Anglijos VIII futbolo lyga 2000–2001 m.
Wikipedia
Combined counties football league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Combined counties) |
V |
1. | FC Cove | 40 | 35 | 2 | 3 | 146 — 28 | 107 | ||
2. | AFC Wallingford | 40 | 30 | 6 | 4 | 128 — 39 | 96 | ||
3. | Ash United | 40 | 28 | 4 | 8 | 121 — 53 | 88 | ||
4. | FC Bedfont | 40 | 24 | 4 | 12 | 96 — 64 | 76 | ||
5. | FC Chipstead | 40 | 23 | 5 | 12 | 92 — 48 | 74 | ||
6. | Westfield Surrey | 40 | 19 | 6 | 15 | 66 — 56 | 63 | ||
7. | Walton Casuals | 40 | 19 | 5 | 16 | 73 — 68 | 62 | ||
8. | FC Merstham | 40 | 16 | 8 | 16 | 86 — 64 | 58 | ||
9. | Feltham London | 40 | 17 | 7 | 16 | 74 — 75 | 58 | ||
10. | Chessington Hook United | 40 | 14 | 13 | 13 | 67 — 57 | 58 | ||
11. | Southall London | 40 | 17 | 8 | 15 | 84 — 70 | 56 | ||
12. | Godalming Guildford | 40 | 15 | 10 | 15 | 73 — 80 | 55 | ||
13. | Sandhurst Town | 39 | 17 | 6 | 16 | 75 — 61 | 54 | ||
14. | FC Cobham | 40 | 16 | 6 | 18 | 69 — 72 | 54 | ||
15. | Chessington United (1998) | 40 | 14 | 13 | 13 | 67 — 57 | 51 | ||
16. | Raynes Park Vale | 40 | 15 | 5 | 20 | 63 — 78 | 50 | ||
17. | FC Hartley Wintney | 40 | 12 | 4 | 24 | 73 — 99 | 40 | ||
18. | Viking Greenford | 40 | 9 | 7 | 24 | 58 — 101 | 34 | ||
19. | Reading Town | 40 | 6 | 9 | 25 | 43 — 97 | 30 | ||
20. | Farnham Town | 39 | 4 | 3 | 32 | 30 — 145 | 15 | ||
21. | FC Cranleigh | 40 | 4 | 3 | 33 | 28 — 181 | 15 |
Eastern counties football league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Eastern counties) |
V |
1. | AFC Sudbury | 42 | 32 | 7 | 3 | 134 — 37 | 103 | ||
2. | FC Gorleston | 42 | 29 | 8 | 5 | 99 — 41 | 95 | ||
3. | Lowestoft Town | 42 | 26 | 10 | 6 | 99 — 41 | 88 | ||
4. | Maldon Town | 42 | 20 | 10 | 12 | 68 — 52 | 70 | ||
5. | Clacton Town | 42 | 19 | 11 | 12 | 79 — 58 | 68 | ||
6. | FC Wroxham | 42 | 18 | 9 | 15 | 88 — 66 | 63 | ||
7. | Woodbridge Town | 42 | 17 | 12 | 13 | 62 — 67 | 63 | ||
8. | Great Yarmouth Town | 42 | 18 | 8 | 16 | 64 — 59 | 62 | ||
9. | Soham Town Rangers | 42 | 18 | 6 | 18 | 68 — 70 | 60 | ||
10. | Stowmarket Town | 42 | 16 | 12 | 14 | 55 — 58 | 60 | ||
11. | Diss Town | 42 | 16 | 10 | 16 | 69 — 66 | 58 | ||
12. | Ipswich Wanderers | 42 | 16 | 8 | 18 | 54 — 52 | 56 | ||
13. | Fakenham Town | 42 | 17 | 5 | 20 | 60 — 68 | 56 | ||
14. | Tiptree United | 42 | 15 | 10 | 17 | 70 — 64 | 55 | ||
15. | Mildenhall Town | 42 | 15 | 9 | 18 | 59 — 58 | 54 | ||
16. | Bury Town | 42 | 15 | 9 | 18 | 56 — 73 | 54 | ||
17. | Ely City | 42 | 12 | 10 | 20 | 61 — 74 | 46 | ||
18. | Felixstowe Walton | 42 | 12 | 9 | 21 | 45 — 75 | 45 | ||
19. | Harwich Parkeston | 42 | 11 | 6 | 25 | 51 — 98 | 39 | ||
20. | Newmarket Town | 42 | 9 | 9 | 24 | 50 — 83 | 36 | ||
21. | Warboys Town | 42 | 7 | 9 | 26 | 38 — 105 | 30 | ||
22. | Halstead Town | 42 | 7 | 7 | 28 | 42 — 106 | 28 |
Essex senior football league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Essex) |
V |
1. | FC Brentwood | 30 | 21 | 3 | 6 | 68 — 26 | 66 | ||
2. | Saffron Walden Town | 30 | 18 | 3 | 9 | 53 — 24 | 57 | ||
3. | Barkingside London | 30 | 17 | 5 | 8 | 55 — 34 | 56 | ||
4. | Southend Manor | 30 | 17 | 4 | 9 | 71 — 40 | 55 | ||
5. | Concord Rangers | 30 | 17 | 3 | 10 | 57 — 38 | 54 | ||
6. | Ilford London | 30 | 15 | 5 | 10 | 64 — 47 | 50 | ||
7. | Bowers United | 30 | 13 | 8 | 9 | 54 — 46 | 47 | ||
8. | Basildon United | 30 | 13 | 6 | 11 | 65 — 48 | 45 | ||
9. | FC Stansted | 30 | 12 | 8 | 10 | 45 — 47 | 44 | ||
10. | Leyton London | 30 | 12 | 7 | 11 | 50 — 43 | 43 | ||
11. | Hullbridge Sports | 30 | 12 | 4 | 14 | 62 — 60 | 40 | ||
12. | East Ham United | 30 | 12 | 3 | 15 | 52 — 73 | 39 | ||
13. | Sawbridgeworth Town | 30 | 10 | 6 | 14 | 41 — 46 | 36 | ||
14. | Burnham Ramblers | 30 | 7 | 6 | 17 | 44 — 60 | 27 | ||
15. | Eton Manor Cheshunt | 30 | 3 | 5 | 22 | 39 — 92 | 14 | ||
16. | Woodford Town | 30 | 2 | 2 | 26 | 23 — 119 | 8 |
Hellenic football league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Hellenic) |
V |
1. | Swindon Supermarine | 38 | 29 | 4 | 5 | 86 — 29 | 91 | ||
2. | Brackley Town | 38 | 25 | 8 | 5 | 84 — 45 | 83 | ||
3. | Yate Town | 38 | 21 | 9 | 8 | 92 — 37 | 72 | ||
4. | Didcot Town | 38 | 20 | 12 | 6 | 57 — 27 | 72 | ||
5. | Abingdon United | 38 | 21 | 6 | 11 | 80 — 53 | 69 | ||
6. | FC North Leigh | 38 | 20 | 6 | 12 | 77 — 51 | 66 | ||
7. | Cirencester Academy | 38 | 18 | 5 | 15 | 70 — 54 | 59 | ||
8. | Highworth Town | 38 | 19 | 2 | 17 | 74 — 68 | 59 | ||
9. | Fairford Town | 38 | 17 | 7 | 14 | 54 — 45 | 58 | ||
10. | Carterton Town | 38 | 16 | 9 | 13 | 64 — 57 | 57 | ||
11. | Shortwood United | 38 | 15 | 11 | 12 | 62 — 58 | 56 | ||
12. | Tuffley Rovers | 38 | 16 | 6 | 16 | 54 — 58 | 54 | ||
13. | Wootton Bassett Town | 38 | 14 | 10 | 14 | 54 — 60 | 52 | ||
14. | Bicester Town | 38 | 14 | 7 | 17 | 59 — 67 | 49 | ||
15. | Pegasus Juniors Hereford | 38 | 12 | 4 | 22 | 67 — 96 | 40 | ||
16. | Wantage Town | 38 | 11 | 4 | 23 | 48 — 83 | 37 | ||
17. | Cheltenham Saracens | 38 | 9 | 5 | 24 | 31 — 76 | 32 | ||
18. | FC Harrow Hill | 38 | 5 | 10 | 23 | 36 — 80 | 25 | ||
19. | Almondsbury Town | 38 | 7 | 3 | 28 | 36 — 76 | 24 | ||
20. | Milton United | 38 | 5 | 4 | 29 | 31 — 96 | 19 |
Isthmian league Division 3
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Isthmian) |
V |
1. | Arlesey Town | 42 | 34 | 6 | 2 | 138 — 37 | 108 | ||
2. | FC Lewes | 41 | 25 | 11 | 5 | 104 — 34 | 86 | ||
3. | Ashford Town Middlesex | 42 | 26 | 7 | 9 | 102 — 49 | 85 | ||
4. | FC Flackwell Heath | 42 | 24 | 10 | 8 | 93 — 51 | 82 | ||
5. | Corinthian-Casuals London | 42 | 24 | 10 | 8 | 83 — 50 | 82 | ||
6. | FC Aveley | 42 | 24 | 3 | 15 | 85 — 61 | 75 | ||
7. | Epsom Ewell | 42 | 23 | 4 | 15 | 76 — 52 | 73 | ||
8. | Witham Town | 42 | 21 | 9 | 12 | 76 — 57 | 72 | ||
9. | Bracknell Town | 41 | 19 | 10 | 12 | 90 — 70 | 67 | ||
10. | Croydon Athletic | 41 | 15 | 12 | 14 | 78 — 63 | 57 | ||
11. | FC Ware | 42 | 17 | 6 | 19 | 75 — 76 | 57 | ||
12. | Tring Town | 42 | 16 | 9 | 17 | 60 — 71 | 57 | ||
13. | Egham Town | 42 | 15 | 11 | 16 | 60 — 60 | 56 | ||
14. | FC Hornchurch | 42 | 14 | 13 | 15 | 73 — 60 | 55 | ||
15. | Wingate Finchley | 42 | 15 | 7 | 20 | 75 — 75 | 52 | ||
16. | Kingsbury Town | 42 | 11 | 8 | 23 | 74 — 100 | 41 | ||
17. | Abingdon Town | 42 | 12 | 7 | 23 | 53 — 102 | 40 | ||
18. | FC Dorking | 42 | 10 | 9 | 23 | 59 — 99 | 39 | ||
19. | Hertford Town | 41 | 9 | 8 | 24 | 57 — 97 | 35 | ||
20. | Camberley Town | 42 | 8 | 8 | 26 | 53 — 107 | 32 | ||
21. | Clapton London | 42 | 5 | 9 | 28 | 48 — 121 | 24 | ||
22. | AFC Chalfont Saint Peter | 42 | 4 | 1 | 37 | 30 — 150 | 13 |
- http://rsssf.com/tablese/engisthmianleaghist.html#fin4
- https://en.wikipedia.org/wiki/2000–01_Isthmian_League
Kent football league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Kent) |
V |
1. | Chatham Town | 32 | 23 | 7 | 2 | 76 — 28 | 76 | ||
2. | FC Herne Bay | 32 | 23 | 5 | 4 | 93 — 43 | 74 | ||
3. | VCD Athletic London | 32 | 21 | 4 | 7 | 74 — 32 | 67 | ||
4. | Thamesmead Town | 32 | 18 | 8 | 6 | 63 — 29 | 62 | ||
5. | FC Ramsgate | 32 | 15 | 10 | 7 | 83 — 36 | 55 | ||
6. | FC Tunbridge Wells | 32 | 13 | 11 | 8 | 52 — 41 | 50 | ||
7. | Beckenham Town | 32 | 13 | 9 | 10 | 48 — 58 | 48 | ||
8. | Whitstable Town | 32 | 12 | 9 | 11 | 43 — 44 | 45 | ||
9. | Greenwich Borough | 32 | 12 | 8 | 12 | 46 — 40 | 44 | ||
10. | Lordswood Chatham | 32 | 12 | 7 | 13 | 57 — 55 | 43 | ||
11. | Erith Town | 32 | 13 | 4 | 15 | 42 — 49 | 43 | ||
12. | Cray Wanderers | 32 | 10 | 5 | 17 | 39 — 46 | 35 | ||
13. | Slade Green London | 32 | 9 | 3 | 20 | 33 — 75 | 30 | ||
14. | Hythe United | 32 | 6 | 11 | 15 | 41 — 46 | 29 | ||
15. | Deal Town | 32 | 7 | 8 | 17 | 41 — 60 | 29 | ||
16. | Faversham Town | 32 | 6 | 5 | 21 | 33 — 68 | 23 | ||
17. | Canterbury City | 32 | 0 | 4 | 28 | 15 — 129 | 4 | ||
x. | Sheppey United | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 — 0 | 0 | pasitraukė |
Midland football alliance
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Midland) |
V |
1. | Stourport Swifts | 42 | 28 | 9 | 5 | 109 — 38 | 93 | ||
2. | Rushall Olympic | 42 | 28 | 9 | 5 | 98 — 28 | 93 | ||
3. | FC Barwell | 42 | 26 | 11 | 5 | 74 — 35 | 89 | ||
4. | Oadby Town | 42 | 26 | 7 | 9 | 89 — 45 | 82 | ||
5. | FC Stourbridge | 42 | 23 | 10 | 9 | 93 — 52 | 79 | ||
6. | Stratford Town | 42 | 20 | 10 | 12 | 96 — 58 | 70 | ||
7. | Boldmere Saint Michaels | 42 | 19 | 13 | 10 | 73 — 49 | 70 | ||
8. | Willenhall Town | 42 | 19 | 8 | 15 | 76 — 62 | 65 | ||
9. | Bridgnorth Town | 42 | 17 | 8 | 17 | 79 — 66 | 59 | ||
10. | FC Chasetown | 42 | 15 | 10 | 17 | 55 — 78 | 55 | ||
11. | Oldbury United | 42 | 14 | 11 | 17 | 70 — 71 | 53 | ||
12. | Cradley Town | 42 | 15 | 4 | 23 | 52 — 80 | 49 | ||
13. | Stafford Town | 42 | 12 | 12 | 18 | 68 — 83 | 48 | ||
14. | Bloxwich Town | 42 | 14 | 6 | 22 | 54 — 80 | 48 | ||
15. | FC Wednesfield | 42 | 14 | 6 | 22 | 60 — 91 | 48 | ||
16. | Shifnal Town | 42 | 12 | 11 | 19 | 56 — 75 | 47 | ||
17. | Halesowen Harriers | 42 | 13 | 7 | 22 | 55 — 73 | 46 | ||
18. | Stapenhill Burton | 42 | 12 | 8 | 22 | 58 — 91 | 44 | ||
19. | Pelsall Villa | 42 | 12 | 6 | 24 | 60 — 90 | 42 | ||
20. | Knypersley Victoria | 42 | 10 | 10 | 22 | 64 — 100 | 37 | ||
21. | West Midlands Police Birmingham | 42 | 9 | 7 | 26 | 67 — 112 | 34 | ||
22. | Sandwell Borough | 42 | 9 | 7 | 26 | 62 — 111 | 34 |
Northern counties East football league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Northern counties East) |
V |
1. | Brigg Town | 38 | 29 | 5 | 4 | 87 — 36 | 92 | ||
2. | Ossett Albion | 38 | 25 | 7 | 6 | 84 — 33 | 82 | ||
3. | Alfreton Town | 38 | 23 | 4 | 11 | 71 — 44 | 73 | ||
4. | AFC Goole | 38 | 19 | 9 | 10 | 65 — 46 | 66 | ||
5. | Hallam Sheffield | 38 | 19 | 7 | 12 | 61 — 51 | 64 | ||
6. | Arnold Town | 38 | 16 | 14 | 8 | 67 — 46 | 62 | ||
7. | FC Sheffield | 38 | 15 | 15 | 8 | 59 — 38 | 60 | ||
8. | AFC Thackley | 38 | 16 | 9 | 13 | 59 — 57 | 57 | ||
9. | Selby Town | 38 | 16 | 7 | 15 | 71 — 71 | 55 | ||
10. | FC Glapwell | 38 | 13 | 11 | 14 | 62 — 58 | 50 | ||
11. | Denaby United | 38 | 15 | 4 | 19 | 56 — 63 | 49 | ||
12. | FC Buxton | 38 | 12 | 9 | 17 | 38 — 57 | 45 | ||
13. | Harrogate Railway Athletic | 38 | 11 | 9 | 18 | 59 — 65 | 42 | ||
14. | Eccleshill United | 38 | 9 | 13 | 16 | 48 — 58 | 40 | ||
15. | FC Liversedge | 38 | 9 | 13 | 16 | 50 — 63 | 40 | ||
16. | Glasshoughton Welfare | 38 | 9 | 11 | 18 | 57 — 64 | 38 | ||
17. | Garforth Town | 38 | 9 | 10 | 19 | 56 — 75 | 37 | ||
18. | Brodsworth Miners Welfare | 38 | 11 | 7 | 20 | 41 — 88 | 37 | ||
19. | Armthorpe Welfare | 38 | 9 | 7 | 22 | 53 — 81 | 34 | ||
20. | Staveley Miners Welfare | 38 | 6 | 7 | 25 | 42 — 92 | 25 |
Northern football league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Northern) |
V |
1. | Bedlington Terriers | 40 | 28 | 5 | 7 | 108 — 31 | 89 | ||
2. | Dunston Federation Brewery | 40 | 26 | 7 | 7 | 93 — 49 | 85 | ||
3. | Marske United | 40 | 24 | 7 | 9 | 82 — 35 | 79 | ||
4. | Durham City | 40 | 24 | 6 | 10 | 95 — 42 | 78 | ||
5. | Brandon United | 40 | 23 | 8 | 9 | 86 — 53 | 77 | ||
6. | Peterlee Newtown | 40 | 22 | 9 | 9 | 75 — 55 | 75 | ||
7. | Tow Law Town | 40 | 20 | 7 | 13 | 90 — 64 | 67 | ||
8. | Billingham Synthonia | 40 | 18 | 11 | 11 | 81 — 58 | 65 | ||
9. | Billingham Town | 40 | 19 | 7 | 14 | 74 — 59 | 64 | ||
10. | AFC Consett | 40 | 17 | 8 | 15 | 63 — 60 | 59 | ||
11. | FC Whitley Bay | 40 | 15 | 10 | 15 | 69 — 61 | 55 | ||
12. | West Auckland Town | 40 | 16 | 7 | 17 | 65 — 68 | 55 | ||
13. | Jarrow Roofing Boldon | 40 | 12 | 12 | 16 | 63 — 71 | 48 | ||
14. | Guisborough Town | 40 | 13 | 8 | 19 | 53 — 60 | 47 | ||
15. | Chester-le-Street Town | 40 | 13 | 5 | 22 | 61 — 64 | 44 | ||
16. | Newcastle Blue Star | 40 | 12 | 8 | 20 | 53 — 83 | 44 | ||
17. | Seaham Red Star | 40 | 14 | 2 | 24 | 59 — 111 | 44 | ||
18. | Morpeth Town | 40 | 12 | 6 | 22 | 63 — 78 | 36 | ||
19. | AFC Easington Colliery | 40 | 10 | 6 | 24 | 57 — 86 | 36 | ||
20. | Hebburn Town | 40 | 5 | 7 | 28 | 33 — 113 | 22 | ||
21. | Crook Town | 40 | 2 | 4 | 34 | 33 — 155 | 10 |
North West counties football league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona North West counties) |
V |
1. | Rossendale United | 42 | 29 | 5 | 8 | 114 — 44 | 92 | ||
2. | FC Clitheroe | 42 | 27 | 8 | 7 | 105 — 47 | 89 | ||
3. | Ramsbottom United | 42 | 28 | 4 | 10 | 85 — 44 | 88 | ||
4. | Saint Helens Town | 42 | 26 | 9 | 7 | 98 — 40 | 87 | ||
5. | Fleetwood Freeport | 42 | 26 | 4 | 12 | 90 — 50 | 82 | ||
6. | Kidsgrove Athletic | 42 | 24 | 10 | 8 | 81 — 46 | 82 | ||
7. | Salford City | 42 | 23 | 10 | 9 | 87 — 41 | 79 | ||
8. | Prescot Cables | 42 | 24 | 5 | 13 | 94 — 54 | 77 | ||
9. | Newcastle Town | 42 | 20 | 7 | 15 | 69 — 45 | 67 | ||
10. | AFC Mossley | 42 | 19 | 7 | 16 | 73 — 56 | 64 | ||
11. | Curzon Ashton | 42 | 18 | 9 | 15 | 67 — 66 | 63 | ||
12. | Skelmersdale United | 42 | 17 | 8 | 17 | 69 — 69 | 59 | ||
13. | Woodley Sports | 42 | 16 | 9 | 17 | 69 — 69 | 57 | ||
14. | Abbey Hey Manchester | 42 | 15 | 6 | 21 | 76 — 92 | 51 | ||
15. | Maine Road Manchester | 42 | 15 | 3 | 24 | 75 — 102 | 48 | ||
16. | Nantwich Town | 42 | 10 | 9 | 23 | 46 — 79 | 39 | ||
17. | Atherton Collieries | 42 | 11 | 6 | 25 | 43 — 88 | 39 | ||
18. | Glossop North End | 42 | 9 | 4 | 29 | 41 — 111 | 31 | ||
19. | Great Harwood Town | 42 | 7 | 9 | 26 | 44 — 93 | 30 | ||
20. | FC Flixton | 42 | 5 | 13 | 24 | 47 — 100 | 28 | ||
21. | CSOB Leek | 42 | 5 | 12 | 25 | 39 — 89 | 27 | ||
22. | Cheadle Town | 42 | 5 | 9 | 28 | 42 — 129 | 24 |
- http://rsssf.com/tablese/engnwcleaghist.html#fin1
- http://fchd.info/lghist/nwc2001.htm
- http://en.wikipedia.org/wiki/2000–01_North_West_Counties_Football_League
Spartan South Midlands football league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Spartan South Midlands) |
V |
1. | SYCOB Beaconsfield | 36 | 28 | 4 | 4 | 80 — 36 | 88 | ||
2. | FC London Colney | 36 | 25 | 6 | 5 | 91 — 36 | 81 | ||
3. | Potters Bar Town | 36 | 25 | 6 | 5 | 82 — 39 | 78 | ||
4. | Brook House London | 36 | 22 | 6 | 8 | 64 — 36 | 72 | ||
5. | Somersett Ambury | 36 | 17 | 9 | 10 | 67 — 47 | 60 | ||
6. | FC Holmer Green | 36 | 18 | 2 | 16 | 58 — 58 | 56 | ||
7. | Hanwell Town | 36 | 16 | 6 | 14 | 67 — 52 | 54 | ||
8. | Hillingdon Borough | 36 | 14 | 12 | 10 | 63 — 61 | 54 | ||
9. | Brache Sparta | 36 | 14 | 7 | 15 | 70 — 78 | 49 | ||
10. | New Bradwell Saint Peter | 36 | 11 | 12 | 13 | 49 — 52 | 45 | ||
11. | Hoddesdon Town | 36 | 13 | 5 | 18 | 54 — 60 | 44 | ||
12. | Bedford United | 36 | 11 | 10 | 15 | 49 — 50 | 43 | ||
13. | FC Saint Margaretsbury | 36 | 9 | 8 | 19 | 45 — 68 | 38 | ||
14. | Biggleswade Town | 36 | 9 | 9 | 18 | 40 — 55 | 36 | ||
15. | Ruislip Manor | 36 | 10 | 6 | 20 | 44 — 60 | 36 | ||
16. | Milton Keynes City | 36 | 9 | 7 | 20 | 50 — 79 | 34 | ||
17. | Royston Town | 36 | 8 | 9 | 19 | 31 — 60 | 33 | ||
18. | Haringey Borough | 36 | 6 | 11 | 19 | 33 — 78 | 29 | ||
19. | FC Welwyn Garden City | 36 | 6 | 7 | 23 | 25 — 57 | 25 | ||
x. | FC Waltham Abbey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 — 0 | 0 | pasitraukė |
Sussex county football league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Sussex) |
V |
1. | Sidley United | 38 | 25 | 8 | 5 | 65 — 31 | 83 | ||
2. | Burgess Hill Town | 38 | 23 | 9 | 6 | 77 — 46 | 78 | ||
3. | FC Wick | 38 | 19 | 10 | 9 | 78 — 51 | 67 | ||
4. | FC Selsey | 38 | 20 | 5 | 13 | 68 — 48 | 65 | ||
5. | YMCA Horsham | 38 | 19 | 6 | 13 | 74 — 54 | 63 | ||
6. | FC Pagham | 38 | 17 | 11 | 10 | 78 — 56 | 62 | ||
7. | Chichester City United | 38 | 17 | 6 | 15 | 82 — 67 | 57 | ||
8. | Three Bridges Crawley | 38 | 16 | 9 | 13 | 61 — 59 | 57 | ||
9. | FC Sidlesham | 38 | 17 | 6 | 15 | 64 — 64 | 57 | ||
10. | FC Ringmer | 38 | 17 | 5 | 16 | 55 — 67 | 56 | ||
11. | Eastbourne United | 38 | 14 | 10 | 14 | 60 — 53 | 52 | ||
12. | FC Hassocks | 38 | 15 | 5 | 18 | 57 — 58 | 50 | ||
13. | FC Arundel | 38 | 14 | 8 | 16 | 52 — 68 | 50 | ||
14. | FC Redhill | 38 | 13 | 8 | 17 | 62 — 66 | 47 | ||
15. | Littlehampton Town | 38 | 11 | 10 | 17 | 57 — 61 | 43 | ||
16. | Saltdean United | 38 | 11 | 8 | 19 | 54 — 73 | 41 | ||
17. | Whitehawk Brighton | 38 | 9 | 11 | 18 | 53 — 73 | 38 | ||
18. | FC Lancing | 38 | 9 | 10 | 19 | 58 — 77 | 37 | ||
19. | Eastbourne Town | 38 | 9 | 8 | 21 | 47 — 66 | 35 | ||
20. | FC East Preston | 38 | 7 | 3 | 28 | 41 — 105 | 24 |
- http://www.scfl.org.uk/pages/viewpage.html?view=newspage06
- http://rsssf.com/tablese/engsussexhist.html#fin1
- http://fchd.info/lghist/sussex2001.htm
United counties league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona United counties) |
V |
1. | Boston Town | 40 | 26 | 8 | 6 | 89 — 46 | 86 | ||
2. | Cogenhoe United | 40 | 27 | 4 | 9 | 97 — 51 | 85 | ||
3. | Raunds Town | 40 | 25 | 4 | 11 | 100 — 48 | 79 | ||
4. | Ford Sports Daventry | 40 | 24 | 4 | 12 | 78 — 61 | 76 | ||
5. | Saint Neots Town | 40 | 22 | 9 | 9 | 97 — 56 | 75 | ||
6. | Wootton Blue Cross | 40 | 21 | 12 | 7 | 85 — 48 | 75 | ||
7. | Desborough Town | 40 | 19 | 10 | 11 | 72 — 48 | 67 | ||
8. | Northampton Spencer | 40 | 19 | 7 | 14 | 76 — 60 | 64 | ||
9. | Kempston Rovers | 40 | 16 | 13 | 11 | 68 — 52 | 61 | ||
10. | FC Yaxley | 40 | 18 | 7 | 15 | 69 — 58 | 61 | ||
11. | Stewarts Lloyds Corby | 40 | 17 | 9 | 14 | 64 — 56 | 60 | ||
12. | Blackstones Stamford | 40 | 15 | 10 | 15 | 93 — 71 | 55 | ||
13. | Bourne Town | 40 | 15 | 9 | 16 | 72 — 84 | 54 | ||
14. | Holbeach United | 40 | 15 | 8 | 17 | 69 — 65 | 53 | ||
15. | FC Stotfold | 40 | 12 | 10 | 18 | 74 — 66 | 46 | ||
16. | Bugbrooke Saint Michaels | 40 | 9 | 15 | 16 | 43 — 63 | 42 | ||
17. | Buckingham Town | 40 | 10 | 9 | 21 | 72 — 108 | 39 | ||
18. | Wellingborough Town | 40 | 8 | 9 | 23 | 57 — 90 | 33 | ||
19. | AFC Long Buckby | 40 | 6 | 6 | 28 | 57 — 150 | 24 | ||
20. | Potton United | 40 | 4 | 7 | 29 | 38 — 111 | 19 | ||
21. | Eynesbury Rovers | 40 | 4 | 6 | 30 | 40 — 118 | 18 |
Wessex football league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Wessex) |
V |
1. | FC Andover | 44 | 37 | 5 | 2 | 153 — 33 | 116 | ||
2. | Lymington New Milton | 44 | 34 | 6 | 4 | 106 — 29 | 108 | ||
3. | Wimborne Town | 44 | 28 | 9 | 7 | 111 — 52 | 93 | ||
4. | Fleet Town | 44 | 29 | 3 | 12 | 91 — 56 | 90 | ||
5. | AFC Totton | 44 | 26 | 9 | 9 | 87 — 47 | 87 | ||
6. | Thatcham Town | 44 | 24 | 9 | 11 | 81 — 58 | 81 | ||
7. | FC Eastleigh | 44 | 23 | 10 | 11 | 87 — 48 | 79 | ||
8. | Gosport Borough | 44 | 23 | 8 | 13 | 74 — 44 | 77 | ||
9. | FC Brockenhurst | 44 | 23 | 7 | 14 | 93 — 72 | 76 | ||
10. | Cowes Sports | 44 | 22 | 4 | 18 | 80 — 70 | 70 | ||
11. | Bemerton Heath Harlequins | 44 | 15 | 9 | 20 | 63 — 70 | 54 | ||
12. | AFC Newbury | 44 | 15 | 8 | 21 | 71 — 78 | 53 | ||
13. | BAT Sports Totton Eling | 44 | 14 | 10 | 20 | 52 — 75 | 52 | ||
14. | FC Bournemouth | 44 | 13 | 12 | 19 | 51 — 65 | 51 | ||
15. | Fareham Town | 44 | 12 | 10 | 22 | 48 — 74 | 46 | ||
16. | Moneyfields Portsmouth | 44 | 12 | 9 | 23 | 52 — 76 | 45 | ||
17. | FC Christchurch | 44 | 11 | 12 | 21 | 55 — 80 | 45 | ||
18. | ASSC Hamble | 44 | 10 | 14 | 20 | 39 — 70 | 44 | ||
19. | Whitchurch United | 44 | 8 | 13 | 23 | 37 — 72 | 37 | ||
20. | Swanage Town Herston | 44 | 11 | 4 | 29 | 52 — 123 | 37 | ||
21. | Blackfield Langley | 44 | 7 | 8 | 29 | 32 — 95 | 29 | ||
22. | FC Downton | 44 | 6 | 8 | 30 | 45 — 103 | 26 | ||
23. | Portsmouth Royal Navy | 44 | 4 | 11 | 29 | 37 — 107 | 23 |
- http://rsssf.com/tablese/engwessexhist.html#fin1
- http://fchd.info/lghist/wessex2001.htm
- https://en.wikipedia.org/wiki/2000–01_Wessex_Football_League
Western football league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Western) |
V |
1. | Taunton Town | 38 | 31 | 4 | 3 | 133 — 41 | 97 | ||
2. | Chippenham Town | 38 | 30 | 5 | 3 | 109 — 27 | 95 | ||
3. | Paulton Rovers | 38 | 23 | 10 | 5 | 92 — 44 | 79 | ||
4. | Yeovil Town Reserves | 38 | 21 | 8 | 9 | 84 — 46 | 71 | ||
5. | AFC Bideford | 38 | 19 | 10 | 9 | 71 — 45 | 67 | ||
6. | Backwell United | 38 | 19 | 7 | 12 | 59 — 37 | 64 | ||
7. | Devizes Town | 38 | 19 | 5 | 14 | 88 — 62 | 62 | ||
8. | Brislington Bristol | 38 | 17 | 10 | 11 | 67 — 48 | 61 | ||
9. | Melksham Town | 38 | 17 | 6 | 15 | 58 — 54 | 57 | ||
10. | Welton Rovers | 38 | 15 | 8 | 15 | 63 — 53 | 53 | ||
11. | Dawlish Town | 38 | 14 | 6 | 18 | 50 — 68 | 48 | ||
12. | FC Elmore | 38 | 14 | 4 | 20 | 67 — 80 | 46 | ||
13. | FC Bridport | 38 | 10 | 13 | 15 | 51 — 63 | 43 | ||
14. | Barnstaple Town | 38 | 12 | 7 | 19 | 45 — 79 | 43 | ||
15. | Bridgwater Town | 38 | 11 | 11 | 16 | 45 — 58 | 41 | ||
16. | Odd Down | 38 | 10 | 8 | 20 | 34 — 57 | 38 | ||
17. | AFC Bishop Sutton | 38 | 9 | 11 | 18 | 57 — 86 | 38 | ||
18. | Bristol Manor Farm | 38 | 8 | 8 | 22 | 37 — 66 | 32 | ||
19. | Westbury United | 38 | 3 | 5 | 30 | 27 — 101 | 14 | ||
20. | Minehead Town | 38 | 5 | 0 | 33 | 34 — 156 | 12 |
- http://rsssf.com/tablese/engwesternhist.html#fin1
- http://fchd.info/lghist/west2001.htm
- https://en.wikipedia.org/wiki/2000–01_Western_Football_League
|