Lietuvos I futbolo lyga 1962–1963 m.
1962–1963 m. | |
---|---|
Varžybos | Lietuvos I futbolo lyga |
Sezonas | Lietuvos futbolo taurė 1963 m. |
http://www.futbolinis.lt/content/competitionstage/862/lt |
Varžybos prasidėjo 1962-09, baigėsi 1963.
Miestai
Kauno zona
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Raudonasis spalis Kaunas | — |
Klaipėdos miestas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Maistas Klaipėda | — |
Panevėžio miestas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Atmosfera Panevėžys | — |
Šiaulių miestas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | MSK Sakalas Šiauliai | — |
Vilniaus miestas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Kompresorius Vilnius | — | |||||||
2. | Saliutas Vilnius | — |
Zonos
Zonose žaidė 61 komanda.
Kauno zona
1 grupė
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Kauno zona 1) |
V |
1. | Baldininkas Jonava | 14 | — | 22 | |||||
2. | Sveikata Kybartai | 14 | — | 21 | |||||
3. | Orija Kalvarija | 14 | — | 19 | |||||
4. | Automatai Kapsukas | 14 | — | 18 | |||||
5. | Metalistas Šakiai | 14 | — | 12 | |||||
6. | Vairuotojas Kapsukas | 14 | — | 8 | |||||
7. | Metalas-2 Vilkaviškis | 14 | — | 6 | |||||
8. | Kooperatininkas Simnas | 14 | — | 6 | |||||
x. | ANG Kapsukas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 — 0 | 0 | pasitraukė po I rato, jo vieton stojo „Automatai“ |
2 grupė
1 pogrupis
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Kauno zona 2 / 1) |
V |
?. | Liepona Kybartai | — | |||||||
?. | Lokomotyvas Kybartai | — | |||||||
?. | Melioratorius Gelgaudiškis | — | |||||||
?. | Nemunas Jurbarkas | — | |||||||
?. | Prekyba Karmėlava | — | |||||||
?. | Statybininkas Pilviškiai | — | |||||||
?. | Vilnis Kiduliai | — |
2 pogrupis
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Kauno zona 2 / 2) |
V |
?. | Ančia Veisiejai | — | |||||||
?. | Kooperatininkas Jieznas | — | |||||||
?. | Melioratorius Ariogala | — | |||||||
?. | Nemunas Prienai | — | |||||||
?. | Statybininkas Kalvarija | — | |||||||
?. | Statybininkas Lazdijai | — | |||||||
x. | FK Kaišiadorys | — | pašalinta I rate dėl neatvykimų į rungtynes |
Finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Kauno zona 2) |
V |
1. | Baldininkas Jonava | — |
Klaipėdos zona
A pogrupis
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Klaipėdos zona A) |
V |
?. | Džiugas Telšiai | — | |||||||
?. | Melioratorius Skuodas | — | |||||||
?. | Statybininkas Kretinga | — | |||||||
?. | Statybininkas Palanga | — | |||||||
?. | Statybininkas Tauragė | — | |||||||
?. | Vairas Šilutė | — |
B pogrupis
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Klaipėdos zona B) |
V |
?. | Jūra Rietavas | — | |||||||
?. | Kooperatininkas Salantai | — | |||||||
?. | Kooperatininkas Skaudvilė | — | |||||||
?. | Silikatininkas Gargždai | — | |||||||
?. | Šatrija Telšiai | — |
Finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Klaipėdos zona) |
V |
1. | Statybininkas Tauragė | — |
Panevėžio zona
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Vilnis-Chemikas Kėdainiai | 12 | — | 20 | |||||
2. | Vairas Biržai | 12 | — | 18 | |||||
3. | Technika Kėdainiai | 12 | — | 16 | |||||
4. | Kooperatininkas Kavarskas | 12 | — | 12 | |||||
5. | Statybininkas Šeduva | 12 | — | 10 | |||||
6. | Kooperatininkas Kupiškis | 12 | — | 8 | |||||
7. | Vynas Anykščiai | 12 | — | 0 |
Šiaulių zona
1 pogrupis
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Šiaulių zona 1) |
V |
?. | Kooperatyvas Kelmė | — | |||||||
?. | Kooperatyvas Pakruojis | — | |||||||
?. | Kooperatyvas Užventis | — | |||||||
?. | Lokomotyvas Radviliškis | — | |||||||
?. | Pramkombinatas Radviliškis | — | |||||||
?. | Statybininkas Jonava | — |
2 pogrupis
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Šiaulių zona 2) |
V |
?. | Cementininkas-2 Naujoji Akmenė | — | |||||||
?. | Lokomotyvas Mažeikiai | — | |||||||
?. | Melioratorius Akmenė | — | |||||||
?. | Pramkombinatas Viekšniai | — | |||||||
?. | SMK Kuršėnai | — |
Finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Šiaulių zona) |
V |
1. | Lokomotyvas Radviliškis | — |
Vilniaus zona
1 pogrupis
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Vilniaus zona 1) |
V |
1. | Vienybė Ukmergė | 8 | 6 | 2 | 0 | — | 14 | ||
2. | Žaibas Utena | 8 | 5 | 2 | 1 | — | 12 | ||
3. | Kooperatininkas Ukmergė | 8 | 4 | 2 | 2 | — | 10 | ||
4. | Statybininkas Zarasai | 8 | 1 | 0 | 7 | — | 2 | ||
5. | Vairas Utena | 8 | 1 | 0 | 7 | — | 2 |
2 pogrupis
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Vilniaus zona 2) |
V |
?. | Kaitra Lentvaris | — | |||||||
?. | Melioratorius Vievis | — | |||||||
?. | Miškininkas Varėna | — | |||||||
?. | Pramkombinatas Varėna | — | |||||||
?. | VRE Elektrėnai | — |
Finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Vilniaus zona) |
V |
1. | Vienybė Ukmergė | — |
Finalas
Zonų ir miestų pirmenybių nugalėtojai žaidė dviejuose finaliniuose turnyruose, kurie vyko 1963 m. kaip pereinamasis I lygos sezonas.
Šaltiniai
- ↑ Gediminas Kalinauskas. „Futbolas Sūduvos krašte 1921–2011“. – Marijampolė, leidykla „Piko valanda“, 2011. ISBN 978-609-422-038-8. // 138 p.
- ↑ Juozas Baniota ir Gediminas Kalinauskas. „Aukso ir gintaro amžiaus aidai“ (istorinė apybraiža). – Kėdainiai, „Spaudvita“, 2009. ISBN 978-9955-637-56-1. // 51 p.
- Laikraštis „Sportas“. // 1962–1963 m.
|