Graikijos III futbolo lyga 2002–2003 m.
Wikipedia
1 ómilos
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Doxa Drama | 32 | 83 — 15 | 84 | |||||
2. | Thraki Alexandroupoli | 32 | 48 — 10 | 76 | |||||
3. | Apollon Paralimnio | 32 | 79 — 36 | 67 | |||||
4. | Megas Alexandros Irakleia | 32 | 55 — 46 | 57 | |||||
5. | Aspida Xanthi | 32 | 42 — 40 | 49 | |||||
6. | Orfeas Eleutheroupoli | 32 | 43 — 32 | 48 | |||||
7. | Nestos Chrysoupoli | 32 | 50 — 39 | 46 | |||||
8. | Pandramaikos Drama | 32 | 52 — 44 | 46 | |||||
9. | AE Didymoteicho | 32 | 44 — 42 | 44 | |||||
10. | Megas Alexandros Xiropotamos | 32 | 47 — 42 | 44 | |||||
11. | Ethnikos Sidirokastro | 32 | 46 — 47 | 43 | |||||
12. | Orfeas Xanthi | 32 | 45 — 48 | 43 | |||||
13. | AE Chryso | 32 | 35 — 51 | 38 | |||||
14. | Iraklis Potamoudion Kavala | 32 | 29 — 53 | 31 | |||||
15. | Orestis Orestiada | 32 | 32 — 56 | 31 | |||||
16. | Asteras Aigeiros | 32 | 31 — 83 | 14 | |||||
17. | Elpida Sapes | 32 | 27 — 105 | 9 |
2 ómilos
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Pontiakos Nea Santa | 30 | 68 — 23 | 71 | |||||
2. | Orfeas Souroti | 30 | 67 — 21 | 68 | |||||
3. | Thermaikos Thermi | 30 | 68 — 27 | 65 | |||||
4. | Aetos Skydra | 30 | 48 — 27 | 47 | |||||
5. | Almopos Aridaia | 30 | 45 — 35 | 46 | |||||
6. | Kampaniakos Chalastra | 30 | 33 — 35 | 43 | |||||
7. | PO Nea Kallikrateia | 30 | 54 — 42 | 42 | |||||
8. | Makedonikos Neapoli | 30 | 56 — 30 | 41 | |||||
9. | AE Ampelokipoi | 30 | 36 — 25 | 40 | |||||
10. | Ethnikos Mouries | 30 | 35 — 34 | 40 | |||||
11. | Anagennisi Giannitsa | 30 | 38 — 30 | 37 | |||||
12. | Apollon Krya Vrysi | 30 | 34 — 57 | 35 | |||||
13. | PO Nea Triglia | 30 | 37 — 41 | 34 | |||||
14. | Mauros Aetos Paralimni | 30 | 28 — 52 | 32 | |||||
15. | Megas Alexandros Kalochori | 30 | 23 — 52 | 30 | |||||
16. | Kassandros Kallithea | 30 | 18 — 156 | 4 |
3 ómilos
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | GAS Veroia | 30 | 71 — 17 | 82 | |||||
2. | FS Kozani | 30 | 85 — 18 | 69 | |||||
3. | Lignitorychoi Ptolemaida | 30 | 60 — 34 | 52 | |||||
4. | AE Kozani | 30 | 47 — 36 | 49 | |||||
5. | Pyrsos Grevena | 30 | 52 — 36 | 49 | |||||
6. | Titan Servia | 30 | 56 — 38 | 49 | |||||
7. | EAP Makrochori | 30 | 46 — 42 | 47 | |||||
8. | Panargeiakos Argos Orestiko | 30 | 42 — 30 | 45 | |||||
9. | AE Alexandreia | 30 | 43 — 33 | 45 | |||||
10. | Pontion Veroia | 30 | 55 — 38 | 43 | |||||
11. | AGSK Kastoria | 30 | 39 — 38 | 37 | |||||
12. | Ermis Amyntaio | 30 | 41 — 62 | 35 | |||||
13. | AE Siatista | 30 | 39 — 65 | 28 | |||||
14. | PAS Florina | 30 | 29 — 65 | 24 | |||||
15. | PAS Grevena | 30 | 25 — 111 | 8 | |||||
16. | Kamvouniakos Deskati | 30 | 29 — 98 | 7 |
4 ómilos
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Pierikos Katerini | 32 | 94 — 17 | 78 | |||||
2. | Anagennisi Karditsa | 32 | 54 — 25 | 68 | |||||
3. | Apollon Larisa | 32 | 45 — 18 | 67 | |||||
4. | Rigas Feraios Velestino | 32 | 55 — 33 | 60 | |||||
5. | Meteora Kalampaka | 32 | 64 — 33 | 55 | |||||
6. | AO Chrysaugi | 32 | 62 — 44 | 53 | |||||
7. | Iraklis Chalki | 32 | 64 — 37 | 51 | |||||
8. | AE Trikala | 32 | 58 — 40 | 51 | |||||
9. | Kentauros Neapoli Volos | 32 | 60 — 54 | 48 | |||||
10. | Aiginiakos Aiginio | 32 | 49 — 40 | 48 | |||||
11. | AO Nea Karya | 32 | 37 — 40 | 43 | |||||
12. | Atromitos Katerini | 32 | 40 — 52 | 39 | |||||
13. | Atromitos Palamas | 32 | 41 — 46 | 39 | |||||
14. | Falaniakos Falani | 32 | 24 — 73 | 19 | |||||
15. | AE Karpochori | 32 | 28 — 85 | 14 | |||||
16. | Aetos Makrychori | 32 | 28 — 89 | 14 | |||||
17. | AO Sellana | 32 | 16 — 99 | 7 |
5 ómilos
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Averof Ioannina | 30 | 73 — 13 | 77 | |||||
2. | Panaitolikos Agrinio | 30 | 69 — 8 | 75 | |||||
3. | AO Anatoli | 30 | 42 — 38 | 48 | |||||
4. | PAS Preveza | 30 | 43 — 28 | 48 | |||||
5. | Passaron Rodotopi | 30 | 43 — 31 | 44 | |||||
6. | AO Elaiofyto | 30 | 39 — 31 | 44 | |||||
7. | Anagennisi Arta | 30 | 38 — 40 | 43 | |||||
8. | Olympiakos Votanikos | 30 | 33 — 32 | 43 | |||||
9. | Apollon Parga | 30 | 35 — 40 | 43 | |||||
10. | Apollon Thermos | 30 | 32 — 30 | 42 | |||||
11. | OF Agios Mathaios | 30 | 38 — 46 | 40 | |||||
12. | Amvrakikos Vonitsa | 30 | 36 — 28 | 38 | |||||
13. | AE Faiakes | 30 | 31 — 35 | 35 | |||||
14. | Melissa Arta | 30 | 27 — 51 | 29 | |||||
15. | Ifaistos Agrinio | 30 | 16 — 83 | 8 | |||||
16. | Thesprotos Igoumenitsa | 30 | 0 — 61 | 0 | pašalintas po 1 turo |
6 ómilos
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | AO Chalkida | 28 | 59 — 16 | 67 | |||||
2. | Epameinondas Leuktra | 28 | 49 — 21 | 54 | |||||
3. | Iraklis Psachna | 28 | 55 — 33 | 53 | |||||
4. | AO Nea Artaki | 28 | 44 — 21 | 51 | |||||
5. | AS Lamia | 28 | 42 — 24 | 48 | |||||
6. | Lilas Vasiliko | 28 | 35 — 29 | 39 | |||||
7. | Dafni Livadates | 28 | 34 — 35 | 38 | |||||
8. | AO Agios Thomas | 28 | 22 — 34 | 36 | |||||
9. | Kithairon Kaparelli | 28 | 31 — 44 | 34 | |||||
10. | Fokikos Amfissa | 28 | 28 — 34 | 32 | |||||
11. | Iraklis Roditsa | 28 | 27 — 43 | 31 | |||||
12. | APO Atalanti | 28 | 30 — 55 | 26 | |||||
13. | Olympiakos Anthili | 28 | 17 — 33 | 26 | |||||
14. | Elateiakos Elateia | 28 | 26 — 52 | 22 | |||||
15. | Velouchi Karpenisi | 28 | 26 — 51 | 20 |
7 ómilos
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | AS Rodos | 30 | 65 — 17 | 71 | |||||
2. | Manis Peiraias | 30 | 64 — 13 | 68 | |||||
3. | Aiolikos Mytilini | 30 | 76 — 31 | 63 | |||||
4. | AO Mandraikos | 30 | 36 — 23 | 50 | |||||
5. | Diagoras Rodos | 30 | 47 — 32 | 49 | |||||
6. | AO Mykonos | 30 | 46 — 43 | 49 | |||||
7. | Aias Salamina | 30 | 44 — 31 | 44 | |||||
8. | Ermis Korydallos | 30 | 34 — 26 | 43 | |||||
9. | Enosi Aspropyrgos | 30 | 46 — 44 | 42 | |||||
11. | Apollon Kalythies | 30 | 43 — 41 | 41 | |||||
12. | Atromitos Peiraias | 30 | 46 — 56 | 36 | |||||
13. | AO Karlovasi | 30 | 33 — 58 | 24 | |||||
14. | Paneleusiniakos Eleusina | 30 | 34 — 65 | 23 | |||||
15. | AEL Kalloni | 30 | 37 — 96 | 18 | |||||
16. | AO Kaspakas | 30 | 27 — 109 | 8 |
8 ómilos
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Ilysiakos Zografou | 28 | 63 — 20 | 67 | |||||
2. | AO Chaidari | 28 | 63 — 17 | 66 | |||||
3. | PAS Korinthos | 28 | 63 — 21 | 62 | |||||
4. | PAO Rouf | 28 | 44 — 31 | 53 | |||||
5. | AO Glyka Nera | 28 | 49 — 35 | 44 | |||||
6. | Irakleio Athina | 28 | 60 — 35 | 44 | |||||
7. | AO Sparti | 28 | 46 — 49 | 44 | |||||
8. | Aris Petroupoli | 28 | 33 — 31 | 40 | |||||
9. | Terpsithea Glyfada | 28 | 37 — 35 | 40 | |||||
10. | Panargeiakos Argos | 28 | 31 — 36 | 38 | |||||
11. | Saronikos Galataki | 28 | 29 — 43 | 29 | |||||
12. | Iraklis Vervena | 28 | 31 — 74 | 23 | |||||
13. | Pannaupliakos Nauplio | 28 | 28 — 46 | 22 | |||||
14. | Aris Skala | 28 | 42 — 64 | 21 | |||||
15. | Panarkadikos Tripoli | 28 | 17 — 99 | 7 |
9 ómilos
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Thyella Patra | 28 | 57 — 14 | 70 | |||||
2. | Messiniakos Kalamata | 28 | 43 — 18 | 58 | |||||
3. | Asteras Amaliada | 28 | 34 — 29 | 45 | |||||
4. | Erani Filiatra | 28 | 61 — 34 | 44 | |||||
5. | Aris Patra | 28 | 40 — 32 | 43 | |||||
6. | APS Zakynthos | 28 | 39 — 34 | 39 | |||||
7. | AE Mesolongi | 28 | 32 — 25 | 38 | |||||
8. | Kefallinias-Ithakis Argostoli | 28 | 38 — 37 | 38 | |||||
9. | Pamisos Messini | 28 | 35 — 36 | 36 | |||||
10. | Achaiki Kato Achaia | 28 | 27 — 25 | 29 | |||||
11. | AO Diakopto | 28 | 36 — 56 | 28 | |||||
12. | Aias Gastouni | 28 | 22 — 45 | 26 | |||||
13. | Ileiakos Lechaina | 28 | 31 — 54 | 22 | |||||
14. | Asteras Machairado Zakynthos | 28 | 32 — 47 | 22 | |||||
15. | Olympiakos Zacharo | 28 | 29 — 66 | 17 |
10 ómilos
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Atsalenios Irakleio | 30 | 81 — 20 | 75 | |||||
2. | Olympiakos Chersonisos | 30 | 69 — 16 | 66 | |||||
3. | Thiseas Perivolia | 30 | 44 — 38 | 49 | |||||
4. | Aris Souda | 30 | 44 — 30 | 48 | |||||
5. | Irodotos Nea Alikarnassos | 30 | 45 — 29 | 47 | |||||
6. | OFI 94 Irakleio | 30 | 48 — 37 | 45 | |||||
7. | AO Platanias | 30 | 38 — 26 | 43 | |||||
8. | Episkopi Rethymno | 30 | 44 — 48 | 43 | |||||
9. | PANO Malia | 30 | 53 — 38 | 42 | |||||
10. | OF Ierapetra | 30 | 42 — 34 | 39 | |||||
11. | Korfos Elounta | 30 | 39 — 51 | 39 | |||||
12. | Neos Asteras Rethymno | 30 | 31 — 37 | 39 | |||||
13. | Katsampa Irakleio | 30 | 30 — 38 | 38 | |||||
14. | Minotauros Mournies | 30 | 26 — 43 | 29 | |||||
15. | Anagennisi Ierapetra | 30 | 35 — 74 | 23 | |||||
16. | Poseidon Gerani | 30 | 20 — 122 | 3 |
Patekimo turnyras
I etapas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
Ilysiakos Zografou | AO Chalkida | 5-2 |
Doxa Drama | Averof Ioannina | 1-0 |
Pierikos Katerini | AS Rodos | 0-2 |
Pontiakos Nea Santa | Thyella Patra | 2-4 |
GAS Veroia | Atsalenios Irakleio | 2-1 |
Nugalėtojai pateko į II lygą, pralaimėtojai žaidė papildomame turnyre.
II etapas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Atsalenios Irakleio | 4 | 3 | 0 | 1 | 5 — 2 | 9 | ||
2. | AO Chalkida | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 — 2 | 7 | ||
3. | Pontiakos Nea Santa | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 — 3 | 7 | ||
4. | Averof Ioannina | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 — 2 | 4 | ||
5. | Pierikos Katerini | 4 | 0 | 1 | 3 | 0 — 7 | 1 |
|