Anglijos VIII futbolo lyga 2016–2017 m.
Wikipedia
Combined counties football league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Combined counties) |
V |
1. | FC Hartley Wintney | 44 | 35 | 6 | 3 | 131 — 41 | 111 | ||
2. | Westfield Surrey | 44 | 28 | 9 | 7 | 106 — 52 | 93 | ||
3. | Hanworth Villa | 44 | 24 | 9 | 11 | 73 — 47 | 81 | ||
4. | Epsom Ewell | 44 | 23 | 10 | 11 | 90 — 57 | 79 | ||
5. | Walton Hersham | 44 | 21 | 15 | 8 | 70 — 42 | 78 | ||
6. | Camberley Town | 44 | 22 | 6 | 16 | 84 — 58 | 72 | ||
7. | Horley Town | 44 | 21 | 7 | 16 | 89 — 67 | 70 | ||
8. | Bedfont Sports | 44 | 17 | 13 | 14 | 78 — 80 | 64 | ||
9. | Spelthorne Sports | 44 | 18 | 9 | 17 | 80 — 76 | 63 | ||
10. | Abbey Rangers Addlestone | 44 | 17 | 12 | 15 | 71 — 73 | 63 | ||
11. | FC Windsor | 44 | 17 | 10 | 17 | 78 — 71 | 61 | ||
12. | FC Knaphill | 44 | 18 | 6 | 20 | 83 — 81 | 60 | ||
13. | Sutton Common Rovers | 44 | 18 | 5 | 21 | 64 — 72 | 59 | ||
14. | North Greenford United | 44 | 16 | 10 | 18 | 83 — 78 | 58 | ||
15. | Colliers Wood United | 44 | 15 | 11 | 18 | 75 — 80 | 56 | ||
16. | Guildford City | 44 | 15 | 8 | 21 | 78 — 86 | 53 | ||
17. | AFC Hayes | 44 | 14 | 9 | 21 | 64 — 82 | 51 | ||
18. | Farnham Town | 44 | 14 | 7 | 23 | 59 — 83 | 49 | ||
19. | Chertsey Town | 44 | 14 | 7 | 23 | 55 — 91 | 49 | ||
20. | Hounslow United | 44 | 14 | 5 | 25 | 55 — 85 | 47 | ||
21. | FC Badshot Lea | 44 | 11 | 6 | 27 | 61 — 113 | 39 | ||
22. | Bedfont Feltham | 44 | 9 | 7 | 28 | 54 — 118 | 34 | ||
23. | Raynes Park Vale | 44 | 7 | 9 | 28 | 43 — 91 | 30 |
- https://en.wikipedia.org/wiki/2016–17_Combined_Counties_Football_League#Premier_Division
- http://fchd.info/lghist/comco2017.htm
Eastern counties football league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Eastern counties) |
V |
1. | Mildenhall Town | 40 | 32 | 3 | 5 | 97 — 29 | 99 | ||
2. | Felixstowe Walton United | 40 | 29 | 3 | 8 | 94 — 31 | 90 | ||
3. | Newmarket Town | 40 | 26 | 6 | 8 | 122 — 70 | 84 | ||
4. | FC Gorleston | 40 | 24 | 6 | 10 | 88 — 51 | 78 | ||
5. | Great Yarmouth Town | 40 | 20 | 8 | 12 | 61 — 47 | 68 | ||
6. | Stanway Rovers | 40 | 19 | 9 | 12 | 67 — 47 | 66 | ||
7. | Thetford Town | 40 | 18 | 11 | 11 | 75 — 46 | 65 | ||
8. | Brantham Athletic | 40 | 17 | 9 | 14 | 67 — 57 | 60 | ||
9. | Saffron Walden Town | 40 | 15 | 10 | 15 | 62 — 67 | 55 | ||
10. | Ipswich Wanderers | 40 | 17 | 4 | 19 | 67 — 75 | 55 | ||
11. | Kirkley Pakefield | 40 | 15 | 9 | 16 | 73 — 61 | 54 | ||
12. | Godmanchester Rovers | 40 | 15 | 8 | 17 | 69 — 74 | 53 | ||
13. | Ely City | 40 | 12 | 11 | 17 | 63 — 73 | 47 | ||
14. | FC Walsham-le-Willows | 40 | 13 | 8 | 19 | 67 — 87 | 47 | ||
15. | Fakenham Town | 40 | 13 | 7 | 20 | 60 — 73 | 46 | ||
16. | Haverhill Rovers | 40 | 11 | 11 | 18 | 57 — 72 | 44 | ||
17. | FC Long Melford | 40 | 11 | 7 | 22 | 42 — 74 | 40 | ||
18. | Hadleigh United | 40 | 10 | 8 | 22 | 51 — 82 | 38 | ||
19. | Wivenhoe Town | 40 | 7 | 12 | 21 | 51 — 99 | 33 | ||
20. | FC Clacton | 40 | 9 | 4 | 27 | 52 — 114 | 31 | ||
21. | Swaffham Town | 40 | 6 | 8 | 26 | 45 — 101 | 26 |
- https://en.wikipedia.org/wiki/2016–17_Eastern_Counties_Football_League#Premier_Division
- http://fchd.info/lghist/east2017.htm
Essex senior football league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Essex) |
V |
1. | Barking London | 42 | 32 | 4 | 6 | 125 — 46 | 100 | ||
2. | Clapton London | 42 | 29 | 5 | 8 | 89 — 46 | 92 | ||
3. | Romania Cheshunt | 42 | 27 | 7 | 8 | 125 — 56 | 88 | ||
4. | FC Takeley | 42 | 25 | 8 | 9 | 93 — 51 | 83 | ||
5. | Sawbridgeworth Town | 42 | 25 | 8 | 9 | 98 — 67 | 83 | ||
6. | Ilford London | 42 | 22 | 9 | 11 | 85 — 56 | 75 | ||
7. | Southend Manor | 42 | 22 | 5 | 15 | 76 — 56 | 71 | ||
8. | FC Stansted | 42 | 20 | 10 | 12 | 82 — 50 | 70 | ||
9. | Basildon United | 42 | 18 | 7 | 17 | 81 — 72 | 61 | ||
10. | Barkingside London | 42 | 19 | 9 | 14 | 81 — 74 | 60 | ||
11. | Hullbridge Sports | 42 | 16 | 12 | 14 | 72 — 66 | 60 | ||
12. | Waltham Forest | 42 | 17 | 8 | 17 | 67 — 67 | 59 | ||
13. | West Essex London | 42 | 17 | 7 | 18 | 77 — 79 | 58 | ||
14. | Redbridge London | 42 | 16 | 7 | 19 | 93 — 87 | 55 | ||
15. | Wadham Lodge London | 42 | 13 | 10 | 19 | 56 — 75 | 49 | ||
16. | Eton Manor Cheshunt | 42 | 14 | 4 | 24 | 74 — 98 | 46 | ||
17. | London Bari | 42 | 12 | 8 | 22 | 59 — 88 | 44 | ||
18. | FC Enfield | 42 | 12 | 6 | 24 | 69 — 114 | 42 | ||
19. | SBU London | 42 | 11 | 6 | 25 | 65 — 95 | 39 | ||
20. | Tower Hamlets London | 42 | 6 | 6 | 30 | 47 — 100 | 24 | ||
21. | Burnham Ramblers | 42 | 5 | 6 | 31 | 45 — 130 | 21 | ||
22. | Haringey Waltham | 42 | 4 | 8 | 30 | 38 — 124 | 20 |
- https://en.wikipedia.org/wiki/2016–17_Essex_Senior_Football_League
- http://fchd.info/lghist/essex2017.htm
Hellenic football league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Hellenic) |
V |
1. | Thame United | 34 | 26 | 6 | 2 | 118 — 39 | 84 | ||
2. | Bracknell Town | 34 | 26 | 3 | 5 | 113 — 37 | 81 | ||
3. | FC Flackwell Heath | 34 | 23 | 4 | 7 | 94 — 41 | 73 | ||
4. | Thatcham Town | 34 | 21 | 5 | 8 | 90 — 48 | 68 | ||
5. | Ardley United | 34 | 20 | 4 | 10 | 75 — 53 | 64 | ||
6. | Highworth Town | 34 | 19 | 4 | 11 | 87 — 59 | 61 | ||
7. | Brimscombe Thrupp | 34 | 18 | 4 | 12 | 80 — 58 | 58 | ||
8. | FC Binfield | 34 | 16 | 4 | 14 | 65 — 49 | 52 | ||
9. | Lydney Town | 34 | 15 | 6 | 13 | 65 — 64 | 51 | ||
10. | Tuffley Rovers | 34 | 15 | 5 | 14 | 61 — 57 | 50 | ||
11. | Royal Wootton Bassett Town | 34 | 15 | 3 | 16 | 61 — 64 | 45 | ||
12. | AFC Longlevens | 34 | 11 | 3 | 20 | 67 — 83 | 36 | ||
13. | Brackley Town Saints | 34 | 10 | 4 | 20 | 48 — 97 | 34 | ||
14. | Highmoor Ibis Reading | 34 | 8 | 8 | 18 | 52 — 82 | 32 | ||
15. | Ascot United | 34 | 8 | 4 | 22 | 49 — 80 | 28 | ||
16. | Oxford City Nomads | 34 | 6 | 6 | 22 | 45 — 87 | 24 | ||
17. | FC Burnham | 34 | 6 | 1 | 27 | 42 — 129 | 19 | ||
18. | Henley Town | 34 | 4 | 4 | 26 | 40 — 125 | 16 | ||
19. | FC Carterton | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 — 0 | 0 | pasitraukė po 3 turų |
- https://en.wikipedia.org/wiki/2016–17_Hellenic_Football_League#Premier_Division
- http://fchd.info/lghist/hell2017.htm
Midland football league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Midland) |
V |
1. | FC Alvechurch | 42 | 28 | 8 | 6 | 91 — 33 | 92 | ||
2. | Coleshill Town | 42 | 27 | 5 | 10 | 109 — 59 | 86 | ||
3. | Sporting Khalsa Willenhall | 42 | 24 | 10 | 8 | 92 — 50 | 82 | ||
4. | Lye Town | 42 | 22 | 10 | 10 | 73 — 45 | 76 | ||
5. | Westfields Hereford | 42 | 20 | 10 | 12 | 98 — 75 | 70 | ||
6. | Heanor Town | 42 | 20 | 9 | 13 | 87 — 65 | 69 | ||
7. | Highgate United | 42 | 18 | 9 | 15 | 84 — 71 | 63 | ||
8. | Coventry United | 42 | 18 | 8 | 16 | 63 — 57 | 62 | ||
9. | Saint Andrews Leicester | 42 | 18 | 8 | 16 | 86 — 88 | 62 | ||
10. | Coventry Sphinx | 42 | 16 | 9 | 17 | 78 — 79 | 57 | ||
11. | FC Quorn | 42 | 16 | 9 | 17 | 58 — 74 | 57 | ||
12. | Boldmere Saint Michaels | 42 | 15 | 10 | 17 | 73 — 63 | 55 | ||
13. | Stourport Swifts | 42 | 14 | 11 | 17 | 73 — 83 | 53 | ||
14. | Long Eaton United | 42 | 15 | 8 | 19 | 74 — 87 | 53 | ||
15. | Shepshed Dynamo | 42 | 14 | 10 | 18 | 65 — 68 | 52 | ||
16. | FC Rocester | 42 | 13 | 13 | 16 | 71 — 86 | 52 | ||
17. | Wulfrunians Wolverhampton | 42 | 14 | 8 | 20 | 55 — 72 | 50 | ||
18. | Loughborough University | 42 | 11 | 15 | 16 | 67 — 66 | 48 | ||
19. | Shawbury United | 42 | 14 | 5 | 23 | 69 — 91 | 47 | ||
20. | FC Walsall Wood | 42 | 14 | 5 | 23 | 57 — 86 | 47 | ||
21. | FC Brocton | 42 | 10 | 4 | 28 | 50 — 112 | 34 | ||
22. | FC Tividale | 42 | 6 | 6 | 30 | 48 — 111 | 24 |
Northern counties East football league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Northern counties East) |
V |
1. | Cleethorpes Town | 42 | 35 | 3 | 4 | 144 — 45 | 108 | ||
2. | Pickering Town | 42 | 30 | 7 | 5 | 111 — 39 | 97 | ||
3. | Bridlington Town | 42 | 28 | 4 | 10 | 112 — 59 | 88 | ||
4. | Handsworth Parramore | 42 | 26 | 5 | 11 | 127 — 52 | 83 | ||
5. | AFC Thackley | 42 | 23 | 9 | 10 | 81 — 46 | 78 | ||
6. | Staveley Miners Welfare | 42 | 20 | 9 | 13 | 96 — 60 | 69 | ||
7. | AFC Mansfield | 42 | 20 | 6 | 16 | 79 — 55 | 66 | ||
8. | Albion Sports Bradford | 42 | 20 | 6 | 16 | 100 — 99 | 66 | ||
9. | Hemsworth Miners Welfare | 42 | 19 | 8 | 15 | 92 — 80 | 65 | ||
10. | Athersley Recreation | 42 | 17 | 11 | 14 | 76 — 84 | 62 | ||
11. | FC Liversedge | 42 | 17 | 8 | 17 | 99 — 73 | 59 | ||
12. | Bottesford Town | 42 | 17 | 5 | 20 | 86 — 87 | 56 | ||
13. | Worksop Town | 42 | 16 | 7 | 19 | 77 — 83 | 55 | ||
14. | Maltby Main | 42 | 14 | 12 | 16 | 76 — 92 | 54 | ||
15. | Garforth Town | 42 | 16 | 5 | 21 | 68 — 87 | 53 | ||
16. | FC Clipstone | 42 | 13 | 10 | 19 | 61 — 83 | 49 | ||
17. | Parkgate Rotherham | 42 | 11 | 8 | 23 | 56 — 86 | 41 | ||
18. | Rainworth Miners Welfare | 42 | 11 | 5 | 26 | 71 — 107 | 38 | ||
19. | Harrogate Railway Athletic | 42 | 11 | 5 | 26 | 60 — 130 | 38 | ||
20. | Barton Town Old Boys | 42 | 9 | 7 | 26 | 57 — 132 | 34 | ||
21. | Armthorpe Welfare | 42 | 6 | 6 | 30 | 47 — 115 | 24 | ||
22. | Retford United | 42 | 7 | 6 | 29 | 50 — 132 | 24 |
Northern football league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Northern) |
V |
1. | FC South Shields | 42 | 34 | 6 | 2 | 127 — 35 | 108 | ||
2. | Morpeth Town | 42 | 32 | 5 | 5 | 136 — 56 | 101 | ||
3. | FC North Shields | 42 | 32 | 5 | 5 | 107 — 39 | 101 | ||
4. | AFC Shildon | 42 | 29 | 7 | 6 | 112 — 52 | 94 | ||
5. | Marske United | 42 | 22 | 6 | 14 | 103 — 75 | 72 | ||
6. | FC Whitley Bay | 42 | 19 | 13 | 10 | 88 — 70 | 70 | ||
7. | AFC Consett | 42 | 19 | 8 | 15 | 105 — 81 | 65 | ||
8. | FC Bishop Auckland | 42 | 18 | 10 | 14 | 88 — 67 | 64 | ||
9. | FC Newton Aycliffe | 42 | 19 | 7 | 16 | 78 — 76 | 64 | ||
10. | Newcastle Benfield | 42 | 16 | 10 | 16 | 101 — 71 | 58 | ||
11. | RCA Sunderland | 42 | 16 | 9 | 17 | 85 — 79 | 57 | ||
12. | FC Penrith | 42 | 17 | 6 | 19 | 67 — 89 | 57 | ||
13. | Jarrow Roofing Boldon Colliery | 42 | 14 | 12 | 16 | 83 — 90 | 54 | ||
14. | Seaham Red Star | 42 | 15 | 6 | 21 | 78 — 81 | 51 | ||
15. | Dunston Gateshead | 42 | 14 | 6 | 22 | 77 — 96 | 48 | ||
16. | AFC Ashington | 42 | 13 | 8 | 21 | 73 — 90 | 47 | ||
17. | Ryhope Colliery Welfare | 42 | 11 | 10 | 21 | 82 — 129 | 43 | ||
18. | West Auckland Town | 42 | 11 | 3 | 28 | 60 — 120 | 36 | ||
19. | FC Washington | 42 | 10 | 5 | 27 | 67 — 111 | 35 | ||
20. | Guisborough Town | 42 | 10 | 7 | 25 | 70 — 124 | 34 | ||
21. | Chester-le-Street Town | 42 | 6 | 5 | 31 | 51 — 127 | 23 | ||
22. | West Allotment Celtic | 42 | 6 | 4 | 32 | 42 — 122 | 22 |
North West counties football league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona North West counties) |
V |
1. | Atherton Collieries | 42 | 32 | 4 | 6 | 103 — 39 | 100 | ||
2. | FC Bootle | 42 | 30 | 2 | 10 | 134 — 57 | 92 | ||
3. | Runcorn Town | 42 | 29 | 5 | 8 | 112 — 52 | 92 | ||
4. | Runcorn Linnets | 42 | 27 | 9 | 6 | 105 — 45 | 90 | ||
5. | FC Northwich | 42 | 25 | 7 | 10 | 81 — 50 | 82 | ||
6. | West Didsbury Chorlton | 42 | 21 | 7 | 14 | 106 — 83 | 70 | ||
7. | FC Padiham | 42 | 21 | 6 | 15 | 85 — 71 | 69 | ||
8. | FC Irlam | 42 | 19 | 9 | 14 | 65 — 70 | 66 | ||
9. | Ashton Athletic | 42 | 17 | 9 | 16 | 83 — 74 | 60 | ||
10. | Hanley Town | 42 | 15 | 12 | 15 | 83 — 73 | 57 | ||
11. | Barnoldswick Town | 42 | 16 | 8 | 18 | 78 — 75 | 56 | ||
12. | AFC Liverpool | 42 | 16 | 9 | 17 | 79 — 84 | 54 | ||
13. | Winsford United | 42 | 15 | 7 | 20 | 76 — 85 | 52 | ||
14. | Abbey Hey Manchester | 42 | 15 | 7 | 20 | 63 — 76 | 52 | ||
15. | Maine Road Manchester | 42 | 13 | 10 | 19 | 67 — 72 | 49 | ||
16. | Congleton Town | 42 | 12 | 11 | 19 | 75 — 89 | 47 | ||
17. | FC Barnton | 42 | 13 | 6 | 23 | 50 — 95 | 45 | ||
18. | AFC Darwen | 42 | 10 | 11 | 21 | 50 — 110 | 41 | ||
19. | Squires Gate Blackpool | 42 | 10 | 10 | 22 | 80 — 106 | 40 | ||
20. | AFC New Mills | 42 | 8 | 9 | 25 | 65 — 102 | 33 | ||
21. | FC Nelson | 42 | 5 | 11 | 26 | 55 — 87 | 25 | ||
22. | Cammell Laird Birkenhead | 42 | 3 | 11 | 28 | 40 — 140 | 20 |
Southern combination football league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Southern combination) |
V |
1. | FC Shoreham | 38 | 30 | 2 | 6 | 110 — 30 | 92 | ||
2. | Haywards Heath Town | 38 | 31 | 3 | 4 | 114 — 28 | 87 | ||
3. | Chichester City | 38 | 26 | 6 | 6 | 94 — 47 | 84 | ||
4. | FC Pagham | 38 | 22 | 6 | 10 | 93 — 45 | 72 | ||
5. | Eastbourne Town | 38 | 21 | 7 | 10 | 85 — 60 | 70 | ||
6. | FC Loxwood | 38 | 18 | 7 | 13 | 75 — 59 | 61 | ||
7. | Eastbourne United | 38 | 19 | 2 | 17 | 64 — 67 | 59 | ||
8. | FC Broadbridge Heath | 38 | 18 | 3 | 17 | 71 — 63 | 57 | ||
9. | FC Newhaven | 38 | 15 | 10 | 13 | 85 — 70 | 55 | ||
10. | Horsham YMCA | 38 | 15 | 9 | 14 | 67 — 67 | 54 | ||
11. | Crawley Down Gatwick | 38 | 15 | 7 | 16 | 95 — 86 | 52 | ||
12. | FC Lancing | 38 | 15 | 5 | 18 | 74 — 83 | 50 | ||
13. | FC Hassocks | 38 | 15 | 3 | 20 | 70 — 68 | 48 | ||
14. | Peacehaven Telscombe | 38 | 14 | 6 | 18 | 69 — 78 | 48 | ||
15. | FC Arundel | 38 | 12 | 6 | 20 | 57 — 84 | 42 | ||
16. | Littlehampton Town | 38 | 12 | 4 | 22 | 61 — 87 | 40 | ||
17. | Worthing United | 38 | 11 | 4 | 23 | 52 — 104 | 37 | ||
18. | AFC Uckfield Town | 38 | 11 | 2 | 25 | 49 — 95 | 35 | ||
19. | FC Wick | 38 | 8 | 6 | 24 | 53 — 91 | 30 | ||
20. | Hailsham Town | 38 | 2 | 2 | 34 | 32 — 158 | 8 |
Southern counties East football league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Southern counties East) |
V |
1. | Ashford United | 38 | 30 | 2 | 6 | 119 — 39 | 92 | ||
2. | Crowborough Athletic | 38 | 28 | 6 | 4 | 96 — 36 | 90 | ||
3. | Sevenoaks Town | 38 | 27 | 3 | 8 | 90 — 35 | 84 | ||
4. | Cray Valley Paper Mills | 38 | 24 | 3 | 11 | 91 — 57 | 75 | ||
5. | Whitstable Town | 38 | 22 | 3 | 13 | 82 — 51 | 69 | ||
6. | Sheppey United | 38 | 20 | 8 | 10 | 75 — 55 | 68 | ||
7. | Croydon Athletic | 38 | 18 | 11 | 9 | 75 — 62 | 65 | ||
8. | Hollands Blair Gillingham | 38 | 18 | 8 | 12 | 68 — 55 | 62 | ||
9. | Canterbury City | 38 | 17 | 7 | 14 | 66 — 42 | 58 | ||
10. | Corinthian Hartley | 38 | 15 | 7 | 16 | 68 — 64 | 52 | ||
11. | Croydon London | 38 | 15 | 3 | 20 | 66 — 83 | 48 | ||
12. | FC Bearsted | 38 | 14 | 5 | 19 | 63 — 73 | 47 | ||
13. | Deal Town | 38 | 11 | 13 | 14 | 66 — 74 | 46 | ||
14. | Rochester United | 38 | 9 | 10 | 19 | 47 — 79 | 37 | ||
15. | FC Tunbridge Wells | 38 | 10 | 7 | 21 | 41 — 74 | 37 | ||
16. | Lordswood Chatham | 38 | 9 | 7 | 22 | 54 — 101 | 34 | ||
17. | Erith Town | 38 | 9 | 4 | 25 | 50 — 116 | 31 | ||
18. | Beckenham Town | 38 | 8 | 5 | 25 | 38 — 76 | 29 | ||
19. | Fisher London | 38 | 7 | 7 | 24 | 50 — 86 | 28 | ||
20. | Erith Belvedere | 38 | 7 | 5 | 26 | 47 — 94 | 26 |
Spartan South Midlands football league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Spartan South Midlands) |
V |
1. | FC London Colney | 42 | 31 | 4 | 7 | 110 — 45 | 97 | ||
2. | Hertford Town | 42 | 28 | 8 | 6 | 91 — 35 | 92 | ||
3. | Cockfosters London | 42 | 27 | 7 | 8 | 90 — 48 | 88 | ||
4. | Wembley London | 42 | 23 | 6 | 13 | 115 — 73 | 75 | ||
5. | Tring Athletic | 42 | 23 | 6 | 13 | 78 — 54 | 75 | ||
6. | FC Welwyn Garden City | 42 | 21 | 10 | 11 | 87 — 66 | 73 | ||
7. | Hoddesdon Town | 42 | 20 | 9 | 13 | 93 — 69 | 69 | ||
8. | FC Berkhamsted | 42 | 21 | 6 | 15 | 77 — 56 | 69 | ||
9. | Biggleswade United | 42 | 19 | 11 | 12 | 57 — 47 | 68 | ||
10. | Sun Sports Watford | 42 | 18 | 10 | 14 | 77 — 73 | 64 | ||
11. | FC Crawley Green | 42 | 18 | 6 | 18 | 63 — 76 | 60 | ||
12. | Leverstock Green Hemel Hempstead | 42 | 16 | 10 | 16 | 85 — 76 | 58 | ||
13. | FC Stotfold | 42 | 14 | 10 | 18 | 66 — 77 | 52 | ||
14. | FC Holmer Green | 42 | 13 | 10 | 19 | 56 — 60 | 49 | ||
15. | Oxhey Jets | 42 | 13 | 10 | 19 | 68 — 84 | 49 | ||
16. | Leighton Town | 42 | 14 | 5 | 23 | 68 — 82 | 47 | ||
17. | Edgware Town | 42 | 11 | 10 | 21 | 61 — 88 | 43 | ||
18. | FC Colney Heath | 42 | 12 | 7 | 23 | 62 — 100 | 43 | ||
19. | Hadley London | 42 | 9 | 12 | 21 | 57 — 79 | 39 | ||
20. | Saint Margaretsbury Stanstead Abbotts | 42 | 9 | 11 | 22 | 60 — 92 | 38 | ||
21. | London Tigers | 42 | 8 | 7 | 27 | 46 — 109 | 31 | ||
22. | Broxbourne Borough | 42 | 4 | 5 | 33 | 47 — 125 | 17 |
United counties league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona United counties) |
V |
1. | Peterborough Sports | 42 | 36 | 4 | 2 | 150 — 34 | 112 | ||
2. | Deeping Rangers | 42 | 29 | 7 | 6 | 123 — 35 | 94 | ||
3. | FC Yaxley | 42 | 28 | 4 | 10 | 106 — 52 | 88 | ||
4. | Desborough Town | 42 | 25 | 9 | 8 | 89 — 53 | 84 | ||
5. | Eynesbury Rovers | 42 | 26 | 5 | 11 | 119 — 61 | 83 | ||
6. | Wisbech Town | 42 | 25 | 7 | 10 | 114 — 60 | 82 | ||
7. | Holbeach United | 42 | 22 | 7 | 13 | 99 — 72 | 73 | ||
8. | Northampton Sileby Rangers | 42 | 21 | 7 | 14 | 100 — 79 | 70 | ||
9. | Wellingborough Town | 42 | 19 | 8 | 15 | 75 — 85 | 65 | ||
10. | Newport Pagnell Town | 42 | 17 | 12 | 13 | 93 — 56 | 63 | ||
11. | Harborough Town | 42 | 17 | 7 | 18 | 83 — 77 | 58 | ||
12. | Northampton Chenecks | 42 | 16 | 7 | 19 | 72 — 89 | 55 | ||
13. | Cogenhoe United | 42 | 14 | 9 | 19 | 67 — 80 | 51 | ||
14. | Sleaford Town | 42 | 15 | 4 | 23 | 73 — 76 | 49 | ||
15. | Peterborough Northern Star | 42 | 13 | 9 | 20 | 50 — 66 | 48 | ||
16. | Rothwell Corinthians | 42 | 13 | 9 | 20 | 57 — 85 | 48 | ||
17. | Leicester Nirvana | 42 | 14 | 4 | 24 | 66 — 87 | 46 | ||
18. | FC Kirby Muxloe | 42 | 12 | 4 | 26 | 59 — 103 | 40 | ||
19. | Oadby Town | 42 | 10 | 7 | 25 | 62 — 117 | 37 | ||
20. | Boston Town | 42 | 8 | 10 | 24 | 48 — 94 | 34 | ||
21. | Harrowby United | 42 | 5 | 6 | 31 | 35 — 165 | 20 | ||
22. | Huntingdon Town | 42 | 2 | 4 | 36 | 37 — 151 | 10 |
Wessex football league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Wessex) |
V |
1. | Portland United | 42 | 31 | 6 | 5 | 106 — 43 | 99 | ||
2. | Moneyfields Portsmouth | 42 | 32 | 5 | 5 | 103 — 33 | 98 | ||
3. | Sholing Southampton | 42 | 25 | 9 | 8 | 80 — 33 | 84 | ||
4. | Blackfield Langley | 42 | 26 | 5 | 11 | 96 — 47 | 83 | ||
5. | Alresford Town | 42 | 24 | 5 | 13 | 87 — 63 | 77 | ||
6. | FC Horndean | 42 | 22 | 10 | 10 | 93 — 64 | 76 | ||
7. | Solent Southampton | 42 | 20 | 7 | 15 | 89 — 62 | 67 | ||
8. | AFC Portchester | 42 | 19 | 8 | 15 | 81 — 60 | 65 | ||
9. | Lymington Town | 42 | 18 | 7 | 17 | 69 — 59 | 61 | ||
10. | FC Brockenhurst | 42 | 16 | 11 | 15 | 70 — 70 | 59 | ||
11. | Bemerton Heath Harlequins | 42 | 16 | 9 | 17 | 67 — 61 | 57 | ||
12. | Fareham Town | 42 | 16 | 8 | 18 | 78 — 81 | 56 | ||
13. | Andover Town | 42 | 16 | 6 | 20 | 69 — 61 | 54 | ||
14. | FC Bashley | 42 | 15 | 9 | 18 | 66 — 70 | 54 | ||
15. | IOW Newport | 42 | 12 | 17 | 13 | 57 — 62 | 53 | ||
16. | Hamworthy United | 42 | 13 | 6 | 23 | 71 — 89 | 45 | ||
17. | FC Bournemouth | 42 | 9 | 13 | 20 | 52 — 85 | 40 | ||
18. | Cowes Sports | 42 | 10 | 8 | 24 | 46 — 97 | 38 | ||
19. | Amesbury Town | 42 | 9 | 10 | 23 | 60 — 94 | 37 | ||
20. | AFC Fawley | 42 | 11 | 4 | 27 | 61 — 124 | 37 | ||
21. | Whitchurch United | 42 | 8 | 8 | 26 | 50 — 116 | 32 | ||
22. | Verwood Town | 42 | 5 | 7 | 30 | 40 — 117 | 22 |
Western football league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Western) |
V |
1. | Bristol Manor Farm | 38 | 33 | 3 | 2 | 118 — 33 | 102 | ||
2. | FC Street | 38 | 29 | 5 | 4 | 112 — 46 | 92 | ||
3. | Melksham Town | 38 | 26 | 7 | 5 | 105 — 43 | 85 | ||
4. | Buckland Athletic | 38 | 26 | 5 | 7 | 98 — 49 | 83 | ||
5. | Bradford Town | 38 | 20 | 8 | 10 | 90 — 56 | 68 | ||
6. | Willand Rovers | 38 | 20 | 7 | 11 | 69 — 52 | 67 | ||
7. | Odd Down | 38 | 19 | 7 | 12 | 89 — 64 | 64 | ||
8. | Cribbs Bristol | 38 | 18 | 7 | 13 | 77 — 54 | 61 | ||
9. | Gillingham Town | 38 | 18 | 6 | 14 | 80 — 54 | 60 | ||
10. | Brislington Bristol | 38 | 16 | 5 | 17 | 78 — 74 | 53 | ||
11. | FC Cadbury Heath | 38 | 16 | 5 | 17 | 75 — 75 | 53 | ||
12. | FC Shepton Mallet | 38 | 13 | 9 | 16 | 67 — 71 | 48 | ||
13. | Chipping Sodbury Town | 38 | 12 | 6 | 20 | 55 — 83 | 42 | ||
14. | Clevedon Town | 38 | 12 | 4 | 22 | 70 — 87 | 40 | ||
15. | Wells City | 38 | 10 | 10 | 18 | 67 — 90 | 40 | ||
16. | FC Bridport | 38 | 10 | 7 | 21 | 63 — 86 | 37 | ||
17. | Longwell Green Sports | 38 | 11 | 1 | 26 | 40 — 113 | 34 | ||
18. | FC Hallen | 38 | 6 | 4 | 28 | 39 — 97 | 22 | ||
19. | AFC Bitton | 38 | 5 | 4 | 29 | 41 — 97 | 19 | ||
20. | Sherborne Town | 38 | 3 | 4 | 31 | 41 — 150 | 13 |
|