Slovakijos IV futbolo lyga 2020–2021 m.
Bratislava
Mesto
Prizininkai (zona Bratislava / Mesto) | |||||||||
1. | Jarovce Bratislava | — | |||||||
2. | NSK Bratislava | — | |||||||
3. | MSK Kralova pri Senci | — |
Vidiek
Prizininkai (zona Bratislava / Vidiek) | |||||||||
1. | FK Jablonove | — | |||||||
2. | Slovan Vistuk | — | |||||||
3. | Slovan Modra | — |
Stred
Skupina A
Prizininkai (zona Stred A) | |||||||||
1. | Tatran Turzovka | — | |||||||
2. | Spartak Vysoka nad Kysucou | — | |||||||
3. | FK Predmier | — |
Skupina B
Prizininkai (zona Stred B) | |||||||||
1. | OSK Besenova | — | |||||||
2. | OSK Svosov | — | |||||||
3. | Oravan Oravska Jasenica | — |
Skupina C
Prizininkai (zona Stred C) | |||||||||
1. | Sitno Banska Stiavnica | — | |||||||
2. | FK Brezno | — | |||||||
3. | FK Bacuch | — |
Skupina D
Prizininkai (zona Stred D) | |||||||||
1. | Jednota Malinec | — | |||||||
2. | MFK Revuca | — | |||||||
3. | Iskra Hnusta | — |
Východ
Košicko-Gemerská
Prizininkai (zona Východ / Košicko-Gemerská) | |||||||||
1. | TJ Dvorniky-Vcelare | — | |||||||
2. | Lokomotiva Kosice | — | |||||||
3. | Maraton Sena | — |
Podtatranská
Prizininkai (zona Východ / Podtatranská) | |||||||||
1. | MFK Kezmarok | — | |||||||
2. | SK Harichovce | — | |||||||
3. | MFK Gelnica | — |
Šarišská
Prizininkai (zona Východ / Šarišská) | |||||||||
1. | OcFK Marhan | — | |||||||
2. | FC Raznany | — | |||||||
3. | Slovan Kendice | — |
Vihorlatsko-Dukelská
Prizininkai (zona Východ / Vihorlatsko-Dukelská) | |||||||||
1. | Slovan Bela nad Cirochou | — | |||||||
2. | OFK Hencovce | — | |||||||
3. | Ajax Pakostov | — |
Zemplínska
Prizininkai (zona Východ / Zemplínska) | |||||||||
1. | OSK Budkovce | — | |||||||
2. | Tatran Upor | — | |||||||
3. | OSK Krisovska Lieskova | — |
Západ
Juh
Prizininkai (zona Západ / Juh) | |||||||||
1. | SK Gabcikovo | — | |||||||
2. | Druzstevnik Trstice | — | |||||||
3. | Druzstevnik Mala Maca | — |
Sever
Prizininkai (zona Západ / Sever) | |||||||||
1. | Novy zivot Velke Uherce | — | |||||||
2. | Tatran Cementaren Ladce | — | |||||||
3. | TJ Plevnik-Drienove | — |
Stred
Prizininkai (zona Západ / Stred) | |||||||||
1. | OFK Solcany | — | |||||||
2. | OFK Velky Lapas | — | |||||||
3. | OTJ Horne Obdokovce | — |
Východ
Prizininkai (zona Západ / Východ) | |||||||||
1. | SK Tvrdosovce | — | |||||||
2. | Sokol Pozba | — | |||||||
3. | Termal Podhajska | — |
Západ
Prizininkai (zona Západ / Západ) | |||||||||
1. | PFK Piestany | — | |||||||
2. | Bestrent Horna Krupa | — | |||||||
3. | Druzstevnik Zvoncin | — |
|