Rusijos III futbolo lyga 2016 m.
Wikipedia
Černozemʹe
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Atom Novovoronez | 20 | 12 | 4 | 4 | 42 — 20 | 40 | ||
2. | Himik Novomoskovsk | 20 | 12 | 3 | 5 | 37 — 21 | 39 | ||
3. | Metallurg-OEMK Staryj Oskol | 20 | 11 | 2 | 7 | 39 — 33 | 35 | ||
4. | FK Tambov-M | 20 | 11 | 1 | 8 | 27 — 31 | 34 | ||
5. | Rotor-2 Volgograd | 20 | 9 | 3 | 8 | 44 — 31 | 30 | ||
6. | FK Elec | 20 | 9 | 3 | 8 | 36 — 31 | 30 | ||
7. | Avangard-2 Kursk | 20 | 8 | 3 | 9 | 30 — 35 | 27 | ||
8. | Olimpik Novaa Usman | 20 | 7 | 1 | 12 | 25 — 37 | 22 | ||
9. | Lokomotiv Liski | 20 | 6 | 3 | 11 | 17 — 31 | 21 | ||
10. | Spartak Rossos | 20 | 4 | 7 | 9 | 25 — 37 | 19 | ||
11. | Fakel-M Voronez | 20 | 3 | 6 | 11 | 25 — 40 | 15 |
Dalʹnij Vostok
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | FK Belogorsk | 14 | 11 | 2 | 1 | 40 — 10 | 35 | ||
2. | FK Blagovesensk | 14 | 10 | 2 | 2 | 28 — 8 | 32 | ||
3. | DSI Komsomolsk-na-Amure | 14 | 10 | 1 | 3 | 44 — 16 | 31 | ||
4. | FK Nogliki | 14 | 7 | 1 | 6 | 27 — 13 | 22 | ||
5. | SKA Habarovsk-M | 14 | 5 | 2 | 7 | 22 — 17 | 17 | ||
6. | Sahalin-M Holmsk | 14 | 4 | 1 | 9 | 18 — 31 | 13 | ||
7. | Luc-Energia-M Vladivostok | 14 | 3 | 1 | 10 | 13 — 31 | 10 | ||
8. | Akutia-RSDUFS Nerungri | 14 | 1 | 0 | 13 | 10 — 74 | 3 |
Moskovskaâ oblastʹ
A lyga
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Moskovskaâ oblastʹ) |
V |
1. | Olimpik Mytisi | 30 | 26 | 2 | 2 | 92 — 23 | 80 | ||
2. | Olimp-SKOPA Zeleznodoroznyj | 30 | 24 | 3 | 3 | 84 — 27 | 75 | ||
3. | FK Lubercy | 30 | 14 | 9 | 7 | 52 — 39 | 51 | ||
4. | Saturn-M Ramenskoe | 30 | 14 | 7 | 9 | 57 — 45 | 49 | ||
5. | Titan Klin | 30 | 15 | 3 | 12 | 61 — 47 | 48 | ||
6. | Znama Noginsk | 30 | 15 | 3 | 12 | 61 — 55 | 48 | ||
7. | FK Istra | 30 | 15 | 2 | 13 | 79 — 75 | 47 | ||
8. | Kvant Obninsk | 30 | 14 | 5 | 11 | 69 — 39 | 47 | ||
9. | UOR-5 Egorevsk | 30 | 13 | 5 | 12 | 68 — 48 | 44 | ||
10. | FK Odincovo | 30 | 12 | 2 | 16 | 66 — 78 | 38 | ||
11. | Cajka Ubilejnyj | 30 | 9 | 5 | 16 | 61 — 62 | 32 | ||
12. | FSK Dolgoprudnyj-2 | 30 | 10 | 6 | 14 | 53 — 58 | 36 | ||
13. | Vitaz-M Podolsk | 30 | 8 | 4 | 18 | 50 — 81 | 28 | ||
14. | StArs Kolomna | 30 | 7 | 3 | 20 | 49 — 137 | 24 | ||
15. | CFKiS Lobna | 30 | 6 | 4 | 20 | 46 — 96 | 22 | ||
16. | KSDUSSOR-Zorkij Krasnogorsk | 30 | 6 | 1 | 23 | 44 — 82 | 19 |
B lyga
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Moskovskaâ oblastʹ) |
V |
17. | FK Sergiev Posad | 20 | 17 | 2 | 1 | 65 — 17 | 53 | ||
18. | Energia-KDUSS Satura | 20 | 15 | 2 | 3 | 47 — 20 | 47 | ||
19. | FK Kraskovo | 20 | 15 | 2 | 3 | 62 — 16 | 47 | ||
20. | DUSS Krasnoznamensk | 20 | 10 | 4 | 6 | 50 — 34 | 34 | ||
21. | Metallist Korolev | 20 | 10 | 3 | 7 | 30 — 19 | 33 | ||
22. | Orbita-Unior Dzerzinskij | 20 | 8 | 3 | 9 | 31 — 30 | 27 | ||
23. | SDUSS Meteor Balasiha | 20 | 6 | 5 | 9 | 26 — 34 | 23 | ||
24. | FK Vidnoe | 20 | 5 | 1 | 14 | 28 — 46 | 16 | ||
25. | Oka Stupino | 20 | 4 | 1 | 15 | 24 — 67 | 13 | ||
26. | VDV-SK Naro-Fominsk | 20 | 4 | 1 | 15 | 15 — 50 | 13 | ||
27. | Olimp-Arbat Odincovo | 20 | 3 | 2 | 15 | 21 — 66 | 11 |
Moskva
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Troick Moskva | 28 | 21 | 3 | 4 | 81 — 34 | 66 | ||
2. | Veles Moskva | 28 | 19 | 8 | 1 | 81 — 19 | 65 | ||
3. | Rosic Moskva | 28 | 19 | 5 | 4 | 87 — 20 | 62 | ||
4. | FSM Moskva | 28 | 19 | 5 | 4 | 87 — 23 | 62 | ||
5. | FK Zelenograd | 28 | 19 | 4 | 5 | 82 — 26 | 61 | ||
6. | Rodina Moskva | 28 | 19 | 2 | 7 | 77 — 33 | 59 | ||
7. | Prialit Reutov | 28 | 16 | 1 | 11 | 83 — 50 | 49 | ||
8. | FK Himki-M | 28 | 14 | 5 | 9 | 56 — 53 | 47 | ||
9. | SAK Moskva | 28 | 13 | 7 | 8 | 58 — 39 | 46 | ||
10. | Letnij dozdik Moskva | 28 | 12 | 6 | 10 | 59 — 47 | 42 | ||
11. | Lokomotiv-M Moskva | 28 | 12 | 2 | 14 | 51 — 47 | 38 | ||
12. | Solaris-M Moskva | 28 | 11 | 4 | 13 | 49 — 53 | 37 | ||
13. | Strogino-M Moskva | 28 | 10 | 5 | 13 | 45 — 46 | 35 | ||
14. | Timirazevec Moskva | 28 | 10 | 2 | 16 | 50 — 73 | 32 | ||
15. | Zenit Moskva | 28 | 9 | 3 | 16 | 46 — 72 | 30 | ||
16. | Certanovo-M Moskva | 28 | 8 | 0 | 20 | 49 — 64 | 24 | ||
17. | KAIT-Sport Moskva | 28 | 6 | 1 | 21 | 36 — 98 | 19 | ||
18. | Burevestnik Moskva | 28 | 4 | 0 | 24 | 18 — 125 | 12 | ||
19. | Kryla Sovetov Moskva | 28 | 2 | 4 | 22 | 31 — 136 | 10 | ||
20. | Volgomost Moskva | 28 | 3 | 1 | 24 | 25 — 93 | 10 |
Privolžʹe
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | TS Dzerzinsk | 20 | 16 | 1 | 3 | 58 — 17 | 49 | ||
2. | Spartak Marij El Joskar-Ola | 20 | 14 | 2 | 4 | 50 — 17 | 44 | ||
3. | Zenit-M Izevsk | 20 | 11 | 2 | 7 | 25 — 17 | 35 | ||
4. | SDUSSOR Volga-M Ulanovsk | 20 | 11 | 2 | 7 | 31 — 23 | 35 | ||
5. | Gazovik-2 Orenburg | 20 | 9 | 2 | 9 | 37 — 34 | 29 | ||
6. | SDUSSOR-2 Syzran-M | 20 | 8 | 2 | 10 | 26 — 41 | 26 | ||
7. | Iskra Engels | 20 | 7 | 5 | 8 | 31 — 30 | 26 | ||
8. | CPRF Mordovia Saransk | 20 | 6 | 5 | 9 | 26 — 38 | 23 | ||
9. | Kryla Sovetov-M-CPF Samara | 20 | 6 | 3 | 11 | 22 — 33 | 21 | ||
10. | Akademia-Lada-M Tolatti | 20 | 4 | 5 | 11 | 12 — 26 | 17 | ||
11. | FK Dimitrovgrad (RUS) | 20 | 3 | 1 | 16 | 13 — 55 | 10 |
Severo-Zapad
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Zvezda Sankt-Peterburg | 16 | 14 | 1 | 1 | 43 — 10 | 43 | ||
2. | Unior Sankt-Peterburg | 16 | 11 | 2 | 3 | 27 — 9 | 35 | ||
3. | Energia Velikie Luki | 16 | 10 | 2 | 4 | 32 — 12 | 32 | ||
4. | FK Tosno-M | 16 | 9 | 1 | 6 | 32 — 21 | 28 | ||
5. | Himik Korazma | 16 | 8 | 0 | 8 | 21 — 18 | 24 | ||
6. | Belomorec Severodvinsk | 16 | 6 | 1 | 9 | 17 — 25 | 19 | ||
7. | Dinamo-M Sankt-Peterburg | 16 | 6 | 1 | 9 | 28 — 28 | 19 | ||
8. | Sever Murmansk | 16 | 3 | 1 | 12 | 16 — 41 | 10 | ||
9. | Fosforit Kingisepp | 16 | 0 | 1 | 15 | 4 — 56 | 1 |
Sibirʹ
A lyga
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Sibirʹ) |
V |
1. | Rassvet-Restavracia Krasnoarsk | 22 | 19 | 2 | 1 | 62 — 13 | 59 | ||
2. | Raspadskaa Mezdurecensk | 22 | 18 | 3 | 1 | 62 — 11 | 57 | ||
3. | Sahter Prokopevsk | 22 | 15 | 5 | 2 | 47 — 13 | 50 | ||
4. | Sibir-M Novosibirsk | 22 | 11 | 5 | 6 | 37 — 27 | 38 | ||
5. | FK Novokuzneck | 22 | 9 | 5 | 8 | 27 — 31 | 32 | ||
6. | Enisej-M Krasnoarsk | 22 | 8 | 5 | 9 | 24 — 29 | 29 | ||
7. | Polimer Barnaul | 22 | 6 | 8 | 8 | 33 — 43 | 26 | ||
8. | SDUSSOR Kemerovo | 22 | 5 | 7 | 10 | 24 — 39 | 22 | ||
9. | Zenit-2 Irkutsk | 22 | 3 | 8 | 11 | 26 — 41 | 17 | ||
10. | FK Cita-M | 22 | 4 | 3 | 15 | 18 — 44 | 15 | ||
11. | FK Bijsk | 22 | 4 | 1 | 17 | 28 — 52 | 13 | ||
12. | Sibirak Bratsk | 22 | 2 | 4 | 16 | 16 — 61 | 10 |
B lyga
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Sibirʹ) |
V |
13. | Selenga Ulan-Ude | 6 | 4 | 1 | 1 | 14 — 5 | 13 | ||
14. | Hakasia Abakan | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 — 7 | 10 | ||
15. | Minusinec Minusinsk | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 — 16 | 3 |
Ûg i Severnyj Kavkaz
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | SRO Rostselmas Rostov | 12 | 9 | 2 | 1 | 24 — 10 | 29 | ||
2. | LFK Alania Vladikavkaz | 12 | 7 | 2 | 3 | 24 — 11 | 23 | ||
3. | Volgar-M Astrahan | 12 | 6 | 1 | 5 | 24 — 14 | 19 | ||
4. | UOR-Dagestan Kaspijsk | 12 | 5 | 3 | 4 | 18 — 14 | 18 | ||
5. | Magas-IngGU Nazran | 12 | 3 | 2 | 7 | 12 — 22 | 11 | ||
6. | Spartak-2 Nalcik | 12 | 2 | 4 | 6 | 13 — 28 | 10 | ||
7. | Akademia Anzi Mahackala | 12 | 1 | 4 | 7 | 9 — 25 | 7 |
Ural i Zapadnaâ Sibirʹ
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Ural-2 Ekaterinburg | 20 | 14 | 4 | 2 | 50 — 20 | 46 | ||
2. | Metallurg Asa | 20 | 13 | 6 | 1 | 52 — 17 | 45 | ||
3. | Sahter Korkino | 20 | 12 | 3 | 5 | 34 — 21 | 39 | ||
4. | OAF Irtys Omsk | 20 | 10 | 4 | 6 | 44 — 28 | 34 | ||
5. | Tobol Kurgan | 20 | 9 | 6 | 5 | 44 — 23 | 33 | ||
6. | Tobol Tobolsk | 20 | 6 | 7 | 7 | 33 — 34 | 25 | ||
7. | SDUSSOR Perm | 20 | 7 | 3 | 10 | 27 — 44 | 24 | ||
8. | FK Magnitogorsk | 20 | 6 | 4 | 10 | 26 — 41 | 22 | ||
9. | FK Tumen-D | 20 | 5 | 7 | 8 | 32 — 36 | 22 | ||
10. | Amkar-Unior Perm | 20 | 2 | 2 | 16 | 12 — 46 | 8 | ||
11. | Uralec Niznij Tagil | 20 | 2 | 2 | 16 | 17 — 61 | 8 |
Zolotoe kolʹco
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | FK Murom | 16 | 14 | 0 | 2 | 36 — 9 | 42 | ||
2. | FK Cerepovec | 16 | 11 | 3 | 2 | 50 — 13 | 36 | ||
3. | Dinamo-Start Kostroma | 16 | 9 | 3 | 4 | 30 — 24 | 30 | ||
4. | Sinnik-M Aroslavl | 16 | 8 | 4 | 4 | 23 — 21 | 28 | ||
5. | Kooperator Vicuga | 16 | 6 | 2 | 8 | 23 — 23 | 20 | ||
6. | Torpedo-M-SDUSSOR Vladimir | 16 | 5 | 2 | 9 | 22 — 37 | 17 | ||
7. | Tekstilsik-M Ivanovo | 16 | 3 | 7 | 6 | 21 — 17 | 16 | ||
8. | Region 69 Volga-M Tver | 16 | 3 | 1 | 12 | 18 — 40 | 10 | ||
9. | SDUSSOR-3 Vologda | 16 | 1 | 2 | 13 | 15 — 54 | 5 |
Finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Zvezda Sankt-Peterburg | 5 | 3 | 1 | 1 | 7 — 2 | 10 | ||
2. | Atom Novovoronez | 5 | 2 | 3 | 0 | 7 — 3 | 9 | ||
3. | TS Dzerzinsk | 5 | 2 | 3 | 0 | 7 — 3 | 9 | ||
4. | Olimp-SKOPA Zeleznodoroznyj | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 — 12 | 5 | ||
5. | Rassvet-Restavracia Krasnoarsk | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 — 8 | 5 | ||
6. | SRO Rostselmas Rostov | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 — 8 | 1 |
|