Bosnijos ir Hercegovinos V futbolo lyga 2018–2019 m.
Federacija
Tuzlanska
Istok
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Tuzlanska / Istok) |
V |
1. | Krusik Vukovije Gornje | 14 | 9 | 3 | 2 | 38 — 14 | 30 | ||
2. | FK Sapna | 14 | 8 | 3 | 3 | 28 — 10 | 27 | ||
3. | Bijeljevac Miljanovci | 14 | 8 | 2 | 4 | 25 — 19 | 26 | ||
4. | Pasci Tuzla | 14 | 5 | 4 | 5 | 25 — 23 | 19 | ||
5. | Mladost Gornja Tuzla | 14 | 6 | 1 | 7 | 27 — 27 | 19 | ||
6. | Radnik Lipnica | 14 | 4 | 4 | 6 | 23 — 34 | 16 | ||
7. | FK Memici | 14 | 3 | 3 | 8 | 19 — 35 | 12 | ||
8. | Spreca Rainci Donji | 14 | 2 | 2 | 10 | 16 — 39 | 8 |
Jug
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Tuzlanska / Jug) |
V |
1. | Buducnost Donja Lukavica | 14 | 10 | 4 | 0 | 38 — 12 | 34 | ||
2. | Mladost Suha | 14 | 9 | 2 | 3 | 31 — 15 | 29 | ||
3. | Toplice Gornja Lukavica | 14 | 9 | 1 | 4 | 37 — 17 | 28 | ||
4. | Konjuh Kladanj | 14 | 8 | 3 | 3 | 32 — 17 | 27 | ||
5. | FK Gornje Dubrave | 14 | 5 | 2 | 7 | 18 — 33 | 17 | ||
6. | Borac Kovaci | 14 | 4 | 2 | 8 | 23 — 36 | 14 | ||
7. | FK Oskova | 14 | 4 | 0 | 10 | 25 — 42 | 12 | ||
8. | Jablanica Barice | 14 | 0 | 0 | 14 | 14 — 46 | 0 |
Sjever
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Tuzlanska / Sjever) |
V |
1. | Napredak Omerbegovaca | 14 | 9 | 2 | 3 | 41 — 17 | 29 | ||
2. | Sloboda Mujkici Brcko | 14 | 9 | 2 | 3 | 45 — 18 | 29 | ||
3. | FK Brka | 14 | 9 | 1 | 4 | 37 — 12 | 28 | ||
4. | OFK Mionica | 14 | 8 | 1 | 5 | 36 — 23 | 25 | ||
5. | Posavina Brod | 14 | 7 | 2 | 5 | 29 — 19 | 23 | ||
6. | Majevica Rasljani | 14 | 6 | 0 | 8 | 28 — 40 | 18 | ||
7. | NK Zelinja | 14 | 2 | 1 | 11 | 16 — 59 | 7 | ||
8. | Ljiljani Gornji Rahic | 14 | 1 | 1 | 12 | 10 — 54 | 4 |
Srpska
Bijeljina
Istok
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Bijeljina / Istok) |
V |
1. | Sloga-2 Gornje Crnjelovo | 22 | 17 | 3 | 2 | 69 — 27 | 54 | ||
2. | FK Ljeskovac | 22 | 16 | 3 | 3 | 78 — 32 | 51 | ||
3. | Drina Batar | 22 | 12 | 6 | 4 | 68 — 30 | 42 | ||
4. | OFK Batkovic | 22 | 10 | 6 | 6 | 57 — 29 | 36 | ||
5. | VSK Velino Selo | 22 | 7 | 9 | 6 | 52 — 42 | 30 | ||
6. | Tavna Banjica | 22 | 8 | 5 | 9 | 42 — 55 | 29 | ||
7. | Borac Trnjaci | 22 | 7 | 6 | 9 | 34 — 42 | 27 | ||
8. | Pobjeda Trijesnica | 22 | 6 | 4 | 12 | 46 — 66 | 22 | ||
9. | FK Ostojicevo | 22 | 4 | 8 | 10 | 25 — 43 | 20 | ||
10. | Polet Gornji Kojcinovac | 22 | 5 | 4 | 13 | 22 — 36 | 19 | ||
11. | FK Glogovac | 22 | 5 | 3 | 14 | 32 — 72 | 18 | ||
12. | FK Medasi | 22 | 5 | 3 | 14 | 26 — 77 | 18 |
Zapad
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Bijeljina / Zapad) |
V |
1. | Panteri Zagoni | 20 | 16 | 3 | 1 | 84 — 22 | 51 | ||
2. | Proleter Gornji Dragaljevac | 20 | 14 | 3 | 3 | 57 — 30 | 45 | ||
3. | FK Ljeljenca | 20 | 11 | 3 | 6 | 51 — 29 | 36 | ||
4. | FK Magnojevic | 20 | 9 | 5 | 6 | 57 — 42 | 32 | ||
5. | Gradanski Bijeljina | 20 | 8 | 6 | 6 | 46 — 49 | 30 | ||
6. | FK Kovacici | 20 | 6 | 4 | 10 | 35 — 43 | 22 | ||
7. | Omladinac Gornja Cadavica | 20 | 6 | 4 | 10 | 41 — 60 | 22 | ||
8. | Polet Mala Obarska | 20 | 4 | 7 | 9 | 28 — 43 | 19 | ||
9. | Jedinstvo Cadevica | 20 | 5 | 3 | 12 | 36 — 55 | 18 | ||
10. | Koridor Bijeljina | 20 | 4 | 5 | 11 | 21 — 57 | 17 | ||
11. | Sloga Bijeljina | 20 | 4 | 3 | 13 | 40 — 66 | 15 |
Brčko
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Buducnost Vucilovac | 12 | 11 | 1 | 0 | 48 — 11 | 34 | ||
2. | FK Bobetino Brdo | 12 | 8 | 2 | 2 | 38 — 15 | 26 | ||
3. | Sloboda Mrtvica | 12 | 7 | 2 | 3 | 31 — 20 | 23 | ||
4. | Sveti Jovan Brezik | 12 | 4 | 1 | 7 | 20 — 33 | 13 | ||
5. | Strijelac Tutnjevac | 12 | 3 | 0 | 9 | 14 — 23 | 9 | ||
6. | Polet Covic Polje | 12 | 3 | 0 | 9 | 17 — 38 | 9 | ||
7. | Celik Grbavica | 12 | 3 | 0 | 9 | 13 — 41 | 9 |
Doboj
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Ozrenski sokolovi Boljanic | 14 | 10 | 2 | 2 | 37 — 16 | 32 | ||
2. | Polet Podnovlje | 14 | 9 | 1 | 4 | 38 — 26 | 28 | ||
3. | OFK Zboriste | 14 | 8 | 2 | 4 | 35 — 19 | 26 | ||
4. | Zadrugar Sijekovac | 14 | 6 | 3 | 5 | 31 — 27 | 21 | ||
5. | 27 juli Kalenderovci | 14 | 6 | 3 | 5 | 27 — 26 | 18 | ||
6. | FK Lijesce | 14 | 4 | 4 | 6 | 30 — 31 | 16 | ||
7. | Zeljeznicar Pridjel Gornji | 14 | 3 | 1 | 10 | 25 — 34 | 7 | ||
8. | 4 juli Pojezna | 14 | 1 | 2 | 11 | 14 — 58 | 2 | ||
9. | Radnicki Brodsko Polje | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 — 0 | 0 |
Gradiška
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | FK Laminci | 20 | 17 | 2 | 1 | 76 — 7 | 53 | ||
2. | Obradovac Bosanska Gradiska | 20 | 17 | 2 | 1 | 82 — 8 | 53 | ||
3. | Polet Elezagici | 20 | 17 | 1 | 2 | 62 — 18 | 52 | ||
4. | Bratstvo Kozinci | 20 | 10 | 3 | 7 | 47 — 35 | 33 | ||
5. | Borac Masici | 20 | 9 | 3 | 8 | 38 — 39 | 30 | ||
6. | Ratar Stara Topola | 20 | 7 | 4 | 9 | 46 — 38 | 25 | ||
7. | Bratstvo Orahova | 20 | 7 | 2 | 11 | 41 — 51 | 23 | ||
8. | FK Romanovci | 20 | 6 | 1 | 13 | 36 — 55 | 19 | ||
9. | Mladost Seferovci | 20 | 4 | 1 | 15 | 29 — 84 | 13 | ||
10. | FK Jablanica | 20 | 3 | 1 | 16 | 17 — 70 | 9 | ||
11. | FK Vilusi | 20 | 3 | 0 | 17 | 7 — 76 | 8 |
Laktaši-Srbac-Prnjavor
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Crni vrh Jaruzani | 14 | 11 | 2 | 1 | 58 — 19 | 35 | ||
2. | OFK Nozicko | 14 | 9 | 2 | 3 | 35 — 31 | 29 | ||
3. | Bratstvo Povelic | 14 | 9 | 2 | 3 | 56 — 22 | 29 | ||
4. | Buducnost Donji Galjipovci | 14 | 7 | 0 | 7 | 41 — 38 | 21 | ||
5. | Vrbas Prijebljezi | 14 | 5 | 2 | 7 | 33 — 36 | 17 | ||
6. | Crvena zemlja Nova Ves | 14 | 4 | 1 | 9 | 25 — 42 | 13 | ||
7. | Polet Mali Sitnesi | 14 | 3 | 1 | 10 | 26 — 60 | 10 | ||
8. | Milan Kosjerovo | 14 | 3 | 0 | 11 | 28 — 54 | -3 |
Prijedor
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Kozara Donji Orlovci | 14 | 10 | 2 | 2 | 42 — 15 | 32 | ||
2. | OFK Rasavci | 14 | 9 | 4 | 1 | 38 — 18 | 31 | ||
3. | Knezopoljac Knezica | 14 | 8 | 3 | 3 | 30 — 19 | 27 | ||
4. | Mostanica Bozici | 14 | 7 | 2 | 5 | 31 — 29 | 23 | ||
5. | Rudar Blagaj | 14 | 6 | 1 | 7 | 27 — 28 | 19 | ||
6. | Berek Prijedor | 14 | 3 | 3 | 8 | 31 — 38 | 12 | ||
7. | Radnik Urije | 14 | 2 | 2 | 10 | 18 — 38 | 8 | ||
8. | Kiseljak Koprivna-Ostra Luka | 14 | 2 | 1 | 11 | 21 — 53 | 7 | ||
9. | Omladinac Draksenic | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 — 0 | 0 |
Šamac-Modriča
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Posavina Milosevac | 18 | 15 | 0 | 3 | 67 — 19 | 45 | ||
2. | Zvijezda Kruskovo Polje | 18 | 13 | 1 | 4 | 57 — 34 | 40 | ||
3. | FK Crkvina | 18 | 12 | 3 | 3 | 55 — 24 | 39 | ||
4. | Omladinac Modrica | 18 | 10 | 1 | 7 | 49 — 47 | 31 | ||
5. | Dobor Modrica | 18 | 8 | 3 | 7 | 42 — 34 | 27 | ||
6. | Partizan Koprivna | 18 | 8 | 3 | 7 | 38 — 32 | 27 | ||
7. | Crvena zvijezda Gajevi | 18 | 6 | 2 | 10 | 26 — 42 | 20 | ||
8. | Jedinstvo Obudovac | 18 | 5 | 1 | 12 | 24 — 57 | 16 | ||
9. | Mladost Srpska Tisina | 18 | 3 | 0 | 15 | 31 — 55 | 9 | ||
10. | Sloga Srednja Slatina | 18 | 3 | 0 | 15 | 15 — 60 | 9 | ||
11. | Mladost Botajica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 — 0 | 0 | ||
12. | Mladost Dobrinja | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 — 0 | 0 |
|