Anglijos III futbolo lyga 1932–1933 m.
Wikipedia
Isthmian league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Isthmian) |
V |
1. | Dulwich Hamlet | 26 | 15 | 6 | 5 | 71 — 45 | 36 | ||
2. | Leytonstone London | 26 | 16 | 4 | 6 | 66 — 43 | 36 | ||
3. | Kingstonian London | 26 | 15 | 2 | 9 | 77 — 49 | 32 | ||
4. | Ilford London | 26 | 14 | 0 | 12 | 60 — 58 | 28 | ||
5. | Casuals London | 26 | 12 | 2 | 12 | 48 — 36 | 26 | ||
6. | Tufnell Park London | 26 | 11 | 3 | 12 | 51 — 51 | 25 | ||
7. | Saint Albans City | 26 | 12 | 1 | 13 | 57 — 63 | 25 | ||
8. | Clapton London | 26 | 10 | 5 | 11 | 51 — 65 | 25 | ||
9. | Oxford City | 26 | 9 | 6 | 11 | 49 — 54 | 24 | ||
10. | FC Woking | 26 | 10 | 4 | 12 | 53 — 61 | 24 | ||
11. | Wycombe Wanderers | 26 | 10 | 4 | 12 | 47 — 56 | 24 | ||
12. | Nunhead London | 26 | 8 | 6 | 12 | 42 — 50 | 22 | ||
13. | Wimbledon London | 26 | 8 | 5 | 13 | 55 — 67 | 21 | ||
14. | London Caledonians | 26 | 5 | 6 | 15 | 35 — 64 | 16 |
- http://rsssf.com/tablese/engisthmianleaghist.html
- https://en.wikipedia.org/wiki/1932–33_Isthmian_League
Southern league
- http://rsssf.com/tablese/engsouthernleaghist.html#tab1
- https://en.wikipedia.org/wiki/1932–33_Southern_Football_League
Eastern section
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Southern / East) |
V |
1. | Norwich City-2 | 14 | 9 | 2 | 3 | 34 — 22 | 20 | ||
2. | FC Dartford | 14 | 8 | 2 | 4 | 26 — 23 | 18 | ||
3. | FC Folkestone | 14 | 7 | 1 | 6 | 35 — 32 | 15 | ||
4. | AFC Bournemouth-2 | 14 | 5 | 4 | 5 | 36 — 33 | 14 | ||
5. | Tunbridge Wells Rangers | 14 | 5 | 2 | 7 | 23 — 24 | 12 | ||
6. | Guildford City | 14 | 5 | 2 | 7 | 22 — 28 | 12 | ||
7. | Millwall-2 London | 14 | 5 | 1 | 8 | 27 — 31 | 11 | ||
8. | FC Aldershot-2 | 14 | 3 | 4 | 7 | 24 — 34 | 10 |
Western section
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Southern / West) |
V |
1. | Bath City | 20 | 13 | 4 | 3 | 62 — 34 | 30 | ||
2. | Exeter City-2 | 20 | 12 | 3 | 5 | 62 — 46 | 27 | ||
3. | Torquay United-2 | 20 | 12 | 1 | 7 | 56 — 37 | 25 | ||
4. | Plymouth Argyle-2 | 20 | 11 | 2 | 7 | 68 — 38 | 24 | ||
5. | Yeovil Petters | 20 | 11 | 2 | 7 | 59 — 44 | 24 | ||
6. | AFC Llanelly | 20 | 10 | 2 | 8 | 53 — 33 | 22 | ||
7. | Bristol Rovers-2 | 20 | 7 | 3 | 10 | 53 — 65 | 17 | ||
8. | Newport County-2 | 20 | 6 | 4 | 10 | 42 — 55 | 16 | ||
9. | Merthyr Town | 20 | 7 | 1 | 12 | 39 — 58 | 15 | ||
10. | AFC Barry | 20 | 3 | 4 | 13 | 30 — 72 | 10 | ||
11. | Taunton Town | 20 | 4 | 2 | 14 | 21 — 63 | 10 |
Finalas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
Norwich City-2 | Bath City | 2-1 |