Čekijos III futbolo lyga 2020–2021 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Wikipedia  
2020–2021 m.
'
Varžybos Čekijos III futbolo lyga
Sezonas Čekijos aukščiausioji futbolo lyga 2020–2021 m.,
Čekijos I futbolo lyga 2020–2021 m.,
Čekijos II futbolo lyga 2020–2021 m.,
Čekijos III futbolo lyga 2020–2021 m.,
Čekijos IV futbolo lyga 2020–2021 m.,
Čekijos V futbolo lyga 2020–2021 m.,
Čekijos VI futbolo lyga 2020–2021 m.,
Čekijos VII futbolo lyga 2020–2021 m.,
Čekijos VIII futbolo lyga 2020–2021 m.,
Čekijos futbolo taurė 2020–2021 m.
https://int.soccerway.com/national/czech-republic/4-ligy/20202021/


Varžybos liko nebaigtos dėl COVID-19 pandemijos.

Divize A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. TJ Prestice 8 8 0 0 31 — 4 24
2. Sokol Lom 8 6 0 2 20 — 9 17
3. Dynamo-2 Ceske Budejovice 7 5 0 2 16 — 6 16
4. Petrin Plzen 7 4 0 3 18 — 13 13
5. FK Jindrichuv Hradec 7 4 0 3 16 — 11 13
6. FC Rokycany 8 5 0 3 17 — 13 12
7. TJ Klatovy 7 4 0 3 10 — 9 12
8. Senco Doubravka 8 4 0 4 17 — 22 12
9. Otava Katovice 8 3 0 5 21 — 17 11
10. Spartak Sobeslav 8 4 0 4 17 — 17 11
11. Slavoj Myto 7 4 0 3 11 — 15 10
12. Viktoria Marianske Lazne 8 3 0 5 13 — 22 10
13. CLU Beroun 7 3 0 4 7 — 17 10
14. Tatran Sedlcany 8 2 0 6 12 — 25 6
15. FK Horovice 8 1 0 7 8 — 19 3
16. Hvezda Cheb 8 1 0 7 9 — 24 3

Divize B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Banik Sous 8 8 0 0 19 — 4 22
2. SK Cesky Brod 8 6 0 2 13 — 4 17
3. Arsenal Ceska Lipa 8 6 0 2 18 — 10 17
4. SK Kladno 8 5 0 3 15 — 12 16
5. Neratovice Byskovice 8 4 0 4 15 — 6 14
6. Meteor Praha 7 5 0 2 16 — 11 14
7. FC Chomutov 8 5 0 3 17 — 17 14
8. SK Slany 8 5 0 3 7 — 13 13
9. Aritma Praha 8 3 0 5 9 — 7 11
10. Brandys Praha 8 3 0 5 15 — 14 10
11. FK Ostrov 8 3 0 5 14 — 21 10
12. FK Louny 8 3 0 5 13 — 14 8
13. MFK Dobris 8 3 0 5 11 — 21 8
14. Tatran Rakovnik 8 2 0 6 10 — 16 7
15. Olympie Brezova 7 1 0 6 5 — 15 4
16. SK Steti 8 1 0 7 13 — 25 4

Divize C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FK Kolin 8 8 0 0 36 — 7 23
2. FK Nachod 8 7 0 1 31 — 9 21
3. SK Vysoke Myto 8 6 0 2 21 — 8 19
4. FK Velke Hamry 8 6 0 2 19 — 9 19
5. SK Kosmonosy 8 5 0 3 23 — 22 15
6. SK Benatky 8 4 0 4 23 — 17 13
7. SK Poricany 8 4 0 4 12 — 10 12
8. FK Caslav 8 5 0 3 15 — 18 12
9. TJ Dvur Kralove 8 4 0 4 15 — 14 11
10. FC Hlinsko 8 4 0 4 7 — 12 11
11. OEZ Letohrad 8 2 0 6 11 — 16 8
12. MFK Trutnov 8 2 0 6 14 — 17 7
13. FC Horky nad Jizerou 7 2 0 5 13 — 19 6
14. Sparta Kutna Hora 8 2 0 6 12 — 37 6
15. Sokol Libis 7 1 0 6 8 — 22 3
16. Polaban Nymburk 8 1 0 7 6 — 29 3

Divize D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. PBS Velka Bites 10 6 4 0 17 — 8 22
2. FK Hodonin 10 6 3 1 27 — 9 21
3. Sokol Lanzhot 9 5 3 1 16 — 6 18
4. Zbrojovka-2 Brno 9 5 3 1 17 — 12 18
5. Tatran Zdirec 9 5 0 4 13 — 10 15
6. Slovan Havlickuv Brod 8 4 2 2 18 — 11 14
7. Start Brno 9 4 2 3 15 — 15 14
8. ZDAS Zdar nad Sazavou 10 3 4 3 26 — 18 13
9. Sokol Tasovice 10 4 1 5 21 — 16 13
10. MSK Breclav 10 3 3 4 10 — 10 12
11. SK Bystrice nad Pernstejnem 10 3 1 6 15 — 24 10
12. AFC Humpolec 8 1 2 5 9 — 20 5
13. FSC Stara Rise 9 1 1 7 9 — 26 4
14. Slavoj Polna 9 0 1 8 5 — 33 1

Divize E

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. TVD Slavicin 9 7 0 2 22 — 8 21
2. Tatran Vsechovice 10 7 0 3 19 — 18 21
3. SK Hranice 9 6 1 2 27 — 9 19
4. TJ Skastice 10 6 1 3 22 — 16 19
5. Viktorie Prerov 10 6 0 4 26 — 22 18
6. FK Kozlovice 10 5 2 3 19 — 15 17
7. Slovan Bzenec 9 5 1 3 15 — 18 16
8. FC Vsetin 10 3 4 3 12 — 10 13
9. FC Strani 10 4 1 5 12 — 12 13
10. SAN-JV Sumperk 9 3 1 5 18 — 17 10
11. TJ Valasske Mezirici 10 2 3 5 15 — 19 9
12. HFK Olomouc 10 3 0 7 16 — 24 9
13. Nove Sady Olomouc 10 2 2 6 13 — 20 8
14. Elseremo Brumov 10 1 0 9 9 — 37 3

Divize F

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. MFK Karvina-2 10 8 1 1 37 — 10 25
2. Bospor Bohumin 10 7 0 3 16 — 12 21
3. BFK Frydlant 10 6 2 2 25 — 14 20
4. SK Detmarovice 10 6 2 2 24 — 16 20
5. SFC Opava-2 9 6 0 3 24 — 13 18
6. Jiskra Rymarov 9 5 2 2 24 — 14 17
7. MFK Havirov 10 5 1 4 22 — 20 16
8. Vitkovice Ostrava 10 3 2 5 15 — 23 11
9. Beskyd Frenstat 9 2 4 3 21 — 21 10
10. Polanka Ostrava 10 3 1 6 11 — 18 10
11. Slavoj Olympia Bruntal 10 3 0 7 11 — 23 9
12. FK Novy Jicin 10 3 0 7 7 — 27 9
13. Fotbal-2 Trinec 9 2 2 5 18 — 23 8
14. Hermanice Slezska 10 0 1 9 10 — 31 1

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.
  • – autorius – 100% (+4608-0=4608 wiki spaudos ženklai).