Lenkijos IV futbolo lyga 2015–2016 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
 
2015–2016 m.
Varžybos Lenkijos IV futbolo lyga
Sezonas Lenkijos aukščiausioji futbolo lyga 2015–2016 m.,
Lenkijos I futbolo lyga 2015–2016 m.,
Lenkijos II futbolo lyga 2015–2016 m.,
Lenkijos III futbolo lyga 2015–2016 m.,
Lenkijos IV futbolo lyga 2015–2016 m.,
Lenkijos V futbolo lyga 2015–2016 m.,
Lenkijos VI futbolo lyga 2015–2016 m.,
Lenkijos VII futbolo lyga 2015–2016 m.,
Lenkijos VIII futbolo lyga 2015–2016 m.,
Lenkijos futbolo taurė 2015–2016 m.,
Lenkijos futbolo supertaurė 2016 m.
http://www.90minut.pl/ligireg.php?id_sezon=87


Dolnośląska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Olimpia Kowary 30 26 2 2 77 — 16 80
2. Sokol Wielka Lipa 30 24 4 2 99 — 26 76
3. Orkan Szczedrzykowice 30 18 8 4 85 — 33 62
4. Pogon Olesnica 30 15 7 8 61 — 52 52
5. GKS Kobierzyce 30 15 5 10 78 — 37 50
6. Orzel Zabkowice Slaskie 30 14 7 9 59 — 47 49
7. Chrobry-2 Glogow 30 13 5 12 59 — 52 44
8. Bielawianka Bielawa 30 11 9 10 41 — 42 42
9. Granica Bogatynia 30 13 2 15 62 — 69 41
10. AKS Strzegom 30 10 6 14 36 — 47 36
11. Piast Nowa Ruda 30 11 3 16 46 — 66 36
12. Lotnik Jezow Sudecki 30 8 8 14 52 — 68 32
13. Zjednoczeni Zarow 30 9 1 20 40 — 83 28
14. Polonia Trzebnica 30 7 5 18 47 — 83 26
15. Wlokniarz Mirsk 30 6 7 17 41 — 71 25
16. Bobrzanie Boleslawiec 30 0 1 29 13 — 104 1 pasitraukė po I rato

Kujawsko-Pomorska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. RolKo Konojady 30 23 2 5 80 — 23 71
2. Chemik Bydgoszcz 30 22 4 4 74 — 23 70
3. Unia Solec Kujawski 30 18 9 3 72 — 29 63
4. Naprzod Jablonowo Pomorskie 30 14 10 6 48 — 34 52
5. Orleta Aleksandrow Kujawski 30 16 3 11 66 — 40 51
6. Chelminianka Chelmno 30 16 2 12 66 — 51 50
7. Pogon Mogilno 30 14 5 11 70 — 41 47
8. Piast Zlotniki Kujawskie 30 13 8 9 55 — 42 47
9. Lech Rypin 30 14 5 11 65 — 53 47
10. Zawisza-2 Bydgoszcz 30 13 4 13 51 — 47 43
11. Cuiavia Inowroclaw 30 11 6 13 39 — 44 39
12. Notecianka Pakosc 30 10 5 15 65 — 64 35
13. Lokietek Brzesc Kujawski 30 8 3 19 48 — 85 27
14. Sadownik Waganiec 30 5 6 19 30 — 71 21
15. Promien Kowalewo Pomorskie 30 2 5 23 28 — 112 11
16. Wloclavia Wloclawek 30 2 1 27 17 — 115 7

Łódzka

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Widzew Lodz 38 27 7 4 86 — 16 88
2. KS Paradyz 38 26 5 7 90 — 38 83
3. GKS-2 Belchatow 38 22 9 7 84 — 36 75
4. Zjednoczeni Belchatow 38 22 7 9 76 — 43 73
5. Jutrzenka Warta 38 16 10 12 56 — 49 58
6. Omega Kleszczow 38 16 9 13 69 — 55 57
7. Zawisza Rzgow 38 15 11 12 66 — 62 56
8. Zjednoczeni Strykow 38 15 11 12 44 — 48 56
9. Polonia Piotrkow Trybunalski 38 15 10 13 67 — 60 55
10. Pilica Przedborz 37 16 6 15 66 — 66 54
11. Mechanik Radomsko 38 14 11 13 52 — 55 53
12. Zawisza Pajeczno 38 15 7 16 47 — 54 52
13. Andrespolia Wisniowa Gora 38 13 8 17 53 — 66 47
14. Wlokniarz Zelow 38 13 7 18 57 — 67 46
15. Boruta Zgierz 38 12 9 17 55 — 58 45
16. Astoria Szczercow 38 11 4 23 43 — 73 37
17. LKS Rosanow 37 10 6 21 43 — 79 36
18. Orzel Nieborow 38 8 8 22 44 — 83 32
19. Stal Glowno 38 7 8 23 57 — 105 29
20. Mazovia Rawa Mazowiecka 38 8 3 27 53 — 95 27

Lubelska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Podlasie Biala Podlaska 30 22 4 4 85 — 29 70
2. Stal Krasnik 30 19 4 7 65 — 37 61
3. Polesie Kock 30 16 5 9 60 — 54 53
4. Powislak Konskowola 30 15 8 7 60 — 36 53
5. Krysztal Werbkowice 30 14 8 8 69 — 44 50
6. Lutnia Piszczac 30 15 4 11 46 — 44 49
7. Victoria Zmudz 30 13 3 14 53 — 56 42
8. Wlodawianka Wlodawa 30 12 6 12 46 — 60 42
9. Unia Hrubieszow 30 10 10 10 36 — 32 40
10. Gornik-2 Leczna 30 11 3 16 60 — 70 36
11. Opolanin Opole Lubelskie 30 10 6 14 54 — 53 36
12. Orleta Lukow 30 9 6 15 43 — 51 33
13. Janowianka Janow Lubelski 30 9 5 16 30 — 61 32
14. Orion Niedrzwica Duza 30 8 8 14 37 — 52 32
15. Granica Dorohusk 30 5 10 15 30 — 63 25
16. Hetman Zolkiewka 30 3 8 19 29 — 61 17

Lubuska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Falubaz Zielona Gora 30 20 8 2 70 — 22 68
2. Santos Swiebodzin 30 20 4 6 65 — 31 64
3. Arka Nowa Sol 30 18 4 8 57 — 30 58
4. Spojnia Osno Lubuskie 30 16 5 9 46 — 25 53
5. Dab Przybyszow 30 14 8 8 49 — 34 50
6. Lubuszanin Drezdenko 30 14 6 10 51 — 37 48
7. Czarni Witnica 30 15 3 12 52 — 36 48
8. Syrena Zbaszynek 30 14 5 11 56 — 42 47
9. Sprotavia Szprotawa 30 13 4 13 48 — 41 43
10. Odra Bytom Odrzanski 30 12 4 14 47 — 45 40
11. Tecza Krosno Odrzanskie 30 11 6 13 46 — 51 39
12. Stal Sulecin 30 10 4 16 31 — 49 34
13. Piast Ilowa 30 10 3 17 44 — 66 33
14. Promien Zary 30 7 11 12 30 — 40 32
15. Kasztelania Santok 30 2 3 25 27 — 112 9
16. Lucznik Strzelce Krajenskie 30 3 4 23 8 — 66 13 pasitraukė po I rato

Małopolska

Wschód

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Małopolska / Wschód)
V
1. KS Bochnia 30 20 3 7 79 — 44 63
2. Barciczanka Barcice 30 17 7 6 77 — 33 58
3. Luban Maniowy 30 17 6 7 55 — 33 57
4. Sokol Borzecin Gorny 30 16 5 9 62 — 45 53
5. Glinik Gorlice 30 16 3 11 62 — 47 51
6. Skalnik Kamionka Wielka 30 15 5 10 57 — 36 50
7. Watra Bialka Tatrzanska 30 13 9 8 45 — 29 48
8. GKS Drwinia 30 11 10 9 49 — 41 43
9. KS Tymbark 30 12 5 13 48 — 57 41
10. Poprad Rytro 30 11 6 13 53 — 59 39
11. Tuchovia Tuchow 30 9 9 12 52 — 55 36
12. Sandecja-2 Nowy Sacz 29 9 7 13 51 — 64 34
13. MLKS Zabno 30 8 5 17 41 — 63 29
14. LKS Szaflary 30 8 4 18 50 — 88 28
15. KS Zakopane 29 7 5 17 25 — 51 26
16. Ciezkowianka Ciezkowice 30 3 5 22 26 — 87 14

Zachód

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Małopolska / Zachód)
V
1. MKS Trzebinia-Siersza 30 19 4 7 67 — 27 61
2. Wislanie Jaskowice 30 19 4 7 70 — 38 61
3. Jutrzenka Giebultow 30 17 9 4 49 — 25 60
4. Orzel Piaski Wielkie 30 17 4 9 54 — 44 55
5. Sosnowianka Stanislaw Dolny 30 16 7 7 55 — 43 55
6. Michalowianka Michalowice 30 14 6 10 68 — 40 48
7. Wislanka Grabie 30 14 5 11 50 — 34 47
8. Skawinka Skawina 30 15 2 13 47 — 50 47
9. Iskra Klecza Dolna 30 13 6 11 51 — 42 45
10. Proszowianka Proszowice 30 10 9 11 61 — 46 39
11. Gornik Wieliczka 30 9 8 13 44 — 49 35
12. Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 30 7 11 12 35 — 44 32
13. Halniak Makow Podhalanski 30 8 4 18 37 — 55 28
14. Garbarz Zembrzyce 30 6 8 16 32 — 64 26
15. Spojnia Osiek-Zimnodol 30 5 7 18 34 — 73 22
16. Gornik Libiaz 30 2 4 24 23 — 103 10

Mazowiecka

Północ

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mazowiecka / Północ)
V
1. Huragan Wolomin 32 22 4 6 83 — 36 70
2. MKS Przasnysz 32 22 2 8 76 — 32 68
3. Ozarowianka Ozarow Mazowiecki 32 19 7 6 63 — 20 64
4. Mlawianka Mlawa 32 18 6 8 56 — 28 60
5. Mazovia Minsk Mazowiecki 32 17 5 10 71 — 41 56
6. Wisla-2 Plock 32 17 5 10 61 — 31 56
7. MKS Ciechanow 32 16 5 11 56 — 39 53
8. KS Lomianki 32 16 5 11 50 — 34 53
9. Ostrovia Ostrow Mazowiecka 32 16 3 13 45 — 42 51
10. Bug Wyszkow 32 14 6 12 48 — 51 48
11. Bzura Chodakow 32 12 7 13 54 — 48 43
12. Czarni Wegrow 32 10 5 17 28 — 57 35
13. Naprzod Skorzec 32 10 4 18 41 — 77 34
14. Mazur Gostynin 32 9 4 19 41 — 72 31
15. Korona Szydlowo 32 6 5 21 36 — 106 23
16. Wkra Biezun 32 5 6 21 27 — 61 21
17. Blekitni Gabin 32 2 3 27 13 — 74 9 pasitraukė po I rato
x. Narew Ostroleka pasitraukė po 7 turų

Południe

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mazowiecka / Południe)
V
1. Victoria Sulejowek 34 23 10 1 89 — 24 79
2. Mszczonowianka Mszczonow 34 24 7 3 88 — 28 79
3. KS Konstancin 34 22 4 8 73 — 34 70
4. Hutnik Warszawa 34 19 6 9 63 — 49 63
5. Mazur Karczew 34 16 8 10 73 — 47 56
6. Orzel Wierzbica 34 15 10 9 60 — 41 55
7. Sparta Jazgarzew 34 15 9 10 50 — 49 54
8. Wilga Garwolin 34 13 8 13 58 — 47 47
9. Znicz-2 Pruszkow 34 14 5 15 63 — 62 47
10. Szydlowianka Szydlowiec 34 12 10 12 51 — 50 46
11. Blonianka Blonie 34 11 13 10 41 — 32 46
12. Zyrardowianka Zyrardow 34 12 9 13 40 — 53 45
13. KS Raszyn 34 12 8 14 49 — 61 44
14. Olimpia Warszawa 34 8 10 16 39 — 59 34
15. UKS Lady 34 7 9 18 47 — 71 30
16. Drukarz Warszawa 34 5 4 25 35 — 88 19
17. KS Warka 34 3 10 21 32 — 83 19
18. Dolcan-2 Zabki 34 4 2 28 30 — 103 14 pasitraukė po I rato

Opolska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Stal Brzeg 34 27 5 2 91 — 21 86
2. Polonia Glubczyce 34 22 7 5 72 — 36 73
3. Malapanew Ozimek 34 17 8 9 54 — 37 59
4. LZS Starowice 34 18 4 12 65 — 37 58
5. OKS Olesno 34 16 10 8 69 — 44 58
6. Porawie Wiekszyce 34 17 5 12 64 — 59 56
7. KS Krasiejow 34 16 6 12 62 — 51 54
8. Skalnik Gracze 34 14 10 10 48 — 47 52
9. TOR Dobrzen Wielki 34 14 5 15 58 — 66 47
10. Pogon Prudnik 34 14 5 15 34 — 35 47
11. Chemik Kedzierzyn-Kozle 34 13 7 14 51 — 50 46
12. MKS Gogolin 34 11 8 15 46 — 43 41
13. LZS Kup 34 10 9 15 34 — 52 39
14. Start Namyslow 34 10 7 17 39 — 50 37
15. Sparta Paczkow 34 10 5 19 39 — 59 35
16. Slask Lubniany 34 10 5 19 35 — 58 35
17. Olimpia Lewin Brzeski 34 6 7 21 24 — 60 25
18. Czarni Otmuchow 34 2 5 27 28 — 108 11

Podkarpacka

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Cosmos Nowotaniec 30 22 5 3 59 — 24 71
2. Sokol Nisko 30 19 8 3 65 — 30 65
3. Crasnovia Krasne 30 16 5 9 57 — 30 53
4. LKS Pisarowce 30 15 7 8 53 — 42 52
5. Wislok Wisniowa 30 14 7 9 52 — 36 49
6. Blekitni Ropczyce 30 13 9 8 47 — 35 48
7. Stal Nowa Deba 30 12 8 10 38 — 31 44
8. Rzemieslnik Pilzno 30 11 10 9 51 — 37 43
9. KS Wiazownica 30 11 8 11 36 — 36 41
10. Kolbuszowianka Kolbuszowa 30 13 2 15 36 — 43 41
11. Wisloka Debica 30 10 7 13 40 — 49 37
12. LKS Skoloszow 30 9 4 17 36 — 51 31
13. Przelom Besko 30 8 4 18 42 — 65 28
14. Bukowa Jastkowice 30 6 8 16 31 — 55 26
15. Jednosc Niechobrz 30 6 3 21 27 — 62 21
16. Sokol Sokolniki 30 5 5 20 32 — 76 20

Podlaska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Ruch Wysokie Mazowieckie 34 27 3 4 117 — 33 84
2. Tur Bielsk Podlaski 34 26 4 4 87 — 30 82
3. KS Michalowo 34 21 4 9 53 — 34 67
4. Dab Dabrowa Bialostocka 34 20 3 11 66 — 47 63
5. Hetman Tykocin 34 16 6 12 56 — 63 54
6. Biebrza Goniadz 34 14 6 14 61 — 64 48
7. Sparta Szepietowo 34 13 8 13 51 — 37 47
8. Orzel Kolno 34 13 8 13 48 — 52 47
9. Cresovia Siemiatycze 34 13 6 15 39 — 45 45
10. Magnat Juchnowiec Koscielny 34 13 6 15 51 — 54 45
11. Pogon Lapy 34 12 8 14 62 — 56 44
12. Puszcza Hajnowka 34 13 5 16 51 — 62 44
13. Rudnia Zabludow 34 12 7 15 55 — 68 43
14. KS Sniadowo 34 12 6 16 49 — 59 42
15. LZS Narewka 34 11 6 17 36 — 60 39
16. Wigry-2 Suwalki 34 11 3 20 67 — 73 36
17. MKS Mielnik 34 8 4 22 51 — 85 28
18. Piast Bialystok 34 3 3 28 36 — 114 12

Pomorska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Pogon Lebork 34 24 6 4 75 — 26 78
2. Rodlo Kwidzyn 34 23 8 3 82 — 18 77
3. KP Starogard Gdanski 34 20 6 8 92 — 35 66
4. GTS Kolbudy 34 19 4 11 71 — 35 61
5. Bytovia-2 Bytow 34 19 3 12 73 — 49 60
6. Powisle Dzierzgon 34 17 7 10 53 — 44 58
7. Gedania Gdansk 34 17 6 11 68 — 43 57
8. Anioly Garczegorze 34 15 6 13 54 — 42 51
9. Stolem Gniewino 34 14 9 11 55 — 41 51
10. Jaguar Kokoszki 34 12 11 11 49 — 48 47
11. Centrum Pelplin 34 14 5 15 48 — 51 47
12. GOSRiT Luzino 34 12 8 14 52 — 43 44
13. Brda Przechlewo 34 12 7 15 51 — 74 43
14. MKS Wladyslawowo 34 12 2 20 54 — 81 38
15. Start Miastko 34 8 10 16 42 — 63 34
16. Jantar Ustka 34 8 5 21 50 — 107 29
17. Gryf Tczew 34 6 2 26 37 — 106 20
18. Zawisza Borzytuchom 34 1 1 32 21 — 121 4 pasitraukė po I rato

Śląska

Grupa I

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Śląska I)
V
1. Gwarek Tarnowskie Gory 30 21 8 1 71 — 17 71
2. Ruch Radzionkow 30 20 2 8 84 — 31 62
3. Sarmacja Bedzin 30 18 6 6 72 — 37 60
4. RKS Grodziec 30 17 6 7 62 — 35 57
5. MKS Myszkow 30 17 5 8 53 — 41 56
6. Polonia Poraj 30 14 8 8 59 — 39 50
7. GKS-2 Katowice 30 14 4 12 62 — 36 46
8. Przemsza Siewierz 30 14 4 12 57 — 47 46
9. Slavia Ruda Slaska 30 13 6 11 66 — 55 45
10. Concordia Knurow 30 13 4 13 58 — 51 43
11. Rakow-2 Czestochowa 30 11 6 13 61 — 57 39
12. Gornik Piaski 30 11 4 15 50 — 54 37
13. Gornik Wesola 30 7 5 18 30 — 83 26
14. Zieloni Zarki 30 5 4 21 31 — 66 19
15. Przyszlosc Ciochowice 30 2 0 28 11 — 138 6
16. Unia Zabkowice 30 5 4 21 29 — 69 19 pasitraukė po I rato

Grupa II

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Śląska II)
V
1. Unia Turza Slaska 30 19 7 4 54 — 27 64
2. Polonia Laziska Gorne 30 17 7 6 65 — 33 58
3. GKS Radziechowy-Wieprz 30 16 4 10 43 — 36 52
4. Drzewiarz Jasienica 30 14 5 11 53 — 37 47
5. Spojnia Landek 30 13 7 10 46 — 36 46
6. Iskra Pszczyna 30 13 6 11 43 — 33 45
7. GKS-2 Tychy 30 13 4 13 62 — 39 43
8. Granica Ruptawa 30 10 10 10 46 — 45 40
9. Krupinski Suszec 30 11 6 13 34 — 37 39
10. Szczakowianka Jaworzno 30 9 11 10 43 — 44 38
11. Unia Raciborz 30 10 7 13 49 — 49 37
12. Gwarek Ornontowice 30 9 9 12 34 — 42 36
13. Jednosc Przyszowice 30 9 8 13 40 — 56 35
14. GTS Bojszowy 30 9 7 14 30 — 53 34
15. ROW-2 Rybnik 30 7 5 18 34 — 82 26
16. Forteca Swierklany 30 6 7 17 29 — 56 25

Świętokrzyska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Wierna Malogoszcz 30 20 6 4 66 — 27 66
2. Lubrzanka Kajetanow 30 15 5 10 53 — 45 50
3. Zdroj Busko Zdroj 30 14 4 12 44 — 36 46
4. Neptun Konskie 30 12 9 9 42 — 29 45
5. LKS Lagow 30 12 8 10 47 — 42 44
6. Pogon Staszow 30 12 7 11 51 — 53 43
7. Unia Sedziszow 30 13 4 13 49 — 47 43
8. Hetman Wloszczowa 30 12 6 12 46 — 39 42
9. Alit Ozarow 30 12 4 14 47 — 55 40
10. Nida Pinczow 30 10 9 11 31 — 38 39
11. Nidzianka Bieliny 30 11 5 14 63 — 67 38
12. Naprzod Jedrzejow 30 11 5 14 33 — 44 38
13. Partyzant Radoszyce 30 10 8 12 43 — 44 38
14. GKS Rudki 30 10 5 15 33 — 51 35
15. Klimontowianka Klimontow 30 10 5 15 45 — 59 35
16. Kamienna Brody 30 8 6 16 45 — 62 30

Warmińsko-Mazurska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Motor Lubawa 30 21 2 7 64 — 27 65
2. Stomil-2 Olsztyn 30 18 6 6 63 — 27 60
3. Unia Susz 30 18 5 7 60 — 25 59
4. Tecza Biskupiec 30 17 6 7 72 — 35 57
5. Zatoka Braniewo 30 16 5 9 53 — 36 53
6. Blekitni Orneta 30 15 8 7 47 — 23 53
7. Mamry Gizycko 30 14 7 9 62 — 44 49
8. Mragowia Mragowo 30 11 10 9 40 — 39 43
9. Warmiak Lukta 30 12 5 13 46 — 49 41
10. Sniardwy Orzysz 30 12 5 13 40 — 43 41
11. Omulew Wielbark 30 11 3 16 36 — 52 36
12. Polonia Paslek 30 8 10 12 27 — 38 34
13. Orzel Janowiec Koscielny 30 7 7 16 35 — 58 28
14. Pisa Barczewo 30 7 6 17 34 — 61 27
15. DKS Dobre Miasto 30 2 2 26 14 — 91 8
16. Start Kozlowo 30 6 3 21 20 — 65 21 pasitraukė po I rato

Wielkopolska

Północ

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Wielkopolska / Północ)
V
1. Warta Miedzychod 30 24 2 4 83 — 28 74
2. Iskra Szydlowo 30 23 2 5 80 — 28 71
3. Lubuszanin Trzcianka 30 17 8 5 67 — 34 59
4. GKS Dopiewo 30 17 2 11 61 — 42 53
5. Grom Plewiska 30 16 4 10 77 — 45 52
6. Sparta Oborniki 30 15 5 10 39 — 31 50
7. Tarnovia Tarnowo Podgorne 30 16 1 13 68 — 48 49
8. Kotwica Kornik 30 12 5 13 49 — 48 41
9. Lechia Kostrzyn 30 11 7 12 51 — 66 40
10. GLKS Wysoka 30 12 4 14 51 — 61 40
11. Huragan Pobiedziska 30 12 3 15 44 — 60 39
12. Zjednoczeni Trzemeszno 30 10 6 14 44 — 66 36
13. Mieszko Gniezno 30 8 10 12 38 — 48 34
14. Welna Skoki 30 5 7 18 36 — 61 22
15. Plomien Przyprostynia 30 5 3 22 33 — 74 18
16. Mawit Lwowek 30 1 3 26 13 — 94 6

Południe

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Wielkopolska / Południe)
V
1. Gornik Konin 30 24 2 4 82 — 24 74
2. Obra Koscian 30 22 4 4 67 — 26 70
3. Victoria Wrzesnia 30 22 2 6 89 — 39 68
4. LKS Slesin 30 15 9 6 53 — 34 54
5. Polonia Leszno 30 15 7 8 68 — 45 52
6. Bialy Orzel Kozmin Wielkopolski 30 15 4 11 57 — 47 49
7. SKP Slupca 30 12 8 10 46 — 33 44
8. Victoria Ostrzeszow 30 12 4 14 63 — 62 40
9. Dabroczanka Pepowo 30 12 3 15 51 — 59 39
10. Polonia Kepno 30 10 8 12 45 — 49 38
11. Rawia Rawicz 30 11 4 15 46 — 59 37
12. PKS Racot 30 10 6 14 44 — 63 36
13. Olimpia Kolo 30 8 5 17 31 — 67 29
14. Piast Kobylin 30 7 2 21 38 — 64 23
15. Orzel Mroczen 30 3 4 23 30 — 86 13
16. Grom Wolsztyn 30 4 4 22 28 — 81 16 pasitraukė po I rato

Zachodniopomorska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Lesnik Manowo 30 18 8 4 58 — 19 62
2. Kluczevia Stargard 30 19 1 10 52 — 36 58
3. Ina Goleniow 30 16 5 9 68 — 49 53
4. Hutnik Szczecin 30 16 4 10 58 — 42 52
5. MKP Szczecinek 30 15 6 9 48 — 31 51
6. Astra Ustronie Morskie 30 13 10 7 43 — 32 49
7. Jeziorak Zalom 30 15 3 12 56 — 46 48
8. Rasel Dygowo 30 12 8 10 34 — 42 44
9. Olimp Goscino 30 13 4 13 52 — 51 43
10. Gryf Kamien Pomorski 30 11 8 11 40 — 42 41
11. Piast Chociwel 30 11 6 13 57 — 54 39
12. Dab Debno 30 9 5 16 46 — 66 32
13. Osadnik Mysliborz 30 8 8 14 44 — 49 32
14. Iskra Bialogard 30 7 7 16 43 — 57 28
15. Odra Chojna 30 6 5 19 32 — 63 23
16. Wiekowianka Wiekowo 30 5 4 21 38 — 90 19

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.
  • – autorius – 100% (+17703-0=17703 wiki spaudos ženklai).