Lietuvos II futbolo lyga 1958 m.
1958 m. | |
---|---|
Varžybos | Lietuvos II futbolo lyga |
Sezonas | Lietuvos II futbolo lyga 1958 m., Lietuvos III futbolo lyga 1958 m., Lietuvos futbolo taurė 1958 m. |
Varžybos prasidėjo 1958-05, baigėsi 1958-08-15.
Miestai
Kauno miestas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Keturi komunarai Kaunas | — | |||||||
?. | Gegužės 1-oji Kaunas | — | |||||||
?. | Kotonas Kaunas | — | |||||||
?. | Liteksas Kaunas | — | |||||||
?. | Metalas Kaunas | — | |||||||
?. | MSK Kaunas | — | |||||||
?. | Silva Kaunas | — | |||||||
?. | Sveikata Kaunas | — |
Klaipėdos miestas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Jūreivininkystės mokykla Klaipėda | — |
Šiaulių miestas
Vilniaus miestas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Žalgirio KKK Vilnius | — |
Finalas
Turnyras vyko Klaipėdoje.
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Keturi komunarai Kaunas | — | |||||||
2. | Žalgirio KKK Vilnius | — | |||||||
?. | Jūreivininkystės mokykla Klaipėda | — | |||||||
?. | Šiaulių komanda | — |
Zonos
Kauno zona
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | TKRD Kapsukas | 5 | 5 | 0 | 0 | 11 — 2 | 10 | ||
2. | Žalgiris Jonava | 5 | 4 | 0 | 1 | 18 — 6 | 8 | ||
3. | Nemunas Šakiai | 5 | 2 | 0 | 3 | 15 — 7 | 4 | ||
4. | Nemunas Kybartai | 5 | 2 | 0 | 3 | 19 — 13 | 4 | ||
5. | Nemunas Kalvarija | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 — 18 | 2 | ||
6. | Komjaunimo kolūkis Pilviškiai | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 — 26 | 2 |
Klaipėdos zona
1 pogrupis
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Klaipėdos zona 1) |
V |
?. | Mastis Telšiai | — | |||||||
?. | Džiugas Telšiai | — | |||||||
?. | Jaunasis melioratorius Kretinga | — | |||||||
?. | Nemunas Gargždai | — | |||||||
?. | Nemunas Rietavas | — | pašalintas dėl neatvykimų į rungtynes | ||||||
?. | Nemunas Salantai | — | |||||||
?. | Nemunas Skuodas | — | |||||||
?. | Žalgiris Palanga | — |
2 pogrupis
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Klaipėdos zona 2) |
V |
?. | Nemunas Pagėgiai | — | |||||||
?. | Nemunas Priekulė | — | |||||||
?. | Nemunas Skaudvilė | — | |||||||
?. | Nemunas Šilalė | — | pašalintas dėl neatvykimų į rungtynes | ||||||
?. | Nemunas Šilutė | — | |||||||
?. | Nemunas Telšiai | — | |||||||
?. | VŪV Tauragė | — |
Finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Klaipėdos zona) |
V |
1. | Mastis Telšiai | — |
Panevėžio zona
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | VŪV Kupiškis | — |
Šiaulių zona
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Nemunas Kuršėnai | — | |||||||
?. | CG Naujoji Akmenė | — | |||||||
?. | Dubysa Tytuvėnai | — | |||||||
?. | Nemunas Joniškis | — | |||||||
?. | Nemunas Kelmė | — | |||||||
?. | Nemunas Linkuva | — | |||||||
?. | Nemunas Mažeikiai | — | |||||||
?. | RK Užventis | — | |||||||
?. | RK Žagarė | — | |||||||
?. | Sparta Radviliškis | — |
Vilniaus zona
1 pogrupis
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Vilniaus zona 1) |
V |
1. | Statybininkas Ukmergė | 6 | 4 | 1 | 1 | 15 — 11 | 9 | ||
2. | Nemunas Utena | 6 | 4 | 0 | 2 | 28 — 16 | 8 | ||
3. | Jaunimo rinktinė Ukmergė | 6 | 3 | 1 | 2 | 15 — 11 | 7 | ||
4. | Nemunas Zarasai | 6 | 0 | 0 | 6 | 9 — 29 | 0 |
2 pogrupis
Varžėsi 3 komandos.
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Vilniaus zona 2) |
V |
1. | Nemunas Švenčionys | — | |||||||
?. | Nemunas Širvintos | — | |||||||
?. | Nemunas Varėna | — |
Finalas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
Statybininkas Ukmergė | Nemunas Švenčionys | 2-0 |
Suminė rikiuotė | |||||||||
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Vilniaus zona) |
V |
1. | Statybininkas Ukmergė | — | |||||||
2. | Nemunas Švenčionys | — |
Finalas
Turnyras vyko Klaipėdoje.
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Mastis Telšiai | 4 | 4 | 0 | 0 | 14 — 1 | 8 | ||
2. | Statybininkas Ukmergė | 4 | 2 | 0 | 2 | 16 — 5 | 4 | ||
3. | TKRD Kapsukas | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 — 7 | 4 | ||
4. | Nemunas Kuršėnai | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 — 12 | 4 | ||
5. | VŪV Kupiškis | 4 | 0 | 0 | 4 | 5 — 22 | 0 |
Šaltiniai
- Laikraštis „Sportas“. // 1958 m.
|