycroft Athletic Basingstoke | 30 | 9 | 6 | 15 | 62 — 73 | 24 | ||
15. | FC Fleet | 30 | 7 | 8 | 15 | 41 — 57 | 22 | ||
16. | Fleetlands Gosport | 30 | 9 | 2 | 19 | 39 — 75 | 20 |
Hellenic football league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Hellenic) |
V |
1. | Amersham Town | — | |||||||
2. | Morris Motors FC | — | |||||||
3. | Thatcham Town | — |
Lancashire combination Division 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Lancashire combination) |
V |
1. | Cromptons Recreation | 38 | 29 | 5 | 4 | 138 — 52 | 63 | ||
2. | FC Droylsden | 38 | 27 | 6 | 5 | 124 — 31 | 60 | ||
3. | FC Morecambe-2 | 38 | 23 | 6 | 9 | 93 — 46 | 52 | ||
4. | AFC Barrow-2 | 38 | 24 | 3 | 11 | 91 — 52 | 51 | ||
5. | FC Great Harwood | 38 | 22 | 7 | 9 | 121 — 77 | 51 | ||
6. | RMI Horwich-2 | 38 | 21 | 6 | 11 | 100 — 58 | 48 | ||
7. | FC Chorley-2 | 38 | 21 | 5 | 12 | 94 — 63 | 47 | ||
8. | Accrington Stanley | 38 | 19 | 7 | 12 | 99 — 66 | 45 | ||
9. | FC Glossop | 38 | 15 | 9 | 14 | 75 — 73 | 39 | ||
10. | Saint Helens Town | 38 | 16 | 6 | 16 | 59 — 58 | 38 | ||
11. | Blackpool Mechanics | 38 | 14 | 10 | 14 | 67 — 84 | 38 | ||
12. | Rolls Royce Barnoldswick | 38 | 13 | 8 | 17 | 82 — 101 | 34 | ||
13. | Netherfield-2 Kendal | 38 | 11 | 10 | 17 | 72 — 84 | 32 | ||
14. | Wigan Rovers | 38 | 10 | 10 | 18 | 73 — 98 | 30 | ||
15. | Northern Nomads Manchester | 38 | 10 | 8 | 20 | 64 — 93 | 28 | ||
16. | FC Padiham | 38 | 11 | 6 | 21 | 70 — 109 | 28 | ||
17. | Lancaster City-2 | 38 | 9 | 6 | 23 | 67 — 111 | 24 | ||
18. | FC Nelson-2 | 38 | 8 | 4 | 26 | 47 — 114 | 20 | ||
19. | Vulcan Institute FC | 38 | 9 | 1 | 28 | 74 — 137 | 19 | ||
20. | Prescot Cables-2 | 38 | 5 | 3 | 30 | 40 — 143 | 13 |
South Midlands league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona South Midlands) |
V |
1. | Addmult FC | 32 | 25 | 1 | 6 | 107 — 50 | 51 | ||
2. | Bedford Queens Works | 32 | 23 | 3 | 6 | 118 — 47 | 49 | ||
3. | Esavian Sports FC | 32 | 21 | 2 | 9 | 107 — 50 | 44 | ||
4. | FC Houghton Regis | 32 | 18 | 6 | 8 | 87 — 42 | 42 | ||
5. | Luton Kents Athletic | 32 | 17 | 5 | 10 | 86 — 59 | 39 | ||
6. | Marston Shelton Rovers | 32 | 16 | 7 | 9 | 77 — 60 | 39 | ||
7. | Kryn Lahy Letchworth | 32 | 18 | 3 | 11 | 88 — 69 | 39 | ||
8. | Hunting Athletic FC | 32 | 16 | 5 | 11 | 87 — 66 | 37 | ||
9. | Tickford Sports FC | 32 | 13 | 4 | 15 | 78 — 98 | 30 | ||
10. | Eaton Bray United | 32 | 12 | 5 | 15 | 74 — 80 | 29 | ||
11. | Kodak FC | 32 | 11 | 6 | 15 | 82 — 93 | 28 | ||
12. | Vauxhall Motors Reserves Luton | 32 | 11 | 6 | 15 | 63 — 77 | 28 | ||
13. | FC Langford | 32 | 11 | 4 | 17 | 92 — 108 | 26 | ||
14. | Old Lutonians Luton | 32 | 9 | 7 | 16 | 57 — 82 | 25 | ||
15. | Royston Town | 32 | 8 | 1 | 23 | 61 — 91 | 17 | ||
16. | Waterlows Dunstable | 32 | 6 | 2 | 24 | 40 — 119 | 14 | ||
17. | FC Chipperfield | 32 | 3 | 1 | 28 | 42 — 155 | 7 |
Sussex county football league Division 2
Pirmenybės nutrauktos dėl didelių šalčių.
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Sussex) |
V |
1. | Seaford Town | 19 | 17 | 1 | 1 | 104 — 31 | 35 | ||
2. | FC Selsey | 16 | 14 | 1 | 1 | 84 — 11 | 29 | ||
3. | YMCA Horsham | 16 | 12 | 2 | 2 | 82 — 38 | 26 | ||
4. | FC Southwick | 14 | 12 | 0 | 2 | 63 — 20 | 24 | ||
5. | Battle Rangers | 17 | 9 | 2 | 6 | 64 — 42 | 20 | ||
6. | Three Bridges United | 17 | 8 | 3 | 6 | 49 — 36 | 19 | ||
7. | Old Varndeanians Brighton | 18 | 8 | 2 | 8 | 44 — 47 | 18 | ||
8. | FC Uckfield | 15 | 7 | 2 | 6 | 34 — 41 | 16 | ||
9. | Hastings Saint Leonards | 15 | 7 | 1 | 7 | 41 — 46 | 15 | ||
10. | Brighton North End | 17 | 7 | 0 | 10 | 55 — 56 | 14 | ||
11. | Moulsecoomb Rovers | 14 | 6 | 2 | 6 | 34 — 38 | 14 | ||
12. | Brighton Old Grammarians | 16 | 6 | 1 | 9 | 38 — 58 | 13 | ||
13. | FC Burgess Hill | 18 | 4 | 2 | 12 | 31 — 58 | 10 | ||
14. | Hellingly Hospital | 22 | 3 | 1 | 18 | 31 — 106 | 7 | ||
15. | Portslade Brighton | 17 | 2 | 2 | 13 | 22 — 74 | 6 | ||
16. | Goldstone FC | 17 | 1 | 0 | 16 | 24 — 98 | 2 |
United counties league Division 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona United counties) |
V |
1. | British Timken Athletic FC | — |
Worcestershire combination Division 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Worcestershire) |
V |
1. | Hall Green Amateurs | 34 | 28 | 2 | 4 | 93 — 28 | 58 | ||
2. | Yardley Wood Social | 34 | 25 | 3 | 6 | 122 — 34 | 53 | ||
3. | Allens Cross Reserves | 34 | 24 | 4 | 6 | 91 — 37 | 52 | ||
4. | Shirley Town | 34 | 20 | 7 | 7 | 76 — 43 | 47 | ||
5. | Castle Rovers FC | 34 | 20 | 6 | 8 | 83 — 44 | 46 | ||
6. | Paget Rangers Reserves | 34 | 16 | 8 | 10 | 95 — 59 | 40 | ||
7. | Blakenall Reserves | 34 | 18 | 4 | 12 | 74 — 55 | 40 | ||
8. | Alvechurch Reserves | 34 | 18 | 4 | 12 | 87 — 85 | 40 | ||
9. | Lye Town Reserves | 34 | 18 | 2 | 14 | 93 — 67 | 38 | ||
10. | Malvern Town Reserves | 34 | 13 | 5 | 16 | 97 — 98 | 31 | ||
11. | Jack Moulds Athletic Reserves | 34 | 14 | 3 | 17 | 64 — 74 | 31 | ||
12. | Walsall Wood Reserves | 34 | 12 | 5 | 17 | 72 — 77 | 29 | ||
13. | FC Olton | 34 | 11 | 5 | 18 | 66 — 88 | 27 | ||
14. | Smethwick Town Reserves | 34 | 8 | 7 | 19 | 46 — 85 | 23 | ||
15. | British Legion Austin | 34 | 6 | 5 | 23 | 45 — 133 | 17 | ||
16. | Lower Gornal Athletic Reserves | 34 | 6 | 4 | 24 | 54 — 94 | 16 | ||
17. | Bournville Athletic Reserves | 34 | 6 | 2 | 26 | 63 — 125 | 14 | ||
18. | Crabbs Cross Redditch | 34 | 4 | 2 | 28 | 45 — 140 | 10 |
Yorkshire football league Division 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Yorkshire) |
V |
1. | Wombwell Sporting | — |
|