Velso VII futbolo lyga 2018–2019 m.
Aberdare Valley league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Aberdare Valley) |
V |
1. | FC Abercwmboi | 16 | 12 | 1 | 3 | 68 — 32 | 37 | ||
2. | AFC Abercynon | 16 | 11 | 1 | 4 | 72 — 29 | 34 | ||
3. | FC Penywaun | 16 | 8 | 3 | 5 | 46 — 37 | 27 | ||
4. | Cambrian Inn FC | 16 | 7 | 2 | 7 | 45 — 42 | 23 | ||
5. | SC Hirwaun | 16 | 7 | 2 | 7 | 43 — 48 | 23 | ||
6. | Penrhiwceiber Rangers-2 | 16 | 7 | 0 | 9 | 37 — 39 | 21 | ||
7. | AFC Aberaman | 16 | 5 | 3 | 8 | 36 — 54 | 18 | ||
8. | FC Cwmaman-2 | 16 | 5 | 2 | 9 | 33 — 53 | 17 | ||
9. | Napiers Arms | 16 | 1 | 4 | 11 | 28 — 74 | 7 |
Bridgend & district league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Bridgend district) |
V |
1. | Maesteg Park | 22 | 20 | 1 | 1 | 114 — 17 | 61 | ||
2. | FC Bettws | 22 | 17 | 3 | 2 | 111 — 46 | 54 | ||
3. | FC Brackla | 22 | 16 | 1 | 5 | 108 — 27 | 49 | ||
4. | FC Brynna | 22 | 12 | 3 | 7 | 63 — 43 | 39 | ||
5. | FC Sarn | 22 | 11 | 1 | 10 | 91 — 73 | 34 | ||
6. | Broadlands FC | 22 | 10 | 2 | 10 | 71 — 55 | 32 | ||
7. | FC Maesteg | 22 | 9 | 3 | 10 | 65 — 62 | 30 | ||
8. | FC Bryncae | 22 | 8 | 4 | 10 | 45 — 59 | 28 | ||
9. | Caerau All Whites | 22 | 6 | 5 | 11 | 74 — 85 | 23 | ||
10. | Red Valley FC | 22 | 6 | 3 | 13 | 69 — 78 | 21 | ||
11. | FC Llanharan | 22 | 2 | 1 | 19 | 34 — 116 | 7 | ||
12. | FC Llanharry | 22 | 1 | 1 | 20 | 16 — 200 | 1 |
Cardiff & district league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Cardiff district) |
V |
1. | Canton Rangers | 16 | 13 | 2 | 1 | 44 — 17 | 41 | ||
2. | Pentwyn Dynamo | 16 | 10 | 5 | 1 | 51 — 16 | 35 | ||
3. | FC Tongwynlais | 16 | 11 | 2 | 3 | 48 — 22 | 35 | ||
4. | Star Cardiff | 16 | 8 | 2 | 6 | 46 — 37 | 26 | ||
5. | Llanedeyrn FC | 16 | 4 | 5 | 7 | 30 — 35 | 17 | ||
6. | LG Cosmos | 16 | 5 | 2 | 9 | 28 — 45 | 17 | ||
7. | Cardiff Bay FC | 16 | 4 | 3 | 9 | 35 — 34 | 15 | ||
8. | Cardiff Academicals | 16 | 5 | 0 | 11 | 30 — 57 | 15 | ||
9. | Rumney Juniors | 16 | 1 | 1 | 14 | 18 — 67 | 4 |
Cardiff combination league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Cardiff combination) |
V |
1. | Fairwater Cardiff | 14 | 11 | 0 | 3 | 53 — 28 | 33 | ||
2. | Cathays Conservatives | 14 | 7 | 1 | 6 | 41 — 33 | 22 | ||
3. | Saint Mellons Athletic | 14 | 7 | 0 | 7 | 32 — 39 | 21 | ||
4. | Docks Albion AFC | 14 | 6 | 2 | 6 | 42 — 36 | 20 | ||
5. | Avenue Hotspur | 14 | 6 | 1 | 7 | 43 — 46 | 19 | ||
6. | Tiger Bay Cardiff | 14 | 6 | 0 | 8 | 29 — 39 | 18 | ||
7. | Aberystwyth Exiles | 14 | 4 | 4 | 6 | 43 — 50 | 16 | ||
8. | Thornhill AFC | 14 | 5 | 0 | 9 | 31 — 43 | 15 |
Carmarthenshire league Division 3
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Carmarthenshire) |
V |
1. | Evans Williams Reserves | 24 | 17 | 1 | 6 | — | 52 | ||
2. | Dafen Reserves | 24 | 14 | 3 | 7 | — | 45 | ||
3. | Gorseinon Reserves | 24 | 13 | 4 | 7 | — | 43 | ||
4. | Loughor Rovers Reserves | 24 | 13 | 3 | 8 | — | 42 | ||
5. | Pontlliw Reserves | 24 | 12 | 2 | 10 | — | 38 | ||
6. | Seaside Reserves | 24 | 8 | 4 | 12 | — | 28 | ||
7. | Pengelli United Reserves | 24 | 8 | 3 | 13 | — | 27 | ||
8. | Bwlch Reserves | 24 | 7 | 7 | 10 | — | 25 | ||
9. | Pontarddulais Reserves | 24 | 2 | 1 | 21 | — | 7 |
East Gwent league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona East Gwent) |
V |
1. | Caldicot Castle A | 21 | 16 | 3 | 2 | 89 — 24 | 51 | ||
2. | FC Thornwell A | 21 | 15 | 3 | 3 | 103 — 27 | 48 | ||
3. | Severn Tunnel FC | 21 | 11 | 2 | 8 | 86 — 52 | 35 | ||
4. | Iscoed Tafarn | 21 | 11 | 5 | 5 | 59 — 45 | 35 | ||
5. | Rockfield Rovers | 21 | 11 | 2 | 8 | 67 — 62 | 35 | ||
6. | Undy Athletic-2 | 21 | 6 | 0 | 15 | 49 — 62 | 18 | ||
7. | Caldicot Town-2 | 21 | 5 | 1 | 15 | 51 — 121 | 7 | ||
8. | Tintern Abbey | 21 | 1 | 0 | 20 | 27 — 138 | 0 |
Gwent Central league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Gwent Central) |
V |
- http://www.allwalessport.co.uk/football.aspx?cid=4445
- http://gwentcentralfl.pitchero.com/match-info/tables?division_id=8150
Merthyr & district league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Merthyr district) |
V |
1. | Navi FC | 12 | 9 | 2 | 1 | 49 — 12 | 29 | ||
2. | Quar Park Rangers | 12 | 9 | 2 | 1 | 41 — 16 | 29 | ||
3. | Pantyscallog VJ | 12 | 9 | 1 | 2 | 38 — 17 | 28 | ||
4. | Abercanaid Wanderers | 12 | 6 | 0 | 6 | 32 — 34 | 18 | ||
5. | Spite FC | 12 | 3 | 1 | 8 | 25 — 38 | 10 | ||
6. | Merthyr Saints-2 | 12 | 2 | 0 | 10 | 19 — 61 | 6 | ||
7. | Courthouse FC | 12 | 1 | 0 | 11 | 16 — 42 | 3 |
Newport & district football league Premier division
Premier X
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Newport district X) |
V |
1. | Whiteheads Rhisga | 20 | 16 | 1 | 3 | 82 — 34 | 49 | ||
2. | Riverside Rovers | 20 | 15 | 2 | 3 | 80 — 29 | 47 | ||
3. | Pontnewydd United | 20 | 14 | 1 | 5 | 91 — 40 | 43 | ||
4. | Crindau Corries | 20 | 12 | 2 | 6 | 68 — 48 | 38 | ||
5. | Fairwater Cwmbran | 20 | 11 | 1 | 8 | 63 — 49 | 34 | ||
6. | Meadow FC | 20 | 8 | 2 | 10 | 55 — 60 | 26 | ||
7. | River Usk AFC | 20 | 6 | 5 | 9 | 51 — 52 | 23 | ||
8. | Court Farm FC | 20 | 6 | 4 | 10 | 48 — 66 | 22 | ||
9. | Recite Scaffording | 20 | 6 | 3 | 11 | 31 — 74 | 21 | ||
10. | Docks Cons | 20 | 5 | 1 | 14 | 38 — 65 | 16 | ||
11. | Croesyceiliog Athletic | 20 | 0 | 0 | 20 | 25 — 115 | 0 | ||
x. | FC Glan Usk | — | pasitraukė |
Premier Y
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Newport district Y) |
V |
1. | AFC Rogerstone-2 | 22 | 18 | 1 | 3 | 89 — 37 | 55 | ||
2. | Albion Rovers-2 Newport | 22 | 15 | 3 | 4 | 86 — 40 | 48 | ||
3. | Lliswerry-2 Newport | 22 | 15 | 2 | 5 | 82 — 22 | 47 | ||
4. | Pill YMCA-2 Newport | 22 | 15 | 2 | 5 | 84 — 33 | 47 | ||
5. | Trethomas Bluebirds-2 | 22 | 14 | 2 | 6 | 70 — 45 | 44 | ||
6. | Newport Civil Service-2 | 22 | 8 | 1 | 13 | 61 — 80 | 25 | ||
7. | Villa Dino-2 Christchurch | 22 | 7 | 2 | 13 | 50 — 69 | 23 | ||
8. | Newport Corinthians-2 | 22 | 7 | 2 | 13 | 58 — 84 | 23 | ||
9. | Newport Saints-2 | 22 | 6 | 3 | 13 | 49 — 67 | 21 | ||
10. | Lucas-2 Cwmbran | 22 | 6 | 1 | 15 | 39 — 117 | 19 | ||
11. | AFC Caerleon-2 | 22 | 5 | 3 | 13 | 53 — 75 | 18 | ||
12. | AC Pontymister-2 | 22 | 5 | 0 | 17 | 38 — 90 | 15 |
North Gwent league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona North Gwent) |
V |
1. | Aberbargoed Town | 22 | 19 | 1 | 2 | 99 — 23 | 58 | ||
2. | Trinant Athletic | 22 | 17 | 2 | 3 | 76 — 34 | 53 | ||
3. | Neuadd Wen Aberbargoed | 22 | 13 | 4 | 5 | 73 — 36 | 43 | ||
4. | Abercarn Reserves | 22 | 12 | 1 | 9 | 52 — 51 | 37 | ||
5. | Fields Park FC | 22 | 11 | 1 | 10 | 50 — 42 | 34 | ||
6. | Abertillery Bluebirds Reserves | 22 | 10 | 2 | 10 | 48 — 56 | 32 | ||
7. | Abertillery Excel A | 22 | 10 | 1 | 11 | 43 — 47 | 31 | ||
8. | FC Garnlydan | 22 | 8 | 6 | 8 | 50 — 57 | 30 | ||
9. | Rassau AFC | 22 | 8 | 3 | 11 | 56 — 64 | 27 | ||
10. | Ynysddu Reserves | 22 | 7 | 2 | 13 | 51 — 73 | 23 | ||
11. | Llanhilleth Athletic | 22 | 3 | 0 | 19 | 31 — 95 | 9 | ||
12. | RTB Development | 22 | 2 | 1 | 19 | 29 — 79 | 7 |
Pembrokeshire league Division 4
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Pembrokeshire) |
V |
1. | AFC Cosheston | 20 | 17 | 0 | 3 | 93 — 29 | 51 | ||
2. | Pennar Robins-3 | 20 | 17 | 0 | 3 | 73 — 28 | 51 | ||
3. | FC Broad Haven-2 | 20 | 13 | 1 | 6 | 84 — 40 | 40 | ||
4. | Llangwm Haverfordwest Reserves | 20 | 11 | 0 | 9 | 72 — 49 | 30 | ||
5. | AFC Neyland-2 | 20 | 9 | 2 | 9 | 45 — 60 | 29 | ||
6. | AFC Camrose-2 | 20 | 9 | 1 | 10 | 55 — 48 | 28 | ||
7. | FC Saint Ishmaels-2 | 20 | 7 | 3 | 10 | 45 — 67 | 21 | ||
8. | Pembroke Borough-2 | 20 | 6 | 0 | 14 | 62 — 97 | 18 | ||
9. | FC Hundleton-2 | 20 | 7 | 0 | 13 | 38 — 74 | 18 | ||
10. | AFC Herbrandston-2 | 20 | 5 | 1 | 14 | 48 — 85 | 13 | ||
11. | AFC Kilgetty-2 | 20 | 4 | 2 | 14 | 41 — 79 | 8 |
Port Talbot football league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Port Talbot) |
V |
1. | Tata Steel United | 23 | 20 | 1 | 2 | 129 — 14 | 61 | ||
2. | FC Porthcawl | 23 | 20 | 1 | 2 | 122 — 22 | 61 | ||
3. | Cwmafan FC | 23 | 16 | 3 | 4 | 118 — 42 | 51 | ||
4. | Gwynfi United | 21 | 15 | 2 | 4 | 106 — 28 | 47 | ||
5. | Croeserw Athletic | 23 | 11 | 4 | 8 | 77 — 51 | 37 | ||
6. | Baglan Dragons-2 | 23 | 12 | 0 | 11 | 75 — 77 | 36 | ||
7. | Porthcawl Town Athletic-2 | 23 | 9 | 4 | 10 | 47 — 72 | 28 | ||
8. | FC Porthcawl-2 | 23 | 7 | 2 | 14 | 91 — 91 | 23 |
Rhondda & district league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Rhondda) |
V |
1. | Penygraig United | 18 | 16 | 2 | 0 | 76 — 22 | 50 | ||
2. | BGC Treherbert | 18 | 16 | 0 | 2 | 89 — 24 | 48 | ||
3. | Porth Harlequins | 18 | 9 | 2 | 7 | 47 — 41 | 29 | ||
4. | FC Stanleytown | 18 | 9 | 1 | 8 | 54 — 40 | 28 | ||
5. | FC Penyrenglyn | 18 | 8 | 2 | 8 | 30 — 31 | 26 | ||
6. | CWM Rhondda | 18 | 7 | 3 | 8 | 51 — 67 | 24 | ||
7. | Baglan FC | 18 | 6 | 2 | 10 | 39 — 53 | 20 | ||
8. | Treorchy Seniors | 18 | 5 | 2 | 11 | 25 — 39 | 17 | ||
9. | BGC Penygraig | 18 | 4 | 1 | 13 | 29 — 70 | 10 | ||
10. | BGC Ferndale | 18 | 2 | 1 | 15 | 26 — 79 | 1 |
Taff Ely & Rhymney Valley alliance league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Taff Ely Rhymney Valley) |
V |
1. | FC Ynysybwl | 16 | 12 | 2 | 2 | 48 — 26 | 35 | ||
2. | Talbot Green | 16 | 8 | 1 | 7 | 42 — 51 | 25 | ||
3. | Nelson Cavaliers | 16 | 6 | 5 | 5 | 31 — 29 | 23 | ||
4. | FC Church Village | 16 | 7 | 2 | 7 | 29 — 32 | 23 | ||
5. | AFC Rhydyfelin | 16 | 7 | 1 | 8 | 41 — 39 | 22 | ||
6. | Cwrt Rawlin | 16 | 6 | 5 | 5 | 47 — 35 | 20 | ||
7. | AFC Llanbradach | 16 | 6 | 2 | 8 | 40 — 41 | 17 | ||
8. | AFC Tiryberth | 16 | 4 | 3 | 9 | 36 — 43 | 15 | ||
9. | Cascade YC | 16 | 3 | 5 | 8 | 30 — 43 | 14 |
Vale of Glamorgan league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Vale of Glamorgan) |
V |
1. | Barry Athletic | — |
|