Čekoslovakijos I futbolo lyga 1979–1980 m.
Česko
Skupina A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Česko A) |
V |
1. | SU Teplice | 30 | 19 | 8 | 3 | 60 — 18 | 46 | ||
2. | LIAZ Jablonec | 30 | 16 | 7 | 7 | 50 — 27 | 39 | ||
3. | Dynamo Ceske Budejovice | 30 | 12 | 7 | 11 | 38 — 30 | 31 | ||
4. | Poldi SONP Kladno | 30 | 12 | 7 | 11 | 37 — 33 | 31 | ||
5. | Xaverov Praha | 30 | 11 | 9 | 10 | 43 — 40 | 31 | ||
6. | CKZ Rakovnik | 30 | 12 | 6 | 12 | 42 — 48 | 30 | ||
7. | Vagonka Ceska Lipa | 30 | 9 | 11 | 10 | 36 — 56 | 29 | ||
8. | VTJ Tachov | 30 | 10 | 8 | 12 | 54 — 49 | 28 | ||
9. | Banik Pribram | 30 | 11 | 6 | 13 | 41 — 45 | 28 | ||
10. | VTZ Chomutov | 30 | 11 | 6 | 13 | 39 — 43 | 28 | ||
11. | Spartak Usti | 30 | 8 | 12 | 10 | 40 — 49 | 28 | ||
12. | AS Mlada Boleslav | 30 | 10 | 7 | 13 | 36 — 39 | 27 | ||
13. | Slovan Liberec | 30 | 11 | 5 | 14 | 25 — 30 | 27 | ||
14. | Kovostroj Decin | 30 | 11 | 5 | 14 | 40 — 47 | 27 | ||
15. | Spartak Vlasim | 30 | 11 | 5 | 14 | 48 — 55 | 27 | ||
16. | VTJ Zatec | 30 | 8 | 7 | 15 | 31 — 51 | 23 |
Skupina B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Česko B) |
V |
1. | Spartak Hradec Kralove | 30 | 16 | 6 | 8 | 56 — 34 | 38 | ||
2. | Vitkovice Ostrava | 30 | 14 | 10 | 6 | 43 — 24 | 38 | ||
3. | Sigma Olomouc | 30 | 12 | 9 | 9 | 47 — 38 | 33 | ||
4. | Slezan Frydek-Mistek | 30 | 10 | 12 | 8 | 34 — 38 | 32 | ||
5. | TZ Trinec | 30 | 11 | 8 | 11 | 53 — 42 | 30 | ||
6. | VOKD Poruba | 30 | 10 | 10 | 10 | 33 — 29 | 30 | ||
7. | VP Frydek-Mistek | 30 | 11 | 8 | 11 | 44 — 42 | 30 | ||
8. | TJ Gottwaldov | 30 | 12 | 6 | 12 | 40 — 41 | 30 | ||
9. | ZD Bohumin | 30 | 14 | 2 | 14 | 42 — 50 | 30 | ||
10. | Ostroj Opava | 30 | 10 | 8 | 12 | 31 — 32 | 28 | ||
11. | VTJ Tabor | 30 | 9 | 10 | 11 | 29 — 34 | 28 | ||
12. | CSAD Benesov | 30 | 9 | 10 | 11 | 27 — 40 | 28 | ||
13. | KPS Brno | 30 | 9 | 9 | 12 | 34 — 30 | 27 | ||
14. | VCHZ Pardubice | 30 | 10 | 7 | 13 | 26 — 38 | 27 | ||
15. | NHKG Ostrava | 30 | 9 | 9 | 12 | 29 — 50 | 27 | ||
16. | TJ Kolin | 30 | 9 | 6 | 15 | 38 — 44 | 24 |
Finalas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | I rungt. | II rungt. |
Spartak Hradec Kralove | SU Teplice | 1-0 | 1-1 |
Slovensko
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Tatran Presov | 30 | 17 | 7 | 6 | 49 — 27 | 41 | ||
2. | ZVL Zilina | 30 | 17 | 4 | 9 | 45 — 30 | 38 | ||
3. | ZTS Martin | 30 | 15 | 5 | 10 | 48 — 24 | 35 | ||
4. | SH Senica | 30 | 15 | 4 | 11 | 45 — 31 | 34 | ||
5. | ZTS Petrzalka | 30 | 10 | 11 | 9 | 37 — 32 | 31 | ||
6. | Slavoj Trebisov | 30 | 13 | 5 | 12 | 39 — 35 | 31 | ||
7. | VSZ Kosice | 30 | 10 | 11 | 9 | 37 — 34 | 31 | ||
8. | Lokomotiva Spisska Nova Ves | 30 | 12 | 7 | 11 | 36 — 36 | 31 | ||
9. | Chemlon Humenne | 30 | 13 | 4 | 13 | 39 — 39 | 30 | ||
10. | Spartak Dubnica | 30 | 11 | 8 | 11 | 33 — 34 | 30 | ||
11. | Gumarne Puchov | 30 | 11 | 8 | 11 | 34 — 36 | 30 | ||
12. | Slovan Agro Levice | 30 | 10 | 10 | 10 | 28 — 33 | 30 | ||
13. | ZVL Povazska Bystrica | 30 | 10 | 8 | 12 | 33 — 36 | 28 | ||
14. | BZVIL Ruzomberok | 30 | 6 | 12 | 12 | 27 — 37 | 24 | ||
15. | CH Bratislava | 30 | 8 | 8 | 14 | 30 — 46 | 24 | ||
16. | Slovan Hlohovec | 30 | 2 | 8 | 20 | 18 — 68 | 12 |
|