Čekoslovakijos II futbolo lyga 1983–1984 m.
Wikipedia
Česko
Skupina A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Česko A) |
V |
1. | Spartak Usti | 30 | 16 | 8 | 6 | 49 — 28 | 40 | ||
2. | Slovan Liberec | 30 | 17 | 5 | 8 | 50 — 31 | 39 | ||
3. | UD Pribram | 30 | 14 | 8 | 8 | 62 — 47 | 36 | ||
4. | VTJ Zatec | 30 | 14 | 6 | 10 | 48 — 28 | 34 | ||
5. | Banik Most | 30 | 15 | 4 | 11 | 43 — 37 | 34 | ||
6. | Poldi SONP Kladno | 30 | 12 | 9 | 9 | 38 — 35 | 33 | ||
7. | VTJ Tachov | 30 | 10 | 12 | 8 | 46 — 38 | 32 | ||
8. | Spolana Neratovice | 30 | 11 | 7 | 12 | 44 — 44 | 29 | ||
9. | TJ Turnov | 30 | 12 | 4 | 14 | 42 — 46 | 28 | ||
10. | Viktoria Zizkov | 30 | 9 | 10 | 11 | 38 — 44 | 28 | ||
11. | SEPAP Steti | 30 | 11 | 5 | 14 | 42 — 52 | 27 | ||
12. | KZ Kraluv Dvur | 30 | 11 | 4 | 15 | 41 — 53 | 26 | ||
13. | Slavoj Cesky Krumlov | 30 | 9 | 8 | 13 | 34 — 46 | 26 | ||
14. | Tatra Smichov | 30 | 8 | 8 | 14 | 32 — 47 | 24 | ||
15. | Spartak Roudnice | 30 | 7 | 10 | 13 | 44 — 62 | 24 | ||
16. | CHZ Litvinov | 30 | 5 | 10 | 15 | 28 — 43 | 20 |
Skupina B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Česko B) |
V |
1. | Spartak Hradec Kralove | 30 | 17 | 7 | 6 | 52 — 28 | 41 | ||
2. | Spartak Uhersky Brod | 30 | 18 | 4 | 8 | 61 — 31 | 40 | ||
3. | VCHZ Pardubice | 30 | 14 | 9 | 7 | 46 — 28 | 37 | ||
4. | ZD Bohumin | 30 | 13 | 11 | 6 | 48 — 34 | 37 | ||
5. | Slovacka Slavia Uherske Hradiste | 30 | 15 | 6 | 9 | 50 — 37 | 36 | ||
6. | VTJ Tabor-2 | 30 | 11 | 11 | 8 | 37 — 30 | 33 | ||
7. | Jiskra Stare Mesto | 30 | 13 | 7 | 10 | 46 — 39 | 33 | ||
8. | Ostroj Opava | 30 | 13 | 6 | 11 | 51 — 31 | 32 | ||
9. | Banik Havirov | 30 | 12 | 6 | 12 | 46 — 39 | 30 | ||
10. | Spartak Prerov | 30 | 11 | 6 | 13 | 51 — 54 | 28 | ||
11. | KS Brno | 30 | 11 | 6 | 13 | 30 — 36 | 28 | ||
12. | TJ Kolin | 30 | 11 | 6 | 13 | 46 — 53 | 28 | ||
13. | ZDAS Zdar | 30 | 10 | 7 | 13 | 36 — 50 | 27 | ||
14. | Slezan Frydek-Mistek | 30 | 6 | 9 | 15 | 42 — 63 | 21 | ||
15. | Spartak Pelhrimov | 30 | 6 | 7 | 17 | 23 — 58 | 19 | ||
16. | Zbrojovka Vsetin | 30 | 4 | 2 | 24 | 29 — 83 | 10 |
Slovensko
Východ
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Slovensko / Východ) |
V |
1. | LB Spisska Nova Ves | 30 | 19 | 7 | 4 | 53 — 28 | 45 | ||
2. | BZVIL Ruzomberok | 30 | 18 | 7 | 5 | 58 — 27 | 43 | ||
3. | ZVL Kysucke Nove Mesto | 30 | 14 | 8 | 8 | 35 — 29 | 36 | ||
4. | Magnezit Jelsava | 30 | 14 | 6 | 10 | 49 — 34 | 34 | ||
5. | ZZO Cadca | 30 | 12 | 9 | 9 | 33 — 32 | 33 | ||
6. | Spartak Vihorlat Snina | 30 | 14 | 4 | 12 | 34 — 33 | 32 | ||
7. | Slovan Rimavska Sobota | 30 | 13 | 4 | 13 | 31 — 31 | 30 | ||
8. | Partizan Bardejov | 30 | 10 | 9 | 11 | 40 — 33 | 29 | ||
9. | ZTS Detva | 30 | 13 | 3 | 14 | 45 — 41 | 29 | ||
10. | VSZ Kosice | 30 | 12 | 5 | 13 | 31 — 30 | 29 | ||
11. | Druzstevnik Cana | 30 | 11 | 7 | 12 | 31 — 35 | 29 | ||
12. | Slovan Giraltovce | 30 | 12 | 4 | 14 | 33 — 34 | 28 | ||
13. | Bukoza Vranov | 30 | 11 | 5 | 14 | 26 — 30 | 27 | ||
14. | OZKN Svidnik | 30 | 9 | 7 | 14 | 36 — 43 | 25 | ||
15. | Chemosvit Svit | 30 | 6 | 5 | 19 | 35 — 64 | 17 | ||
16. | Partizan Banska Bystrica | 30 | 6 | 2 | 22 | 29 — 75 | 14 |
Západ
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Slovensko / Západ) |
V |
1. | ZVL Povazska Bystrica | 30 | 17 | 11 | 2 | 53 — 15 | 45 | ||
2. | Slovan Duslo Sala | 30 | 16 | 5 | 9 | 47 — 31 | 37 | ||
3. | Montostroj Senec | 30 | 14 | 7 | 9 | 36 — 30 | 35 | ||
4. | Spartak Komarno | 30 | 14 | 7 | 9 | 45 — 41 | 35 | ||
5. | Agro Hurbanovo | 30 | 14 | 7 | 9 | 42 — 39 | 35 | ||
6. | CH Bratislava | 30 | 14 | 4 | 12 | 55 — 47 | 32 | ||
7. | Spoje Bratislava | 30 | 13 | 5 | 12 | 45 — 34 | 31 | ||
8. | Lokomotiva Pezinok | 30 | 12 | 7 | 11 | 37 — 35 | 31 | ||
9. | ZTS Malacky | 30 | 11 | 8 | 11 | 43 — 37 | 30 | ||
10. | Elektrosvit Nove Zamky | 30 | 14 | 4 | 12 | 43 — 39 | 30 | ||
11. | Tesla Vrable | 30 | 12 | 5 | 13 | 38 — 39 | 29 | ||
12. | Iskra Partizanske | 30 | 10 | 6 | 14 | 40 — 48 | 26 | ||
13. | Hutnik Sered | 30 | 11 | 3 | 16 | 32 — 41 | 25 | ||
14. | Banik Handlova | 30 | 8 | 6 | 16 | 34 — 47 | 22 | ||
15. | LB Zvolen | 30 | 5 | 11 | 14 | 34 — 52 | 21 | ||
16. | Meopta Jur | 30 | 4 | 6 | 20 | 26 — 75 | 14 |
|