Suomijos I futbolo lyga 1939 m.
Wikipedia
1939 m. | |
---|---|
Varžybos | Suomijos I futbolo lyga |
Sezonas | Suomijos aukščiausioji futbolo lyga 1939 m., Suomijos I futbolo lyga 1939 m. |
http://rsssf.com/tablesf/fin2hist.html |
Itä
Etelä
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Itä / Etelä) |
V |
1. | Sudet Viipuri | 14 | 14 | 0 | 0 | 97 — 9 | 28 | ||
2. | YVPS Imatra | 14 | 8 | 1 | 5 | 39 — 41 | 17 | ||
3. | Ilves Viipuri | 14 | 7 | 1 | 6 | 39 — 43 | 15 | ||
4. | SiU Simpele | 14 | 6 | 0 | 8 | 37 — 47 | 12 | ||
5. | KUP Kouvola | 14 | 4 | 3 | 7 | 27 — 46 | 11 | ||
6. | ViPS Viipuri | 14 | 5 | 0 | 9 | 22 — 34 | 10 | ||
7. | ViPK Viipuri | 14 | 5 | 0 | 9 | 20 — 40 | 10 | ||
8. | SP Sortavala | 14 | 4 | 1 | 9 | 32 — 53 | 9 |
Pohjoinen
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Itä / Pohjoinen) |
V |
1. | KuPS Kuopio | 10 | 9 | 0 | 1 | 36 — 9 | 18 | ||
2. | WP-35 Varkaus | 10 | 6 | 2 | 2 | 32 — 18 | 14 | ||
3. | KaPa Kajaani | 10 | 6 | 1 | 3 | 43 — 26 | 13 | ||
4. | SoPS Sortavala | 10 | 5 | 0 | 5 | 31 — 34 | 10 | ||
5. | JyP Jyvaskyla | 10 | 2 | 0 | 8 | 10 — 38 | 4 | ||
6. | MP Mikkeli | 10 | 0 | 1 | 9 | 7 — 34 | 1 |
Finalas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | I rungt. | II rungt. |
Sudet Viipuri | KuPS Kuopio | 1-0 |
Antrosios rungtynės neįvyko dėl prasidėjusio karo, o „Sudet“ ekipa paskelbta nugalėtoja.
Länsi
Lohko 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Länsi 1) |
V |
1. | KIF Helsinki | 12 | 12 | 0 | 0 | 85 — 8 | 24 | ||
2. | Akilles Porvoo | 12 | 8 | 1 | 3 | 62 — 20 | 17 | ||
3. | PPojat Helsinki | 12 | 6 | 2 | 4 | 37 — 28 | 14 | ||
4. | KoPS Kotka | 12 | 4 | 4 | 4 | 24 — 36 | 12 | ||
5. | Tor Loviisa | 12 | 4 | 3 | 5 | 18 — 35 | 11 | ||
6. | LPM Lahti | 12 | 2 | 1 | 9 | 13 — 51 | 5 | ||
7. | Isku Heinola | 12 | 0 | 1 | 11 | 10 — 71 | 1 |
Lohko 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Länsi 2) |
V |
1. | AIFK Turku | 10 | 9 | 0 | 1 | 40 — 7 | 18 | ||
2. | HBK Hanko | 10 | 6 | 1 | 3 | 28 — 17 | 13 | ||
3. | PIF Parainen | 10 | 5 | 1 | 4 | 25 — 21 | 11 | ||
4. | UL Turku | 10 | 3 | 0 | 7 | 18 — 31 | 6 | ||
5. | EIF Tammisaari | 10 | 3 | 0 | 7 | 12 — 26 | 6 | ||
6. | HIK Hanko | 10 | 3 | 0 | 7 | 14 — 35 | 6 |
Lohko 3
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Länsi 3) |
V |
1. | TaPa Tampere | 12 | 11 | 0 | 1 | 39 — 12 | 22 | ||
2. | Haka Valkeakoski | 12 | 10 | 0 | 2 | 45 — 15 | 20 | ||
3. | Karpat Pori | 12 | 5 | 0 | 7 | 21 — 29 | 10 | ||
4. | PoPa Pori | 12 | 4 | 1 | 7 | 34 — 25 | 9 | ||
5. | Iirot Rauma | 12 | 4 | 1 | 7 | 28 — 36 | 9 | ||
6. | TR Turku | 12 | 3 | 1 | 8 | 15 — 36 | 7 | ||
7. | TKV Tampere | 12 | 3 | 1 | 8 | 12 — 41 | 7 |
Lohko 4
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Länsi 4) |
V |
1. | Drott Pietarsaari | 10 | 8 | 1 | 1 | 27 — 15 | 17 | ||
2. | VIFK Vaasa | 10 | 7 | 0 | 3 | 34 — 11 | 14 | ||
3. | GBK Kokkola | 10 | 5 | 1 | 4 | 22 — 16 | 11 | ||
4. | OPS Oulu | 10 | 4 | 1 | 5 | 12 — 13 | 9 | ||
5. | VPV Vaasa | 10 | 3 | 2 | 5 | 14 — 28 | 8 | ||
6. | KPV Kokkola | 10 | 0 | 1 | 9 | 9 — 35 | 1 |
Finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | KIF Helsinki | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 — 3 | 4 | ||
2. | AIFK Turku | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 — 4 | 2 | ||
3. | Drott Pietarsaari | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 — 2 | 1 | ||
4. | TaPa Tampere | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 — 2 | 1 |
Varžybos nutrauktos dėl karo, bet rikiuotė paskelbta galutine.
|