Airijos VI futbolo lyga 2018–2019 m.
Connacht
Galway and district league Premier league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Galway) |
V |
1. | Mervue United | — | |||||||
2. | FC Athenry | — | |||||||
3. | West United Galway | — |
Mayo football league Super League
Pirmenybės vyko 2018 m.
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Mayo) |
V |
1. | Ballina Town | — | |||||||
2. | Westport United | — | |||||||
3. | Castlebar Celtic | — | |||||||
x. | Mayo League Castlebar | — |
Roscommon and district football league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Roscommon) |
V |
1. | Saint Peters Athlone | — | |||||||
2. | Ballinasloe Town | — | |||||||
3. | FC Ballymoe | — |
Sligo-Leitrim and district league Super league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Sligo-Leitrim) |
V |
1. | FC Carbury | — | |||||||
2. | MCR Sligo | — | |||||||
3. | Strand Celtic | — |
Leinster
Amateur football league Premier division
Varžybos vyko 2018 m.
Athletic union league Premier A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Leinster Athletic) |
V |
1. | Sheriff Dublin | — | |||||||
2. | Usher Celtic | — | |||||||
3. | Saint Pauls Artane | — |
Carlow and district football league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Carlow) |
V |
1. | New Oak Boys | — | |||||||
2. | Crettyard United | — | |||||||
3. | Hanover Harps | — |
Combined counties football league Senior division
Drogheda summer league
Dundalk summer league Premier division
Varžybos vyko 2018 m.
Kildare and district football league Senior division
Varžybos vyko 2018 m.
Kilkenny and district soccer league Premier division
Varžybos vyko 2018 m.
Leinster football league Development league
Meath and district league Premier division
United churches football league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona United churches) |
V |
1. | VEC Dublin | — | |||||||
2. | Coolock Village Dublin | — | |||||||
3. | Liberties Dublin | — |
Wexford football league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Wexford) |
V |
1. | Moyne Rangers | — | |||||||
2. | Shamrock Rovers Wexford | — | |||||||
3. | NEU Wexford | — |
Wicklow and district football league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Wicklow) |
V |
1. | Newtown United | — | |||||||
2. | Saint Peters Bray | — | |||||||
3. | Ashford Rovers | — |
- http://www.wicklowleague.com/
- http://www.wicklowleague.com/LeagueArchives?season=3182&divID=21307
- http://www.wicklowleague.com/Divisions?div=21307&age=all
Munster
Clare district soccer league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Clare) |
V |
?. | Newmarket Celtic | — |
Cork athletic union league Premier league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Cork athletic) |
V |
1. | Knocknaheeney Celtic | — | |||||||
2. | FC Coachford | — | |||||||
3. | Grattan United | — |
Cork business league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Cork business) |
V |
1. | Doolans Cow Bar | — | |||||||
2. | Satellite Taxis Cork | — | |||||||
3. | UCC United Cork | — |
- https://corkbusinessleague.ie/premier-division-table/
- https://corkbsl.leaguerepublic.com/l/fg/1_116158053.html
Kerry district league Premier A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Kerry) |
V |
1. | Killarney Celtic | — | |||||||
2. | AFC Castleisland | — | |||||||
3. | Listowel Celtic | — |
Limerick Desmond league Premier
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Limerick Desmond) |
V |
1. | AFC Rathkeale | — | |||||||
2. | Broadford United | — | |||||||
3. | Abbeyfeale United | — |
Limerick and district soccer league Premier
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Limerick district) |
V |
1. | Janesboro Limerick | — | |||||||
2. | Pike Rovers Limerick | — | |||||||
3. | Ballynanty Rovers | — |
North Tipperary and district soccer league Premier division
Varžybos vyko 2018 m.
Tipperary Southern and district football league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Tipperary Southern) |
V |
1. | Saint Michaels Tipperary | — | |||||||
2. | Clonmel Town | — | |||||||
3. | Peake Villa | — |
Waterford and district Junior premier league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Waterford) |
V |
1. | Hibernians Waterford | — | |||||||
2. | Southend Waterford | — | |||||||
3. | Waterford Crystal | — |
West Cork league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona West Cork) |
V |
1. | Dunmanway Town | — | |||||||
2. | FC Ballydehob | — | |||||||
3. | Drinagh Rangers | — |
West Waterford East Cork schoolboy league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona West Waterford East Cork) |
V |
1. | Cappoquin Railway | — | |||||||
2. | Brideview United | — | |||||||
3. | FC Mogeely | — |
Ulster
Inishowen football league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Inishowen) |
V |
1. | FC Greencastle | — | |||||||
2. | Glengad United | — | |||||||
3. | Aileach Burnfoot | — |
Donegal junior league Premier league
Varžybos vyko 2018 m.
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Donegal) |
V |
1. | Castlefin Celtic | — | |||||||
2. | Kilmacrennan Celtic | — | |||||||
3. | Milford United Donegal | — |
Monaghan Cavan senior league Premier division
|