Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1944–1945 m.
Wikipedia
Baden
Nord
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Baden / Nord) |
V |
1. | SV Waldhof | 8 | 8 | 0 | 0 | 24 — 5 | 16 | ||
2. | VfR Mannheim | 7 | 5 | 0 | 2 | 31 — 10 | 10 | ||
3. | VfTuR Feudenheim | 8 | 4 | 0 | 4 | 25 — 31 | 8 | ||
4. | Neckarau Mannheim | 8 | 1 | 0 | 7 | 14 — 35 | 2 | ||
5. | Union Heidelberg | 7 | 1 | 0 | 6 | 2 — 15 | 2 | ||
6. | Kafertal-Phonix Mannheim | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 — 5 | 2 |
Bayern
Mittelfranken
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Bayern / Mittelfranken) |
V |
1. | SpVgg Furth | 9 | 35 — 15 | 15 | |||||
2. | FC Nurnberg | 8 | 35 — 11 | 12 | |||||
3. | SG Nurnberg | 6 | 35 — 14 | 7 | |||||
4. | Wacker-Pfeil-Viktoria Nurnberg | 6 | 18 — 34 | 5 | |||||
5. | FC-TV Zirndorf | 4 | 14 — 8 | 4 | |||||
6. | Eintracht-Franken Nurnberg | 6 | 11 — 23 | 4 | |||||
7. | Post-Reichsbahn Nurnberg-Furth | 8 | 12 — 36 | 3 | |||||
8. | VfL Nurnberg | 5 | 8 — 27 | 2 | |||||
9. | FC Stein | — | pasitraukė |
München-Oberbayern
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Bayern / München-Oberbayern) |
V |
1. | Bayern Munchen | 15 | 14 | 1 | 0 | 75 — 15 | 29 | ||
2. | TSV Munchen | 14 | 8 | 2 | 4 | 47 — 27 | 18 | ||
3. | Bajuwaren Munchen | 14 | 6 | 4 | 4 | 17 — 27 | 16 | ||
4. | Wacker Munchen | 14 | 6 | 1 | 7 | 41 — 31 | 13 | ||
5. | SpVgg Sendling | 15 | 5 | 3 | 7 | 20 — 31 | 13 | ||
6. | Hertha Munchen | 14 | 4 | 3 | 7 | 26 — 44 | 11 | ||
7. | Alte Haide Munchen | 14 | 3 | 3 | 8 | 29 — 41 | 9 | ||
8. | VfB Munchen | 14 | 3 | 1 | 10 | 19 — 59 | 7 | ||
9. | MTV-VfB Ingolstadt | 6 | 2 | 0 | 4 | 17 — 16 | 4 | ||
10. | LSV Furstenfeldbruck | — | pasitraukė |
Oberfranken
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Bayern / Oberfranken) |
V |
?. | FC Bamberg | — | |||||||
?. | Reichsbahn Weiden | — | |||||||
?. | VfB Coburg | — | |||||||
?. | FC Michelau | — | |||||||
?. | Bayern Hof | — | |||||||
?. | KSG Bayreuth | — |
Oberpfalz-Niederbayern
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Bayern / Oberpfalz-Niederbayern) |
V |
?. | Jahn Regensburg | — | |||||||
?. | FC Straubing | — | |||||||
?. | LSV Straubing | — | |||||||
?. | Reichsbahn Regensburg | — | |||||||
?. | Walhalla Regensburg | — | |||||||
?. | Turnerschaft Regensburg | — | |||||||
?. | Reichsbahn Schwandorf | — | |||||||
?. | SpVgg Landshut | — |
Schwaben
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Bayern / Schwaben) |
V |
1. | Schwaben Augsburg | 10 | 6 | 0 | 4 | 27 — 22 | 12 | ||
2. | Post Augsburg | 8 | 4 | 3 | 1 | 27 — 16 | 11 | ||
3. | LSV Kaufbeuren | 6 | 4 | 0 | 2 | 25 — 8 | 8 | ||
4. | TV Landsberg | 7 | 3 | 2 | 2 | 19 — 18 | 8 | ||
5. | VfL Gunzburg | 7 | 3 | 0 | 4 | 13 — 18 | 6 | ||
6. | Reichsbahn Pfersee | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 — 13 | 5 | ||
7. | TSG Augsburg | 6 | 0 | 0 | 6 | 5 — 31 | 0 |
Berlin-Brandenburg
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | SV Berlin | 13 | 10 | 2 | 1 | 53 — 16 | 22 | ||
2. | Blau-Weiss Berlin | 13 | 8 | 2 | 3 | 33 — 16 | 18 | ||
3. | Union Oberschoneweide | 13 | 6 | 5 | 2 | 32 — 22 | 17 | ||
4. | SpVgg Postdam | 13 | 6 | 3 | 4 | 28 — 23 | 15 | ||
5. | Wacker Tegel | 13 | 6 | 3 | 4 | 40 — 40 | 15 | ||
6. | Ordnungspolizei Berlin | 12 | 6 | 2 | 4 | 32 — 24 | 14 | ||
7. | Tennis Borussia Berlin | 12 | 5 | 2 | 5 | 38 — 32 | 12 | ||
8. | Hertha Berlin | 13 | 4 | 1 | 8 | 28 — 37 | 9 | ||
9. | Minerva-Spandau Berlin | 13 | 2 | 4 | 7 | 15 — 40 | 8 | ||
10. | Tasmania Neukolln | 12 | 1 | 3 | 8 | 18 — 36 | 5 | ||
11. | Lufthansa-Viktoria Berlin | 13 | 2 | 1 | 10 | 16 — 47 | 5 |
Böhmen-Mähren
Böhmen
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Böhmen-Mähren / Böhmen) |
V |
?. | NSTG Budweis | — | |||||||
?. | LSV Koniggratz | — | |||||||
?. | SG Prag | — | |||||||
?. | Studentenkompanie Prag | — | |||||||
?. | LSV Prag-Gbell | — |
Mähren Nordost
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Böhmen-Mähren / Mähren Nordost) |
V |
?. | MSV Kremsier | — | |||||||
?. | MSV Mahrisch Weisskirchen | — | |||||||
?. | MSV Olmutz | — | |||||||
?. | NSTG Witkowitz | — |
Mähren Südwest
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Böhmen-Mähren / Mähren Südwest) |
V |
?. | DSV Brunn | — | |||||||
?. | LSV Brunn | — | |||||||
?. | SG Brunn | — | |||||||
?. | NSTG Deutsch Brod | — | |||||||
?. | MSV Brunn | — | |||||||
?. | NSTG Wischau | — |
Danzig-Westpreußen
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
?. | BuEV Danzig | — | |||||||
?. | Kriegsmarine Oxhoft | — | |||||||
?. | Post Danzig | — | |||||||
?. | Preussen Danzig | — | |||||||
?. | SC Danzig | — | |||||||
?. | LSV Danzig | — | |||||||
?. | SV Elbing | — | |||||||
?. | Viktoria Elbing | — | |||||||
?. | Kriegsmarine Gotenhafen | — | |||||||
?. | Post Gotenhafen | — | |||||||
?. | SV Neufahrwasser | — |
Donau-Alpenland
Elsaß
Oberelsaß
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Elsaß / Oberelsaß) |
V |
?. | FC Mulhausen | — | |||||||
?. | FC Huningen | — | |||||||
?. | SpVgg Kolmar | — | |||||||
?. | FC Kolmar | — | |||||||
?. | SV Wittenheim | — | |||||||
?. | SC Schlettstadt | — |
Unterelsaß
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Elsaß / Unterelsaß) |
V |
?. | SS-SG Strassburg | — | |||||||
?. | Rasen Strassburg | — | |||||||
?. | SC Schiltigheim | — | |||||||
?. | SV Strassburg | — | |||||||
?. | TuS Schweighausen | — |
Hamburg
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | SV Hamburg | 18 | 16 | 2 | 0 | 100 — 21 | 34 | ||
2. | FC Altona | 18 | 11 | 3 | 4 | 52 — 33 | 25 | ||
3. | Sankt Pauli Hamburg | 18 | 10 | 2 | 6 | 53 — 40 | 22 | ||
4. | Sperber-Sankt Georg Hamburg | 16 | 8 | 2 | 6 | 27 — 42 | 18 | ||
5. | Blankenese-Wedel Hamburg | 18 | 7 | 4 | 7 | 39 — 41 | 18 | ||
6. | FV Wilhelmsburg | 17 | 6 | 3 | 8 | 49 — 52 | 15 | ||
7. | TV Eimsbuttel | 18 | 6 | 3 | 9 | 40 — 50 | 15 | ||
8. | Hermannia-Komet Hamburg | 17 | 5 | 2 | 10 | 36 — 49 | 12 | ||
9. | Victoria Hamburg | 18 | 3 | 5 | 10 | 38 — 52 | 11 | ||
10. | SG Barmbek | 18 | 2 | 2 | 14 | 27 — 81 | 6 | ||
11. | LSV Hamburg | — | pasitraukė |
Hessen-Nassau
Staffel 3
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Hessen-Nassau 3) |
V |
1. | Olympia Frankfurt | 5 | 11 — 5 | 9 | |||||
2. | FSV-Eintracht Frankfurt | 5 | 32 — 4 | 6 | |||||
3. | Viktoria Eckenheim | 5 | 3 — 23 | 5 | |||||
4. | Rot-Weiss Rodelheim | 5 | 0 — 0 | 4 | |||||
5. | VDM Heddernheim | 4 | 3 — 16 | 2 | |||||
6. | SpVgg Ostend | 2 | 1 — 2 | 0 |
Kurhessen
Kassel
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Kurhessen / Kassel) |
V |
?. | Kurhessen Kassel | — | |||||||
?. | TuRa-TuSpo Kassel | — | |||||||
?. | Sport Kassel | — | |||||||
?. | Hermannia Kassel | — | |||||||
?. | SV Kassel-Rothenditmold | — | |||||||
?. | SV Niederzwehren | — |
Süd
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Kurhessen / Süd) |
V |
?. | KSG Hunfeld | — | |||||||
?. | KSG Hersfeld | — | |||||||
?. | Borussia Fulda | — |
West
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Kurhessen / West) |
V |
?. | SG SS Arolsen | — | |||||||
?. | TuSpo Weimar | — | |||||||
?. | Rot-Weiss Waldeck | — | |||||||
?. | TSV Obervellmar | — | |||||||
?. | Blau-Weiss Fritzlar | — |
Mitte
Anhalt
Dessau-Zerbst
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Mitte / Anhalt / Dessau-Zerbst) |
V |
?. | Junkers Dessau | — | |||||||
?. | SV Dessau | — | |||||||
?. | SV Dessau Reserve | — | |||||||
?. | SV 1898 Dessau | — | |||||||
?. | Reichsbahn Dessau | — | |||||||
?. | Tannenheger Dessau | — | |||||||
?. | Blau-Weiss Dessau-Torten | — | |||||||
?. | Viktoria Zerbst | — |
Erfurt
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Mitte / Erfurt) |
V |
?. | SC Erfurt | — | |||||||
?. | SpVgg Erfurt | — |
Jahn
Halle
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Mitte / Jahn / Halle) |
V |
?. | Borussia Halle | — | |||||||
?. | Ordnungspolizei Halle | — | |||||||
?. | Reichsbahn Halle | — | |||||||
?. | Sportfreunde Halle | — | |||||||
?. | VfL Halle | — | |||||||
?. | Wacker Halle | — | |||||||
?. | KSG Merseburg | — |
Kothen-Bernburg
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Mitte / Kothen-Bernburg) |
V |
?. | SV Bernburg | — | |||||||
?. | Wacker Bernburg | — | |||||||
?. | SV Grosspaschleben | — | |||||||
?. | CHC Kothen | — | |||||||
?. | LSV Kothen | — | |||||||
?. | SpVgg Porst | — |
Magdeburg-Schönebeck
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Mitte / Magdeburg-Schönebeck) |
V |
?. | Cricket-Viktoria Magdeburg | — | |||||||
?. | Germania-Jahn Magdeburg | — | |||||||
?. | Komet Magdeburg | — | |||||||
?. | Ordnungspolizei Magdeburg | — | |||||||
?. | Preussen Magdeburg | — | |||||||
?. | Reichsbahn Magdeburg | — | |||||||
?. | TuS Magdeburg | — | |||||||
?. | VfR Magdeburg | — | |||||||
?. | SV Schonebeck | — | |||||||
?. | VfB Schonebeck | — |
Niederrhein
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | TuS Duisburg | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 — 2 | 3 | ||
2. | Rot-Weiss-Alstaden Oberhausen | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 — 1 | 2 | ||
3. | Westende-Schwarz-Weiss Hamborn | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 — 1 | 2 | ||
4. | Helene Altenessen | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 — 0 | 2 | ||
5. | VfB Hilden | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 — 1 | 1 | ||
6. | Rot-Weiss Essen | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 — 1 | 1 | ||
7. | Fortuna Dusseldorf | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 — 4 | 1 | ||
8. | Sportfreunde Katernberg | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 — 1 | 0 | ||
9. | Gelb-Weiss Hamborn | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 — 3 | 0 | ||
10. | VfL Benrath | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 — 4 | 0 |
Pirmenybės nutrauktos 1944 m. rugsėjį.
Oberschlesien
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | FC Kattowitz | 4 | — | ||||||
2. | Vorwarts-Rasensport Gleiwitz | 4 | — | ||||||
3. | TuS Schwientochlowitz | 4 | — | ||||||
4. | Germania Konigshutte | 4 | — | ||||||
5. | SV Bismarckhutte | 4 | — | ||||||
6. | Preussen Zaborze | 4 | — | ||||||
7. | Reichsbahn Kattowitz | 4 | — | ||||||
8. | TuS Lipine | 4 | — | ||||||
9. | Romergrube Rybnik | 4 | — | ||||||
10. | TuS Scharley | 4 | — |
Osthannover
Pirmenybės nutrauktos 1945 m. balandį.
Nord
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Osthannover / Nord) |
V |
1. | SV Cuxhaven | 2 | 6 — 1 | 4 | |||||
2. | LSV Stade | 2 | 4 — 2 | 2 | |||||
3. | Marineschule Wesermunde | 2 | 8 — 10 | 2 | |||||
4. | Sparta Bremerhaven | 2 | 1 — 4 | 2 | |||||
5. | KSG Bremerhaven | 1 | 0 — 0 | 0 | |||||
6. | SC Geestemunde | 1 | 4 — 6 | 0 |
Süd
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Osthannover / Süd) |
V |
1. | RSG Lehrte | 2 | 2 — 2 | 3 | |||||
2. | WSG Verden | 2 | 0 — 0 | 2 | |||||
3. | Eintracht Luneburg | 1 | 2 — 2 | 1 | |||||
4. | WSV Celle | 0 | 0 — 0 | 0 | |||||
5. | Volkswagen Wolfsburg | 0 | 0 — 0 | 0 | |||||
6. | MSV Luneburg | 1 | 0 — 0 | 0 | |||||
7. | LSV Raubkammer | — | pasitraukė |
Ostpreußen
Pirmenybės liko nebaigtos, kadangi Rytprūsių regioną užėmė sovietai.
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Ostpreußen) |
V |
1. | VfB Konigsberg | 6 | 3 | 0 | 3 | 22 — 22 | 6 | ||
2. | Contienen Konigsberg | 3 | 2 | 1 | 0 | 13 — 5 | 5 | ||
3. | SV Rastenburg | 3 | 2 | 1 | 0 | 12 — 6 | 5 | ||
4. | MTV Ponarth | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 — 4 | 2 | ||
5. | VfL Pillau | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 — 12 | 2 | ||
6. | Prussia-Samland Konigsberg | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 — 13 | 2 | ||
7. | SM Rastenburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 — 0 | 0 | ||
8. | VfL Braunsberg | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 — 5 | 0 |
Pommern
Schneidemühl
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Pommern / Schneidemühl) |
V |
?. | HSV Gross Born | — | |||||||
?. | HSV Schneidemuhl | — |
Stettin
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Pommern / Stettin) |
V |
1. | LSV Stettin | 3 | 2 | 1 | 0 | 11 — 4 | 5 | ||
2. | Preussen-Borussia Stettin | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 — 6 | 4 | ||
3. | Kriegsmarine Stettin | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 — 6 | 2 | ||
4. | VfL Stettin | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 — 9 | 2 | ||
5. | SC Stettin | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 — 11 | 2 | ||
6. | TSV Stettin | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 — 7 | 1 |
Stralsund
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Pommern / Stralsund) |
V |
?. | Luftwaffen Putnitz | — | |||||||
?. | SC Tutow | — |
Sachsen
Chemnitz
Staffel 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Sachsen / Chemnitz 1) |
V |
1. | Germania Mittweida | 3 | 3 | 0 | 0 | 24 — 6 | 6 | ||
2. | BC Hartha | 3 | 3 | 0 | 0 | 16 — 2 | 6 | ||
3. | Ordnungspolizei Chemnitz | 3 | 2 | 0 | 1 | 18 — 4 | 4 | ||
4. | Viktoria Einsiedel | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 — 30 | 2 | ||
5. | Preussen Chemnitz | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 — 13 | 0 | ||
6. | TV Erfenschlag | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 — 17 | 0 |
Staffel 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Sachsen / Chemnitz 2) |
V |
1. | BC Chemnitz | 3 | 3 | 0 | 0 | 17 — 6 | 6 | ||
2. | SC Limbach | 3 | 1 | 1 | 1 | 14 — 12 | 3 | ||
3. | SV Chemnitz | 3 | 1 | 1 | 1 | 11 — 13 | 3 | ||
4. | SC Dobeln | 2 | 1 | 0 | 1 | 11 — 6 | 2 | ||
5. | Germania Schonau | 3 | 1 | 0 | 2 | 10 — 15 | 2 | ||
6. | SV Gruna | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 — 13 | 0 |
Dresden
Staffel 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Sachsen / Dresden 1) |
V |
1. | SV Riesa | 4 | 4 | 0 | 0 | 17 — 4 | 8 | ||
2. | SC Dresden | 3 | 2 | 1 | 0 | 23 — 1 | 5 | ||
3. | Sportfreunde Dresden | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 — 5 | 3 | ||
4. | Guts Muts Dresden | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 — 6 | 3 | ||
5. | VfB Dresden | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 — 28 | 1 | ||
6. | Sudwest Dresden | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 — 11 | 0 |
Staffel 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Sachsen / Dresden 2) |
V |
1. | TV Meissen | 5 | 4 | 0 | 1 | 18 — 12 | 8 | ||
2. | TV Dresden-Gruna | 6 | 3 | 0 | 3 | 18 — 13 | 6 | ||
3. | SC Bautzen | 5 | 2 | 0 | 3 | 20 — 15 | 4 | ||
4. | SC Freital | 4 | 1 | 0 | 3 | 7 — 23 | 2 | ||
5. | VfB Kamenz | — | pasitraukė | ||||||
6. | Reichsbahn Dresden | — | pasitraukė |
Leipzig
Staffel 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Sachsen / Leipzig 1) |
V |
1. | VfB Leipzig | 9 | 45 — 8 | 14 | |||||
2. | TuB Leipzig | 7 | 17 — 20 | 7 | |||||
3. | TuRa-SpVgg Leipzig | 8 | 19 — 21 | 7 | |||||
4. | SV Groitzsch | 7 | 24 — 24 | 6 | |||||
5. | Victoria Leipzig | 7 | 25 — 47 | 6 | |||||
6. | Zwenkau Leipzig | 8 | 19 — 29 | 6 |
Staffel 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Sachsen / Leipzig 2) |
V |
1. | Sportfreunde Markranstadt | 6 | 14 — 8 | 8 | |||||
2. | Fortuna Leipzig | 6 | 12 — 14 | 6 | |||||
3. | Arminia Leipzig | 6 | 12 — 15 | 6 | |||||
4. | Wacker Leipzig | 6 | 15 — 16 | 4 | |||||
5. | SV Borna | — | pasitraukė | ||||||
6. | Sportfreunde Neukieritzsch | — | pasitraukė |
Finalas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | I rungt. | II rungt. |
SF Markranstadt | VfB Leipzig | 3-3 | 2-3 |
Suminė rikiuotė | |||||||||
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Sachsen / Leipzig) |
V |
1. | VfB Leipzig | — | |||||||
2. | Sportfreunde Markranstadt | — |
Schleswig-Holstein
Kiel
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Schleswig-Holstein / Kiel) |
V |
1. | TSG Gaarden | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 — 7 | 3 | ||
2. | Borussia Kiel | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 — 9 | 3 | ||
3. | Holstein Kiel | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 — 2 | 2 | ||
4. | SC Friedrichsort | 2 | 1 | 1 | 1 | 6 — 3 | 2 | ||
5. | Ellerbek-Comet Kiel | 2 | 1 | 1 | 1 | 3 — 4 | 2 | ||
6. | VfB Kiel | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 — 7 | 0 | ||
7. | Kilia-Union-Teutonia Kiel | — | pasitraukė | ||||||
8. | Eintracht-Kronsburg Kiel | — | pasitraukė | ||||||
9. | Brunswick Kiel | — | pasitraukė |
Lübeck
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Schleswig-Holstein / Lübeck) |
V |
?. | Blau-Weiss Lubeck | — | |||||||
?. | Gut-Heil Lubeck | — | |||||||
?. | Post Lubeck | — | |||||||
?. | Phonix Lubeck | — | |||||||
?. | Schwarz-Weiss Lubeck | — |
Südhannover-Braunschweig
Braunschweig
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Südhannover-Braunschweig / Braunschweig) |
V |
?. | Eintracht Braunschweig | — | |||||||
?. | VfB Braunschweig | — | |||||||
?. | Brunswiek Braunschweig | — | |||||||
?. | MTV-Leu Braunschweig | — | |||||||
?. | Schwarz-Weiss Braunschweig | — | |||||||
?. | LSV Braunschweig | — | |||||||
?. | Germania Wolfenbuttel | — |
Göttingen
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Südhannover-Braunschweig / Göttingen) |
V |
1. | SpVgg Gottingen | 3 | 3 | 0 | 0 | 18 — 4 | 6 | ||
2. | VfL Holzminden | 2 | 1 | 0 | 1 | 10 — 4 | 2 | ||
3. | SC Gottingen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 — 0 | 0 | ||
4. | SC Northeim | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 — 0 | 0 | ||
5. | TSG Hannoversch Munden | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 — 4 | 0 | ||
6. | SV Einbeck | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 — 19 | 0 |
Hannover
Staffel 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Südhannover-Braunschweig / Hannover 1) |
V |
1. | DTSG Hannover | 3 | 3 | 0 | 0 | 22 — 1 | 6 | ||
2. | KSG Wulfel-Dohren | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 — 4 | 2 | ||
3. | Arminia Hannover | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 — 8 | 2 | ||
4. | Werkesport Hannover | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 — 3 | 0 | ||
5. | GfL Linden | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 — 6 | 0 | ||
6. | DSC Barsinghausen | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 — 12 | 0 |
Staffel 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Südhannover-Braunschweig / Hannover 2) |
V |
1. | SV Hannover | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 — 2 | 6 | ||
2. | Eintracht Hannover | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 — 4 | 2 | ||
3. | SpVgg Hannover 1895 | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 — 10 | 2 | ||
4. | SpVgg Seelze-Letter | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 — 1 | 1 | ||
5. | MTV Ricklingen | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 — 6 | 1 | ||
6. | SV Limmer | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 — 4 | 0 |
Staffel 3
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Südhannover-Braunschweig / Hannover 3) |
V |
1. | Werder Hannover | 3 | 3 | 0 | 0 | 18 — 6 | 6 | ||
2. | Odin Hannover | 2 | 2 | 0 | 0 | 20 — 3 | 4 | ||
3. | SpVgg Hannover | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 — 9 | 2 | ||
4. | FC Ronnenberg | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 — 5 | 0 | ||
5. | SV Linden | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 — 19 | 0 | ||
6. | Sportfreunde Anderten | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 — 13 | 0 |
Staffel 4
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Südhannover-Braunschweig / Hannover 4) |
V |
?. | MSV Buckeburg | — | |||||||
?. | BSG Bad Eilsen | — | |||||||
?. | Marathon Stadthagen | — |
Harz
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Südhannover-Braunschweig / Harz) |
V |
?. | MTV Goslar | — | |||||||
?. | VfL Seesen | — | |||||||
?. | SG Osterode | — | |||||||
?. | Bergbau Salzgitter | — | |||||||
?. | Bergbau-2 Salzgitter | — |
Hildesheim
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Südhannover-Braunschweig / Hildesheim) |
V |
?. | SC Harsum | — | |||||||
?. | KSG RSV Hildesheim | — | |||||||
?. | Fortuna Lebenstedt | — | |||||||
?. | Concordia Hildesheim | — |
Weser-Ems
Bremen
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Weser-Ems / Bremen) |
V |
1. | ASV Blumenthal | 4 | 2 | 1 | 1 | 13 — 7 | 5 | ||
2. | TuRa Gropelingen | 2 | 2 | 0 | 0 | 11 — 6 | 4 | ||
3. | FV Woltmershausen | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 — 0 | 4 | ||
4. | SV Bremen | 3 | 1 | 1 | 1 | 8 — 9 | 3 | ||
5. | Werder Bremen | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 — 3 | 2 | ||
6. | MTV Hastedt | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 — 2 | 2 | ||
7. | BV Grohn | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 — 3 | 2 | ||
8. | Komet Bremen | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 — 9 | 0 | ||
9. | Sportfreunde Bremen | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 — 13 | 0 |
Oldenburg-Ostfriesland
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Weser-Ems / Oldenburg-Ostfriesland) |
V |
1. | VfL Oldenburg | 9 | 5 | 1 | 3 | 28 — 24 | 11 | ||
2. | VfB Oldenburg | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 — 7 | 8 | ||
3. | SpVgg Wilhelmshaven | 4 | 3 | 0 | 1 | 12 — 9 | 6 | ||
4. | Blau-Weiss Varel | 4 | 2 | 0 | 2 | 13 — 2 | 4 | ||
5. | SV Brake | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 — 15 | 3 | ||
6. | LSV Pewsum | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 — 0 | 2 | ||
7. | LSV Ahlhorn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 — 0 | 0 | ||
8. | TuS Aurich | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 — 8 | 0 | ||
9. | KMW Wilhelmshaven | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 — 17 | 0 |
Osnabrück
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Weser-Ems / Osnabrück) |
V |
?. | VfL Osnabruck | — | |||||||
?. | WSV-TSV Osnabruck | — | |||||||
?. | TuSG Schinkel | — | |||||||
?. | Reichsbahn Osnabruck | — | |||||||
?. | Rasensport Osnabruck | — | |||||||
?. | SV 1916 Osnabruck | — | |||||||
?. | Reichsbahn Cloppenburg | — |
Westfalen
Gruppe 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Westfalen 1) |
V |
1. | Westfalia Herne | 3 | 2 | 1 | 0 | 13 — 6 | 5 | ||
2. | Schalke Gelsenkirchen | 2 | 2 | 0 | 0 | 28 — 1 | 4 | ||
3. | SG Wattenscheid | 2 | 1 | 1 | 0 | 7 — 4 | 3 | ||
4. | VfL Bochum | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 — 4 | 2 | ||
5. | SpVgg Erkenschwick | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 — 12 | 0 | ||
6. | Alemannia Gelsenkirchen | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 — 3 | 0 | ||
7. | SC Buer-Hassel | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 — 29 | 0 |
Gruppe 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona westfalen 2) |
V |
1. | Borussia Dortmund | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 — 1 | 4 | ||
2. | Alemannia 1897 Dortmund | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 — 3 | 2 | ||
3. | VfL Altenbogge | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 — 3 | 2 | ||
4. | BV Bovinghausen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 — 0 | 0 | ||
5. | KSG Ahlen | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 — 1 | 0 | ||
6. | SpVgg Rohlinghausen | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 — 4 | 0 |
Gruppe 3
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Westfalen 3) |
V |
1. | Sportfreunde Rot-Weiss Paderborn | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 — 0 | 4 | ||
2. | Arminia Bielefeld | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 — 2 | 1 | ||
3. | Union Herford | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 — 5 | 1 | ||
4. | WSG Minden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 — 0 | 0 | ||
5. | MSV Lemgo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 — 0 | 0 | ||
6. | Teutonia Lippstadt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 — 0 | 0 | ||
7. | Schloss Neuhaus | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 — 5 | 0 |
Württemberg
Gruppe 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Württemberg 1) |
V |
1. | SV Goppingen | 6 | 5 | 1 | 0 | 47 — 4 | 11 | ||
2. | VfR Aalen | 7 | 5 | 1 | 1 | 38 — 16 | 11 | ||
3. | TSG Ulm | 6 | 4 | 2 | 0 | 32 — 10 | 10 | ||
4. | Normannia Schwabisch Gmund | 9 | 4 | 1 | 4 | 26 — 30 | 9 | ||
5. | FC Eislingen-Fils | 9 | 1 | 2 | 6 | 17 — 59 | 4 | ||
6. | SSV Ulm 1928 | 4 | 0 | 1 | 3 | 11 — 20 | 1 | ||
7. | Viktoria Wasseralfingen | 5 | 0 | 0 | 5 | 9 — 41 | 0 |
Gruppe 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Württemberg 2) |
V |
1. | SpVgg Feuerbach | 4 | 3 | 1 | 0 | 18 — 8 | 7 | ||
2. | Prag Stuttgart | 5 | 1 | 3 | 1 | 10 — 12 | 5 | ||
3. | Kickers-Sportfreunde Stuttgart | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 — 6 | 3 | ||
4. | SpVgg Ludwigsburg | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 — 14 | 1 | ||
5. | SpVgg Heilbronn | — | pasitraukė | ||||||
6. | Union Bockingen | — | pasitraukė | ||||||
7. | FV-TSV Zuffenhausen | — | pasitraukė |
Gruppe 3
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Württemberg 3) |
V |
1. | SSV Reutlingen | 6 | 5 | 0 | 1 | 25 — 7 | 10 | ||
2. | Sportfreunde Esslingen | 7 | 3 | 1 | 3 | 21 — 15 | 7 | ||
3. | KSG Unterturkheim-Wangen | 5 | 3 | 0 | 2 | 14 — 9 | 6 | ||
4. | VfB Stuttgart | 5 | 2 | 0 | 3 | 26 — 19 | 4 | ||
5. | FV Mettingen | 5 | 1 | 1 | 3 | 13 — 29 | 3 | ||
6. | MTV Stuttgart | 4 | 1 | 0 | 3 | 7 — 27 | 2 | ||
7. | SC Stuttgart | — | pasitraukė |