Suomijos II futbolo lyga 2012 m.
Wikipedia
Etelä
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | AIFK Turku | 27 | 17 | 5 | 5 | 50 — 25 | 56 | ||
2. | BK-46 Raasepori | 27 | 16 | 3 | 8 | 55 — 35 | 51 | ||
3. | SalPa Salo | 27 | 15 | 5 | 7 | 50 — 34 | 50 | ||
4. | Ekenas Raasepori | 27 | 14 | 6 | 7 | 75 — 34 | 48 | ||
5. | Klubi-04 Helsinki | 27 | 13 | 6 | 8 | 64 — 36 | 45 | ||
6. | GrIFK Kauniainen | 27 | 12 | 6 | 9 | 64 — 35 | 42 | ||
7. | Pallohonka Espoo | 27 | 13 | 3 | 11 | 56 — 38 | 42 | ||
8. | EsPa Espoo | 27 | 9 | 1 | 17 | 46 — 59 | 28 | ||
9. | FC Espoo | 27 | 7 | 2 | 18 | 48 — 61 | 23 | ||
10. | LoPa Lohja | 27 | 0 | 1 | 26 | 14 — 165 | 1 |
Itä
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | JaPS Jarvenpaa | 27 | 16 | 5 | 6 | 59 — 33 | 53 | ||
2. | Gnistan Helsinki | 27 | 15 | 7 | 5 | 46 — 26 | 52 | ||
3. | MP Mikkeli | 27 | 15 | 4 | 8 | 68 — 37 | 49 | ||
4. | Kuusysi Lahti | 27 | 12 | 4 | 11 | 45 — 39 | 40 | ||
5. | Atlantis Helsinki | 27 | 11 | 6 | 10 | 54 — 43 | 39 | ||
6. | KTP Kotka | 27 | 10 | 7 | 10 | 43 — 54 | 37 | ||
7. | Futura Porvoo | 27 | 9 | 6 | 12 | 48 — 58 | 33 | ||
8. | LPS Helsinki | 27 | 9 | 5 | 13 | 37 — 50 | 32 | ||
9. | Kiffen Helsinki | 27 | 6 | 6 | 15 | 25 — 53 | 24 | ||
10. | PK-35-VJS Vantaa | 27 | 5 | 4 | 18 | 23 — 55 | 19 |
Länti
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Ilves Tampere | 27 | 22 | 4 | 1 | 84 — 21 | 70 | ||
2. | Jazz Pori | 27 | 17 | 6 | 4 | 58 — 23 | 57 | ||
3. | P-Iirot Rauma | 27 | 18 | 1 | 8 | 70 — 40 | 55 | ||
4. | VIFK Vaasa | 27 | 14 | 10 | 3 | 46 — 25 | 52 | ||
5. | Kraft Narpio | 27 | 12 | 5 | 10 | 56 — 57 | 41 | ||
6. | TPV Tampere | 27 | 10 | 8 | 9 | 43 — 37 | 38 | ||
7. | Harma Hameenlinna | 27 | 7 | 5 | 15 | 38 — 59 | 26 | ||
8. | Sporting Kristiinankaupunki | 27 | 6 | 3 | 18 | 33 — 58 | 21 | ||
9. | Kiisto Vaasa | 27 | 3 | 4 | 20 | 20 — 68 | 13 | ||
10. | JIlves Jamsa | 27 | 2 | 2 | 23 | 21 — 81 | 8 |
Pohjoinen
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | AC Kajaani | 24 | 15 | 4 | 5 | 53 — 33 | 49 | ||
2. | GBK Kokkola | 24 | 12 | 8 | 4 | 53 — 29 | 44 | ||
3. | PS Kemi | 24 | 12 | 3 | 9 | 52 — 37 | 39 | ||
4. | PK-37 Iisalmi | 24 | 11 | 6 | 7 | 37 — 33 | 39 | ||
5. | TP-47 Tornio | 24 | 8 | 5 | 11 | 39 — 42 | 29 | ||
6. | YPA Ylivieska | 24 | 9 | 2 | 13 | 41 — 45 | 29 | ||
7. | KPV Kokkola | 24 | 7 | 7 | 10 | 31 — 42 | 28 | ||
8. | Santa Claus Rovaniemi | 24 | 6 | 6 | 12 | 29 — 54 | 24 | ||
9. | HauPa Haukipudas | 24 | 6 | 3 | 15 | 27 — 47 | 21 | ||
10. | JK Warkaus | — | pašalintas |
Patekimo rungtynės
Grupių nugalėtojai kovojo dėl 2 kelialapių į I lygą.
Pirmoji komanda | Antroji komanda | I rungt. | II rungt. |
JaPS Jarvenpaa | AC Kajaani | 0-0 | 0-1 |
AIFK Turku | Ilves Tampere | 0-1 | 1-4 |
|