Lenkijos III futbolo lyga 2010–2011 m.
Wikipedia
Grupa I
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Bytovia Bytow | 30 | 21 | 6 | 3 | 49 — 20 | 69 | ||
2. | Blekitni Stargard Szczecinski | 30 | 16 | 9 | 5 | 51 — 28 | 57 | ||
3. | Kotwica Kolobrzeg | 30 | 14 | 6 | 10 | 47 — 31 | 48 | ||
4. | Dab Debno | 30 | 12 | 11 | 7 | 29 — 30 | 47 | ||
5. | Orkan Rumia | 30 | 13 | 6 | 11 | 50 — 37 | 45 | ||
6. | Pogon Barlinek | 30 | 14 | 3 | 13 | 34 — 33 | 45 | ||
7. | Cartusia Kartuzy | 30 | 11 | 10 | 9 | 35 — 34 | 43 | ||
8. | Gryf Wejherowo | 30 | 12 | 7 | 11 | 42 — 32 | 43 | ||
9. | Lechia-2 Gdansk | 30 | 12 | 7 | 11 | 37 — 31 | 43 | ||
10. | Kaszubia Koscierzyna | 30 | 10 | 11 | 9 | 38 — 33 | 41 | ||
11. | Gwardia Koszalin | 30 | 11 | 8 | 11 | 45 — 48 | 41 | ||
12. | Chemik Police | 30 | 9 | 10 | 11 | 35 — 46 | 37 | ||
13. | Gryf Slupsk | 30 | 8 | 10 | 12 | 43 — 42 | 34 | ||
14. | Energetyk Gryfino | 30 | 6 | 10 | 14 | 25 — 41 | 28 | ||
15. | Rega Trzebiatow | 30 | 4 | 8 | 18 | 28 — 62 | 20 | ||
16. | Orleta Reda | 30 | 3 | 6 | 21 | 18 — 58 | 15 |
Grupa II
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Calisia Kalisz | 30 | 18 | 6 | 6 | 52 — 28 | 60 | ||
2. | Lech Rypin | 30 | 17 | 7 | 6 | 61 — 32 | 58 | ||
3. | TS Dopiewo | 30 | 14 | 11 | 5 | 42 — 24 | 53 | ||
4. | Unia Swarzedz | 30 | 15 | 7 | 8 | 45 — 25 | 52 | ||
5. | Victoria Koronowo | 30 | 12 | 12 | 6 | 33 — 31 | 48 | ||
6. | Wda Swiecie | 30 | 14 | 5 | 11 | 48 — 37 | 47 | ||
7. | Piast Kobylin | 30 | 12 | 8 | 10 | 41 — 40 | 44 | ||
8. | Gornik Konin | 30 | 12 | 5 | 13 | 32 — 38 | 41 | ||
9. | Unia Janikowo | 30 | 11 | 7 | 12 | 42 — 42 | 40 | ||
10. | Notecianka Pakosc | 30 | 11 | 6 | 13 | 37 — 43 | 39 | ||
11. | Lubuszanin Trzcianka | 30 | 10 | 8 | 12 | 40 — 29 | 38 | ||
12. | Chemik Bydgoszcz | 30 | 11 | 3 | 16 | 35 — 46 | 36 | ||
13. | Polonia Leszno | 30 | 9 | 8 | 13 | 34 — 47 | 35 | ||
14. | Unia Solec Kujawski | 30 | 8 | 9 | 13 | 42 — 43 | 33 | ||
15. | Wloclavia Wloclawek | 30 | 7 | 4 | 19 | 32 — 62 | 25 | ||
16. | Mieszko Gniezno | 30 | 4 | 4 | 22 | 17 — 66 | 16 |
Grupa III
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Chrobry Glogow | 28 | 19 | 3 | 6 | 66 — 19 | 60 | ||
2. | Ilanka Rzepin | 28 | 16 | 7 | 5 | 40 — 23 | 55 | ||
3. | Pogon Swiebodzin | 28 | 14 | 8 | 6 | 55 — 38 | 50 | ||
4. | Lechia Dzierzoniow | 28 | 15 | 4 | 9 | 53 — 38 | 49 | ||
5. | Promien Zary | 28 | 14 | 6 | 8 | 44 — 36 | 48 | ||
6. | Polonia Trzebnica | 28 | 13 | 7 | 8 | 52 — 44 | 46 | ||
7. | Polonia Sparta Swidnica | 28 | 12 | 7 | 9 | 47 — 44 | 43 | ||
8. | Bystrzyca Katy Wroclawskie | 28 | 12 | 5 | 11 | 45 — 42 | 41 | ||
9. | Orzel Miedzyrzecz | 28 | 10 | 9 | 9 | 42 — 37 | 39 | ||
10. | MKS Olawa | 28 | 10 | 7 | 11 | 34 — 36 | 37 | ||
11. | Arka Nowa Sol | 28 | 10 | 7 | 11 | 41 — 46 | 37 | ||
12. | Celuloza Kostrzyn | 28 | 9 | 4 | 15 | 37 — 44 | 31 | ||
13. | Orzel Zabkowice Slaskie | 28 | 4 | 6 | 18 | 31 — 64 | 18 | ||
14. | Twardy Swietoszow | 28 | 4 | 6 | 18 | 30 — 55 | 18 | ||
15. | Czarni Witnica | 28 | 2 | 6 | 20 | 21 — 72 | 12 |
Grupa IV
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Energetyk Rybnik | 30 | 19 | 7 | 4 | 63 — 27 | 64 | ||
2. | Skalka Zabnica | 30 | 16 | 9 | 5 | 54 — 28 | 57 | ||
3. | Stal Bielsko-Biala | 30 | 14 | 12 | 4 | 40 — 20 | 54 | ||
4. | LZS Lesnica | 30 | 16 | 6 | 8 | 51 — 32 | 54 | ||
5. | Oderka Opole | 30 | 14 | 9 | 7 | 43 — 25 | 51 | ||
6. | Polonia Laziska Gorne | 30 | 13 | 9 | 8 | 42 — 36 | 48 | ||
7. | Start Bogdanowice | 30 | 13 | 8 | 9 | 46 — 38 | 47 | ||
8. | Rozwoj Katowice | 30 | 12 | 10 | 8 | 39 — 27 | 46 | ||
9. | Pniowek Pawlowice Slaskie | 30 | 11 | 8 | 11 | 42 — 40 | 41 | ||
10. | KS Myszkow | 30 | 11 | 7 | 12 | 47 — 42 | 40 | ||
11. | LZS Piotrowka | 30 | 10 | 9 | 11 | 55 — 46 | 39 | ||
12. | Orzel Babienica-Psary | 30 | 9 | 8 | 13 | 32 — 41 | 35 | ||
13. | Victoria Czestochowa | 30 | 9 | 7 | 14 | 36 — 48 | 34 | ||
14. | Victoria Chroscice | 30 | 4 | 11 | 15 | 21 — 54 | 23 | ||
15. | Skalnik Gracze | 30 | 5 | 5 | 20 | 25 — 54 | 20 | ||
16. | KS Krasiejow | 30 | 1 | 1 | 28 | 6 — 84 | 4 |
Grupa V
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Olimpia Zambrow | 30 | 18 | 9 | 3 | 55 — 16 | 63 | ||
2. | Huragan Morag | 30 | 15 | 7 | 8 | 38 — 32 | 52 | ||
3. | Start Dzialdowo | 30 | 12 | 12 | 6 | 34 — 25 | 48 | ||
4. | Concordia Elblag | 30 | 14 | 6 | 10 | 47 — 33 | 48 | ||
5. | Warmia Grajewo | 30 | 12 | 10 | 8 | 44 — 38 | 46 | ||
6. | Dab Dabrowa | 30 | 12 | 9 | 9 | 35 — 25 | 45 | ||
7. | Mragowia Mragowo | 30 | 13 | 5 | 12 | 35 — 27 | 44 | ||
8. | Zatoka Braniewo | 30 | 11 | 8 | 11 | 38 — 41 | 41 | ||
9. | Pogon Lapy | 30 | 12 | 5 | 13 | 35 — 37 | 41 | ||
10. | MKS Korsze | 30 | 11 | 4 | 15 | 49 — 52 | 37 | ||
11. | Czarni Olecko | 30 | 11 | 4 | 15 | 34 — 49 | 37 | ||
12. | Motor Lubawa | 30 | 9 | 8 | 13 | 35 — 46 | 35 | ||
13. | Vegoria Wegorzewo | 30 | 9 | 6 | 15 | 45 — 57 | 33 | ||
14. | Wissa Szczuczyn | 30 | 8 | 8 | 14 | 31 — 41 | 32 | ||
15. | Mazur Elk | 30 | 8 | 8 | 14 | 33 — 50 | 32 | ||
16. | Promien Monki | 30 | 6 | 9 | 15 | 32 — 51 | 27 |
Grupa VI
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Pogon Siedlce | 30 | 18 | 7 | 5 | 71 — 36 | 61 | ||
2. | Bron Radom | 30 | 16 | 6 | 8 | 52 — 36 | 54 | ||
3. | Wlokniarz Zelow | 30 | 15 | 8 | 7 | 44 — 33 | 53 | ||
4. | Radomiak Radom | 30 | 13 | 12 | 5 | 50 — 27 | 51 | ||
5. | Mazur Karczew | 30 | 16 | 3 | 11 | 50 — 40 | 51 | ||
6. | MKS Kutno | 30 | 13 | 10 | 7 | 52 — 41 | 49 | ||
7. | Sokol Aleksandrow | 30 | 13 | 7 | 10 | 39 — 28 | 46 | ||
8. | Legionovia Legionowo | 30 | 13 | 7 | 10 | 44 — 40 | 46 | ||
9. | KS Piaseczno | 30 | 9 | 9 | 12 | 26 — 34 | 36 | ||
10. | Narew Ostroleka | 30 | 10 | 6 | 14 | 35 — 45 | 36 | ||
11. | Ceramika Opoczno | 30 | 8 | 12 | 10 | 24 — 34 | 36 | ||
12. | Ursus Warszawa | 30 | 9 | 5 | 16 | 28 — 39 | 32 | ||
13. | Warta Sieradz | 30 | 8 | 6 | 16 | 41 — 50 | 30 | ||
14. | SMS Lodz | 30 | 7 | 8 | 15 | 39 — 54 | 29 | ||
15. | Pilica Przedborz | 30 | 5 | 11 | 14 | 33 — 57 | 26 | ||
16. | Concordia Piotrkow Trybunalski | 30 | 5 | 7 | 18 | 29 — 63 | 22 |
Grupa VII
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Garbarnia Krakow | 34 | 24 | 7 | 3 | 71 — 24 | 79 | ||
2. | Dalin Myslenice | 34 | 23 | 3 | 8 | 84 — 42 | 72 | ||
3. | Unia Tarnow | 34 | 21 | 7 | 6 | 57 — 22 | 70 | ||
4. | Janina Libiaz | 34 | 21 | 6 | 7 | 64 — 44 | 69 | ||
5. | Szreniawa Nowy Wisnicz | 34 | 20 | 6 | 8 | 60 — 27 | 66 | ||
6. | Juventa Starachowice | 34 | 18 | 10 | 6 | 62 — 26 | 64 | ||
7. | Poprad Muszyna | 34 | 17 | 7 | 10 | 44 — 35 | 58 | ||
8. | Wierna Malogoszcz | 34 | 15 | 12 | 7 | 49 — 31 | 57 | ||
9. | Orlicz Suchedniow | 34 | 14 | 5 | 15 | 53 — 47 | 47 | ||
10. | Beskid Andrychow | 34 | 13 | 6 | 15 | 43 — 50 | 45 | ||
11. | Przeboj Wolbrom | 34 | 12 | 8 | 14 | 49 — 48 | 44 | ||
12. | Naprzod Jedrzejow | 34 | 9 | 9 | 16 | 42 — 51 | 36 | ||
13. | Gornik Wieliczka | 34 | 9 | 8 | 17 | 32 — 37 | 35 | ||
14. | Nida Pinczow | 34 | 10 | 4 | 20 | 33 — 64 | 34 | ||
15. | MKS Staporkow | 34 | 9 | 3 | 22 | 47 — 80 | 30 | ||
16. | Czarni Polaniec | 34 | 5 | 7 | 22 | 33 — 76 | 22 | ||
17. | Orleta Kielce | 34 | 5 | 7 | 22 | 21 — 59 | 22 | ||
18. | Kmita Zabierzow | 34 | 2 | 3 | 29 | 7 — 88 | 9 |
Grupa VIII
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Wisla Pulawy | 30 | 20 | 5 | 5 | 70 — 36 | 65 | ||
2. | Izolator Boguchwala | 30 | 19 | 6 | 5 | 66 — 26 | 63 | ||
3. | Siarka Tarnobrzeg | 30 | 14 | 9 | 7 | 62 — 31 | 51 | ||
4. | Stal Sanok | 30 | 15 | 5 | 10 | 44 — 31 | 50 | ||
5. | Partyzant Targowiska | 30 | 14 | 8 | 8 | 44 — 26 | 50 | ||
6. | Karpaty Krosno | 30 | 14 | 7 | 9 | 42 — 28 | 49 | ||
7. | Avia Swidnik | 30 | 11 | 11 | 8 | 36 — 29 | 44 | ||
8. | Tomasovia Tomaszow | 30 | 12 | 8 | 10 | 35 — 36 | 44 | ||
9. | Polonia Przemysl | 30 | 11 | 7 | 12 | 38 — 43 | 40 | ||
10. | Unia Nowa Sarzyna | 30 | 12 | 3 | 15 | 35 — 50 | 39 | ||
11. | Podlasie Biala-Podlaska | 30 | 11 | 6 | 13 | 30 — 36 | 39 | ||
12. | Chelmianka Chelm | 30 | 11 | 5 | 14 | 38 — 53 | 38 | ||
13. | Gornik-2 Leczna | 30 | 10 | 7 | 13 | 39 — 43 | 37 | ||
14. | Stal Mielec | 30 | 9 | 6 | 15 | 35 — 38 | 33 | ||
15. | Stal Poniatowa | 30 | 4 | 6 | 20 | 22 — 61 | 18 | ||
16. | Olender Sol | 30 | 2 | 3 | 25 | 10 — 79 | 9 |
|