San Marino aukščiausioji futbolo lyga 2018–2019 m.
Wikipedia
I etapas
Į antrąjį etapą pateko visos komandos – užėmusios 1–4 vietas į 1 grupę, likusios – į 2 grupę.
Gruppo A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Tre Fiori Fiorentino | 7 | 6 | 0 | 1 | 21 — 8 | 18 | ||
2. | Folgore Falciano | 7 | 5 | 1 | 1 | 18 — 5 | 16 | ||
3. | Pennarossa Chiesanuova | 7 | 4 | 0 | 3 | 9 — 11 | 12 | ||
4. | Murata San Marino | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 — 12 | 11 | ||
5. | Juvenes Dogana | 7 | 3 | 1 | 3 | 12 — 11 | 10 | ||
6. | Tre Penne San Marino | 7 | 3 | 0 | 4 | 19 — 9 | 9 | ||
7. | SS San Giovanni | 7 | 0 | 3 | 4 | 2 — 16 | 3 | ||
8. | Virtus Acquaviva | 7 | 0 | 1 | 6 | 4 — 24 | 1 |
- http://foot.dk/Sanstilling.asp?SeasonID=129
- https://int.soccerway.com/national/san-marino/campionato/20182019/regular-season/group-a/
Gruppo B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Fiorita Montegiardino | 6 | 5 | 1 | 0 | 14 — 4 | 16 | ||
2. | FC Domagnano | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 — 3 | 13 | ||
3. | FC Fiorentino | 6 | 3 | 3 | 0 | 11 — 6 | 12 | ||
4. | Libertas Borgo Maggiore | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 — 11 | 8 | ||
5. | Cailungo Borgo Maggiore | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 — 9 | 6 | ||
6. | Cosmos Serravalle | 6 | 1 | 1 | 4 | 9 — 14 | 4 | ||
7. | SC Faetano | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 — 13 | 0 |
- http://foot.dk/Sanstilling.asp?SeasonID=130
- https://int.soccerway.com/national/san-marino/campionato/20182019/regular-season/group-b/
II etapas
Į finalą pateko 6 komandos iš 1 grupės ir 2 – iš 2 grupės.
Gruppo 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Fiorita Montegiardino | 14 | 12 | 1 | 1 | 48 — 10 | 37 | ||
2. | Tre Fiori Fiorentino | 14 | 6 | 4 | 4 | 32 — 23 | 22 | ||
3. | Folgore Falciano | 14 | 6 | 4 | 4 | 23 — 20 | 22 | ||
4. | Libertas Borgo Maggiore | 14 | 3 | 6 | 5 | 23 — 23 | 15 | ||
5. | FC Fiorentino | 14 | 3 | 6 | 5 | 20 — 24 | 15 | ||
6. | Murata San Marino | 14 | 4 | 3 | 7 | 12 — 30 | 15 | ||
7. | Pennarossa Chiesanuova | 14 | 4 | 2 | 8 | 13 — 27 | 14 | ||
8. | FC Domagnano | 14 | 3 | 4 | 7 | 21 — 35 | 13 |
- http://foot.dk/Sanstilling.asp?SeasonID=131
- https://int.soccerway.com/national/san-marino/campionato/20182019/play-offs-1st-round---finals/group-1/
Gruppo 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Tre Penne San Marino | 12 | 11 | 1 | 0 | 34 — 6 | 34 | ||
2. | Juvenes Dogana | 12 | 6 | 4 | 2 | 27 — 14 | 22 | ||
3. | Cosmos Serravalle | 12 | 5 | 3 | 4 | 13 — 14 | 18 | ||
4. | SC Faetano | 12 | 5 | 2 | 5 | 24 — 17 | 17 | ||
5. | Cailungo Borgo Maggiore | 12 | 4 | 5 | 3 | 18 — 21 | 17 | ||
6. | SS San Giovanni | 12 | 2 | 2 | 8 | 6 — 22 | 8 | ||
7. | Virtus Acquaviva | 12 | 0 | 1 | 11 | 9 — 37 | 1 |
- http://foot.dk/Sanstilling.asp?SeasonID=132
- https://int.soccerway.com/national/san-marino/campionato/20182019/play-offs-1st-round---finals/group-2/
Dėl 2-osios vietos | Juvenes Dogana | Cosmos Serravalle | 3-1 |
Finalas
Ketvirtfinalis | Pusfinalis | ||||||||
Tre Fiori Fiorentino | 2-1 | ||||||||
FC Fiorentino | 0-1 | ||||||||
Tre Fiori Fiorentino | 0-1 | ||||||||
Tre Penne San Marino | 2-1 | ||||||||
Tre Penne San Marino | 1-0 | ||||||||
Folgore Falciano | 1-1 | ||||||||
Fiorita Montegiardino | 1-0 | ||||||||
Juvenes Dogana | 0-5 | ||||||||
Fiorita Montegiardino | 1-0 | ||||||||
Libertas Borgo Maggiore | 0-4 | ||||||||
Libertas Borgo Maggiore | 1-0 | ||||||||
Murata San Marino | 0-4 | ||||||||
Finalas | |||||||||
2019-05-25 | San Marinas (miestas) | ||||||||
Tre Penne San Marino | Fiorita Montegiardino | ||||||||
3 | 1 | ||||||||
(pratęsus rungtynes) |
Dėl 3-osios vietos | Libertas Borgo Maggiore | Tre Fiori Fiorentino | 1-3 |
II finalas
Dėl 5–8 vietų:
Pusfinalis | Finalas | ||||||||
Juvenes Dogana | 4 | ||||||||
Murata San Marino | 0 | ||||||||
Domanjanas | |||||||||
Juvenes Dogana | Folgore Falciano | ||||||||
1 | 0 | ||||||||
FC Fiorentino | 0 | ||||||||
Folgore Falciano | 4 | ||||||||
Dėl 7-osios vietos | Murata San Marino | FC Fiorentino | 3-0 |
Suminė rikiuotė | |||||||||
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Tre Penne San Marino | — | |||||||
2. | Fiorita Montegiardino | — | |||||||
3. | Tre Fiori Fiorentino | — | |||||||
4. | Libertas Borgo Maggiore | — | |||||||
5. | Juvenes Dogana | — | |||||||
6. | Folgore Falciano | — | |||||||
7. | Murata San Marino | — | |||||||
8. | FC Fiorentino | — |
|